PDA

Pogledaj cijelu verziju : VENIŠ!!!!! i mrlja ostaje

zmaj
20.09.2007., 20:45
sve je u naslovu...
direkt na mrlju, namakanje, pranje...i mrlja OSTAJE!!! je jeeee
zašto??

Anvi
20.09.2007., 21:02
S venišem su mi otišli jedino novci. Prvi put, zadnji put i nikad više.
Vanish sucks.

marta
20.09.2007., 21:11
Vanish sucks.

Potpisujem!

ana.m
20.09.2007., 21:15
Vanish sucks.

Potpisujem!
I ja potpisujem.
I občno kad sve te reklame gledam samo kimnem glavom i mislim si "Yeah, right" :roll: (ne samo kad je VENIŠ u pitanju)

Tanči
20.09.2007., 21:16
Meni je Vanish odličan za skidanje masnih mrlja i mrlja od krvi,to uvijek skine,ali zato mrlje od čokolade,čokoladnog sladoleda,umaka od rajčice uopće ne skida,niti malo.

Dream
20.09.2007., 21:20
sve je u naslovu...
zašto??

A od čega je mrlja?

pujica
20.09.2007., 21:24
Meni je Vanish odličan za skidanje masnih mrlja i mrlja od krvi,to uvijek skine,ali zato mrlje od čokolade,čokoladnog sladoleda,umaka od rajčice uopće ne skida,niti malo.

za sve potpisujem osim za mast - to mi nikad nije skinuo. I onda kupila Frosch deterdjent s limunom - oslo na 60 ko da nikad nije postojalo

andrea
20.09.2007., 21:26
ja bez problema sve skinem sa onim nekakvim oxi energy, od DM-a (a košta samo 16-17 kuna !)

Hannah
20.09.2007., 21:29
I ja sam se razočarala s Vanish-em, nikada mi niti jednu mrlju nije skinuo. Ugl. su bile od voća.

zumbulmama
20.09.2007., 21:41
Ja koristim Bio-shout. Skine 95% svih mrlja. Za neke stvarno strašne uzmem one male zelene bočice u dm-u što su baš namijenjene pojedinačnim vrstama mrlja. Kojiput ode i boja.....

neva
20.09.2007., 21:53
Meni je vanish očajan,malo sam mrlja uspjela s njim skinuti

zmaj
20.09.2007., 21:56
mrlje od hrane, mislim da je voće u pitanju...majice od malca...

kasiopeja
20.09.2007., 21:59
wanish ništa, al bioshout super.

MalaSirena
20.09.2007., 22:00
Kaj sam ja jedina proveniš orijentirana?

Meni on dobar, u većini slučajeva skine mrlje (skinuo bi valjda i više kad bih se sjetila zalijati frišku, a ne već dobrano odstajalu mrlju :roll: )

banklorraina
20.09.2007., 22:09
Isprobala sam sve Vanish varijante. I onaj u gelu, tekućini, prašku... i uvijek razočaranje. Još mi se najgorim pokazao, onaj Vanish OXY. Od Vanisha me jedino odušeljava onaj za tepihe i kaučeve. Odlično mi skida mrlje i ima super osvježavajući miris.

piplica
20.09.2007., 22:14
Vanish definitivno ne valja, bioshout je dobar, a omino bianco je super!

20.09.2007., 22:16
ja ponekad stavim nekoliko puta. pa ode.

Mayaa
20.09.2007., 22:16
a probajte originalni, onaj na kojem ne piše na poljskom, češkom i hrvatskom :mrgreen:
bez šale... ali meni mrlje uglavnom odu, možda zato šta nikad ne pustim da se osuše. moja mašina radi svaku večer :/

sorciere
20.09.2007., 22:18
golden super 10, u omjeru 1:3.

naravno da treba našpricat na frišku mrlju :mrgreen: ... pola litre mi traje bar godinu dana...

a super 100 je odličan za pranje šporeta... samo je pakiran po 5 litara :?

mim
20.09.2007., 22:34
golden super 10, u omjeru 1:3.

naravno da treba našpricat na frišku mrlju :mrgreen: ... pola litre mi traje bar godinu dana...

a super 100 je odličan za pranje šporeta... samo je pakiran po 5 litara :?
A sad ti pliz reci plavuši di se to kupi :oops: .

Meni je svaki taj mrljouklanjač dobar ako ide na svježu mrlju.Kad odstoje-ili Viava na masne ili tona nečega+trljanje. Mrzim mrlje, freak sam za pranje i peglanje i čekam da netko izumi savršeni deterdžent ( a tu smo ograničeni izborom jer mi je MM alergičan na svašta: većinom one proizvedene za istočno tržište :/ ).

sorciere
20.09.2007., 22:41
pa kod zastupnika goldena :mrgreen: ...

meni to sestra nabavlja u karlovcu. ove zagrebačke sam pogubila :?

mim
20.09.2007., 22:55
pa kod zastupnika goldena :mrgreen: ...

Znam da zvuči čudno, ali ja nikad nisam upoznala ni jednog zastupnika Goldena :/ .

A sad pitanje: masne mrlje sa stolnjaka. Imam tri-četiri uništena ogromna stolnjaka na kojima su žute mrlje od masti. Ne koristim ih, a šteta mi ih je. Jel to netko uspio nečim skinuti??? Varikina ne dolazi u obzir jer nisu bijeli nego bež i nježno žuti.

Storma
20.09.2007., 23:33
polij po masnim mrljama pur ili sto vec koristis za sude (carli?) i normalno stavi prati
svaki put upali ;)

mim
20.09.2007., 23:35
polij po masnim mrljama pur ili sto vec koristis za sude (carli?) i normalno stavi prati
svaki put upali ;)
Jesam, više puta. Ne pali. Radi se o mrljama s tuluma koje nisam odmah namočila, osušile su se i ostale. Sad su stare i odavno suhe, stolnjaci čekaju neki super izum ili da ih se riješim.

ivarica
20.09.2007., 23:46
stolnjaci cekaju da ih upotrijebis :mrgreen:

ja sam skuzila da je protiv mrlja najucinkovitije to da ih - nosis

onda nakon par pranja nestanu

Riana
21.09.2007., 09:48
Bio shout je zakon (ok u 95% slučajeva).

kao i detrđent za pranje suđa :D

ms. ivy
21.09.2007., 09:51

x

filipova mama
21.09.2007., 10:29

x

Istina. Meni tekući Vanish dobro miriši i dobro izgleda u kupaonici - boja flaše malo osvježi prostor. Ponekad čak i skine koju mrlju.

pepi
21.09.2007., 10:30
Bivacin sprej je odličan za masne mrlje!

Arkana10
21.09.2007., 11:13
zato ja ne verujem reklamama

niccoleta
21.09.2007., 11:27
meni je vanish skinuo masnu mrlju na trenerkama, nakon što sam ih namakala u čarliju/likviju koji mi nisu pomogli, sa vanishem ošlo...
otišlo mi je i kad su pametni na gasove rifle stavili kožno ono iza na pasici i to pofarbalo svijetle rifle, sa vanishem ošlo

Deaedi
21.09.2007., 11:34
Meni su sva ta sredstva enigma, nekad skinu mrlje npr. od sladoleda, nekad mrlja ostane..A koristim isti prasak, istu temperaturu...Probala ja i Vanish i Bioshout, pa neki Mr Beckman...sad sam na DM-ovom spreju za mrlje...Tak tak

oljonosac
21.09.2007., 14:38
bas jucer skinula novu trenirkicu sa strika. fleka od voca i dalje ponosno stoji na prsima nakon sto sam oprala sa vanish oxinesto....
onda sam jutros na tu istu fleku direkt stavila vanish i malo smocila, utrljala i za pola sata fleka isparila.
eto od jutros :heart: vanish.

danielica
21.09.2007., 14:41
takoder isprobala vise puta i razocarana sam jer se niti jedna fleka nije skinula!!!!! meni je bolja opal pasta

snoopygirl
21.09.2007., 14:46
veniš-nevalja

koristim bioshout i/ili onaj starinski sapun i/ili detrđent za suđe

Strobery Shortcake
21.09.2007., 15:07
Zadovoljni korisnik Bio Shaut-a. Skidao i onu neku crnu mast koja se koristi u kolima. Veniš koristim samo Oxi da ga dodam deterđentu kad perem jako flekavo kčerkino rublje, i to naravno, nakon što sam predhodno istretirala fleke gore pomenutim Bio Shautom.
I slažem se sa savjetom za stoljnjake, nije baš da je dobro koristiti ga dok mrlje još nisu nestale, ali se zaista tokom nekoliko pranja isperu.

banklorraina
21.09.2007., 15:53
Vanish definitivno ne valja, bioshout je dobar, a omino bianco je super!

slažem se. Omino bianco je prva liga. Imam onaj zeleni sa onim čudnim čepom s kojim navodno treba istrljati po mrlji. Čak sam kupila i omino oxy u prahu. nije loš.

banklorraina
21.09.2007., 15:54
a probajte originalni, onaj na kojem ne piše na poljskom, češkom i hrvatskom :mrgreen:
bez šale... ali meni mrlje uglavnom odu, možda zato šta nikad ne pustim da se osuše. moja mašina radi svaku večer :/

niti ja ne puštam da mi se osuše mrlje, a znam preko noći i par mašina oprati. valjda nemam sreće :(

Sirius Black
21.09.2007., 16:35
MM svaku majicu zafleka i meni je do sad sve uspjelo skinuti s Vanishem. to su uglavnom bile masne mrlje od nekog safta i sl.
Jedino kaj se nikak ne da oprati je mrlja od mošta i od farbe za kosu. Zaflekala sam bijelu potkošulju kad sam se farbala doma i probala sam ju natopiti s Vanishem i par puta skuhati ali nikak ne ide.

Honey
21.09.2007., 18:36
Sapun za veš mi pomogne kad ništa drugo ne pali :)
A to je i jeftinija varijanta.

mim
21.09.2007., 20:26
Samo prijavljujem da moja ljubimica-mašina pere tri čista stolnjaka. A prat će ih i sutra. I preksutra. I... Tako će ili nestati mrlje ili stolnjaci :lol: .

Nakon svega pročitanoga morat ću iz vaših postova povaditi informacije na jedan papir: plusić za svako dobro sredstvo pa koje ih skupi više-dolazi mi u kupaonicu s prvom kupovinom.

piplica
21.09.2007., 22:01
Omino bianco je prva liga. Imam onaj zeleni sa onim čudnim čepom s kojim navodno treba istrljati po mrlji. Čak sam kupila i omino oxy u prahu. nije loš.[/quote]

Ja koristim Omino bianco bijeli sa crvenim čepom. Jače skida fleke od bioshouta, pa ga zbog toga nije dobro dugo ostaviti na fleki prije pranja, jer može izbijeliti tkaninu. Nekad znam pustit malo više, ali ne preko noći kao što sam mogla sa bioshoutom, ali nema niti potrebe, jer stvarno djeluje...

Anvi
21.09.2007., 22:14
:shock:
Nadam se da je ovo šala i ne želim niti pomisliti da doista sprejaš odjeću antibiotikom!

suncokret
21.09.2007., 23:47
Meni je vanish super, ali samo ako svaku mrlju namažem i nakon par minuta istrljam mekanom četkicom-još se nije našla mrlja koja je preživjela ovakav tretman.
Inače da nema vanisha ili bi svi hodali isflekani ili bi bankrotirali kupujući novu odjeću. Al da u reklamama lažu-lažu, samo stavljanjem na mrlju nisam uspjela skinuti skoro pa niš.

red sonja
22.09.2007., 02:54
Nadam se da je ovo šala i ne želim niti pomisliti da doista sprejaš odjeću antibiotikom!

A zasto ne bi?
Ima logike, ako je mrlja friska, to slicno rade i krojacice ako im ulje za masinu zafleka materijal - pospu strugotinama krede za krojenje - izvuce masnu fleku.
On topic - Vanish sucks a mi hodamo flekavi po svijetu :/

willow_tree
22.09.2007., 09:45
Pre-wash od Amwaya! i tako već nekih 7-8 god. košta oko 55 kn i traje i po 6 mj, a i više. još nisam naišla na fleku koju nije skinuo.

Kejt
22.09.2007., 15:46
Ima jedan DenkMit sprej, odličan je ili stara dobra Opal pasta

sandra123
22.09.2007., 21:34
Dječiji puder na masne mrlje-dobro pomaže.U zadnje vrijeme koristim Rial prašak meni je skroz dobar sve skine a nije skup,prije sam koristila Faks kao da se "pokvario" slabo pere.

petarpan
23.09.2007., 01:45
nema mrlje koju mi vanish ne skine, ali ja isključivo koristim onaj za zapadno tržište, iz muellera... :P

banklorraina
23.09.2007., 08:55
nema mrlje koju mi vanish ne skine, ali ja isključivo koristim onaj za zapadno tržište, iz muellera... :P

nema nam druge nego žaliti se udruzi za zaštitu potrošača ili nekome za diskriminaciju, ako po tome ispadne da smo i za vanish posebno tržište. mislila sam da su samo automobili i tehnika za nas različiti u odnosu na drugi dio svijeta, ali očito....

Anvi
23.09.2007., 14:36

A zasto ne bi?
Ima logike, ako je mrlja friska, to slicno rade i krojacice ako im ulje za masinu zafleka materijal - pospu strugotinama krede za krojenje - izvuce masnu fleku.
On topic - Vanish sucks a mi hodamo flekavi po svijetu :/

Da, kreda, talk (iliti puder) upijaju masnoću, to je poznato i to mnogi rade.

Antibiotik u spreju, prahu ili bilo kakvom drugom obliku služi uništavanju bakterija kad nas zahvati bakterijska infekcija, kao što mu naziv kaže, a ne izvlačenju masnih mrlja. Nepotrebnom upotrebom antibiotika možeš ozbiljno i teško naštetiti svome zdravlju.
I onda se ljudi čude otkud im gljivične infekcije i rezistentni bakterijski sojevi...

aurora8
23.09.2007., 23:41
vanish - hm, meni je odličan, dosad je uklanjao sve mrlje. ali kod nas su mrlje rijetka pojava, jer smo i MM i ja vrlo pažljivi s odjećom (čitaj:ja ne kuham, a on radi u uredu, pa baš i nemamo prilike za mrlje). a mala curica nam ima tek 4 mj i jede samo mlijeko, pa možda imam i krivo mišljenje o vanishu, jer što kad krene voće, povrće i ostalo... :roll:
traje mi duuuugo, možda i godinu dana,ne znam. i baš smo nekidan nabavili novi (a još imam i malo starog). možda sam trebala ranije pročitati ovaj topik i kupit nešto drugo...

mamalada
25.09.2007., 13:05
Veniš- no good. Ja volim golden super 10 jer sve skida i biorazgradiv je. jedino što je pakiranje koncentrat i skupo je. Nabavljam kod cure iz parkića.

yaya
25.09.2007., 14:27
S ponosom mogu reći da nikada, ali baš nikada nisam kupila/koristila niti jedno sredstvo za skidanje mrlja. Za sve mrlje koristim deterđent za suđe i obični sapun

*D*
26.09.2007., 08:59
Pre-wash od Amwaya! i tako već nekih 7-8 god. košta oko 55 kn i traje i po 6 mj, a i više. još nisam naišla na fleku koju nije skinuo.

Slažem se.
Koristim već godinama i nema te fleke koja nije nestala. Stvarno je savršen! Skida čak i stare mrlje koje se nisu oprale u više pranja, samo što ponekad sa tim starim mrljama treba ponoviti postupak.

NanoiBeba
26.09.2007., 09:25

Slažem se.
Koristim već godinama i nema te fleke koja nije nestala. Stvarno je savršen! Skida čak i stare mrlje koje se nisu oprale u više pranja, samo što ponekad sa tim starim mrljama treba ponoviti postupak.

a gdje se kupujuje?

26.09.2007., 16:59

Slažem se.

a gdje se kupujuje?
i mene isto zanima. ;)

filipova mama
26.09.2007., 17:06
Preko posrednika. Moja sestra je jedno vrijeme kupovala te proizvode.

26.09.2007., 19:19

ma da, to sam si i mislila. a jel netko zna osobu koja se bavi prodajom

snorki
26.09.2007., 21:55
ja sam Niveino ulje prosula po mm-ovoj najdrazoj majici i sve to isprala venisom :mrgreen: nisam mogla vjerovat :mrgreen:

zmaj
26.09.2007., 22:09
ja i oprala, i opet stavljala, i trljala...i eno stoje mrljei dalje!!! huraaa za veniš!!! :evil:

maaja79
26.09.2007., 23:23
pokusaj ostaviti natopljeno preko noci, kod nas pali i to bas za mrlje od voca

mamaLare
26.09.2007., 23:35

ma da, to sam si i mislila. a jel netko zna osobu koja se bavi prodajom

I ja bih broj ako netko ima :D

*D*
27.09.2007., 08:56
Ako ste iz Zagreba javite se na pm pa ću vam naručiti.
Ja sam se učlanila samo zato što sam izludila tražeći tko će mi naručiti svaki put kad je nestalo Prewasha i onog čuda za čistiti kuhinju.

vještičica
27.09.2007., 10:02
Ja mrlje namažem Astonish sapunom i kasnije operem. Ako ej tvrdokornija ostavim da malo stoji. Uvijek mrlja ode.

ninna
01.10.2007., 17:01
Zaflekano/mislim na friško/ staviti u vruću vodu s arielom i ostavit na 10-tak minuta.Kod mene pali,ako ne skine sve u jednom šusu,s pranjem u mašini,odlazi.
Ako mi baš nije friška mrlja,namažem ju običnim sapunom i hladnom vodom i stavim u mašinu.Mi više nismo flekavi!Od Vanisha sam odustala.

Maslačkica
05.10.2007., 17:53
Meni je Veniš SAPUN super....ako ne skine mrlju nakon prvog puta, drugi put sigurno skida....
I to samo malo protrljam sa sapunom i odmah ubacim u mašinu...

domy
09.10.2007., 14:49
Meni je vanish oxi u gelu super,uglavnom 95% mrlja skinem. Tretiram i više puta ako treba ali mora se istrljati sa nečim npr. čepom inače niš.
Gdje se mogu kupiti omino bianco i bio shuot i po kojoj cjen?i

zg franka
11.10.2007., 15:29
Provjereno - Bio shout!!! No ne namažem mrlji neposredno prije pranja. Ako je mrlja jača namažem je nekoliko dana prije, stavim u košaru s prljavim vešom i pustim do pranja te boje veša. Nakon pranja sve je čisto. Najviše sam se bojala masnih mrlja i mrlja od saftova na bijelom stolnjaku. Ako ih ima, stoljnjak koristim i dalje još neko vrijeme, i par dana prije pranja mrlje namažem ih Bio shoutom, zgužvam ga u košari. Nakon pranja od mrlja ni traga. Isti princip mi je i s dječjom robicom, koja znate i sami dođe svakakva iz vrtića. Moram priznati da naša roba nema mrlja i flekova nakon pranja. Zaista preporučan Bio shout i ovaj postupak od srca. Od Vanisha sam odustala nakon 1 kupljene boce.

filipova mama
11.10.2007., 16:54
Sad mi dođe da namjerno umrljam majicu kako bi mogla isprobati Bio shout. Ipak ću se strpiti dok Filip dođe iz škole i počne večerati.

zmaj
11.10.2007., 22:10
Sad mi dođe da namjerno umrljam majicu kako bi mogla isprobati Bio shout. Ipak ću se strpiti dok Filip dođe iz škole i počne večerati.

:lol:

domy
21.10.2007., 00:47
Gdje se može kupiti taj famozni Bip shout i koliko para?

filipova mama
22.10.2007., 15:40

Meni se čini u DM-u.

zg franka
22.10.2007., 15:53
DM, veći dućani, hipermarketi. Košta (barem tamo gdje ga ja kupujem do 20 kn).

Podsjećam na sistem - mrlju namazati 2-3 dana prije pranja (i više ako je moguće). S mazanjem mrlje neposredno prije pranja nisam probavala i ne mogu tvrditi da se opere.

tomita
23.10.2007., 11:06

Bio shuot 500ml kupila neki dan u dm-u po cijeni 15,90 kn. U Billi košta 14,99kn.
Oprala jednu Zvrndalovu majicu jako umrljanu voćem (i to baš na bijelom dijelu) i mrlje su još vidljive. Čekam da ponovim postupak, ipak je riječ o starim mrljama.

petarpan
23.10.2007., 11:32
ja sam bio shout (onaj u spreju nekakav) isprobala pred par godina kada je tek došao na naše tržište...koje razočarenje..ni jednu mi mrlju nije skinuo... :x

zg franka
23.10.2007., 12:32
Nisam baš sigurna u mrlje od voća. Pa one ne odlaze ni iskuhavanjem robe - doslovno u loncu, a i uzastopnim pranjima na 95 u mašini. Ono što ja navodim su friške mrlje, saftovi, masnoća, flomasteri i sl. mrlje.

Maslačkica
24.10.2007., 00:30
Najsmješnije mi je u reklami za Venish kada pričaju o tome da se stavlja u veš mašinu sa detrdžentom i onda ide "film"...toče, toče, toče li oni taj Venish - po mojoj i mm procjeni jedno, brat bratu, 1/2 l! :mrgreen:

Bio shout - probala, nije mi bio dobar. E sada, Venish onaj u prahu mi je super skinuo fleke od crnog vina - bez problema.
Od bio shouta ima neki proizvod koji skida fleke kada se u mašini ofarba veš - probala - skinuo fleke, ali i opustio se elastin tako da sam samo mogla baciti omiljenu košulju :( - bolje da sam je ofarbala u neku drugu boju, ali eto, nije mi palo na pamet da bi se to tako moglo nešto desiti...

vjestica
24.10.2007., 00:44
ja sam probala Venish u prahu za tepihe i uništila usisivač
sad sam se uvalila u minus zbog novog usisivača
a tepih isto prljav

Jonna
29.10.2007., 17:34
Meni sa venisem sve odlazi iako ja ga vecinom koristim za sidanjem kakice sa robice

chani
16.07.2009., 11:37
S obzirom da imam visoki tlak, zna mi ponekad nos pocet krvariti, zeznula mi se je omiljena majca, nisam odmah skuzila da mi je kapnulo pa se je mrlja osusila, vanish i onaj Dm.ov sapun nista? Ima tko kakvu ideju s obzirom da ne mogu majcu prati na 95?

Peterlin
16.07.2009., 11:42
Ima neki dr Beckman's prasak za skidanje mrlja (isto u dm-u, prodaje se u malim vrecicama).

Ima toga raznih vrsta, neki su za ciscenje ofarbanog vesa, ali ima i taj za mrlje od krvi.

Nije mi dm u kvartu, pa dugo nisam bila i fali mi...

Forka
16.07.2009., 12:20
Ja koristim Vanishev pre-wash sapun (ne onu tekućinu!) i to mi se do sada pokazalo kao najefikasniji uništavač mrlja (ne svih, naravno; kolomaz mi nije otišao ni uz jedan isprobani tretman :mrgreen: ).

gitulja
16.07.2009., 14:30
meni veniš ne valja.
ali da sad ne nabrajamo tko što koristi, iako se radi o 2-3 sredstva, zaključak je da bez trljanja fleke ostaju. i naravno, lakše ide kad se opere friška fleka. a sve reklame su za nas koje bi se htjele riješiti trljanja i sapunanja fleka.

mislava
16.07.2009., 14:41
sve fleke skidam sa super 100.

koristila sam i vanish, bio mi je čisto ok.

Anemona
18.07.2009., 19:16
Nisam sve čitala, ali koristili smo Vanish gel samo za kragne na košuljama MM - a. Uvijek su se odlično oprale. Zanima me gdje je nestao Vanish gel? Nema ga nigdje (niti u lokalnim dučanima, niti Metro, Lidl, Merkator,... DM,...) na veliku žalost MM - a.
Probali smo Opal, onda onaj neki gel za mrlje iz Mullera, ma svašta, ali ništa ne pere kragne kao Vanish gel.
Inače za druge mrlje nemam pojma da li ih pere ili ne, koristimo samo za kragne iliti ovratnike košulja.

mama Jelena
20.07.2009., 02:10
ima li netko iskušani recept protiv mrlja od kakaa odnosno čokolade i sličnog? meni je to noćna mora..
Neko vrijeme je išlo dolje sa kombinacijom bio shout i ariel ali sad više ne ide - doduše da li je moguće da je razlika u arielu - ovaj s kojim je išlo je bio za bijeli a ovaj s kojim ne ide je za šareni veŠ???

frogy
20.07.2009., 13:24
Ja koristim neki oxi spray od dm-a (denk mit). Do sada mi je skinuo gotovo sve mrlje. Vanish mi nije dobar.

rula
02.09.2012., 16:59
cure pomozitee.. moju omiljenu zutu haljinu sam uprljala crnom masti za bubuljice...stavila vanish, uredno oprala i sad na ti mjestima haljina je roze!!!!! i sad???? sta sad da radim???? H E L P!!!!!

annie84
02.09.2012., 21:08
Prvo probaj s denk mit (dm-ova marka) sapunom, tj. jos prakticnije ti je to za skidanje mrlja u sticku, a ako ne ide-onda nazalost nista vise nece pomoc...

Ifigenija
02.09.2012., 22:16
sve je u naslovu...
zašto??

Jer ne skida se sve sa svime.
Probaj ovako.
Ako je riječ o organskoj mrlji. Natrljaj dobro C vitamin, neka odstoji. Pa skuhaj ili dobro namoči u detergentu za rublje. Trljaj. Dodaj malo Lidlovog skidača mrlja ili onog Bioshouta. Isperi i šokiraj radenskom vodom, ili sodom bikarbonom, neka odstoji. Trljaj. Ako mrlju to ne skine, probaj još s otopljenim aspirinom.

Nikiva
02.09.2012., 22:26

slažem se...pogotovo za masne fleke
također njihov izbjeljivač u granulama

p.s. moja mama je član, pa ako nekom treba neka se javi u inbox