PDA

Pogledaj cijelu verziju : Igračka-auto Munjeviti Jurić

Mama Martina
04.07.2007., 10:00
Dakle, mi imamo potragu za autićem Munjeviti Jurić kojeg se moglo kupiti u Turbo Limach-u, a sada ih više nema. Kotači su od kvalitetne plastike, a ostalo od gume. Jel ih je netko vidio negdje za kupiti? Naime, bili smo sada na jednom ročkasu gdje je moja malo to vidjela i htjela je otuđiti. Od tog dana priča samo o tom autiću.

Amalthea
04.07.2007., 10:09
Mi imamo! :D

Kupila nam s_a_n_d_r_a :love: :heart: u Toysu u Grazu, a TATA MATA i bubimira nam dovezli u HR :D

traktorka
04.07.2007., 10:18
Mi smo našli Munjevitog u Denis-Eurom trgovini. Nije baš kvalitetan,ali posluži. Imaš i više pakiranja,obične,male,na daljinski....

božana
04.07.2007., 10:38
ajme meni pa nisam ni znala da ima tako što za kupiti, Dominik zna napamet cijelog "Julića" i baš bi ga voljela iznenaditi s nekim primjerkom. traktorka gdje je ta trgovina pa ću skoknut do osijeka?

traktorka
04.07.2007., 10:39
U Strosmajerovoj ulici,od trga sa lijeve strane nekih 400 metara,iza pekare!!

Amalthea
04.07.2007., 10:46
Naš je ovakav:

http://www.mooge.co.uk/images/toys/cars-fast-talking-mcqueen.jpg

miče ustima kad govori, može se programirati da jurca u različitim smjerovima (do 15 komandi) i tak... super je!

A super nam je i Šlep kojeg nam je s_a_n_d_r_a poslala gratis :heart:

Mony
04.07.2007., 11:31
Ja sam L. kupila u Kozmu, al je bio ambalaza za pjenu za kupanje (pjenu smo bacili, jer L. ima svoje posebne), a ambalaza je moram priznat jako kvalitetna i bas je dobra igracka. Kosta 50kn.
Istina, ne prica i ne radi druge stvari, al za voznju i parkiranje je izvrsna fora.
Htjeli smo i Luigija uzeti (ne znam imena na hrv. mi gledamo engl. verziju), al je bio strgan tada, a poslije vise nisam nasla.

Ejla-S
04.07.2007., 15:06
Ja sam oko Uskrsa okrenula cili grad naopačke tražeći Jurića i nisam ga našla. U TL-u su mi rekli da nije više u điru i da ga više neće dobivati. Srećom imamo rođake u Njemačkoj pa su mu na poklon donili Jurića i Šlepa - relativno velike, a ja i MM smo mu prije 10-ak dana iz Londona donili male metalne Jurića, Sanju, Doka, Šerifa, Narednika i onaj hipi kombi. Bio je presretan. Ne prestaje se igrati s njima.

Mama Marina želim ti sretnu potragu.

andrea
04.07.2007., 15:12
mi smo svoju kolekciju carsa kupovali u grazu, al vidjela sam da ih ima nešto i u mulleru; probaj tamo :)

Leina mama
04.07.2007., 16:13
Evo i moje cure i muško društvo ljubitelja autića i crtića Cars 8)

Mi smo u City Centeru One u Muelleru kupili velikog Šlepa na daljinski, a jučer i malog Ramu. Jučer im je, međutim, polica s likovima iz Carsa bila poprilično opustošena, i nisam vidjela Jurića u niti jednoj izvedbi. Valjda budu nadopunili.

Amalthea, ovaj vaš Jurić mi se čini čisti mrak.

trinity
04.07.2007., 17:10
a moj klinac stalno spominje nekakvog munjevitog jurica (i juricu brzica)....
koji sam ja papak, uopce nisam kuzila da se radi o autima iz istoimenog crtića...
u kojem ja to svijetu živim?
ali bar znam tko je zuuuuugoooor :lol:

tinkie winkie
31.07.2007., 00:33
Amalthea, zavidim ti do besvjesti!!!!!!!!!!!!

Amalthea
31.07.2007., 01:44
da onda dodam da smo u Parizu kupili i Martina :mrgreen:

Amalthea
31.07.2007., 01:51
http://www.allaboardtoys.com/assets/product_imagesm/MAT-L4069.jpg

traktorka
31.07.2007., 14:01
MARTIN je genijalan !!

I mi bi takvoga :(

Trebala si kupiti vreću Martina pa dilati po burzi :mrgreen:

ms. ivy
31.07.2007., 14:07
i ja bi martina!

mi imamo jurića na daljinsko koji mi je pregrozan (proizvodi užasnu buku i ne volim igračke na baterije), nekoliko malenih (luigi, jurić, ramone...) iz pahuljica kojima ne smijem spomenuti ime (pokloni od mojeg kolege, majkemi :mrgreen: ) i meglabloks šlepa s benzinskom pumpom. e taj mi je najdraži jer volim autiće koji služe i nečem drugom, pa ću otići pogledati jesu li dobili i martina.

a da nam se dokopati doca hudsona... sreća pregolema!

traktorka
31.07.2007., 14:14
A mi smo dobili Šlepa iz Amerike,može se voziti solo,ali i na baterije, ispušta neke zvukove i jurca okolo kao lud,mislim da je Fisher Price !

Ivy-pa vi imate cijelu ergelu Jurića i prijatelja :lol: ,a ja mislila da mi imamo puno !!

Ali Martin...Amalthea...za koliko ga prodaješ :mrgreen:

ms. ivy
31.07.2007., 14:15
jedno vrijeme bio je u žestokoj "cars" fazi. a i kolega mi je djetinjast. :)

Mony
31.07.2007., 14:17
Mi smo dobili slicice prilicnih dimenzija sa svim auticima iz crtica.
L. ih je polijepio na prozor u svojoj sobi i kad se zajedno igramo moram prepricavat dijelove crtica vezane uz odredjene likove koje on zatrazi :mrgreen:

btw. meni je crtic mrak :)

traktorka
31.07.2007., 14:18
I meni je mrak,jedan od najdražih,a pogledali smo ga barem 50 puta :roll:

tinkie winkie
31.07.2007., 19:39
:predaja:

mi nemamo niš'
samo crtić. :/

ana.m
31.07.2007., 19:46
Samo da se prijavimo u klub ljubitelja Carsa!
Pogotovo "Rurića, Šlepa i Sane" :lol: .
Janko ih ima par, neka dva gumena, neki na daljinski a planiram mu kupiti još koji onako bolji, čak sam gledala po netu za naručiti. Imamo velike puzzle, memory, kompletan pribor za jelo i veeeeeeeeliki plakat Jurića na zidu koji nam je isprintao tajo na poslu. Slikonvice i bojanke. U potrazi smo za posteljinom, koja po mogućnosti ne košta 300kn i čak razmišljam o soundtracku jer zna sve pjesme iz crtića...
Jednom smo se vozili u autu i počela je pjesma "Highway", Janko je ušutio, samo je promrmljao "Rurić" i kad je pjesma završila uz plač je rekao "Gotovoooooo jeeeeeeeeeeeeeee! Abuuuuuuuuuuuuuuuuuuu"

ana.m
31.07.2007., 19:49
E da, a osim majce nedavno sma mu kupila i gaće s Jurićima...
Od tada jedva da mu uspjevam navuči one obične koje nemaju Jurića.
Nedavno je čak ujutro kad se probudio, došao u sobu, skinuo gaće (obične) i rekao "Neću te, hoću Rurića"! :roll: . A da stvar bude gora, onda svima m ora pokazati kako on im a Rurića na gaćama.

Leina mama
01.08.2007., 00:36
Ana.m, Janko ti je zakon :lol:

Moja prijateljica je morala kupiti onaj papir koji se preslikava na majice, pa smo s neta isprintali na taj papir sličice Jurića, pa ih je ona zapeglala na gaćice svome sinu, i tak su se krenuli odvikavat od pelena.

Mi smo u međuvremenu nabavili još i Luigia, a kad bismo našli i Guidu, sreći ne bi bilo kraja. Nabavili smo i puzzle 2x20 kom, tanjur i pjenu za kupanje :mrgreen:

Amalthea, kad opet ideš u Pariz? :mrgreen:

tinkie winkie
01.08.2007., 00:48
tražim distributera Jurića i kompanije za srednu Dalmaciju :)

Leina mama
01.08.2007., 01:00
Šta hoćeš, ja ću ti donijeti? I to bez provizije :mrgreen:

ana.m
01.08.2007., 08:53
Moja prijateljica je morala kupiti onaj papir koji se preslikava na majice, pa smo s neta isprintali na taj papir sličice Jurića, pa ih je ona zapeglala na gaćice svome sinu, i tak su se krenuli odvikavat od pelena.

Ovo je super ideja :D .
E ljudi ali i meni se sviđa taj crtić :oops: ...Pjesme su isto baš super :mrgreen:

Josipova_mama
01.08.2007., 10:53
stvarno nema više jurića u turbaču?
spremamo se u zoo uskoro i mislila sam opelješiti police jer ima sanju, ali nema jujica - ali ima tanjur, šalicu i žlicu an autiće, no već se poskidala boja od perilice...
jel nema samo igračaka, ili nema niš više od popratnih artikala :(

Brunda
01.08.2007., 10:56
Neki dan sam bila u TL na Trešnjevačkom placu i vidjela sam da ima čaša, dvije vrste čini mi se. Ima i ruksaka i puzzla.

Brunda
01.08.2007., 10:56
A gaćica s likom Munjevitog smo mi nakupovali u H&M-u.

Maja
01.08.2007., 11:55
Mi smo u klubu - imamo male metalne autiće - dva različita jurića, dvije sanje, doca hudsona (ajvi :P ), šerifa, luigija i guida, one iz bande auta (koji su uspavali martina), još neke majice iz HM-a. Sve smo to kupili u Amsterdamu i Frankfurtu - baš me ljuti da nema u TL baš tih autića za kupit, nije mi jasno da ne kuže kolki je interes. Jan pati za kingom i šikom, koje nismo nigdje uspjeli pronaći, iako na kartonu uz autiće vidi se da se proizvode :/

Maja
01.08.2007., 11:56
A ja za hipi kombijem, genijalan mi je.

marta
01.08.2007., 11:57

Sad si se odala, ha!

Maja
01.08.2007., 11:58

Sad si se odala, ha!

Kad veli "Svaki treći blink je sporiji", ja se rastepem.

Mrki
01.08.2007., 13:33
I mi smo ludi za Jurićem i kompanijom. Ako će neko od vas ić u nabavku po bilo koga od njih, mi bi molili da i nama donesete.
Nedavno sam na nekom topicu vidjela da je nako spomenuo da bi uskoro drugi dio trebao stić u kina pa ako neko ima informaciju nek javi.
Pozdrav svim obožavateljima Munjevitog. :bye:

tinkie winkie
01.08.2007., 14:31
Leina mama, imaš pp

ana.m
01.08.2007., 15:25
I mi bi metalne autiće.....Što više to bolje! Kad je menit ak teško na netu skužiti kaj je kaj i kaj od toga valja!
Kaj izlazi drugi dio? Jeeeeeeeee :D :D :D

ana.m
01.08.2007., 15:26

:lol: ....

A kad kaže "Stankec poleti, budi slobodaaaaaaan"

Maja
01.08.2007., 15:29

A "Luigi praati samo ferrraaarrrri" :mrgreen:

ana.m
01.08.2007., 16:32

"Ku'iš, malo auto-moto joge će ti smanjit broj okretaja čo'eče"
ima još, ima još...na kraju...

"Puno je ljubavi ovdje, znaš stari"

:D

Karin
04.08.2007., 23:01
I Marko je pasionirani obožavatilj Jurića i ekipe. A i ja ga već silom prilika znam napamet. Mi imamo samo malu auto- Sanju (dobio od tete iz Amerike još dok nije ni znao za crtić) i dva auto-Jurića (tak ih on zove). Jedan Jurić je spomenuti s pjenom iz DM-a, a drugi je dobio za rođendan. Jel ima kod nas za kupiti gaćica sa Jurićem? Marko se upravo odviknuo od pelena i malac bi se raspametio da to dobije. Inače mi imamo i slikovnicu. Nju smo prvo čitali i upoznali se s pričom. Ja sam mu kao poantu servirala da ako nešto pokvariš, moraš to popraviti (odnosno ako napraviš nered moraš ga pospremiti). Pa ako ga pitate što je rekla auto-Sanja to će vam odgovoriti :)
No moram priznati da se njemu najviše sviđa kad se Šik sudara s autima pa ovi lete po zraku, tako da doma sve aute (a ima ih hrpu) poslaže na hrpu i onda se s jednim zabuši u ostale. Ili ih baca po zraku. Pa da vidiš strke i buke! Eto to je čini se prvi negativni utjecaj crtića (inače gleda samo one skroz "pitom" ala Piko i Miffy).

Karin
04.08.2007., 23:03
I
Nedavno sam na nekom topicu vidjela da je nako spomenuo da bi uskoro drugi dio trebao stić u kina

:D Super! To će mu definitivno biti prvi izlazak u kino! Jedva čekamo.

tinkie winkie
06.08.2007., 18:10

A kad Ramo kaže "... nisko je sklisko" :lol:

božana
09.08.2007., 13:24
ajme cure pa i vi znate cijeli crtić napamet, mi ga gledamo svako veče prije spavanja, najviše volimo kad mu mijenjaju gume i bojaju ga! u sb i os u turbo limachu ima onih rođendanskih materijala na jurića i još štošta vezano za papanje (tanjuri, čaše i sl.) ali nemaju ni maje ni autiće više. mi smo jednom skoknuli u zg i našli ga u onom Mueleru koji ste ranije spominjali. a ova ideja s gaćama je sjajna, sad ću ja to na majicu poljepiti! je li netko od obožavatelja ima cd s pjesmama, ja sam ga našla na par stranica ali ga ne daju skinuti. ako netko ima bilježim se za jedan za spržit!

traktorka
18.08.2007., 16:53
Evo friških vijesti:danas sam bila u TL kod nas u Osijeku i na policama zatekla koga drugog nego Munjevitog i Šlepa :D :lol:
Cijene su 59,99 i 99,99 kn,a čini mi se da su kao neke auto kocke i baš su fora.
Sigurna sam da ih onda ima svugdje,pogotovo u Zagrebu!!

Pa ljubitelji istih-navalite!!!!!!!!

tinkie winkie
18.08.2007., 18:05
ja sam kupila onaj paket za 100 kn- šlepija i benzinsku pumpu. Stvarno je odlična, ali.... Marta se igrala s time jedno 2 h i onda počela uništavati.... onda smo tio lijepo spremili u ormar, za neke bolje dane.

Više ne patimo za igračkama. Niti ćemo ih više kupovati, jer stvarno nema smisla...

traktorka
18.08.2007., 18:16
Više ne patimo za igračkama. Niti ćemo ih više kupovati, jer stvarno nema smisla...

Poznato mi je to...moj bi i kamen pokidao :( ,a ja se trudim da ih čuva ali mi nekako ne ide.
Roko-razarač :mrgreen:

irenas
19.08.2007., 01:38
Ja bih samo htjela reći da je Munjeviti zakon

traktorka
19.08.2007., 01:41
Ja bih samo htjela reći da je Munjeviti zakon

Daaaa,sve se mame navukle na Jurića :lol: :lol:

ana.m
02.10.2007., 11:14
Mi smo danas kupili posteljinu Jurića za 209kn. Suuuuuuper jeeee!
I skupljamo megablokse Cars, novo u TL ako netko ne zna. Za sada imamo Jurića, ali očekujemo za koji dan šlepa i martina. :D

Erin
02.10.2007., 14:41
ana.m di ste je našli i koje su dimenzije, pliiz!! :mrgreen:

tinkie winkie
02.10.2007., 14:47
I skupljamo megablokse Cars, novo u TL ako netko ne zna. Za sada imamo Jurića, ali očekujemo za koji dan šlepa i martina. :D

jesu to oni kompleti po 99 kn?

Mi imamo šlepa i benzinsku pumpu. Poanta je u igranju 5 min, onda "mama, oćeš mi kupiti Martina" i gotovo.... kidanje, bacanje, i na kraju je šlep završio na najgornjoj polici u špajzi čekajući bolja vremena..... ili bolje dijete :/

Erin
02.10.2007., 15:10
Ima nešto igračaka Jurića u Quelle katalogu ( onaj sa igračkama, novi). Ima Martin, Jurić na baterije, i još neke stvarčice, ne mogu se sitit točno što.

ana.m
02.10.2007., 19:46
Tu kod mene u kvartu u jednom dućanu koji se zove BAMT

ana.m
02.10.2007., 19:46
Dimenzije su 140x200, jastučnica 60x80

Erin
03.10.2007., 10:26
ana.m, hvala!! :*

Kavin
25.08.2008., 23:57
Malo da podignem, jel zna neko nešto o tom drugom djelu crtića? Jedva čekamo, a bilo bi super da znamo da ne moramo još dugo čekati!!!

E, i jedno pitanje, ako netko živi blizu trga Jelačića u ZGB ili je bio nedavno u Mulleru tamo pa možda zna da li ima za kupiti Sanja ( iz one kolekcije malih metalnih autića )? Mi tražili u City centru u Mulleru pošto smo iz tog dijela grada, ali nema, a pomoglo bi kad bi znali da li ima možda u tom drugom dućanu. Eto pa ako netko zna...pliz nek javi. :naklon:

Kavin
29.08.2008., 10:41
Eto provjerili smo sami i nema.

A nema nikog tko zna za drugi dio crtića...ništa? :cekam: :unsure:

ana.m
31.08.2008., 23:28
Eto provjerili smo sami i nema.

A nema nikog tko zna za drugi dio crtića...ništa? :cekam: :unsure:

Ovo bih i ja voljela znati...
Mi smo još ludi za Jurićima, ove smo godine imali i prekrasan ručnik za plažu.
Šlep i Jurić megabloks još su uvijek jako aktivni. A već jako dugo škicamo Martina, onog za 200kn i sad ima još jedan novi paketić Dinoco plavi Jurić i helić i ona njihova postaja... :mljac:
A kakvu sam tek igračku vidjela u Mulleru. Samo nema šanse za to košta 600kn. :shock: :shock: .
Martin, veeeeeeeliki koji kad se rasklopi ima unutra i razrovani sfalt i pustinjsku stazu i cestu za Kurbla Bistru i Jurića, Doca i Sheriffa.
Prekrasno nešto.
Mom sinu nikad dosta Carsa!
E a ima i u One 2 Play super igračaka.
Napraviš sam autiće od drveta ili gipsa pa ih obojaš i staviš kotače. Mrak! To i nije tako skupa mislim nekih 69kn. Nešto od toga ću mu uzeti.

EvaP
11.09.2008., 13:05
Vidjela sam nekidan Sanju u Mulleru na Trgu. Sad mi je zao sto je nismo odmah kupili, nisam imala pojma da toga vise nema, mislila sam - vidjecemo u TL-u, tamo su Jurici od Megabloksa 30kn, a u Mulleru su 55kn. A kad ono - u TL-u mozes kupiti samo Sik Hiksa ili one pakete od 200kn.... Pitatm tetu na blagajni da li ce doci ostali i ona mi veli da ne zna jer oni ne mogu narucivati robu?!?!?!

ana.m
11.09.2008., 13:29
Malo sam "guglala" i po onome što sam vidjela Cars2 izlazi 2012.

:shock: :/

ssss
11.09.2008., 14:19
:predaja:

mi nemamo niš'
samo crtić. :/
X
Ali i imamo sve igračke 8) u katalogu tl kojeg često listamo ;)
Dok još ne kuži da se sve te igračke mogu kupit :roll:

Kavin
13.09.2008., 19:03
Ma daj 2012!?
A onda ćemo se još načekati :raspa:

EvaP
19.09.2008., 14:52
Nema vise Sanje u Mulleru na Trgu :cry: jer sam kupila zadnju :D
Prije toga sam zvala u Muller i pokusavala prodavacici objasniti tko ili sto je Juric a sto je Sanja i uvjeravala me da imaju samo crvenih. Dosla sam sama i zadnja - iza valjda 7 Jurica - Sanja...
Kao sto je MM komentirao, nije da vrijedi 55kn, al malisa joj tepa (Sanjaaaa i blazeni smjesak), sav se raznjezi kad je vidi - isplati se......

Kavin
21.09.2008., 13:49
Ma daj SANJA :shock: jel baš metalna ili je to ona plastična od kockica se složi?
Mi metalnu tražimo već mjesec dana i nigdje je nema i kad dobiju nove nikad nju da ulovimo :cry:
Plastičnu od mega bloksa imamo.

monax
21.09.2008., 14:30
Jeste li negdje vidjele manji ruksak za vrtić s likom Jurića?

Očajnički ga tražimo i sve puno Spužva Boba i Spidermana

tweety
21.09.2008., 14:42
ni kod nas zaluđenost ovim likom ne jenjava!
ne mogu vjerovati da tek 2012. :šmrc:
od dana kad je stigao u kina pa sve do sad.
to mu je prvi film koji je gledao u kinu :ah sjećanja, sjećanja:

tweety
21.09.2008., 14:43
monax, u HR nisam vidjela ruksak, samo onu vrećicu (ono kao za šlape pa malo veću, sa špagama na vrhu za stisnuti)

ana.m
21.09.2008., 19:15
U tl na Žitnjaku je bilo rukasaka munjevitog jurića. Onako baš za vrtić.
Nego vidim da imate megabloks Sanju. Pa gdje toga ima za kupiti???
Mi imamo samo Jurića i Šlepa.

Kavin
21.09.2008., 21:01
Mega bloks Sanja u Turbo limaču, probaj pogledati u onom na uglu Gajeve i Tesline, a vidjela sam i u milleru na trgu, ne u onom u city centru.
Ruksak ima kod nas u Španskom u nekom bezveznom dućanu na placu.

tweety
21.09.2008., 21:03
u tl-ovima su dobili nove setove megablocks cars kolekcije

monax
21.09.2008., 23:54
Mega bloks Sanja u Turbo limaču, probaj pogledati u onom na uglu Gajeve i Tesline, a vidjela sam i u milleru na trgu, ne u onom u city centru.
Ruksak ima kod nas u Španskom u nekom bezveznom dućanu na placu.

Jel dućan baš na placu ili malo dalje.
Ako možeš pogledati kako se zove, bila bih ti zahvalna :*
da ga mogu potražiti
Žitnjak mi malo dalje.

MalaSirena
22.09.2008., 10:48
Jeste li negdje vidjele manji ruksak za vrtić s likom Jurića?

Očajnički ga tražimo i sve puno Spužva Boba i Spidermana

Vidjela sam cijelu kolekciju u One2Play u Avenue Mall - od manjih ruksačića preko pernica i nekakvih torbica do velikih ruksaka.

Kavin
23.09.2008., 00:10
Dućan je na placu sa vanjske strane, ako znaš gdje je amadeus i ribarnica, ima tamo i pekara, pa je onda dućan sa igračkama i glupostima i vani ti ima izložene ruksake, kape i sl. na visokom stalku, a do njega ti je odmah još jedan sa dječjom robicom i isto vani ima dio robe izložen. E sad imaš ili u jednom ili u drugom nisam ziher jer je taj ruksak baš vani bio izložen nedavno pored još nekih sa jagodicom bobicom i sl. A kak oba imaju vani te stalke nisam sigurna kojem točno pripada taj gdje je ruksak.
Eto nadam se da ti je to od pomoći jel ime dučkasa fakat ne znam.
Al nemreš fulat, ako ih nema vani ti uđi pa pitaj.

monax
23.09.2008., 15:02
Dućan je na placu sa vanjske strane, ako znaš gdje je amadeus i ribarnica, ima tamo i pekara, pa je onda dućan sa igračkama i glupostima i vani ti ima izložene ruksake, kape i sl. na visokom stalku, a do njega ti je odmah još jedan sa dječjom robicom i isto vani ima dio robe izložen. E sad imaš ili u jednom ili u drugom nisam ziher jer je taj ruksak baš vani bio izložen nedavno pored još nekih sa jagodicom bobicom i sl. A kak oba imaju vani te stalke nisam sigurna kojem točno pripada taj gdje je ruksak.
Eto nadam se da ti je to od pomoći jel ime dučkasa fakat ne znam.
Al nemreš fulat, ako ih nema vani ti uđi pa pitaj.

:*

Nisam nikad bila na tom placu ali ću se snaći.

Otići ću i do one2play.

Ima u Mercatoneu ali su nekako preveliki, kao za školu.

EvaP
25.09.2008., 12:31
Mi kupili ruksak na Jurica u Billi, cca 100kn
Sanja koju smo kupili kao zadnju u Mulleru na Trgu je plasticna, od Megabloksa.
Kakva metalna Sanja? Koje velicine?

Kavin
28.09.2008., 14:37
Mala otprilike 7-10cm, imaš cijelu kolekciju tih autića, drži ih miller, interšpar, vidjela sam i u one2play, ali su tamo najskuplji oko 69kn, a drugdje 52-54kn.

Ima svih likova, ali Sanju nikako da nađemo :(

blazena
02.10.2008., 14:39
U Turbolimacu na Rotoru imaju Munjic Jurica na akumulator.
Pravog velikog za vozit.
Srecom je bio zapakiran pa smo zbrisali dok ga mali nije vidio :mrgreen:

Znam da to ne trazite, al eto ako nekom treba...

EvaP
02.10.2008., 16:07
To je vise informacija za - koji Turbolimac s malcem u drustvu treba izbjegavati :)

Mihovil
02.10.2008., 16:17
I Mihovil je lud za Munjevitim Jurićem. Kupila sam mu piđamicu iz koje se ne skida, ima čarapice i donji dio trenirke.

ana.m
02.10.2008., 20:18
I Mihovil je lud za Munjevitim Jurićem. Kupila sam mu piđamicu iz koje se ne skida, ima čarapice i donji dio trenirke.
A gdje ste sve to kupili....????
Fali smajlić koji slini kao pesek.

EvaP
03.10.2008., 09:25
I ja bih pidzamicu!!!!!!!!!!!

leonisa
03.10.2008., 10:50
meni treba za poklon, necaku.
nsam gledala cars. odbijam :mrgreen:
L. je al se nije navukla.

trebam ljubicast zenski auto...jel to sanja?

jel ma negdje majica cars?

koliko dodje taj na daljinski?

tnx

(mislila sam da necu otvarat ovaj topic..... :lol: :lol: )

EvaP
03.10.2008., 10:59
Mi smo majicu kupili na moru, na onim standovima gdje ti nakelje na majicu naljepnicu.
Ne znam gdje ima takvih standova u Zagrebu.... mozda na Tresnjevackom?

Tiwi
03.10.2008., 11:00
Mi smo danas kupili posteljinu Jurića za 209kn. Suuuuuuper jeeee!

A di ste uboli posteljinu?

leonisa
03.10.2008., 11:08
joj mislim da sam ju ja negdje vidjela ali kako nisam trzala na to nisam memorirala.....lesnina?

leonisa
03.10.2008., 13:59
upravo kupila deku, 49kn, veliku, u mercatoru :)

andrea
03.10.2008., 14:01
leo, deku si na munjevitog kupila ?!

gdje, u kojem mercatoru ?

leonisa
03.10.2008., 14:19
vukovarska

imaju disney deke na nekoj akciji

nisam ju raspakiravala jer je za poklon.
160x130

lightning mcqueen, to je jurc, ne? :mrgreen:

andrea
03.10.2008., 14:20
ahaaa 8)

odo ja po to, tnx :*

aleksandra70vanja
03.10.2008., 14:22
upravo kupila deku, 49kn, veliku, u mercatoru :)

koji je sastav?
sirovinski narafski

leonisa
03.10.2008., 14:24
a sta mislis?

100% poliester

ja djecje nisam n vidjela od pamuka...stosne, mislim :)

andrea :lol:

aleksandra70vanja
03.10.2008., 16:34
a sta mislis?

100% poliester

ja djecje nisam n vidjela od pamuka...stosne, mislim :)

a pitam, u nadi da će se zalomiti kakva prirodna

leonisa
03.10.2008., 17:08
kad i ako nadjes, obavezno javi.

iako ovi fino griju...imamo mi od tkoma :mrgreen:

yasmin
04.10.2008., 12:09
evo i nas u klubu
imamo i šator i stolicu, tanjur i zdjelicu
Martina, jurića i šlepa od kockica iz tl-a
i onog kojem su mijenjaju kotači, hauba, skida i stavlja jezik, oči
crtić je trenutno malo pao u zaborav
imamo i dvije majice

vidjela sam i posteljinu u tl-u
i jastuk u sparu

nedvno je dobio jednog jurića sa onom plastičnom žičicom koja se izvuče pa on pojuri i diže prednji kraj u zrak

imamo i dvije majice

http://public.fotki.com/lucy07/braco-i-seka/p1050035.html

yasmin
04.10.2008., 12:10
uh zaboravih, knjigu sa naljepnicama, bojanku, naljepnice, i sanju i onaj plavi stari trkači auto

e sad sam se već zabrinula za svoje dijete :mrgreen:

ana.m
04.10.2008., 12:27
Moram hitno u mercator!

makita
07.11.2008., 12:33
Tražimo od Mega blocks Šik Hiksa, Ramonesa, Flo i ako je uopće došlo u Cro suca i policiju. Lijpo molimo ako znate u koji dućan ih ima po Splitu i Zagrebu da šaljemo prijatelje da nam pribave.

I najvažnije od svega:
Šik je obećan za Božić, preko ljeta ga je bilo po Splitu a u međuvremenu sve od Carsa od Mega blocksa je isparilo sa polica. Pomagajte mami koja nije mislila da će nestat, a obećala i još se drži priče da je za Božić sve moguće

EvaP
07.11.2008., 12:46
Šik Hiksa sam vidjela u Turbo Limachu u pothodniku u Zagrebu, al mislim da ga više nema, jer gdje god se okreneš ima samo Jurića :(
A negdje tipa preko e-baya (oću reć negdje gdje se to da naručiti, jer u TLu viču na tebe kad ih pitaš da bi nešto naručio...)? Mislim zbog toga što moraš poštovati Božićne želje....

makita
07.11.2008., 12:52
Šik Hiksa sam vidjela u Turbo Limachu u pothodniku u Zagrebu, al mislim da ga više nema, jer gdje god se okreneš ima samo Jurića :(
A negdje tipa preko e-baya (oću reć negdje gdje se to da naručiti, jer u TLu viču na tebe kad ih pitaš da bi nešto naručio...)? Mislim zbog toga što moraš poštovati Božićne želje....MM je gledao preko neta preko oriđiđi stranice od megablocksa pa nije teklo glatko, trebamo se zbog Božićnog obećanja još s tim pozabavit.
A to za TL, nema razgovora, jer, radi se o igračkama ispod 1000 kn, njigh se ne naručuje, nego šta dođe. O njima ne žele niti pričat. Baš će zovnit TL.

Inače, ovih je Megablocks bilo i u Kauflandu

EvaP
07.11.2008., 12:58
Ja sam gledala po Zagrebu i u Mulleru, Intersparu, TL, i ima samo Jurića...

tinkie winkie
07.11.2008., 14:17
makita:

ramone (http://cgi.ebay.com/MEGA-BLOKS-Disney-Cars-Green-Ramone-7776_W0QQitemZ370105616878QQcmdZViewItemQQptZBuild ing_Toys?hash=item370105616878&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205)
flo & ramone (http://cgi.ebay.com/DISNEY-PIXAR-CARS-toy-movie-moments-FLO-RAMONE_W0QQitemZ220304394934QQcmdZViewItemQQptZLH_ DefaultDomain_0?hash=item220304394934&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205)
a ovo mi je najdraži set (http://cgi.ebay.com/DISNEY-CARS-MEGA-BLOKS-TIPPING-TRACTOR-SET-7786-NEW_W0QQitemZ370107681515QQcmdZViewItemQQptZBuildi ng_Toys?hash=item370107681515&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205)
doc (http://cgi.ebay.com/NEW-DISNEY-CARS-MEGA-BLOKS-BLOCKS-BLUE-DOC-HUDSON-7779_W0QQitemZ400006200787QQcmdZViewItemQQptZBuild ing_Toys?hash=item400006200787&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205)
ramone paintshop (http://cgi.ebay.com/DISNEY-CARS-MEGA-BLOKS-RAMONE-PAINTSHOP-7790_W0QQitemZ370108763539QQcmdZViewItemQQptZBuild ing_Toys?hash=item370108763539&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205)
chick hicks (http://cgi.ebay.com/Mega-Bloks-Chick-Hicks-Disney-Pixar-WORLD-OF-CARS-7778_W0QQitemZ270298272267QQcmdZViewItemQQptZBuild ing_Toys?hash=item270298272267&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205)

makita
07.11.2008., 14:49
Ah, to su željeni artikli. Nažalost, MM nije tu ovaj čas da se pozabavi bespućima interneta, a meni je to još malo nepoznato. Jel ovo baš nestane nakon par sati il se neki artikli opet nađu na prodaji, kako funkcionira ako nitko ne kupi za npr.4 h

tinkie winkie
07.11.2008., 16:26
piše ti odmah pored slike End time- koliko do isteka aukcije.Al bez brige, artikala ima stalno, dovoljno da ukucaš u Search disney cars i odabereš Toys and hobbies kao kategoriju

tu opet s lijeve strane u popisu možeš suziti izbor, kao npr Building toys- Mega bloks... pa dobiješ ovu listu (http://toys.search.ebay.com/disney-cars_Mega-Bloks_W0QQcatrefZC12QQdfspZ34QQfromZR40QQftrtZ1QQf trvZ1QQsabfmtsZ1QQsacatZ52338QQsaobfmtsZinsif)

Elly
07.11.2008., 17:11
Za Italiju mogu prijaviti da ima toga cijela masa u hipermerkatu Emisfero.
Mi smo frendicu kupili pidjamu i rucnik na Munjevitog. :heart:

Crtic nam se svidja (cijeloj obitelji :mrgreen:), ali smo ipak zensko :lol: pa ne skupljamo. :)

leonisa
07.11.2008., 23:12
inace TL ima svega...za bankrotirati
od seta stola i stolica, raznih ruksaka, vrece za spavanje (one za kampiranje), satora, stolca za kampiranje, pernice, posteljne, jastuka, zdjelice, salice, besteka, i stajaznam cega svega ne....samo nema auta :mrgreen:

Annie
07.11.2008., 23:21
Tražimo od Mega blocks Šik Hiksa, Ramonesa, Flo i ako je uopće došlo u Cro suca i policiju. Lijpo molimo ako znate u koji dućan ih ima po Splitu i Zagrebu da šaljemo prijatelje da nam pribave.

ja sam u TL jednom naletjela na Luigia i uzela zadnjega. A ove sam rezervirala za Božić :P
King (http://www.zubic-vila.com/cars-king-p-586.html)
Doc Hudson (http://www.zubic-vila.com/cars-doc-hudson-p-585.html)

možda do Božića stigne još koji, za sada imamo Martina, Munjevitog (2 kom), šlepa i Luigia

tweety
08.11.2008., 00:11
one2play dobio kolekciju ekipe iz Carsa!
fran je danas dobio onog ludog kombija i helikoptera, a prijateljici smo kupili pošljokičanu sanju.

elly, piđamicu i ručnik bi suhim zlatom platili :mrgreen:

makita
10.11.2008., 22:28
Nadam se da će i One2play u Splitu imati ponovno kolekciju. Mi smo do sad skupili Munjevitog, Martina, Šlepa i Sanju i Luigija.
Sutra MM ide u ophodnju. Ne bude li sreće bacit ćemo se na internet.

Inače, ove igračke su u pogonu neprestano, ostale se koriste samo ponekad. Imamo i ostatke ostataka nekih naslijeđenih lego kockica, čini mi se neki osnovni komplet i s tim svim se da radit maštovite stvari. Baš sam zadovoljna.

LeeLoo
16.11.2008., 17:28
..dajte cure koji link di se može online kupiti nešto na jurića,šlepa,martina i sl.-majice,posteljina,kape...????..Karlo je još uvijek sav u tome... :lol:

leonisa
16.11.2008., 18:19
vidi magmu, oni imaju online prodaju.

babyboys
17.11.2008., 14:11
i mi obožavamo cars- kolektivno.
imaju dčki svaki svoju dekicu s Jurićem iz TL- dobili na poklon, velike puzzle od 250 kom, 3D puzzle, tanjuriće i čaše.
neki dan smo kupovali jedan poklon u One2play i J si je izabrao nekakvo plastično jaje-u jaju metalna kutijica-u kutijici--- jurić privjesak za ključeve koji stalno sad nosa sa sobom.

Jedino nam jurić tepisi nisu pasali uz plave ormare :(

EvaP
12.12.2008., 13:22
Jucer sam u One2play i Intersparu vidjela cijelu seriju novih "jurić" auta. Jest da svaki košta 54kn i veličine su cca 5cm, metalni, al ih ima... A u Billi sam vidjela Juric deku. Ako kome treba...

babyboys
12.12.2008., 13:26
i u TL ima tih jurić deka, moji dečki su ih dobili na poklon i oduševljeni su. to je jedino s čim se pristaju pokrit. :lol:

EvaP
12.12.2008., 13:33
I Malisa se jedino pokriva s Juric dekom :)
Frendica koja ima curicu mi se zalila da joj je zao sto i njena mala nema nekog zivotnog uzora pa da i nju moze napokon pokriti :)

EvaP
18.12.2008., 09:53
Vidjela sam jučer u dućanu koji mislim da se zove Aladin, na tramvajskoj stanici jednoj poslije Trašnjevačkog placa u smjeru Remize, od Megabloksa (Lego) Jurića, Shick Hicksa (kako god da se piše), Doca, Luigia i Guida, Šlepa....

leonisa
18.12.2008., 10:54
Luigi ima i u TL. vidjela sam ga prosli petak na rotoru.

Kavin
18.12.2008., 12:49
Jel vidio netko gdje KINGA i ŠERIFA, mi tražimo već mjesec i više, ali nikako naletiti. Gledamo svugdje...turbač, miller, one2play, interšpar, nama na trgu...svi oni ( osim turbača ) drže one metalne verzije autića iz Carsa, te i tražimo :mrgreen:
Ajde ako netko vidi nek čim prije javi bili bi do neba zahvalni :naklon:

Tata2b
30.12.2008., 17:02
Jurić - tema zbog koje sam se logirao nakon valjda dvije godine. Uglavnom, i Orsat je crazy za Jurićima. To traje negdje od njegovih 20 mjeseci. Sad ima 3 godine i još su nam Jurići no1.
Htio sam podijelit svoju frustraciju zbog nemogućnosti nabave Jurića u Hr. Uopće mi nije jasno kako funkcionira ta nabava. Turbo-Limač već godinu dana nudi samo Jurića i Šlepa, uglavnom. Rijetko se može naletit na drugo nešto. I uvijek kad pitam trgovke zbog čega je tomu tako - one vele da samo to dobijaju. Mislim......
Ali, spasio nas je Kaufland koji nekim čudom ima i Juriće. Tamo smo našli MEGA BLOKS Šika, Doka, Sanju i Luiđijevu Casa della Tires. Fora mi je kako sam našao Šika, sasvim slučajno, usamljenog između 10 Munjevitih.
Naša kolekcija je:
Mega Bloks: OIL PAN + Šlep, Luiđi i njegova butiga, Dok, Munjeviti, Šik, Sanja i ona dva nabrijana autića + Munjeviti u kompletu.
Metalni: Dok, Šik + rampa za izbacivanje, Jurić u Dinoco odjelu, Luigi na navijanje - kupljeno u Briselu
Metalni: Ramone, Flo, Doc, Fillmore, gUIDO, mali sarge+Munjeviti u maskirnim bojama - boot camp - ovo sve smo dobili za Božić iz New Yorka i to je neka kolekcionarska linija (tako piše na paketićima), različita od ove iz Brisela.
KTC ima originalna kinder-jaja CARS, sa sasvim zgodnim Jurićima.
Nama su najbolji MEGA BLOKS i žarko želimo još Šerifa i Kinga, a sad sam tu vidio kakvih zgodnih MB ima tako da bih odmah kupio Ramona i butigu i Francek komplet.
Eh, nakon što ovo napisah vidim da je razvidno da sam ja možda napaljeniji na Juriće od klinca. Što da kažem, imao sam skromno djetinjstvo.

LIMA
07.01.2009., 16:40
Eh, nakon što ovo napisah vidim da je razvidno da sam ja možda napaljeniji na Juriće od klinca. Što da kažem, imao sam skromno djetinjstvo.
:lol:
Isto bismo mogli potpisati i MM i ja! Prije Božića smo svaki tjedan hodočastili u TL jer smo čuli da će im stići Martin (mega blocks) ali nažalost nije :(, tako da je za Božić dobio Mega blocks neke kamione i bagere (i to mu je super, ali Munjeviti i ekipa su stalno u opticaju, to su jedine igračke s kojima se svaki dan igra.)

Ovo da ih ima u Kauflandu mi je baš vijest, nisam pojma imala da ih i tamo ima, mi ih tražimo stalno na relaciji TL - Interspar. Mega blocks su nam br. 1, igračke su stvarno fenomenalne. Mi imamo Munjevitog s pistom, Luigija s butigom, Šlepa s njegovom benzinskom, Ramona i ona 2 nabrijana auta sa spojlerima, ne znam im imena - plavi i zeleni (mi ih zovemo Plaviša i Zeljo :) )

makita
07.01.2009., 20:08
Gdje ste pribavili Ramona

tweety
08.01.2009., 11:57
mueller u CC1

LIMA
08.01.2009., 16:40
mueller u CC1

Mi smo u Intersparu.

makita
08.01.2009., 20:32
Tih dućana u Splitu nema. Mi smo zbog velike želje pribavili neke one metalne od Mattela, al Mega blocks su zakon

Kavin
08.01.2009., 23:08
Metalnih Ramona ima i u One2play-u.

bundevica
25.03.2009., 16:50
mi tražimo Martina megabloks, nigdje nema
da li ga je netko vidio?

Kavin
25.03.2009., 19:31
KINGA, KINGA jel netko vidio KINGA!!?

Tragamo za njim već mjesecima!!!

makita
25.03.2009., 21:30

Tragamo za njim već mjesecima!!! :nope:

Kavin
26.03.2009., 01:12
Znam makita katastrofa, ali u nadi je spas...

Već smo se i zapisali u one2playu, ali oni nikako da dobiju novu pošiljku od dobavljača, jel neko zna kaj o tome, već mjesec i više čekamo, a u cc u dućanu im stoje stalno isti autići - ramo, ona roza "pigi", viličar i onaj zalutali turist.

LeeLoo
26.03.2009., 04:00
..ma-ima li igdje za kupiti onog famoznog FRANCEKA?..K. je lud za njim i stalno prepričava onu scenu kad su jurić i šlep trubili traktorima na polju..-stalno pita francek i francek..imamo jurića,šlepa baš velike i malene-sanju i luigija...

MalaSirena
26.03.2009., 08:24
..ma-ima li igdje za kupiti onog famoznog FRANCEKA?..K. je lud za njim i stalno prepričava onu scenu kad su jurić i šlep trubili traktorima na polju..-stalno pita francek i francek..imamo jurića,šlepa baš velike i malene-sanju i luigija...

Mislim da će ti bilo kakav kombajn poslužiti svrsi :mrgreen:

LeeLoo
26.03.2009., 08:49
..he he,da-i ja se slažem.ali ne nalazim ni jednog kombajna...sve sami traktori..mislim: :roll: :mrgreen: :lol:

bundevica
05.04.2009., 23:00

Nema nigdje ni sad pred Uskrs?

MalaSirena
05.04.2009., 23:35
..he he,da-i ja se slažem.ali ne nalazim ni jednog kombajna...sve sami traktori..mislim: :roll: :mrgreen: :lol:

Jedini kombajn kojeg sam ja vidjela je Lego duplo, košta oko 170 kn.

Tiwi
05.04.2009., 23:45

Jedini kombajn kojeg sam ja vidjela je Lego duplo, košta oko 170 kn.

Nama je poslužio Vizi iz Traktora Toma ;)

Ali, imaš Franceka na e-bayu, ziher. Tak smo mi nabavili Martina mega blocks.

MalaSirena
05.04.2009., 23:54
Moj je malac svojevremeno napravio Martina od Lego duplo vatrogasaca uz dodatak crvenih kockica :mrgreen:

Kavin
06.04.2009., 00:13

:no:
Mi stvarno stalno gledamo, u one2play u city c. nisu već dobili carse dva mjeseca-stalno imaju isto.

Mi tražimo onog metalnog, a prošao bi i od mega bloksa koje isto imaju u milleru, ali ništa...katastrofa

Stvarno ako ga netko i vidi molim javite bit ćemo zahvalni :naklon:

MalaSirena
06.04.2009., 08:32
Jeste gledale po Dioninim trgovinama? Jedno vrijeme sam se doslovno spoticala na Kinga, Jurića i Hiksa.

babyboys
06.04.2009., 15:33
za ljubitelje Jurića, u petak sam bila u novom o2p u Tkalči i vidjela sam da imaju svašta- puzzle, torbe, pernice, jaja... s njima, ali nisam baš zagledala jer sam došla po nešto drugo, a i žurilo mi se.

bundevica
23.04.2009., 12:30
Tko traži Martina? Pogledajtena zubic vili (http://www.zubic-vila.com/index.php)

lelica
07.05.2009., 01:33
stano: ned tra 05, 2009 10:13 pm Naslov:

bundevica (napisa):
makita (napisa):
Kavin (napisa):

Tragamo za njim već mjesecima!!!

Mi stvarno stalno gledamo, u one2play u city c. nisu već dobili carse dva mjeseca-stalno imaju isto.

Mi tražimo onog metalnog, a prošao bi i od mega bloksa koje isto imaju u milleru, ali ništa...katastrofa

Stvarno ako ga netko i vidi molim javite bit ćemo zahvalni

Mi smo kupili novog Kinga,Ramona i Miu preko ebaya za 35kn :D -svaki, a neki dan sam vidjela Ramona i Slepa u getrou u sesvetama za 70kn.

Tata2b
10.05.2009., 01:13
KING is in da house!!!!!!!!!!!! :D

Konačno. Bio sam u Mariboru u Europarku i u dućanu s igračkama naiđem na čak 3 Megablocks Kinga po 7,80 eura. Zanimljivo, skužio sam da jedan nema spojlera iako je originalno zapakiran, na što sam upozorio i prodavačicu koja ga je sklonila sa police.
I još, onako, prije odlaska, reda radi, prošetam po Sparu i tamo opet KING, ali ovaj put po 6 eura!!!???? Specijalna ponuda neka. Nažalost,baš sam potrošio sve ojre, inače bih bio kupio i toga pa ponudio nekom s foruma.

Sad imamo 11 megablocksa. Trebamo šerifa. On je stvarno rijetka
zvjerka.

LeeLoo
10.05.2009., 10:42
...a Francek?... :( :roll: :mrgreen:

AndrejaMa
11.05.2009., 11:54
Tko traži Martina? Pogledajtena zubic vili (http://www.zubic-vila.com/index.php)

U kući su (od Megablocksa)
Matrin s Jurićem
Banda
Šlep
Doc Hudson
King

i jure po cijelom stanu......

HVALA BUNDEVICA!!!!

bundevica
11.05.2009., 12:35
AndrejaMa :love:
mi sad tražimo Brzog, ali sve mi se čini da ću morati opet na internetu tražiti, kod nas nema ništa

AndrejaMa
11.05.2009., 16:32
Brzi??
ma koji li je sad taj.... :?
misliš Jurić ili ??

bundevica
11.05.2009., 16:51
Brzi??
ma koji li je sad taj.... :?
misliš Jurić ili ??
ne, ne
Brzi ti je vođa bande (ljubičasto-crni), a ostali "banditi" su ti DJ (plavi), Šmrk Brk (narančasti) i Krilac (ljubičasto-zeleni)
Šmrka sam našla prije cca mjesec dana u Emezzetti
samo nam fali Brzi

disciplina
19.06.2009., 15:43
help!!!
di ima za kupit gaćica sa jurićem? za 2ipol godišnjaka
u Zagrebu?

bundevica
19.06.2009., 16:50
i to sam vidjela u emezeti

Kavin
20.06.2009., 11:36
i to sam vidjela u emezeti
Da tamo smo ih mi kupili prošle godine i još čekaju svoje vrijeme :/

disciplina
23.06.2009., 09:45
bundevica hvala :*
bila u emezeti, nažalost nije bilo veličina ali kaže teta da se puno prodaju pa dođu svako malo..