Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Roemer Kidfix - kako odvojiti naslon od podnožja?

  1. #1
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno Roemer Kidfix - kako odvojiti naslon od podnožja?

    Ne mogu pronaći upute, mada kad gledam na internetu isto nisam našla.

    Dijete ima 26 kg i visoko je preko 130 cm, imamo 2 AS. Na ovoj bih željela odvojiti naslon od boostera, za domaće relacije u krugu par km, kad nanašamo više puta dnevno AS iz jednog automobila u drugi.
    Sigurna sam da se to može, ali zaboravila sam kako.

    Znam da se AS "polegne" i što dalje?

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    koliko se ja sjecam ovako na pamet, kad polegnes sa strane ima kao neki saraf koji trebas izvaditi i onda se on rastavi na dva dijela. to sto ja nazvah saraf nalazi se na onom spoju. ne znam da li sam ti imalo pomogla, ali kad pogledas vidjet ces i sama. dosta je jednostavno. ako ne bi islo, ili ako ti neko drugi ne pomogne, posalji mi na pp mail, pa cu ja poslikati svaki korak.

  3. #3
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Hvala spajalice, pogledati ću kad dođem doma. Nisam baš sigurna da sam vidjela nešto takvo, ali možda uspijem. (Motorkom).

  4. #4
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ma onaj saraf sam glupo rekla, vidjet ces, znaci na spoju sa strane ima nesto sto mozes zakrenuti i izvaditi. onda se sjedalica bez frke rastavi.

    sad mi je krivo sto sam nekidan izvadila sjedalice, jer sam ih ostavila sestri i ljenosti teska li si nisam ih vratila. jer bi ti sad vec poslikala i dala link kako. ovako moras cekati ako ne uspijes dok dodjem doma.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 01.08.2014. at 11:50

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •