Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Sušilica gorenje

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,242

    Početno Sušilica gorenje

    Imam susilicu gorenje ventilacisku...kupljena 2010...i evo vec drugi put odlazi programatoe. Pevi put mozda prije dvije godine i evo sad. Zadnji put kad je majstor mjenjao rekao je da je to srce odnosno da je to najskuplje uglavnom dode 1000 kn. A cjela me dosla 3000kn. Alu hvala bogu na garanciji od 5 godina jos nije istekla. Zanima me jel se ja mogu negdje i nekome zaliti mislim u 4 godine dva puta rikne...mislim da to nije bas neka fora.
    I jos me zanima kak ste vi zadovoljne sa svojima,koji je proizvodac i jel se kvari....

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    I mene zanimaju iskustva. Planiram kupiti gorenje al kondenzacijsku u Elipsu

  3. #3
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ja imam susilicu gorenje (kondenzacijsku), kupljena pred godinu dana i zasad sve ok. ali bez obzira na garanciju ja imam sve kucanske uredjaje osigurane, tako kad istekne ganancija sam osigurana.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    ja imam gorenje sušilicu, kondenzacijsku, kupljenu prije 3 god, još uvijek radi. Ne koristim ju jedino kad je vani toplo, pa stavim veš sušiti van.

  5. #5
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Ja imam kondenzacijsku Gorenje, evo sigurno 5 godina, jako sam zadovoljna...
    Da ne ureknem, nije joj još ništa bilo...ali mi niti ne sušimo potpuno mokru robu, samo je prosušimo na 30, max 40 min... Imamo balkon na jugu, pa kombiniramo.

    Kupili smo je upravo zato što su zime postale jako vlažne, pa se roba kelji na balkonu ili u stanu, a nikako da se osuši do kraja, pa se u konačnici usmrdi... I tu nastupa sušilica i sve je mekano i mirišljavo!

  6. #6
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Gorenje, kondenzacijska, 13-14 godina, jedan kvar od 400 kn. Otplatila se vec nekoliko puta. Isto je i s vesmasinom.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno

    Hvala svima na podjeli iskustava

  8. #8
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam susilicu gorenje (kondenzacijsku), kupljena pred godinu dana i zasad sve ok. ali bez obzira na garanciju ja imam sve kucanske uredjaje osigurane, tako kad istekne ganancija sam osigurana.
    Mi smo od toga odustali jer osiguranje nikada nije pokrivalo ono kaj se pokvarilo.

  9. #9
    Lucky2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    skoro s obje noge na zemlji
    Postovi
    277

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Imam susilicu gorenje ventilacisku...kupljena 2010...i evo vec drugi put odlazi programatoe. Pevi put mozda prije dvije godine i evo sad. Zadnji put kad je majstor mjenjao rekao je da je to srce odnosno da je to najskuplje uglavnom dode 1000 kn. A cjela me dosla 3000kn. Alu hvala bogu na garanciji od 5 godina jos nije istekla. Zanima me jel se ja mogu negdje i nekome zaliti mislim u 4 godine dva puta rikne...mislim da to nije bas neka fora.
    I jos me zanima kak ste vi zadovoljne sa svojima,koji je proizvodac i jel se kvari....
    Mojoj je odavno prošla garancija, nije se kvarila, ali od početka ima neki čudnji šnjof koji mi smeta.
    Nego, to se nama desilo sa škrinjom istog proizvođača. Drugi smo put po*****li i nekako isposlovali zamjenu (preko servisera, zapravo)
    jer se opet desio isti kvar.

  10. #10
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo od toga odustali jer osiguranje nikada nije pokrivalo ono kaj se pokvarilo.
    ja sam do sada uvijek uspijela sve naplatiti.
    osigurali smo se najvise radi plinskog bojlera na kojem su kvarovi, odnosno popravci jako skupi i nikad nisam imala problema sa naplatom. dobijem racun od majstora, prosljedim u osiguranje i to je to.

  11. #11
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,242

    Početno

    Citiraj Lucky2 prvotno napisa Vidi poruku
    Mojoj je odavno prošla garancija, nije se kvarila, ali od početka ima neki čudnji šnjof koji mi smeta.
    Nego, to se nama desilo sa škrinjom istog proizvođača. Drugi smo put po*****li i nekako isposlovali zamjenu (preko servisera, zapravo)
    jer se opet desio isti kvar.
    ne kužim kaj ste zamjenili za kaj
    ajde to me baš zanima

  12. #12
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Sestri se Gorenje sušilica kvarila valjda 10x u dvije godine. Na kraju je poludila, poslala mail u Gorenje direkciju, u roku dva dana dostavili su joj novu, i to osjetno skuplji model od njene. Tako da probaj i ti, nemaš što izgubiti...

  13. #13
    Lucky2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    skoro s obje noge na zemlji
    Postovi
    277

    Početno

    zamijenili smo Gorenje škrinju za drugu Gorenje škrinju jer smo kod prve dvaput imali isti kvar (sve u garancijskom roku)

    a imam i devetogodišnju sušilicu Gorenje, koja se doduše nije kvarila, ali mi rublje ima neki čudan miris
    ako ne stavim onu mirišljavu maramicu. možda je tako kod svih, zato se valjda te maramice i proizvode

    inače, da sam na tvom mjestu, poslušala bih emiru, nemaš kaj izgubiti
    sretno!

  14. #14
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam susilicu gorenje (kondenzacijsku), kupljena pred godinu dana i zasad sve ok. ali bez obzira na garanciju ja imam sve kucanske uredjaje osigurane, tako kad istekne ganancija sam osigurana.
    S obzirom da smo unazad 1,5g kupili vise-manje sve nove aparate i da ce prvima uskoro pocet istjecati garancije moze pls info gdje si to osigurala ih.

  15. #15
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom da smo unazad 1,5g kupili vise-manje sve nove aparate i da ce prvima uskoro pocet istjecati garancije moze pls info gdje si to osigurala ih.
    To ti imaju valjda sve osiguravajuće kuće( Mi smo imali kod Croatia osiguranja). Spada pod osiguranje doma, ali obično ne pokriva onaj dio kaj ti se pokvari.

  16. #16
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj cathy prvotno napisa Vidi poruku
    To ti imaju valjda sve osiguravajuće kuće( Mi smo imali kod Croatia osiguranja). Spada pod osiguranje doma, ali obično ne pokriva onaj dio kaj ti se pokvari.
    Ma imam i ja to, kao I ono pereko zaba lepeze za hitne intervencije, pa zato i pitam kakvo je to kod kojeg ti popravljaju kvarove

  17. #17
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ma imam i ja to, kao I ono pereko zaba lepeze za hitne intervencije, pa zato i pitam kakvo je to kod kojeg ti popravljaju kvarove
    J.... lepezu.
    Nama nisu htjeli doći kada nam je puklo balkonsko staklo jer je adresa sa suprugove osobne bila drukčija od one na kojoj je nastala šteta.(podstanarski stan)
    Kaj bi svaki puta kada se selimo trebali mijenjati osobnu.
    Ali novce znaju svaki mjesec uzeti...
    Mi smo odustali od osiguranja, ovo ljeto procurio krov, šteta na zidu ogromna a osiguranje je izjavilo da oni to ne pokrivaju...bla...bla.
    Kao ako osiguraš zidove onda to pokriva samo boju na zidovima a ne i sanaciju istih prije bojanja.
    I da, na kraju izvukli mizeriju od 400 kuna. Neću niti razmišljati koliko smo love bacili tokom godina.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 11.10.2014. at 17:35

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •