PDA

Pogledaj cijelu verziju : molitva za naš uspjeh

Stranice : 1 2 [3] 4 5

inana
10.05.2011., 16:27
I ja, ali lijepa mi je simbolika da molimo zajedno u isto vrijeme, ne mislim na krunice i neke duge molitve, više onako da u srcu kažemo molitvu zajedno.:heart:dalje sve znaš...:heart::heart::heart:

aleksandraj
10.05.2011., 16:29
Vala Mala , dakle u 22...................

ValaMala
10.05.2011., 17:02
Dogovoreno, curke, imamo sastanak svaki dan u 22h. Svejedno je kako koja moli, kome se moli, je li to molitva Bogu, svemiru, svatko poznaje svoje srce, ali ja vjerujem da nas netko ipak čuje...

kiki30
10.05.2011., 19:27
cure i ja ću vam se pridružiti i vjerujem da nas netko čuje... :-)

ValaMala
10.05.2011., 20:39
Prekrasno, stvarno me raduje, ako se skupimo u molitvi, ima da nas uskoro posjete naše bebice!

slava77
11.05.2011., 08:34
i ja se od večeras pridružujem zajedničkim molitvama....uslišat će Bog sve naše molitve :heart:

inana
11.05.2011., 08:39
:mrgreen: ja sam sigurna da hoće, jer si mislim ovak, makar u mom slučaju nije bio za suradnju, to i razumijem, ali poslušao me u 80% molbi za druge cure... e sad ako ja molim za druge, i on me sluša, vjerojatno netko moli i za mene, pa bum ja u njihovih 80% :lol: ima logige, ha?sa druge strane, ne ražimo mi ništa plitko, mi iskreno iz srca tražimo ono što drugi dobiju i ne cjene... pa sad, nemre škoditi, a snaga je u brojnosti...:zaljubljen:

slava77
11.05.2011., 08:56
:amen: :heart:

Sumskovoce
11.05.2011., 09:30
I ja se pridružujem večeras

ValaMala
11.05.2011., 09:54
Divno, jeeej! Neka nas samo bude što više. Evo, priključit će nam se i nekoliko cura koje nisu na forumu, ali su u mpo priči. I moj mužek isto.

Makica
11.05.2011., 11:46
drage moje, pridruzujem se molitvama! ovo je jednostavno prekrasno!!!!

modesty4
11.05.2011., 12:13
Drago mi je što imamo i novih molitelja! Osobno mislim da nesebična molitva za drugoga ima puno više odjeka...

mimi81
11.05.2011., 17:22
I ja ću moliti danas za sve neplodne obitelji u 22h!

Makica
12.05.2011., 09:48
sinoc sam kao luda muza ispitivala koliko je sati svakih 5 min, he, he. drage moje, na dar sam dobila nekoliko svijeca iz isusove rodne kuce,tocnije malene pecine koja je bila stalica- mamina kolegica nedavno isla. ona se tamo molila za mene i molitva je bila jaka! sinoc sam zapalila jednu za sve nas, za sve sto nam treba. vjerujem da nas je cuo, vjerujem da se osmjehivao sinoc...

ValaMala
12.05.2011., 12:22
Kako prekrasna stvar i da znate da se širi i dalje od našeg foruma. Neke moje frendice koje su u mpo priči isto mole, pa evo i moja mama, za sve nas, neka nas posjeti milost... i svejedno je kako koja moli i kome se moli, zajednička nam je ljubav prema toj našoj nerođenoj dječici i to je jedino što je važno...

metkovk@
12.05.2011., 18:14
cure samo da znate i ja se molim svaku vecer za sve vas imam molitvu moje sv RITE bas za parove koji zele imat dijecu veceras i ubuduce u mojim ste molitvama jer BOGU NISTA NIJE NEMOGUCE!!!!!:klap::zaljubljen:,a molim i krunicu Bozanskom milosrdu predivna je :love2:za nase :angel:

Makica
13.05.2011., 08:50
metkovk@, i ja sam puno molila bozansko milosrde, to je dosta jaka molitva!!!!!!!!!!!! cure, ovo je nesto predivno!

ValaMala
13.05.2011., 08:55
metkovk@, i ja sam puno molila bozansko milosrde, to je dosta jaka molitva!!!!!!!!!!!! cure, ovo je nesto predivno!

X :heart:

špelkica
13.05.2011., 20:59

I ja to molim svaku večer za nas :heart::heart:

prag
15.05.2011., 00:11
pozz cure
ja se već mjesecima skupa s mm molim prije spavanja Gospi. Dobila sam prah iz pećine majčinog mljeka iz Jeruzelama ( tetka mi je bila na hodočašću i donjela mi taj prah koji se uz molitvu pije u čaši vode). Legenda kaže da je Gospa išla dojiti bebu Isusa i da joj je kapnula kap mlijeka na pod i da se strop obojio u bijelo. sada to svećenici ljušte ( kao prah ) i pakuju u malene vrećice, nije na prodaju i nemože se naručiti već uzimaju hodočasnici. zanimljivo je i da ga uzimaju žene svih vjera..
neki svećenik vodi spiskove djece koja su rođena po tom zagovoru i ima već na tisuće zahvala i slika..
Moli se 1 očenaš i 10 zdravomarija ( s tim da se moli iz radosnog otajstva - kog si djevice rodila ).
Na kraju uvijek obavezno se kaže uz molbu za uslišenje želje za bebom da moliš Gospu da pomogne svim parova koji se mole za istu nakanu. Dakle odkad molim uvijek tad pomislim na cure s foruma.
Ja idem na IVF donaciju j.s. za tjedan dana u Prag.
Uz svu vjeru u lječnike mislim da bez Božje pomoći nema ništa! Vjernik sam ali se ne slažem s Crkvom, mi ne ubijamo već stvaramo novi život i ne igramo se Boga već mislim da Bog nije želio da doktori pronađu načina da nam pomognu da bi to još uvijek bilo nemoguće
Zato neka dr budu produžena Božja ruka i da nam svima pomognu!

marincezg
15.05.2011., 18:57
Bok svima....
evo samo bi napisala par rijeci,
ja se ne molim svaku vecer nego kako se sijetim, ne idem na misu svaku nedjelju, a sad to moze netko protumacit kako hoce, jesam li vjernik ili ne....
ali kako muza nagovorit da se i on pomoli koji put, njega to bas i ne zanima koliko sam vidjela (mislim doma)
Marija Bistrica nam nije daleko pa kad smo u prilici otidjemo gore i pomolim se i mm takodjer ali kako sam napisala mm nije bas nesto zagrizen da se pomoli
pozzzz

kiki30
02.06.2011., 13:59
drage cure,večeras se pomolimo za našu valamalu,da na kraju sve dobro završi a i za sve nas kojima je to potrebno!

ivana zg
02.06.2011., 14:28
Molitva za majcinstvo

Presveta Djevice Marijo,Majko Isusova i Majko Nasa!
Puna pouzdanja utjecem se Tebi,koja si obdarena najuzvisenijim materinstvom.
Molim Te,izmoli mi milost da promatrajuci Tebe i ja sto bolje upoznam velicinu,odgovornost,i srecu majcinstva.
Pomozi mi da se svom ljubavlju na nju pripravim i da ga sa zahvalnoscu prihvatim,kad se Gospodin Bog udostoji pozvati me na suradnju u oblikovanju novoga zivota.
Pohiti mi tada u pomoc,o Majko Brze pomoci,da u ljubavi ne zatajim,nego da se i uz cijenu trpljenja sva predam u sluzbi ceda,puna vjere i pouzdanja u Isusa Krista,Gospodina i Otkupitelja nasega.
Amen.

Ima još puno molitava(sv.Ani i Joakimu,sv.Riti) ali ne želim vas tu opterćivati s tim jer znam da ne vjerujemo svi u isto, ili nismo svi iste vjeroispovjesti-ja imam dijete ali oko mene postoji mnogi moji bližnji koji imaju probleme poput vas-ovo vam je predivna inicijativa-sjetit ću vas se u svojim molitvama-škodit ne može-a i zajedno smo jače i glasnije

znam da će nekom biti smiješno ali znam da je u nekim slučajevima djelovalo (čajevi časnih sestara, mislim iz okolice Posušja) za neplodnost-nije na štetu probati

molt ću za vas drage buduće mamice

ivana zg
02.06.2011., 14:53
http://www.hercegovina.info/vijesti/hercegovina/posusje/ljubica-bernardica-kovac-trava-lijeci-sve/print:true

ivana zg
02.06.2011., 15:02
Časna je s.Ljubica Kovač, a telefon je: 003876332632400. za sve vas koji bi željeli doći do nje ili nekog njenog čaja ili lijeka.

maa
03.06.2011., 16:01
i ja vam se pridruzujem u 22....nova sam na ovom forumu....

ptica1
04.06.2011., 08:53
maa, dobro nam došla zajedno smo jače.

Cannisa
04.06.2011., 14:22
Pridružujem se molitvama u 22 za sve nas....

kiki30
04.06.2011., 14:34
evo i ja sam tu..za sve nas...da nas dragi Bog čuje..

lasta
04.06.2011., 16:11
i ja.....za sve nas

inana
04.06.2011., 18:44
i dalje smo u mislima i molitvi zajedno, ali danas, i sutra, i u ponedjeljak, posebno trebamo misliti na našu ValuMalu :zaljubljen: , da sve bude dobro, i da se vrati doma sa bebom- bebama u bušici... sada joj je malo teško, ali mi smo uz nju, samo da sve prođe ok... puno je prošla, puno su se mučili, i sada trebamo malo navijati nesebično za našu curu! Non- stop na poslu mislim na nju, ali navečer nekak posebno...pa vas molim da i vi malo pomislite na nju, i da se nađe u vašim molitvama...:heart:

kiki30
05.06.2011., 11:55
PAPA:drage obitelji,radujte se očinstvu i majčistvu...
dragi Bože,pomogni nam da se radujemo...

Mury
05.06.2011., 14:03
PAPA:drage obitelji,radujte se očinstvu i majčistvu...
dragi Bože,pomogni nam da se radujemo...

xxxx...mene je ova njegova rečenica rasplakala, a čemu ću se radovati? :-(

špelkica
05.06.2011., 14:51
xxxx...mene je ova njegova rečenica rasplakala, a čemu ću se radovati? :-(

I mene također:love2:

aleksandraj
06.06.2011., 17:44
i dalje smo u mislima i molitvi zajedno, ali danas, i sutra, i u ponedjeljak, posebno trebamo misliti na našu ValuMalu :zaljubljen: , da sve bude dobro, i da se vrati doma sa bebom- bebama u bušici... sada joj je malo teško, ali mi smo uz nju, samo da sve prođe ok... puno je prošla, puno su se mučili, i sada trebamo malo navijati nesebično za našu curu! Non- stop na poslu mislim na nju, ali navečer nekak posebno...pa vas molim da i vi malo pomislite na nju, i da se nađe u vašim molitvama...:heart:
Vala Mala, uz tebe smo.

špelkica
06.06.2011., 21:17
Vala Mala :love2:

Iva Mia 2009
09.06.2011., 14:47
Pridružujem se molitvama za ValaMalu...kao i za sve nas :-)

prag
16.06.2011., 22:31
cure želim vam samo reći da budete i dalje hrabre i ustrajne u svojoj borbi i da molite, molite jer se onda dobije snaga!
ja sam se puno napatila kad sam saznala za svoju dijagnozu a tada sam bila i sama, bez partnera. samo Božja providnost mi je dovela mog muža, tada kad mi sam bila na dnu. i kako sam mu u startu rekla za svoje probleme i kako me je on prihvatio bez obzira na sve što to nosi ja smatram da nas je Bog nagradio i evo u prvom ivf sam s pozitivnom betom :) hvala Bogu, Gospi i svetom Anti kojima sam se molila

ptica1
18.06.2011., 17:44
Mislim da smo i mi malim dijelom pomogli ValaMal-oj da bude sve ok. Samo ustrajno i dalje molimo.

kiki30
18.06.2011., 17:55
Mislim da smo i mi malim dijelom pomogli ValaMal-oj da bude sve ok. Samo ustrajno i dalje molimo.
slažem se,zato smo i dalje zajedno u molitvama za sve nas :-)

ValaMala
18.06.2011., 19:00
Cure moje predivne, hvala vam iz sveg srca. Uvjerena sam da su vaše molitve bile uz mene u onim trenucima kada sam bila na rubu očaja i izvukle me, te pomogle mojim malim borcima da se ne predaju. Evo nas doma konačno, svi smo dobro i tri srčeka kucaju. :-)

Inače i u bolnici ste mi bile u srcu i molitvama. Jednostavno više nikada ne mogu moliti za sebe bez da se sjetim svih vas koje ste u istoj velikoj i svetoj borbi sa mnom

Cannisa
19.06.2011., 08:57
ValaMala drago mi je da je sve ok...čuvaj se i pazi, i mazi srećice:heart::heart::heart:

Makica
20.06.2011., 08:57
ValaMala drago mi je da je sve ok...čuvaj se i pazi, i mazi srećice:heart::heart::heart:

xxx veliki potpis!

kiki30
04.09.2011., 12:26
evo rujan je, tu i većina nas opet kreće u borbu za naše malo zlato.
nadam se da ćemo i dalje skupa bit u zajedničkim molitvama za sve nas ...

Makica
06.09.2011., 07:36
draga moja kiki, uvijek sam u mislima uz tebe, vidjet ces kako ce ovo biti lijepa i plodna jesen!

kiki30
06.09.2011., 13:17
draga makice,hvala ti...:heart:

anđeo sa neba
22.09.2011., 22:35
Moja molitva za sve vas=nas upravo je završila i super se osjećam, samo sam to željela s vama podijeliti...

kiki30
23.09.2011., 18:26
draga,hvala na molitvi,večeras se i ja pridružujem ,za sve nas....

mimi81
24.09.2011., 17:24
Bože, molim te, pomozi svakome u njegovoj nevolji...Amen

valiana
26.09.2011., 12:19
Pridružujem se molitvom Bijele krunice to je molitva za sve male anđđeleke koje toliko žarko želimo!Moja Molitva je našim prijateljima doniojela malu curicu...moja ustrajnost se isplatila!Zatoo molim i dalje...

Sumskovoce
26.09.2011., 12:33
Sjetim vas se svake večeri i sa vama sam :heart:

đerekica
02.10.2011., 15:11
Takodjer, molim se za sve vas i svima zelim od srca cim prije sto vece bete i jos vece trbuscice:-)

ja 80' navodno sve ok
mm76'oligoazoospermia

1.ICSI-poliklinika IVF-beta0
2.ICSI-Poliklinika Podobnik-beta0
3.ICSI.Poliklinika Podobnik-beta0
4.ICSI-Petrova-beta0

mimi81
18.10.2011., 22:23
Bože molim te za sve parove lijepe bete, okrugle trbuščiće i prave bebice...Ti sve znaš....

ValaMala
18.10.2011., 22:31
Svaki dan ste mi sve u molitvama, doći će i vaša srčeka!

kiki30
19.10.2011., 13:15
uvijek vam s pridružujem,molim za sve nas...

mimi81
04.11.2011., 17:38
Bože molim te da dođem do jednog kvalitetnog embrija
Amen

RuMo
14.11.2011., 08:39
Drage buduce mame! Citala sam na pocetku ove teme da se moli svako vecer u 22 sata za sve nas koje ocajno zelimo zagrliti nasa mala srdasca, nase zdrave i zive andjelcice... Je li jos tko moli u to vrijeme? Ja smatram, da je zajednicka molitva najjaca! Molim da se jave sve zene (i muskarci!) koji se mole skupa! Muz i ja svako vecer izmolimo i Krunicu skupa sa Radio Marijom (Max TV - kanal 64) u 20.15... Osim toga rado bi se prikljucila i zajednickoj molitvi u 22 sata... MOLIMO cure! To nam je jako potrebno! Molimo za nase pozitivne-, trocifrene bete i zdrave bebice! U ime Isusovo. Amen!

linalena
08.02.2012., 08:32
Moja mama je za mm i mene organizirala molitvu/krunicu u njenoj župi, a i kako pjeva u crkvenom zboru molitvi će se pridružiti još nekoliko župa.
Osjećam se potpuno zbunjena, posramljena jer naše ime govore uokolo. Nije mene inače sram, ja svima pričam o problemu neplodnosti.
Sada je organizirala i da mi dođe svećenik na razgovor..
Bila sam eto prije 3 tjedna na ispovjedi i pričala sa ispovjednikom.
Strah me osude, ne vjere i nade.
Strah me prevelike mamine nade, kasnije me onda to slomi, ne boli me toliko loš ishod koliko kada njoj sa toliko vjere moram reći ......
A sada sam još i pod hormonima, i fakat zadnjih dana lako puknem

Ne mogu a da joj ne kažem da sam u postupku, sama je , prije 10god je tata umro, brat i šogorica iako žive u istoj kući ne popričaju malo s njom.

đerekica
09.02.2012., 08:38
Draga Linalena, imam i ja slični problem, a to je što bi tako rado mami rekal da idemo opet u postupak, ona se isto moli, a muž opet skače na mene, da to ne smije nitko znati, mada ja isto svima kažem, uvijek s e borim s tim. kad krenem u postupak, dal da joj kažem ili ne, jer ona onda tolko vjeruje da će to biti to, pa kad nije uspjelo i ona je bila u depresiji, pila teblete za smirenje, iskreno u istom smo problemu. Ona se moli doduše doma, moli sv. Martu svaki utorak, a ja više niam pametna dal da joj kažem da idem u postupak ili mi je bolje šutiti, tako će manje boljeti i mene i nju ako ne uspije...popričaj s njom da je tebi teško ako joj kažeš, jer ćeš znat da će i njoj bit teško, reci joj, mama, kad budem trudna javit ću ti, a dotle nek se moli, ja sam svojoj mami tako rekal, jer nemam snage više, kud mi je bilo do sad svaki put teško što nije uspjelo, kud sam još i nnjoj morala saopćit da ništa od moje bete, pa slušja njene suze , svoje to mi je bio uvijek još veći presing. Pusti ju nek s emoli, to je lijepo od nje, al pokušaj joj nekako reći da ju smiriš, da nek ne brine, da kad zatrudniš, znat će sve. Pokušaj nekako s njom popričat, da ti nije lako i da možda bolje da ne zna ni akd ideš, već bolje da ju usrečić iznenadno sa lijepom viješću. Objasni joj da to i tebi teško pada....Sretno draga...pusa

đerekica
09.02.2012., 08:39
I oprosti na mom brzinskom pisanju, omakne mi koje slovo, malo sam u žurbi, sretno i ne brini.

đerekica
09.02.2012., 09:03
Drage moje molim se i ja za sve vas, bila sam kod fra. Zvjezdana Linića na seminaru, pomolila sam se za sve, koji su u postupku, molim se i kod kuće, sve ste mi u mislima i molitvi, a sad ću uskoro u Međugorje, pa ću se i tamo za sve vas pomoliti. Pusa svima vama i od srac vam želim puno velikih beta..:)

cvjet
02.03.2012., 22:08
jer velik si činiš dijela velika nitko nije kao ti Isuse Isuse

Svilena
08.03.2012., 20:55
Sveti Mihaelu arkandjelu hvala ti sto si uslisao moje molitve cuvaj me i dalje .Hvala pateru Smiljanu sta vodi prekrasne mise ozdravljenja i moli za nas i nasa buduca zaceca.Puno mi je to pomoglo u ovoj nakani.Vjerujte mi cure moje u molitvi je spas!! i vase ce biti uslisane samo molite i ja uvijek na misi ozdravjenaa sjetit cu se mojih suborki i moliti da im dragi bog pomogne kao i meni.Sveti Mihaelu hvala ti...

sejla
09.03.2012., 08:45
Mi svaki mjesec već skoro dvije godine izmolimo devetnicu blaženom Ivanu Merzu...Na Mariji Bistirici uvijek zapalim svijeću, misleći na sve vas :heart:
Blagoslovljene bile cure :heart: Vjerujem da ćemo biti uslišane i da ćemo primiti najljepši mogući dar, dar majčinstva. Velika pusa svima!

Ljubica
09.03.2012., 12:11
Pridruzujem se, molitvama.
Zapravo mislim da svako od nas se moli na neki svoj nacin, vjerujem da ce nas svevisnji cuti i podariti tim malim cudom kada budemo najspremnije za najvrijedniji zivotni dar.
Svi ovi teski trenutci koje prolazimo, vjerujem da ce nas u momentu kada dozivimo zagrljaj svog toliko zeljenog ceda, ciniti samo ponosnijim i zahvalnijim za to malo cudo.

MALIANĐEO
14.03.2012., 21:32
pozdravvvv
evo i ja se priključujem molitvama, mi se molimo sada gospi od špilje mlijeka jer smo jučer dobili prah iz jeruzalema koji govori o tome da je u toj špilji djevica dojila Isusa te je par kapi palo i sva se špilja pretvorila u bijelo, te to njihovi svećenici malo uzmu u obliku praha te to supružnici piju i mole, kažu da već ima oko 1240 djece rođeno po tom zagovoru za koje oni znaju jer mole da ako se zatrudni po zagovoru da se pošalje slika na njihovu adresu od obitelji....
tako da znate niste same ima nas dosta koji molimo....jer svi imamo isti cilj....:tele:

kiki30
20.09.2012., 18:53
O koliko puta pitam tebe Boga
Čemu vodi ova tjeskoba srca moga?
Zašto suze teške moram da isplačem,
Zašto sam razočarana i na svakog vičem?
Zašto mi srce ovoliko pati?
Zašto mi,Bože,ne želiš dati
da i ja postanem mati ?
To srce nikako neće da shvati !
I osjetim krivnju čim ovo kažem
jer se zavaravam,jer se lažem..
..jer znam Bogu sve je moguće,
a dajem sumnji da me vuče
samo zato jer sam slaba
i jer želim što prije
da maleno djetešce dušu mi grije ♥ ♥
Da zagrlim ga oko vrata..
Da nas zove Mama...Tata..!
Da po kući trči i nered stvara
Da mu pjevam s toliko žara
i pričam mu o ljubavi i tuzi,
o kiši i duzi...
Zar je moje srce tako loše?
Zar moje molitve ne čuješ Bože?
Ponovno te gušim pitanjima,znam..
Al teško mi je postići da se samo predam
i na riječ ti vjerujem
kad želim malenog anđela sada..
..O Bože..dok još sam zdrava i mlada..
Čuj vapaj tužni ove žene,
Pogledaj njene skrivene želje..
Jer ne tražim te ništa više
SAMO DA KRAJ MOG SRCA JOŠ JEDNO SRCE DIŠE...

kiki30
20.09.2012., 18:56
♥ neka bože žena svaka
osjeti što znači biti majka♥

amyx
20.09.2012., 19:07
kiki30 :love2:

MalaMa
20.09.2012., 19:25
♥ neka bože žena svaka

kiki30 molim se za tebe i sve žene ujedinjene u istoj želji, u istoj molitvi. Bože pomozi nam!

anabela1
20.09.2012., 19:41
kiki30 :love2:

laky
20.09.2012., 23:15
kiki30:love2:

tin
03.01.2013., 18:48
kiki30,rasplakala sam se a vjerovatno i ostale cure što su čitale...samo mi razumimo jedna drugu, mi koje se borimo sa neplodnošću...kod nas je problem neops azoospermija, umorni smo više od traganja za trunkom nade koje nema nigdje šta god radili i poduzeli :-(....

ljubilica
03.01.2013., 19:05
curke, tema je predivna... i ja mislim da molitvom možemo biti potpora i snaga jedna drugoj..
Sveta Rita iz Cascie, svetica nemogućeg i bespomoćnih-predivne molitve ima
kad sam bila na predbožićnoj ispovijedi, svećenik se molio za nas, da čim prije postanemo roditelji...

Štrumfet@
02.03.2013., 16:22
Prodružujem se!!! Sve ste u mojim molitvama :love:

Zima77
05.03.2013., 19:23
:-)svaku večer se molim za sve nas koje želimo postati majke i sigurna sam da smo blizu cilja neko uspije odmah a nekom treba malo više ali na kraju sve će mo biti najbolje majke na svijetu:klap:

Stena
19.03.2013., 09:45
Potpisujem kiki30
♥ neka bože žena svaka

Molim za sve nas...ali danas bi jednu molitvu izmolila za svoju prijateljicu Lotta81
Molim Djevicu Mariju da ti draga prijateljice pokloni da ovaj put raste život u tebi.
Neka se mrvica lijepo odmrzne i čim prije uhvati za svoju mamu.
Bože neka joj ovaj FET bude uspješan!!!

kika222
19.03.2013., 17:39
O koliko puta pitam tebe Boga
Čemu vodi ova tjeskoba srca moga?
Zašto suze teške moram da isplačem,
Zašto sam razočarana i na svakog vičem?
Zašto mi srce ovoliko pati?
Zašto mi,Bože,ne želiš dati
da i ja postanem mati ?
To srce nikako neće da shvati !
I osjetim krivnju čim ovo kažem
jer se zavaravam,jer se lažem..
..jer znam Bogu sve je moguće,
a dajem sumnji da me vuče
samo zato jer sam slaba
i jer želim što prije
da maleno djetešce dušu mi grije ♥ ♥
Da zagrlim ga oko vrata..
Da nas zove Mama...Tata..!
Da po kući trči i nered stvara
Da mu pjevam s toliko žara
i pričam mu o ljubavi i tuzi,
o kiši i duzi...
Zar je moje srce tako loše?
Zar moje molitve ne čuješ Bože?
Ponovno te gušim pitanjima,znam..
Al teško mi je postići da se samo predam
i na riječ ti vjerujem
kad želim malenog anđela sada..
..O Bože..dok još sam zdrava i mlada..
Čuj vapaj tužni ove žene,
Pogledaj njene skrivene želje..
Jer ne tražim te ništa više
SAMO DA KRAJ MOG SRCA JOŠ JEDNO SRCE DIŠE...

Mislim da se u ovoj molitvi pronašlo tisuće žena koje su isplake rijeke suza u čežnji da imaju priliku držati svoje dijete u naručju... Jednog dana doći će i naše vrijeme, samo ne smijemo gubiti nadu...

Stena
21.03.2013., 10:17
Bože..Blagoslovi naše zajedništvo te i nama podari radost da naš dom razveseljavaju djeca. Molimo Te Gospodine usliši nas, Amen.

ssmm
17.04.2013., 23:38
Predivno :(

sara10
20.05.2013., 23:26
Bog je jedini koji nam može pomoći! Molitva je jaka i moćna, treba samo vjerovati, Bog čini čuda u svakodnevnom životu, ali mi to ne vidimo nekad! Molim se za sve nas koje prolazimo ovo Bogu i Blaženoj Mariji Propetog Isusa Petković koja je tolike molitve uslišala i sv. Ani (koja je nakon 20 i nešto godina u braku dobila dijete jer joj je Bog uslišao njene molitve, a to dijete je bila Blažena Djevica Marija). Molimo se cure, moramo imati jaku vjeru i onda kada padamo nakon neuspjeha, vjera nas diže i mi opet krećemo u slijedeći postupak.
Nedavno jednu nedjelju kada sam bila na misi, bilo je 5 krštenja taj dan. Svećenik je rekao da jedan od tih parova je dobio dijete nakon 19 godina braka, zamislite 19 (sad ne znam kako su dobitli prirodno ili ne, al nebitno). Pa zar to nije čudo Božje?

Ruthy
21.05.2013., 07:12
Sara, cudo je da si napisala ovaj upis... bas sam mislila kako bi trebalo skupa moliti, i ti upises.... eto i to je neki znak... ove su cure molile u isto vrijeme svaki dan prije 2-3 godine... mogle bi smo i mi koje trenutno prolazimo kroz iscekivanje.. Zasigurno nam treba Njegova pomoc a On jedini daje zivot...

kika222
21.05.2013., 08:00
Evo i ja vam se drage pridružujem, samo recite kad.... Iskreno, ne hodam na misu i na ispovijed i ne molim baš ali ovaj očaj u kojem se trenutno nalazim, mislim da može jedino dragi Bog smiriti i dati nam toliko željenu bebu...

Ruthy
21.05.2013., 08:07
Draga Kika, sigurna sam da molitva pomaže... Evo pričekat ćemo Saru, a što se mene tiče možemo već od večeras krenuti, a mislim da je i 22 sata sasvim ok, prije spavanja, poslije dnevnog šušura...
I nemoj očajavati draga, imaj nade i vjere, i stvari će se posložiti na najnevjerojatniji način. Gdje naša snaga odustaje, nastupa Njegova ako joj se utječemo... u to čvvrsto vjerujem i iz iskustva svjedočim.

sara10
21.05.2013., 09:53
Cure, Ruthy i Kika ja sam apsolutno ZA, možemo se dogovorit za zajedničku molitvu, mislim da je to nešto jako lijepo i zajednički je još i jače....najbolje navečer nakon svih dnevnih obveza, možemo se dogovorit i točno što da izmolimo kako bi bile sroz ujedinjene...Cure drage, uspjet ćemo mi, Kika znam da je teško, sve smo u tome, nemoj očajavat...

sara10
21.05.2013., 09:59
Cure, ja sam na poslu sad pa ne mogu dugo pisat... al popodne se možemo sve dogovorit za početak molitve! Radujem se tome, a tko god hoće od cura neka nam se pridruži! Zajedno smo jače!!!

lberc
21.05.2013., 10:04
pridružujem se

valiana
21.05.2013., 10:14
Da molitva je nešto što nam daje snage u našim borbama.Mi se molimo Praškom Malom Isusu jer se nadam da če naša molitve uslišat.A 5mj je mjesec Majke Božje pa molimo i krunice.I naravno čekam vaše dogovore za zajedničku molitvu oko 22 sata!

splicanka30
21.05.2013., 12:50
Cure,nova sam na ovom forumu i ovo mije prvi post uopće.
Vjerujem da je molitva nešto jako moćno...
Svaku večer ste mi u molitvama i rado bi vam se pridružila....

Vjerujem da će nam Bog svima dati ono što željno isčekujemo.....

kika222
21.05.2013., 13:28
Ja sam našla ove molitve...

Molitva sv. Riti

Sveta zaštitnice nevoljnika, sveta Rito,
čije molbe nebeski Otac ne odbija, koja si zbog obilja u postizanju milosti
nazvana "zaštitnicom bespomoćnih" pa čak i nemogućeg,
sveta Rito, tako ponizna, tako čista, tako ojađena, tako strpljiva,
s tako samilosnom ljubavi za Raspetog Isusa,
jer si od Njega isprosila sve što si tražila
te se zbog toga svi uzdaju u tebe u nadi utjehe ili izbavljenja,
budi milostiva svojim moliteljima
i založi se svojim utjecajem kod Boga poradi njih,
da im udijeli obilno milosti sada, kao što ih je udijelio u tolikim čudesnim slučajevima
na veliku slavu Božju, za širenje tvog štovanja i utjehu onima koji vjeruju u te.
Obećajemo da ćemo te slaviti objavljujući tvoje milosti, blagoslivljati te
i pjevati vazda hvale tebi i Bogu u čast.
Uzdajući se u tvoje zasluge u utjecaj kod Presvetog Srca Isusovog molim te ...
(ovdje navedi svoju prošnju) ...

Molitva u nevolji

Bože,
nemam drugog tko bi mi pomogao,
nemam drugog oslonca osim Tebe,
Oče moj nebeski.
K Tebi vapijem, Tebe zazivljem,
Tebi se molim,
jer mi samo Ti možeš pomoći.
Potreba u kojoj se sada nalazim velika je.
Više ne znam što bih učinio.
Ako je tvoja volja,
oslobodi me iz ove nevolje.
Pokaži mi da si Ti jači od svake nevolje
i od svih mojih neprijatelja.
Ti me ne ostavljaš u nevolji.
To dobro znadem.
Amen.

The miracle prayer

Lord Jesus, I come before Thee, just as I am, I am sorry for my sins, I repent of my sins, please forgive me. In Thy Name, I forgive all others for what they have done against me. I renounce Satan, the evil spirits and all their works. I give Thee my entire self, Lord Jesus, I accept Thee as my Lord God and Savior. Heal me, change me, strengthen me in body, soul, and spirit.

Come Lord Jesus, cover me with Thy Precious Blood, and fill me with Thy Holy Spirit, I love Thee Lord Jesus, I praise Thee Lord Jesus, I thank Thee Jesus, I shall follow Thee every day of my life. Amen.

Mary, My Mother, Queen of Peace, all the Angels and Saints, please help me. Amen.

--Say this prayer faithfully, no matter how you feel. When you come to the point where you sincerely mean each word with all your heart, Jesus will change your whole life in a very special way. You will see.--

sara10
21.05.2013., 14:06
Moj prijedlog za molitvu je slijedeći, da izmolimo po tri Očenaša, Zdravomarije i Slava Ocu, a nakon toga da možemo neku nama posebnu npr. meni je to molitva sv. Ani koja ovako glasi:
Molitva sv. Ani
O blažena i sretna sveta Ano, mati Isusove majke Marije, koja si molitvama, suzama i postom od Boga isprosila svoju kćerku,
nju pomno odgojila i pazila i napokon je u hramu Bogu prikazala, molim te ponizno da me kćerki svojoj preporučiš,
ako ti za me od nje štogod zatražiš, ufam se da ću to i zadobiti jer je bila ona na ovom svijetu tebi poslušna
i sada će u nebu uslišati molitvu tvoju. Amen

A možemo moliti u tekstu di se kaže "ako ti za me štogod zatražiš" umjesto toga "ako ti za me od nje zatražiš da postanem majka..."
Lijepa je i ova sv. Riti što je Kiki predložila pa može svak iza 3 Očenaša, Zdravo Marije i Slava Ocu izmoliti neku njoj posebnu, meni je to sv. Ana.
ŠTA KAŽETE? DA POČNEMO OD DANAS, TJ. VEČERAS U 22H???

Ruthy
21.05.2013., 14:43
Drage moje, ja sam za to da svatko moli ono sto intimno osjeca ili cini i inace.... bitno je da smo u isto vrijeme u molitvi..takodjer neka se pridruze i druge cure koje mozda nisu katolkinje... Bog je jedan i sve nas jednako voli...

Ruthy
21.05.2013., 14:44
Mozemo veceras u 22 krenuti...veselim se...

Ruthy
21.05.2013., 15:01
Cure,nova sam na ovom forumu i ovo mije prvi post uopće.
Vjerujem da je molitva nešto jako moćno...
Svaku večer ste mi u molitvama i rado bi vam se pridružila....

