PDA

Pogledaj cijelu verziju : odjeća za klince!

donna
12.09.2007., 09:19
dakle mame gdje najčešće oblačite svoju dječicu,koje su vam omiljene dječje "marke " ,koja vam je najlijepša robica,dajte neke ideje za lijepe a povoljne stvarčice i tako.... :)

Angie75
12.09.2007., 09:24
H&M, naravno, Zara, ali imamo i no-name stvari koje često nisu ništa manje lijepe i kvalitetne. Volimo Gap, ako se uspijemo domoći (najviše volimo kad ga dobijemo na dar!), Esprit kids dosta često jer nam baka i deda žive u blizini njihovog outleta. Joj, dalo bi se nabrajati... Ali uvijek pazim da ne kupim nešto preskupo. Stvarno nema smisla, tako se brzo preraste...

mamanatali
12.09.2007., 09:25
H&M

traktorka
12.09.2007., 09:27
Pošto si iz Osijeka evo da ti odgovorim iz prve ruke:
-kupujem uglavnom u Okaidiu (na trgu),Benetonu i S. Oliveru i to kad su sniženja,e onda se raspametim i nakupujem Roku sve što mislim da će mu trebati za narednu sezonu.
Rijeđe u TL jer im je izbor srednja žalost za dečke od 3 godine
A ponešto se da pronaći i po trgovačkim centrima kojih imamo svugdje
A obuća isključivo Frodo i Ciciban, a tene Nike!

A kad idemo u Mađu onda mu svašta nađem u C&A...

donna
12.09.2007., 09:35
traktorka -ja kod nas u gradu uvijek nešto nađem u turbo limachu ali da doduše uvijek nešto je bolja ponuda za cure ili se varam?
U benettonu mi ima super stvari,H&M nažalost nemamo ali imam puno stvari njihovih(naslijedila mala od sestrične svoje),U S.Oliveru ima isto zanimljivih stvarčica-baš jučer sam joj kupila maramu,ima neke super njihove haljine,u Okaidu još nisam kupovala ali tu i tamo odem pogledati....ujna joj je kupila sad zimsku jaknu Adidas u ovom novom centru u ZG kak se ono zove? :oops:
obuća Ciciban,Bambi i patikice NIKE!
u IANI nikada nisam kupovala,izgleda da su cijene ajme :shock:
šta još imamo? :)

Angie75
12.09.2007., 09:38
Ja s Ianom imam loša iskustva. Robica je, kao prvo, skupa, a nemam nijedan komad koji mi se nakon pranja nije skratio za bar centimetar, dva.

traktorka
12.09.2007., 09:47
Ja s Ianom imam loša iskustva. Robica je, kao prvo, skupa, a nemam nijedan komad koji mi se nakon pranja nije skratio za bar centimetar, dva.

Potpis,a i nisu mi baš neke stvari za veće dečke :/

Donna-u pravu si ,TL ima super stvari za curke,ali za dečke :nope:

Loryblue
12.09.2007., 09:48
ja sam zaljubljenik u WENICE kids robicu. prvo je izrazito kvalitetna (makar se nama pokazala), meni predivnih dezena, a i po cijeni mi je poprilično pristupačna.
jako rijetko kupujem u benettona (osim na debelom sniženju kad mi nije žao dat novce za nešto što znam da će mi se ukenjat brzo). sa benettonom nemam baš pozitivna iskustva (prvo pranje roza zimske majice-ostale sve žute fleke po njoj).
iana mi je skupa.
OKBG također.
ja volim kupovat jako puno stvari za šeficu i onda mi je draže pronaći neki no name komad robe, jeftiniji i kupit 2-3 komada, nego "pljunit" iste novce u nekom markiranom dućanu za jedan komad.
jer mi robica jednako traje i ona markirana i ona no name.

cipele najviše volim frodo, pa bambi i ciciban. a ovo lito smo otkrili noel i bili prezadovoljni s njima.

donna
12.09.2007., 09:54
ja nemogu odoliti kada vidm lijepe stvari za klince pa uvijek nešto kupim..posebno lijepe su mi Benetton sve te majčice i ostalo,baš neki dan joj kupila 2 majčice(kad sam vidjela onu s psićem jao :heart: ) ...e da još jedno pitanje..kako se suzdržati od stalne kupovine djetetu!? :mrgreen: :)

snoopygirl
12.09.2007., 10:07
Benetton, nije jako skup (TL ima jako skupe stvari za djecu 1-3, a kvaliteta im je upitna) , prezadovoljna sam, perem, derem, savršeno.
Boje su im postojane, pamuk kvalitetan.
wenice nam je ok. domaći bodiyi od nirda su mi super.
Cipelice bambi. sviđa mi se mekoća kože a opet je cipela čvrsta. kad smo kupovaliprve cipelice, nijedne mu nisam mogla obuti, jer su nam bile prekrute. nisam ni znala da je bambi, samo sam birala i obuala dok nismo našli najbolje za nas. neki dan kupujemo, i gledam super pumice, crne tenisice, 400 kuna a uložak im ravan ko daska, potplat plastičan...ma uopće nij za te novce osim što je puma.

traktorka
12.09.2007., 10:45
Kod nas nema Wenice obleka za djecu(bar mislim)
S kojom robicom bi se to dalo usporediti ? I po izgledu i po cijenama?

Liebe
12.09.2007., 10:51
H&M je zakon, nešto Benetton, donji veš i piđame Marks & Spencer. TL ne, osim Jagodica Bobica stvari.

Cipele Naturino, Bambi

Na pitanje kako se suzdržati i ja tražim odgovor već 2 godine i 3 mjeseca :lol:

sunset
12.09.2007., 10:55
Benetton, Coconut Baby, dobili smo neke stvari od GAP-a i savršene su, S.Oliver, stvari iz Dječjeg svijeta (Lantea), H&M - većina naših stvari, kao i no name marke koje su do sada dobro poslužile.

donna
12.09.2007., 11:10
ajd nam malo opišite H&M...gdje kupujete,kada je najbolje tamo kupovati,cijene, i svašta nešto o H&M -u ! :mrgreen:

emira
12.09.2007., 11:19
Meni je H&M favorit, ali i C&A zna imati lijepe a povoljne stvari za klince, samo malo manje kvalitetne od HMa (nama pošalje baka izvana). Inače, benetton baš ne preferiram, sve što smo imali je nekako apšisalo, otišlo u širinu. Okaidi su mi ok.

Od cipelica GEOX definitivno!

knatkaj
12.09.2007., 12:26
Turbo limac (pa smo svi isti)
H&M i C&A, ali kod nas u samoboru ima jedan ducanicic zove se KOCKICA sivaju svoju marku i stvarno imaju ok robicu - pogotovo kapice!

Angie75
12.09.2007., 12:31
ajd nam malo opišite H&M...gdje kupujete,kada je najbolje tamo kupovati,cijene, i svašta nešto o H&M -u ! :mrgreen:
Najbolje pogledaj njihovu web stranicu!

Romina
12.09.2007., 12:38
bodiće kupujemo u Iani,a ostalo u Benettonu,Chiccu,Esprit(TL),i ponekad u S.Oliveru.Cipelice smo do sada kupovali u Chiccu ali sad smo kupili cipe od jednog branda kojeg Naturino ima u ponudi i zadovoljni smo.Kaj se tice tenisica volimo Geox ali pošto im je cijena malo to much za sezonu onda kupujemo Pumice

magriz
12.09.2007., 12:44
ponekad u TL, Okaidi nam je otkriće, Iana, MTČ za bodiće i majice, i hlačice i trenirkice... OSBG je preskup, kao i Benetton...
H&M rijetko...
cipelice - Bambi, Frodo, Ciciban...

Liebe
12.09.2007., 12:44
Gdje kupujete pumice? Pitam za Zagreb?

Mima
12.09.2007., 12:47
Ja kupujem u svim dućanima, gdje mi se što svidi - od kvartovskog dućana, Name, Ipercoopa u kojem mi bude baš slatkih stvari, veša u Marks&Spenceru, benettona, Iane, S. Olivera, Okaidija, evo i u Zari sam kupila jednu majicu :mrgreen: , a ponajviše volim H&M u koji nažalost ne idem, nego samo MM kad negdje putuje. Njihove su mi stvari najljepše i najpraktičnije za djecu.

donna
12.09.2007., 13:07
jedno pitanjce za H&M u Mariboru...jeste bili tamo?kakva je ponuda? idem ovu nedjelju u čakovec pa reko da produžim do tamo :mrgreen: navodno ima 1,5 h od ČK do MB? rade li nedjeljom uopće? :roll: kako naći u Mariboru H&M(jel u sklopu nekog centra ili dućan sam za sebe)? hvala

sunset
12.09.2007., 13:24
Meni su rekle frendice da im se ne sviđa H&M u Mariboru jer nema tolikog izbora za djecu kao u Austriji. Ja uvijek idem u A - u H&M u Westu i u SB. I uvijek se raspametim...

Romina
12.09.2007., 13:35
Gdje kupujete pumice? Pitam za Zagreb?

u King Crossu jedan mali dućan ali fakat nemam pojma kak se zove

božana
12.09.2007., 15:02
hej traktorka, WENICE je marka robice koju bi po kvaliteti usporedila s coconutom npr., ima je u dosta no name dječjih dućana, ali ja otkrila štand na Arizoni s njihovom robicom u pola cijene od onih u Osijeku. Imamo već par maja i jako sam zadovoljna kvalitetom i cijenom cca 50kn. Ako te zanima dat ću ti broj štanda... jedino su slabi s hlačicama.

Deaedi
12.09.2007., 15:07
Meni je najgori Coconut iz TL. Uzas. Kvaliteta je grozna.

Za robu iz Iane mi ide na zivce sto pise da se smije prati samo na 30, na ciklusu za osjetljivo....Mozes misliti kako na 30 odu flekici.

Jako mi je dobra Chicco, Original Marines...

H&M - super su mi njihove trenirkice (plisane), ali zadnja 2,3 puta u Mariboru i Ljubljani nije bio nikakav izbor.

Super mi je i Kanz, drzi ga Baby Centar u Sloveniji.

buba klara
13.09.2007., 11:18
Donna, u Mariboru ti postoje 2 HM-ova ducana: jedan je u centru grada i taj ne radi u nedjelju (radnim danom radi do 19h a subotom mislim do 15h) a drugi je u shoping centru Europark koji radi nedjeljom do 15h (ali za svaki slucaj provjeri na njihovom webu jos).
Uglavnom, i mi smo culi da ponuda nije ista kao u Grazu (i mozda doista nije, jer kad sam zadnji put isla u Austriju, a to je bilo prije par godina, pa nisam mjerodavna bas, mislim da su tamosnji HM-ovi puno veci). Medjutim, mi i u ovima u Mariboru uvijek nađemo većinu stvari koja nam treba i za sad ne namjeravam opet u Graz. Bas smo nedavno bili i 90% planiranih stvari smo nasli.

romi
14.09.2007., 13:58
Curke, pa kaj nitko neide u Ljubljanu u BTC - shoping centar? Ima H&M i sve moguće skupe i jeftine dućane sa halom 12 u kojoj je stalni outlet za velike i male. Obožavamo tamo ići, 120km od Zg-a, 8€ cestarine sve zajedno i autoput skoro stalno (nekih 30km je normalna cesta).
U Graz više neidemo jer Dino ima 3.g. i više nije tako povoljno kao do veličine 86, a mi smo sada na 104.
T.L. izbjegavam, obožavam sav veš iz Marks&Spencera, a većinu robe koju nosi je 40% H&M, ostalo sve kupujem na sniženjima - sve za unaprijed. Volim Okaidi, Benetton, Bambi dućan u Shoping Centru Prečko. Coconat i Iana katastrofa od kvalitete.
Od šuza zakon su Geoxice i Cicibanke i Frodo šlape. Sa Naturinom samo loša iskustva.

romi
14.09.2007., 13:59
Curke, pa kaj nitko neide u Ljubljanu u BTC - shoping centar? Ima H&M i sve moguće skupe i jeftine dućane sa halom 12 u kojoj je stalni outlet za velike i male. Obožavamo tamo ići, 120km od Zg-a, 8€ cestarine sve zajedno i autoput skoro stalno (nekih 30km je normalna cesta).
U Graz više neidemo jer Dino ima 3.g. i više nije tako povoljno kao do veličine 86, a mi smo sada na 104.
T.L. izbjegavam, obožavam sav veš iz Marks&Spencera, a većinu robe koju nosi je 40% H&M, ostalo sve kupujem na sniženjima - sve za unaprijed. Volim Okaidi, Benetton, Bambi dućan u Shoping Centru Prečko. Coconat i Iana katastrofa od kvalitete.
Od šuza zakon su Geoxice i Cicibanke i Frodo šlape. Sa Naturinom samo loša iskustva.

romi
14.09.2007., 14:04
Ajme, oprostite što sam poslala 3 posta, zablokirao mi komp. Ne mogu mi ni do moderatorice, da ih zamolim da obrišu! Sorry!

donna
14.09.2007., 16:00
Donna, u Mariboru ti postoje 2 HM-ova ducana: jedan je u centru grada i taj ne radi u nedjelju (radnim danom radi do 19h a subotom mislim do 15h) a drugi je u shoping centru Europark koji radi nedjeljom do 15h (ali za svaki slucaj provjeri na njihovom webu jos).
Uglavnom, i mi smo culi da ponuda nije ista kao u Grazu (i mozda doista nije, jer kad sam zadnji put isla u Austriju, a to je bilo prije par godina, pa nisam mjerodavna bas, mislim da su tamosnji HM-ovi puno veci). Medjutim, mi i u ovima u Mariboru uvijek nađemo većinu stvari koja nam treba i za sad ne namjeravam opet u Graz. Bas smo nedavno bili i 90% planiranih stvari smo nasli.

pa neznam..piše na siteu da obadva rade do 15h..koji je veći tj bolje opremlne za klince? joj ja nisam tamo još bila,pitanje hoću li uopće ga i pronaći.... :roll:
kakva je sada ponuda?predpostavljam zimske stvarčice,trebam kapu,šal,neke vestice...itd i za mamu naravno! :mrgreen:

banklorraina
14.09.2007., 16:18

Očito ti i traktorka niste imale sreće, jer ja imam jako puno njihove robice za svoje dvoje klinaca i jako sam zadovoljna. A što se cijena tiče, najbolje ih je kupovati izvan Hrvatske, gdje su prave rasprodaje i sezonska sniženja, a ne ova naša "nazovi sniženja". Vani su sniženja i do 70%.

donna
14.09.2007., 20:40
pa nije da je Iana loša..imam par majčica (u svim bojama),nekoliko hlača...ok je ! ali cijena nije povoljna to sigurno..kad su ta famozna sniženja?? :mrgreen:
kaže mi kuma da je u H&M najbolje ići u 1 mj da su tad sniženja!

donna
14.09.2007., 20:41

sorry,sad tek vidim da taj u centru ne radi nedjeljom... :oops:
ah valjda će biti dobra ovaj u Europarku...ima i zara vidim na siteu,Benetton,S Oliver junior,H&M.... :D

spock
14.09.2007., 21:39
H&M, naravno, Zara, ali imamo i no-name stvari koje često nisu ništa manje lijepe i kvalitetne. Volimo Gap, ako se uspijemo domoći (najviše volimo kad ga dobijemo na dar!), Esprit kids dosta često jer nam baka i deda žive u blizini njihovog outleta. Joj, dalo bi se nabrajati... Ali uvijek pazim da ne kupim nešto preskupo. Stvarno nema smisla, tako se brzo preraste...

A gdje je Esprit kids outlet?

donna
15.09.2007., 09:02
jedno pitanje...prijateljica mi je bila u Europarku u 6 mjesecu i kaže da tada H & M nije nigdje bilo i da su ju djelatnici uputili u centar grada...sad mi nije jasno,postoji li H&M u Europarku ili ne? :mrgreen: jel moguće da je otvoren poslije 6 mjeseca ove godine?? ja bi išla sutra ali da ne krenem bezveze ako ne postoji u Europarku jer ovaj u centru ne radi nedjeljom!!! :)

yasmin
15.09.2007., 09:22
Wenice kids je puno bolje kvalitete od coconuta
imamo nekoliko majici, izvrstan pamuk, boje kao da nije nikada oprano
ima u sesvetama u dječjem amadeusu u onom shopping centru gdje je citadela (susjedi nam drže taj dućan)

mi uglavnom sve dobijemo na poklon

što god dođe iz Njemačke je super Baby club, C&Ą, Palomino, Impidimpi, Dimo, Liliput
kod nas ima i Koki, Little star, Micromotion po nekim dućanima (Bebin svijet okretište u Dubrava i Nama na kvatriću) sltke stvari, pogotovo za curice

nisam baš oduševljena benettonom, pogotovo njihovim pamukom sve se rastegne
volim H&M, Zaru, S.Oliver

nely
15.09.2007., 14:20
Donna..H&M ti je friško otvoren u Europarku,možda prije koji mjesec i (navodno) radi i nedjeljom! :)

banklorraina
15.09.2007., 17:52
[quote="donna"]pa nije da je Iana loša..imam par majčica (u svim bojama),nekoliko hlača...ok je ! ali cijena nije povoljna to sigurno..kad su ta famozna sniženja?? :mrgreen:

Ja sam recimo bila krajem 7 .mj. u Italiji. Tamo su bila velika sniženja u Chiccu i Iana Mini. Znam da su u to vrijeme bila i nekakva sniženja u Zagrebu i Rijeci. .

banklorraina
15.09.2007., 17:54
nelly, za nas kojiu nismo iz ZG: gdje je Europark?

iki
15.09.2007., 19:12

U centru Maribora.
Nemreš fulat, pun je Maribor oznaka za Europark :lol: .

iki
15.09.2007., 19:15

Spock mislim da u City One centru ima za klince esprit, al nisam sigurna, uvijek miješam Soliver i Esprit.

Zna li netko točno di ima Esprit kids?

donna
15.09.2007., 19:28

Spock mislim da u City One centru ima za klince esprit, al nisam sigurna, uvijek miješam Soliver i Esprit.

Zna li netko točno di ima Esprit kids?

ja ću sutra u Maribor pa vam javim... :)

u cityu je s.oliver za klince....kupila sam par majci i hlače maloj..

banklorraina
15.09.2007., 20:44

U centru Maribora.
Nemreš fulat, pun je Maribor oznaka za Europark :lol: .

a čuj; znaš onu "nije žvaka za seljaka" - tako i ja. Letimično pored ovih malih napasti čitam i pitam da ne skitam (što mi je krenula rima!)

donna
16.09.2007., 21:54
evo mene ja se vratila iz shoopinga :D u H&M u sam bila dva sata :mrgreen: predobro je,ima svega...doduše nekako mi se čini da su najlijepše stvarčice za ove manje do dvije godine a meni treba za preko dvije godine...ali svejedno ima lijepih stvarčica :) uglavnom sam uzela 4 štramplica (sada aktuelno za vrtić),kapu,šal,vesticu....
sebi neke stvarčice i MM isto..sve u svemu super dan proveden u Europarku! :mrgreen: btw europark je doista lako naći ,oznake su svuda !jedino smo se u povratku izgubili u Ptuju! :oops: hahaha
što se Zare tiče momentalno nije po mom ukusu i ništa nisam maloj uzimala...očikavala sam lijepše stvarčice tamo...
slijedeća destinacija za shooping je definitivno Budimpešta i njihov H&M pa ako je netko bio...molim detalje! :mrgreen:

iki
16.09.2007., 22:43
Donna super!!!
I brzo si obavila sve u 2 sata, meni treba 2sata za Leu i 2 sata za mene, barem :oops: .

donna
17.09.2007., 10:32
jel bio tko u Budimpešti u shoopingu? :)

tanja1230
20.09.2007., 23:29
hej traktorka, WENICE je marka robice koju bi po kvaliteti usporedila s coconutom npr., ima je u dosta no name dječjih dućana, ali ja otkrila štand na Arizoni s njihovom robicom u pola cijene od onih u Osijeku. Imamo već par maja i jako sam zadovoljna kvalitetom i cijenom cca 50kn. Ako te zanima dat ću ti broj štanda... jedino su slabi s hlačicama.

Jel može broj štanda?

donna
21.09.2007., 15:49
jel bio tko skoro na Arizoni?

tanja1230
21.09.2007., 15:59
Mi ćemo možda uskoro, a bili smo zadnji put prije 2 godine.

donna
21.09.2007., 16:07
ja isto ne pamtim kad sam zadnji put bila... :/ javite jel ima što lijepoga za dječicu...

mi bi do Mađe,možda Budimpešta ali neznam ni gdje da idem :lol: ima par trgovačkih centara,neznam u kojem je H&M i kako da nađem sama autom :shock:

javite se mame koje ste bile u Budimpešti !!! :)
kad počinju ona velika sniženja konkretno za HM?

traktorka
22.09.2007., 10:07
Wenice kids je puno bolje kvalitete od coconuta

Znam sad o čemu pričate,proljetos kad sam bila U Zg. sam u Importane centru kupila Roku jeans jaknu i sad vidim da piše Wenice kids,i mogu reći da je i lijepo i kvalitetno !

Božana,hvala,ali ne idem na koridor,nemam naviku!

tanja1230
22.09.2007., 21:31
Zato bih i otišla, znam da tamo ima OK stvari od jeansa za djecu (a i odrasle). Mada, do sada, nisam Evanu ništa tamo kupovala.
Obično kupujem u Turbo Limacu, Tintiliniću, Benettonu, ali i u no name trgovinama ako nam se nešto svidi. Bitno mi je samo da su prirodni materijali (koliko je to moguće).I često skoknemo do Arkada - C&A.
I mi smo se malo razočarali u Turbiku, dosta robe je nekvalitetno.
Najljepšu i najkvalitetniju robicu koju ima, dobio je iz Australije.

donna
22.09.2007., 21:42
čak iz Australije? :shock:
šta nose tamo klinci? :mrgreen:
meni je brat donio sa Floride fantastičnu NIKE pink trenerku za malu :heart:

tanja1230
22.09.2007., 22:07
Dobijemo ponekad paket, pa se veselimo. :D
Robica je onako cool, frajerska, kao za odrasle samo umanjena.
Teško mi je kod nas naći nešto takvo.
A o kvaliteti da ne govorim, fini meeeekani pamuk, ništa se ne skuplja i ne razvlači...

njamun
23.09.2007., 00:48
Okaidi, M&S,nešto malo Benetton,Next, i bilo što drugo što zapne mami za oko! Veliku većinu toga kupujemo na rasprodajama za sljedeću godinu, pa kad dođe nova sezona samo vadim iz ormara.... a već sve isplaćenoooo...

NINA80
25.09.2007., 15:00
kod mene je pravilo ak mi se nesto negdje svidi,kupim,bio to neki trgovacki centar ili potpis nije bitno :)

donna
25.09.2007., 18:07
jel netko kupovao preko e baya? i šta ima tamo?

donna
22.10.2007., 12:29
evo za dva tri dana idem u Budimpeštu pa ću svratiti i do HM-a nešto za princezu! :mrgreen:

donna
30.10.2007., 10:17
evo za dva tri dana idem u Budimpeštu pa ću svratiti i do HM-a nešto za princezu! :mrgreen:

kratko da se javim za odjeću iz Budimpešte..dakle H&M im je prekrasan za dječicu !Oči su mi ispale!!! :mrgreen:

donna
09.01.2008., 11:16
malo da podignem..

dakle jeste koristili ova luda velika sniženja? gdje?šta ste im kupovali? :D :D

donna
11.01.2008., 09:20
nemogu vjerovati da ste svi odolili sniženjima?? :shock: :shock:
pa kakva sam ja onda to mama?? :lol: :lol:

buba klara
11.01.2008., 09:42
odolili sniženjima?? :lol:
škicni samo na
http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=54413&highlight=

donna
11.01.2008., 09:56
:lol: :lol:
odo tamo

buba klara
11.01.2008., 09:58
Nemoj, pogubno je :)

paws
16.02.2008., 01:14
Esprit kids dosta često jer nam baka i deda žive u blizini njihovog outleta.

Gdje je esprit kids outlet? :?

kloolk
17.02.2008., 16:33

Podižem. Adresu na sunce 8)

Deaedi
17.02.2008., 16:36
Gdje ima za kupiti tunike (kao duza uska majica) za curicu od 3g? (Ali broj 4-5). Ne znam gdje nisam vec trazila.

donna
17.02.2008., 20:14
ja našla prekrasnu tuniku u HM-u ,bilo je svih veličina .

la_mama
18.02.2008., 10:25
Jesmo li mi jedini koji smo vjerni MTČ-u ? :/

vlac
27.02.2008., 09:24
niste jedini la_mama.
mi nosimo isključivo mtč bodiće i piđame.
i trenirke su im super.
i donji veš - samo ne kužim zakaj je tak skupo za klince - 22 kn gaćice!?

ovak kupujemo u , Iani, TL
rijetko u S oliveru.
Obožavam šopinge u H&M i C&A.

buca
29.02.2008., 14:20
jel netko kupovao preko e baya? i šta ima tamo?

ja svu odjeću za klince kupujem preko ebaya, većinom novo, ali i nošeno ako procijenim da se isplati.
meni je to izuzetno povoljno, a robica je super-lijepa i kvalitetna (najbolje su mi marke next, gap, mini mode, mothercare...)

govorim o britanskom ebayu, jer je tamo izbor najbolji.

maxi
03.03.2008., 13:44
buca
jel britanski e-bay skuplji od američkog, mislim zbog same valute?

buca
03.03.2008., 14:43
buca
jel britanski e-bay skuplji od američkog, mislim zbog same valute?

mislim da nije. iskreno, američki nisam ni gledala. mislim da bi američki mogao biti skuplji zbog poštarine koja je vjerojatno viša nego iz britanije.
ovdje nalazim apsolutno sve što trebam i više mi ne pada na pamet po našim dućanima davati ponekad i duplo više za pojedinu stvar koja mi se često i ne sviđa.

sanja74
03.03.2008., 15:15
buca, nije ti poštarina jako skupa?
jel ti carine robu?

gitulja
03.03.2008., 15:20
ja obožavam H&M, Prenatal mi je ok, a tata je za osh kosh. I okaidi, ali nekako mi fali stvari za 18-24 mjeseca. Cipelice Bambi i Froddo.

donna
03.03.2008., 16:25
ja najviše volim H&M pa često odemo tamo.neki dan bili opet u Budimpešti jer je odjel za dječicu veeeliki !! :D

buca
03.03.2008., 18:48
buca, nije ti poštarina jako skupa?
jel ti carine robu?

nisu mi još ništa carinili. u pravilu ni ne bi smjeli cariniti do iznosa od 300kn, ali znam neke žene kojima su carinili i manje iznose :?

a ja uvijek računam cijenu artikla s poštarinom i isplati mi se.
prosječna poštarina je oko 2.5 funte po paketu ( u paketu budu 1 ili 2 stvarčice)-cca 25kn.
cijena ti ovisi o težini artikla.
neki selleri ti hoće oderat veliku poštarinu, pa njih zaobilazim ili im ukažem na to da je cijena slanja prevelika.

janiczsa
03.03.2008., 19:59
Kod nas ima jedan hrvatski dućan Samteks - imaju stvarno ok hlačice po normalnim cijenama (keperice na sniženju 40-ak kuna, vel. 80) i majice su im zgodne.

Ivany
03.03.2008., 22:27
U Osijeku se ovih dana otvara ili otvorio Prenatal.
Jel bio tko? Ili vi iz drugih gradova, što ima tamo,kakva je robica, izbor, cijene??

Mima
03.03.2008., 23:21
Ja sam bila u Zg samo na početku kad se otvorio, nije mi usput, a nije me niti nešto oduševio. Kupila sam samo jednu majicu - cijena kao svuda, 80-ak kuna. Dosta se razvukla u širinu.

gitulja
04.03.2008., 14:30
ja sam poprilično zadovoljna s Prenatalom, boje mi nisu postojane kao kod H&M robice. Nisam imala problema sa širenjem ili skupljanjem robe iako perem na 60 i sušim u sušilici.

janiczsa
04.03.2008., 20:38
U Prenatalu sam kupila dvije stvari na sniženju. Inače mi se čini malo skup :/

petarpan
05.03.2008., 11:15
mi smo slijepi sljeditelji h/m trenda... :mrgreen:
uz gore navedeni brand volimo i kik (zato kaj je jednako dobar kao h&m, a jeftiniji), ali i mnoge no name marke....
super je i osh kosh, ali njih kupujem samo na rasprodajama...

summer
05.03.2008., 18:44
Na moju srecu, a MMovu nesrecu :mrgreen: blizu posla su mi Benetton i s.Oliver te TL (di sam upravo kupila na rasprodaji dosta stvari od Tom Tailora jer ga vise nece drzati). Pa tu i kupujem najvise odjece. Coconut mi se zamjerio, dosta stvari se rasteglo/skupilo, zaokrenulo, izblijedilo, pa cu sad tamo kupiti samo kakve tutica hlace. Benetton zna biti odlican, ali cesto se rastegne pa stvari dodju sire nego duze - koma za vidjeti. Stoga kupujem ono sto se tako lako ne rasteze. s.Oliverom i OSBG sam najzadovoljnija, posebno kad naletim na snizenje. Drugi ducani mi nisu blizu pa rijetko u njih zalazim. Zao mi je sto je iz Splita tramak potegnuti do H&Ma, njihove stvari isto volim, a nesto odjece (Palomino i sl.) dobijemo od rodjaka iz Njemacke.
Bodije najcesce kupim u Getroa, odlicni su mi, ne gube boju, oblik, pamuk mi je fin, ma super. Odlicni su mi za njih bili i Iana i Chicco.

paws
09.03.2008., 00:00
uz gore navedeni brand volimo i kik (zato kaj je jednako dobar kao h&m, a jeftiniji)

Kaj je to Kik, gdje se može kupiti? :mrgreen:

Gdje se može kupiti ova marka odjeće Original Marines :mrgreen:

donna
09.03.2008., 22:11
ja nisam još bila u prenatalu otvorio se u Osijeku tako da neznam njihovu ponudu.no uvjerljivo mi vodi H&M i Benetton ! :)

Deaedi
09.03.2008., 22:23
Gdje se može kupiti ova marka odjeće Original Marines :mrgreen:

U Praškoj, na samom početku, nasuprot Dinersa i onog parkiralista. Odnosno, ducan je dijelom i u onom prolazu Praška/Gajeva.

petarpan
10.03.2008., 11:46
[quote=petarpan]
uz gore navedeni brand volimo i kik (zato kaj je jednako dobar kao h&m, a jeftiniji)

Kaj je to Kik, gdje se može kupiti? :mrgreen:

quote]

Kik textile diskont...zagrepčankama najbliži u brežicama...
kad uđeš, zgleda koma, kao kineska trgovina, al kad navališ kopat, pa iskopaš svega za djecu, po ugledu na h&m, za nikakve novce...joooj....za odrasle je jad i bijeda, eventualno se daju nač neke majice, al za obuć klince to je špilja čudesa

donna
01.04.2008., 11:46
Prenatal u Osijeku je lijep..ali i skup...

u ZARI u Zg su majčice kratkih rukava 30 kn u svim bojama :)

kikina
05.04.2008., 15:22
U Osijeku se ovih dana otvara ili otvorio Prenatal.
Jel bio tko? Ili vi iz drugih gradova, što ima tamo,kakva je robica, izbor, cijene??
Ja sam kupila posteljinu, bodice i tutice u prenatalu u Trstu. Kvaliteta je super , ali je skupo!

Kosjenka
10.04.2008., 10:34
Hej Osječanke, ak imate naviku ići u Mađu svratite do Tesca uvijek imaju dobrih bodića, piđama...može se naći i drugih ok stvari pogotovo za malene bebe. Cijene su im vrlo prihvatljive primjerice 3 kom bodića 50-tak kn,a kvaliteta ok negdje u rangu TL. Mi fine stvari ( za kod doktora :lol: )kupujemo u SOliveru, Benetonu i Iani ali takvih je jako malo par kom po sezoni , a vrtićko taj tesco i ak se nađe štogod u TL al tamo ja za moje momke stvarno rijetko nađem.
Ja sam jako brzo odustala od finih stvari, moj A nema šta ne uništi tako da mi je glupo dat stotinjak kuna za maijcu i nakon jedne sezone ju mogu u krpe bacit ili da mlađi nosi za kućno.

ella
12.04.2008., 00:12
ja dosta robice kupujem u second hand ducanima jer je ona u toj dobi kad sve fleka nenormalno

a neke finije tj nove stvari kupujem uglavnom po rasprodajama di stignem tj kad vidim povoljno kupim

Medica
05.05.2008., 12:23
Zna li itko gdje mogu naći bade- mantil za jednogodišnjeg frajera?

sanja74
05.05.2008., 12:33

Kupila u Nami prije godinu dana. Vjerojatno ih tamo ima.

mama_jos_malo
05.05.2008., 12:43
Najviše volim šminkersku robicu Mayoral kako zbog dezena tako i zbog kvalitete.(ali je skupo)
Pamučne hlačice i bodići koje svakodnevno nosimo su iz H&M, pidžamice Marks&Spencer, imamo puno Benettona koji je ok, ali nije dobar omjer kvalitete i cijene :/
Super su mi i Okaidi stvari, slatke a i ne čini se skupo. Najbolje majice kratkih rukava su mi Tommy Hilfiger, peru se stalno i uvijek su k'o nove.

iki
05.05.2008., 16:21
Kika i MTČ

iki
05.05.2008., 16:23

Podižem. Adresu na sunce 8)

Nigdje ne vidim odgovor, pa ponavljam pitanje:
Gdje je esprit kids outlet? :P

mišica
05.05.2008., 23:24
Evo da se uključim sa pitanjem:
gdje u Zg mogu naći jednobojne majice za dečka u vel.86-92-98?? Dugi i kratki rukav, a da nisu preskupe. Kupila sam jesenas u TL 6kom jednobojnih marke Logo po 25 kn i prezadovoljna sam. Bila sam već par puta i nikad ništa veće od br 80.
Sve što nađem po dućanima je šareno sa slikama i natpisima a to mi se ne sviđa, teško za kombinirati.

buba klara
06.05.2008., 09:22
Ja sam prosli tjedan u TL u Importaneu (na gl. kolodvoru) vidila LOGO majce po 25kn jednobojne za decke i to bas 98. I meni je taj LOGO ok, imali smo zimske jednobojne i oprane su ne znam koliko puta i nisu promjenile izgled.

donna
06.05.2008., 09:59
Hej Osječanke, ak imate naviku ići u Mađu svratite do Tesca uvijek imaju dobrih bodića, piđama...može se naći i drugih ok stvari pogotovo za malene bebe. Cijene su im vrlo prihvatljive primjerice 3 kom bodića 50-tak kn,a kvaliteta ok negdje u rangu TL. Mi fine stvari ( za kod doktora :lol: )kupujemo u SOliveru, Benetonu i Iani ali takvih je jako malo par kom po sezoni , a vrtićko taj tesco i ak se nađe štogod u TL al tamo ja za moje momke stvarno rijetko nađem.
Ja sam jako brzo odustala od finih stvari, moj A nema šta ne uništi tako da mi je glupo dat stotinjak kuna za maijcu i nakon jedne sezone ju mogu u krpe bacit ili da mlađi nosi za kućno.

znam ...jel to Cheeroke marka? ako je... istina je-bodići su super,povoljni,lijepi a peri-deri :lol: :lol: ostaku isti!! u Tescu uvi9jek nešto nađem...aiko najviše volim nezamjenjivi H&M :mrgreen:

mišica
07.05.2008., 21:33
Trenutno bi nam 86 bio taman, ali ću otići po te za na jesen, jer mi je nemoguće naći išta jednobojno. Jel imaju kratke rukave??

donna
24.08.2008., 22:09
nama bi trebala hrpa stvari sada za jesen i vrtić...ah samo da je love više :mrgreen:

jeste šta kupovali na sniženjima?
ja naravno nisam stigla(imala druge nažalost loše stvari su mi se izdogađale :( ) pa moram sada...

trebalo bi skočiti do HM oni imaju preeedivno sve!! :heart:

LeAnn
25.08.2008., 01:13
cipelice prenatal i froddo
i fischer price
a kaj s eobleke tiče H&M ,okaidi i zara
i fox kids u avenue mall-u(u sklopu foxovog dučana)
mrak stvari za klince imaju...na sniženjima su imali komplete po 5okn
hlačice i maje
donji veš odličan za klince