Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Pitanje u vezi natječaja

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Pitanje u vezi natječaja

    3. dokaz o ukupnom radnom iskustvu i radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima:elektronički zapis (u slučaju da je osiguranik podnio zahtjev u elektroničkom obliku preko korisničkih stranica Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje) i/ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje koju Zavod na osobno traženje osiguranika izdaje na šalterima područnih službi/ureda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,4. neovjeren preslik ugovora o radu/rješenja ili potvrda poslodavca (koja mora sadržavati vrstu posla koju je obavljao, uvjet stručne spreme propisan za poslove koje je obavljao i vremensko razdoblje u kojem je kandidat obavljao navedene poslove) za cijeli period koji je naveden kao uvjet,

    U gotovo svakom natječaju traže ovo gore navedeno a ja iskreno ne znam di se to nabavi i di to mogu potražiti da dobijem

  2. #2
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    4. neovjeren preslik ugovora o radu/rješenja ili potvrda poslodavca (koja mora sadržavati vrstu posla koju je obavljao, uvjet stručne spreme propisan za poslove koje je obavljao i vremensko razdoblje u kojem je kandidat obavljao navedene poslove) za cijeli period koji je naveden kao uvjet,

    i ovo

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    ovo prvo ti izlistaju na mirovinskom kao što piše gore, to ti je ispis elektronske radne knjižice

    javi se šalter HZMO prema mjestu prebivališta i zatraži to

  4. #4
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A drugo

  5. #5
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Ja sam u Zagrebu znaci idem u HZMO u Mihanovicevu

  6. #6
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    ili odi u Finu i prijavi se na e-građani
    dobiješ korisničko ime i lozinku i sve dokumente (od rodnog lista na dalje) možeš doma isprintati

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Ja sam išla na mirovinsko u tvrtkovu i dobila šifre. U međuvremenu se pojavio e-građanin al ja sam mogla preko postojeće nešto se apdejtati.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #8
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    ovo drugo ti je ugovor o radu kojeg bi trebala imati doma ili traži od poslodavca potvrdu o tome što si radila.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    A drugo su tvoji dosadašnji ugovori o radu. Ako piše tri godine da trebaš imati radnog staza na toj i toj poziciji onda treba priložiti ugovora koji su bar toliko trajali.
    Ako ti poslodavci nisu davali ugovore (a trebali su, da se razumijemo) il si ih bacila npr, onda tražiš bivšeg/trenutnog poslodavca da ti napise potvrdu da si radila toliko vremena na tom radnom mjestu!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #10
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Mos mislit ni od jednog poslodavca (a bila su dva) nisam nis dobila . Jedino u radnoj knjizici pise od kad do kad sam bila zaposlena. A trenutno ne radim pa nemam poslodavca. I kaj sad

  11. #11
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A bojim se ak ne posaljem sve kaj traze biti ce nepotpuna dokumentacija i onda ce me u startu diskvalificirati.
    A sto se tice toga elektronskog ispisa to sam nesto dobila ali ne znam jel to to. Bum slikala. Iako je jako losa kopija

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Pa bit ce ti nepotpuna dokumentacija sigurno. Ti moraš do bivših poslodavaca zamolit potvrdu!

    Ovaj elektronski zapis ti izgleda ko bezvezna tablica sa unesena ta dva radna mjesta i koliko si bila i koliko si sati tjedno bila radila, me bezveze!0


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #13
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    A bojim se ak ne posaljem sve kaj traze biti ce nepotpuna dokumentacija i onda ce me u startu diskvalificirati.
    A sto se tice toga elektronskog ispisa to sam nesto dobila ali ne znam jel to to. Bum slikala. Iako je jako losa kopija
    elektronski ispis ti nema napisano na kojem si mjestu radila ni koje si poslove obavljala.
    zamoli bivše poslodavce da ti nešto napišu ili da ti daju kopiju ugovora o radu kojeg ste bili sklopili

  14. #14
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Ma znam ovu e knjizicu sam nasla ja sam to prije rijesila ali zaboravila. Oko ajde kod ovog zadnjeg i mogu a kod ovog prijasnjeg iskreno nismo se bas presjajno rastali i kad je to bilo prije nekih 7 godina...pitanje dal jos postoji. I ono dobar dan ajde mi daj preporuku...je right..mos mislit

  15. #15
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,236

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam ovu e knjizicu sam nasla ja sam to prije rijesila ali zaboravila. Oko ajde kod ovog zadnjeg i mogu a kod ovog prijasnjeg iskreno nismo se bas presjajno rastali i kad je to bilo prije nekih 7 godina...pitanje dal jos postoji. I ono dobar dan ajde mi daj preporuku...je right..mos mislit
    pa onda traži kod ovog drugog da ti da potvrdu na kojim si poslovima radila i ndaj se da ti je rtaj radni staž dulji od potrebnog staža iz natječaja

  16. #16
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    pa nije to nikakva preporuka. pa valjda imaš pravo da ti daju kopiju ugovora o radu.

  17. #17
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    Mos mislit ni od jednog poslodavca (a bila su dva) nisam nis dobila . Jedino u radnoj knjizici pise od kad do kad sam bila zaposlena. A trenutno ne radim pa nemam poslodavca. I kaj sad
    Mislim da je prije kod prijave radnika poslodavac morao dati i presliku Ugovora o radu u HZZO/Mirovinsko. Zamoli njih da li mogu to izvući.

  18. #18
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je prije kod prijave radnika poslodavac morao dati i presliku Ugovora o radu u HZZO/Mirovinsko. Zamoli njih da li mogu to izvući.
    e super hvala na infu
    e samo ako će oni htjeti biti toliko uslužni...bum probala
    hvala puno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •