PDA

Pogledaj cijelu verziju : Privatni ginekolog - kiretaža

Korina
15.04.2008., 19:42
Cure, ja sam ovdje nova. Danas sam saznala da mi s trudnoćom nešto nije u redu... Inače, već sam imala dva spontana pobačaja.
Pa me zanima da li možda netko zna postoji li u Zagrebu neki privatni ginekolog kod kojeg se može izvesti kiretaža - da se ne mora čekati na red u bolnici? I kolika je cijena ako postoje? Hvala vam unaprijed na informacijama...

lilium
15.04.2008., 21:14
Korina,
jako mi je zao!
Nadam se da ti kiretaza nece trebati, no sto se tice info. o cijenamaprivatno evo clanak dr. Kosa koji pri kraju spominje cijene, probaj nazvati polikliniku i provjeriti da li rade zahvat:
http://www.mojdoktor.hr/default.aspx?page=106&article=1047

Drzi se :heart:

Isabel
15.04.2008., 22:29
Ja nisam sigurna da se kiretaža može obavljati u Privatnim klinikama, znam da oni uvijek šalju u bolnice... Mislim da je to jedino moguće u našim bolnicama.
Ipak, nadam se da ti neće trebati :love: !! Držim fige!! :*

zhabica
15.04.2008., 22:35
Ja nisam sigurna da se kiretaža može obavljati u Privatnim klinikama

meni je moj (soc.) dr. napravio kiretazu u svojoj ordinaciji i poslao me bolnicu sutradan samo da mi daju rogam jer sam Rh -.

zao mi je sto ti se to dogadja. ~~~~~~~~~~~~~ da dobro prodje!

:love:

anitalu
16.04.2008., 09:48
korina :love: Jako mi je žao
~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da možda bude ok ili da bar zahvat prođe što je moguće manje bolno
Kiretaža u ordinaciji soc gin? Stvarno? Ja nema šanse da bi pristala (više) na kiretažu a da nisam u općoj anesteziji. Todoživljavam kao događaj u kojem ne treba sudjelovati ni na koji način.

mali karlo
16.04.2008., 10:21
ja sam bila u vinogradkoj na kiretaži i prezadovoljna sam, uspavali su me tako da ništa nisam ni osjetila ni čula...
Mene su pitali jel hoću da mew uspavaju il samo da mi daju nešto protiv bolova.

E a možda podobnik radi isto kiretaže :?

ZO
16.04.2008., 19:56
Vinogradska 2x kiretaža u općoj anesteziji, bili su u redu

ZIMA
17.04.2008., 16:12
i ja bila u vinogradskoj. isto su me uspavali a sve je bilo gotovo za 15 min. koliko je meni poznato nedavno je bilo u medijima da privatne klinike ne smiju raditi kirurške zahvate nego samo bolnice ali zbog nekih rupa u zakonu ipak se nešto sitno može obaviti kod njih.
Ni je ne bi htjela biti 'prisutna' na kiretaži. A anestezija nije baš tako bezazlena kao što se misli i zbog toga definitvno biram bolnicu za bilo kakav zahvat gdje je ona potrebna.

momze
17.04.2008., 16:16
Korina, zao mi je. :(

Nisam sigurna da kiretazu mozes obaviti privatno kod nas, to se jos uvijek radi u bolnici.

Ja sam bila jednom u Vinogradskoj (isto sponatni) i sve je bilo ok.

Korina
03.05.2008., 13:45
Cure, hvala vam na pokusajima pomoci :)
Bila sam u Petrovoj na kiretazi u srijedu... to mi je inace treca kiretaza i bila je pod totalnom anestezijom, ali samo zato sto smo iskopali neku vezu u zadnji tren dok su me vec zapimili u bolnicu... oni su htjeli to napraviti samo pod apaurinom, ali hvala Bogu veza je bila dovoljno jaka da uspije srediti totalnu anesteziju...
Inace sam bez problema oba puta dosad dobila opcu, u Vinogradskoj i u Petrovoj, a ne znam zasto je sada trebalo biti drugacije... mozda zato sto sam dva dana prije zahvata lagano prokrvarila? :/

lilium
04.05.2008., 18:19
Korina,
zao mi je sto je do pobacaja ipak moralo doci. Dobro da je to sada iza tebe. Drzi se i sretno :heart:

beba128
05.05.2008., 12:11
Ja sam bila jednom u Vinogradskoj (isto sponatni) i sve je bilo ok.[/quote] Ako može mala pomoć,samo da pitam dali ja iz Splita ,mogu to napraviti u Zagrebu?Naime sutra ću dobiti informaciju iz bolnice SVETI DUH, dali je dijete bolesno ili ne,naime imam nekih genetskih problema pa svaku trudnoću moram ići na amniocintezu,pa me zanima radije bi to obavila tamo nego u Splitu?Unaprijed hvala!

lilium
05.05.2008., 12:41
beba128, drzi se i sretno :heart:
Ne znam odgovor na tvoje pitanje.

beba128
06.05.2008., 08:57
beba128, drzi se i sretno :heart:
Ne znam odgovor na tvoje pitanje. Hvala :love:

Tincha
06.05.2008., 10:31
Ja spadam pod Petrovu, pa sam otisla u VZ na kiretazu. Teoretski bi trebalo biti moguce, al cula sam da tu u Zg tjeraju pacijente u bolnicu pod koju spadaju... Pa cak i ako se radi o hitnom slucaju :?