Vjerujem da će nam Bog svima dati ono što željno isčekujemo.....

Dobrodošla Splićanka, značajno je to što ti je prvi post na ovom pdfu... Drago mi je da si nam se pridružila!

sara10
21.05.2013., 15:01
Ja mislim da je zajednička molitva dosta jaka, mislim u isto vrijeme i ista molitva (kao kad ljudi zajedno mole krunicu u crkvi ili kući) pa hajmo ovo "klasično" što sam predložila 3 Očenaša i Zdr.M i Sl. Ocu, a svaka od nas ima neke svoje molitve u kojima se nalazi kao što Ruthy kaže i koju može molit. Al ajmo barem u isto vrijeme zajedno istu molitvu izmoliti sve. To nije puno vremena, a ne mora to biti ovaj moj prijedlog, može neka nešto drugo predložit, al samo da sve molimo istu molitvu u tu uru 22h!Vjerujem da će nam se na taj način uslišati naše molitve!! Šta kažete, Ruthy, ostale???

s_iva
21.05.2013., 15:13
Može u 22, svaku večer...

kika222
21.05.2013., 15:43
Može u 22h oče naš.... Pa dalje kako koja želi i zna....

Mury
21.05.2013., 18:32
Drage moje, svaki dan već godinama molim za sve neplodne parove: bl. supružnicima Alojzu i Mariji, bl. Ivanu Pavlu II, sv. Leopoldu, sv. Anti, bl. Mariji Propetog Petković, sv. Ivanu Krstitelju, bl. Drinskim mučenicama, sv.Riti..ali molim kada dođem s posla, oko 19-20 sati. Ali evo, ako ne budem već u krevetu (jer sam često kao kokoš), dodat ću još jedan Oče naš..u 22 za sve nas :-). Drago mi je da nas ima puno koje molimo i vjerujemo! Ono što me drži ovih dana od kada sam izgubila bebe je vjera i molitva, inače bih vjerojatno u Vrapču završila.

sandy0606
21.05.2013., 18:44
Drage moje suborke, prije par dana dobila sam od kume molitvu sv. Marti. njena prijateljica izmolila je moleci je za sebe bebu pa mozda i nama pomogne.
molitva se moli 9 utoraka uz upaljenu blagoslovljenu svijecu. moze se moliti i svaki dan dok se ne uslisa molba al je vazno da se utorak ne preskoci.

MOLITVA SV. MARTI

O sv. Marto, ti prekrasna, uzmam pribjeziste u tvojoj pomoci, uzdajuci se u tebe da ces mi pomoci u nevolji i podrzavati me u mojim iskusenjima.
Kao zahvalnost, obecajem ti da cu posvuda siriti ovu molitvu.
Tjesi me u mojim brigama i teskocama, ponizno molim.
Uz veliku radost koja ti je ispunila srce kada si u svome domu u Betaniji pruzila utociste Spasitelju svijeta, molim, pomoli se za mene i moju obitelj, da sacuvamo svog Boga u svojim srci.a i da zavrijedimo dobivanje lijeka protiv svog siromastva, a prije svega kod one brige koja me trenutno pritisce: .... izreci svoju nevolju...
Molim te, spasiteljice u svakoj nevolji, pobijedi teskoce kao sto si pobijedila zmaja, sve dok ti nije lezao pod nogama.
Oce nas, Zdravo Marijo, Slava Ocu
3x sv. Marijo moli za nas

kiki30
21.05.2013., 18:55
meni je moja prij. rekla za ovu molitvu,napisala mi je na papir i ja sam danas na trećem utorku..treba probati,vjerujem ako se moli iz srca da će nam se uslišiti
samo na kraju molitve ide 3xsv.Marto moli za nas (tako je meni napisano)

kiki30
21.05.2013., 18:56
svakako vam se pridružujem večeras :-)

Ruthy
21.05.2013., 18:59
Draga Mury, vidim u potpisu koliko muke si već proživjela...Žao mi je zbog malenih...Zato molimo da shvatimo Njegovu volju i da nam udjeli milost. A najviše da kroz sva iskušenja prođemo s čim više snage, nade i vjere...

Sviđa mi se Kikin prijedlog da krenemo s Očenašom, a onda tko zna dalje i kako... svatko je ponaosob nekome zavjetovan, nekoga štuje više ... Uz naveden svece, u Bibliji je spominjane žene koje su kasnije rodile, i Sara i Elizabeta i Ana ... osobno se uvijek direktno obraćam Bogu :) , a krunicu molimo svaki dan... Ova naša skupna molitva će čuda učiniti jer je u zajedništvu... BVB

PetraP
21.05.2013., 19:02
i ja se večeras pridruzujem u 22h

sara10
21.05.2013., 19:05
Supercure, onda počinjemo sa Oče naš u 22h..drago mije da nas je sve više i više, kao što Ruthy molitva će čudo učiniti!

Mury neki dan sam čitala tvoj post o tome kako si cijelu misu proplakala na Majčin dan, srce mi se steglo...ne mogu niti zamisliti šta prolaziš (šta si prošla), a znam da jejako teško, al evo u našoj zajedničkoj molitvi bit će nam lakše, Mury čudni su putevi Božji, nekad strašno teški, ali na kraju tunela dolazi svjetlo....

Ruthy
21.05.2013., 19:07
Cure, u prvu večer zajedničke molitve krećemo u desetercu :) (zasad) : Sara10, Kika222, Iberc, Valiana, Splićanka30, S_iva, Mury, Sandy0606, Kiki30 i Ruthy tj ja... lijep broj :love::gumi::preskaceuze::love:

sara10
21.05.2013., 19:08
Evo i Petra P je tu kao 11-ta!! A vjerujem da će ih biti još...:-)

Ruthy
21.05.2013., 19:08
Evo i PetraP nam se pridružila :-D

Kjara
21.05.2013., 19:10
i ja se pridružujem

Ruthy
21.05.2013., 19:12
Kjara :yes:

Ruthy
21.05.2013., 22:26
Drage cure, Sara10, Kika222, Iberc, Valiana, Splićanka30, S_iva, Mury, Sandy0606, Kiki30, PetraP, Kjara, prva je zajednička molitva iza nas...
Bile ste mi u mislima i molitvi, kao i druge cure... Iskustvo je čudesno i kao da se ono bitno negdje iz pozadine pokazuje tako da sam imala potrebu zahvaliti Njemu za ovaj poticaj i zajedništvo... Znam da smo u različitim fazama, i s različitim iskustvom, ali nada je jedna i ista...
Laka vam noć i bvb sve... :heart:

sara10
21.05.2013., 22:47
Draga Ruthy, potpisujem sve što si napisala! Prva zajed. molitva je iza nas, ali nastavljamo i dalje sutra i svaki dan :heart:

Mury
22.05.2013., 07:07
Evo, kod mene bilo molitve i sinoć, i jutros :-)

splicanka30
22.05.2013., 07:16
Bile ste opet u mojim molitvama....
Ja vam se iskreno divim. Svakoj od vas...

Ruthy
22.05.2013., 07:55
Draga Mury, posebno si mi u mislima...

PetraP
22.05.2013., 08:22
da nastavljamo i dalje. jutros kad sam se probudila odmah sam se sjetila tog predivnog iskustva i opet zahvalila dragom Bogu.

valiana
22.05.2013., 08:22
Evo, kod mene bilo molitve i sinoć, i jutros :-)

Kao i kod mene...uz kavicu izmolih jutarnju krunicu za nerođene....:-)

s_iva
22.05.2013., 11:59
Nastavljamo i večeras...

Ruthy
22.05.2013., 13:04
Drage cure, evo netko je spominjao Sv. Ritu, danas je njezin blagdan zovu je svetica nemogućeg.

"Nebrojena čuda zbila su se njezinim zagovorom, a štovanje svetice nadaleko se proširilo.. Bog je čuo molitve sv. Rite za druge u nebrojenim prilikama, a ona će se zasigurno rado opet zauzeti u ime onih koji je sada mole - kako bi se nastavilo razumijevanje istine o veličini njezinog imena: Svetica nemogućeg!"..

sara10
22.05.2013., 17:08
Večeras ću onda svakako izmoliti i molitvu sv. Riti!
Nastavljamo i večeras, baš se radujem ovome i našoj zajedničkoj molitvi koja mora urodit plodom!

Valiana kada je tebi beta? Možemo, ako se slažete, moliti posebno jednu večer za neku od nas koja čeka betu ili punkciju ili transfer, npr. ako je nekoj sutra beta, večer ili dvije prije molimo posebno za tu nakanu da beta bude pozitivna, ili ako je nekoj punkcija sutradan molimo večer prije da dobije kvalitetne js-e koje će se oplodit i sl. za bilo šta što nekoj treba, samo se trebamo javiti u kojoj smo fazi! Šta kažete?? Nadam se da ne kompliciram i da vas ne ljuti ovaj moj prijedlog :zbunj:

valiana
22.05.2013., 17:17
Sara10 po meni je prijedlog super!A moja beta je 27.5 ima još vremena....Danas u 22 se skupljamo u našim molitvama:-)

sara10
22.05.2013., 17:41
Super Valiana, drago mi je, nadam se da će se i drugima svidjet prijedlog. Večeras u 22h smo opet zajedno u molitvama, tako je :yes:

PetraP
22.05.2013., 18:14
sara10 meni je to super ideja.

sandy0606
22.05.2013., 18:22
i ja se slazem s idejom.
s vama i svim suborkama u mislima i molitvama :-*

kika222
22.05.2013., 18:27
Ja sam za .... Ja trebam vaše molitve da mi folikul nije prazan, da izdrži do punkcije.... I da molimo za našu dragu Iberc, da smogne snage za dalje.. Ma za sve nas!!!!!

Frćka
22.05.2013., 18:40
Ovo je odlična ideja...sve sam isplakala dok sam čitala sve ove postove kako ste se povezale u tuzi, ljubavi, preko molitve u nadi do sreće...pridružujem se od večeras, mislim da nam svima treba molitva i još veće zajedništvo i u iščekivanju, tuzi, beskonačnom nadanju i veselju!:love2:

lberc
22.05.2013., 20:05
Ja sam za .... Ja trebam vaše molitve da mi folikul nije prazan, da izdrži do punkcije.... I da molimo za našu dragu Iberc, da smogne snage za dalje.. Ma za sve nas!!!!!
Hvala vam cure...uz vas i zajedničku molitvu sve je lakše....dignut ću se ja jaka sam...neću odustati zbog još jedne negativne bete...kika molimo i za tebe da dobiješ jednu prekrasnu stanicu

Vrci
22.05.2013., 20:40
I ja molim za sve nas...Molim i inače, puno mi to pomaže

sara10
22.05.2013., 21:00
Frćka jako mi je drago da si nam se i ti pridružila! Draga Kike, kad je tebi punkcija, jel u petak?

Frćka
22.05.2013., 21:06
Sara, zajedno smo jače, neka nam se molitve usliše! ovo što proživljavamo, i to svaki dan već..., možemo samo mi razumjeti, jedna drugu! U 22.00! :)

Frćka
22.05.2013., 21:14
Ajmo sv večeras moliti za Kiki, za punkciju u petak i bar jednu js! Se slažete?:-)

sara10
22.05.2013., 21:22
Slažem se za Kiku večeras da folikul izdrži i da dobije js!! Također ću moliti i za Iberc da smogneš snage za dalje i da ovaj neuspjeh ostaviš iza sebe što prije i okreneš se prema naprijed i također ću moliti za Mury za tebe draga od :heart: nakon svega što si prošla da ti Bog da snage za dalje, a dat će sigurna sam!!

Frćka
22.05.2013., 21:26
Slažem se za Kiku večeras da folikul izdrži i da dobije js!! Također ću moliti i za Iberc da smogneš snage za dalje i da ovaj neuspjeh ostaviš iza sebe što prije i okreneš se prema naprijed i također ću moliti za Mury za tebe draga od :heart: nakon svega što si prošla da ti Bog da snage za dalje, a dat će sigurna sam!!

Potpisujem sve!:-)

Mury
22.05.2013., 22:09
Hvala na molitvama za mene sara10 i Frćka :heart:...evo molim za sve nas! I prijedlog molitve za večeras, budući je blagdan sv.Rite danas:

MOLITVA NA ČAST SV.RITI
(Ova molitva se moli na blagdan sv.Rite)

1. O velika čudotvorko katoličkog svijeta,o slavna sv.Rito iz Chasije!
Iz našeg srca podiže se pouzdana molitva na dan Tvoje drage svetkovine. U ovom svečanom času,u kojem se tisuće i tisuće srdaca pouzdano i puna svete nade obraćaju tebi,evo i ja pridružujem svoju smjernu molitvu da je Ti prineseš Presvetom Srcu Isusovu i Njegovoj Bezgriješnoj Majci,te mi isprosi sve potrbite milosti.

2. O velika svetice iz Chasije,zar bi bilo moguće,da moje pouzdanje u Tvoj zagovor ostane uzaludno? Nisi li ti ona koju narodi nazivaju Sveticom nemogućeg,Odvjetnicom beznadnih slučajeva?
Eto,upravo se i ja nalazim u tako nevoljnim prilikama radi mojih grijeha. Hoćeš li Ti odvratiti pogled od mene? Zar će za mene biti zatvoreno tvoje srce? Zar ja neću moći osjetiti Tvoj moćni zagovor?

3. Priznajem da sam nedostojna radi svojih grijeha,ali doista u ovom će se očitovati Tvoja nebeska ljubav,Tvoje veliko milosrđe,kada zadobiješ spasenje moje duše. Ovo je glavna milost koju molim od Boga,po tvom zagovoru,na dan tvojeg ulaska u raj,a stim i ostale potrebne milosti. O milosrdna sv.Rito,ispuni moje želje,čuj uzdahe moje,osuši moje suze a ja ću navještati ljudima da tko želi postići milost kod Boga,neka pita preko njegove vjerne službenice sv.Rite-pa će sigurno biti uslišan.

4. NA OVAJ DAN TVOJE SLAVE,sv.RITO u kojem se budi velika i živa tvoja moć u zagovoru. Molim te da mi isprosiš Božje milosrđe i blagoslov meni i cijeloj Katoličkoj Crkvi, svim svojim štovateljima širem svijeta. Bolesnicima,siromasima,zapuštenima,griješnicima svima i dušama u čistilištu. O ljubljena Zaručnice Propetog Isusa,od kojeg si primila jedan trn iz Njegove presvete krune,u ovaj dan tvoje slave- pmozi mi.

Tvoja zaštita neka me prati sve do smrti- Tako budi!

Izmoli; 3 Očenaša, 3 Zdravo Marije i 3 Slava Ocu!

Označio si Gospodine službenicu svoju sv. Ritu znakom svoje ljubavi i muke.

POMOLIMO SE,
Bože,koji si se udostojao sv.Riti tako velike milosti dati,da je ljubila neprijatelje i da je u srcu nosila i na čelu znakove Tvoje ljubavi i Tvoje muke,daj nam molimo te po njezinu zagovoru i njezinim zaslugama lako praštati našim neprijateljima i bolove tvoje muke razmišljati da obećane nagrade zadobijemo.
Koji živiš i kraljuješ u vijeke vijekova!
AMEN!

Ruthy
22.05.2013., 23:15
Cure nisam se stigla prije javiti ali u 22 sam bila s vama... i mm takodjer... Frcka i vrci :heart:, kik i ibrrc :-*.
Ln i bvb sve i molitve neka nas griju...

nestrpljiva anka
23.05.2013., 07:03
Cure, ja bih vam se isto pridružila!

Molim se već dugo - trenutno molim vrlo uspješnu krunicu Srcu Isusovom - to je jako lijepa krunica koju sam dobila od susjede a datira iz 1916.

kika222
23.05.2013., 07:17
Punkcijam bude valjda u pon... Hvala vam žene!!!!!!!!

s_iva
23.05.2013., 08:16
Nastavljamo i večeras, baš se radujem ovome i našoj zajedničkoj molitvi koja mora urodit plodom!

Valiana kada je tebi beta? Možemo, ako se slažete, moliti posebno jednu večer za neku od nas koja čeka betu ili punkciju ili transfer, npr. ako je nekoj sutra beta, večer ili dvije prije molimo posebno za tu nakanu da beta bude pozitivna, ili ako je nekoj punkcija sutradan molimo večer prije da dobije kvalitetne js-e koje će se oplodit i sl. za bilo šta što nekoj treba, samo se trebamo javiti u kojoj smo fazi! Šta kažete?? Nadam se da ne kompliciram i da vas ne ljuti ovaj moj prijedlog :zbunj:

Sara, super prijedlog!
I to ima smisla jer molitva je "jača" ako moliš za nekog drugog, a ne za sebe. Pogotovo je jača ako se više ljudi moli za to. Ovo je uvijek napominjao pater Linić na svojim duhovnim obnovama.

Zima77
23.05.2013., 08:22
Sara, super prijedlog!
I to ima smisla jer molitva je "jača" ako moliš za nekog drugog, a ne za sebe. Pogotovo je jača ako se više ljudi moli za to. Ovo je uvijek napominjao pater Linić na svojim duhovnim obnovama.

sviđa mi se vaš prijedlog molitva je jača ako više ljudi moli ,ja molim sv.ritu i gospinu krunicu i to mi daje snagu za dalje cure u mojim ste molitvama svakodnevno ,,,:klap:

Ruthy
23.05.2013., 08:27
Cure, evo ja znam da naša suborka Mima32 čeka da joj padne beta, jer ima vanmaterničnu... sutra joj je kontrola, pa i nju spomenite u svojoj molitvi...
Sviđa mi se Sara tvoj prijedlog, u raznim smo fazama i u raznim iskušenjima, pa nas ta molitva hrabri... pogotovo kad je s više strana...
Ja poimenice nabrojim sve koje unosim u molitve, i pustim da mi Duh sam sugerira koga treba i kako... Najviše molim da nam da snage i povjerenja u Njega, a "sve ostalo će nam se nadodati, kako je obećao"...
Nestrpljiva Anka - dobrodošla

Cure Sara10, Kika222, Iberc, Valiana, Splićanka30, S_iva, Mury, Sandy0606, Kiki30, PetraP, Kjara, Frćka ( :-* ) Vrci, Nestrpljiva Anka :love:

Ruthy
23.05.2013., 08:32
I Zima77 dobrodošla nam

valiana
23.05.2013., 09:02
Prekrasan osječaj u srcu kad zanš u 22 sata da smo sve skupa....:-)I ne samo u potrebi nego i inače u životu,jer ne očekujem da če Bog baš sad dati ono što tražim...bit če to volje njegova kad on odluči!Cure držimo se skupa bit čemo jake i hrabre i uspijet čemo zahvaljujuči našim molitvama i nesebičnom međusobnom podrškom.

Frćka
23.05.2013., 09:13
Prekrasan osječaj u srcu kad zanš u 22 sata da smo sve skupa....:-)I ne samo u potrebi nego i inače u životu,jer ne očekujem da če Bog baš sad dati ono što tražim...bit če to volje njegova kad on odluči!Cure držimo se skupa bit čemo jake i hrabre i uspijet čemo zahvaljujuči našim molitvama i nesebičnom međusobnom podrškom.

Slažem se! Svima :* i dobro jutro! Sarin prijedlog je odličan, molimo za onu kojoj tad treba najviše, :heart::*Ruthy , večeras za Mimu32! Sve koje ste se pridružile, dobrodošle!:-)

Ruthy
23.05.2013., 09:21

Valiana, pa naravno, molimo da bude Njegova volja... Ali, On traži našu gorljivost, našu poniznost i ustrajnost, traži da mu se predamo i da idemo za Njim... Povjerenje u Boga da će nam dati ono što je najbolje za nas i onda kad nam treba, nekad Njegovo vrijeme nije i naše, to je teško shvatiti i prihvatiti nama koji čekamo i želimo...

Ono što mogu posvjedočit i u što vjerujem je da Bog ništa ne dopušta da bi nas to ubilo, nego da bi nas spasilo...

Želim vam svima lijep jesenskoproljetni dan i puno mira i pouzdanja u srcu.

Frćka :shykiss:

Frćka
23.05.2013., 09:34
Ruthy :zaljubljen:

valiana
23.05.2013., 09:45
Ruthy :zaljubljen::-)

Frćka
23.05.2013., 10:01
:-)

Valiana :shykiss:

Ruthy
23.05.2013., 10:13
Frćka i Valiana :zaljubljen: love is in the air :-) :-*

sara10
23.05.2013., 10:16
Cure, jako mi je drago da vam se sviđa moj prijedlog, srce mi je puno i jedva čekam 22h svaku večer od sada, sve vas :-*
Vrci, nestrpliva anka, Zima77 super što ste se pridružile :heart: Mislim da će nas biti još više i više!!!

Ruthy
23.05.2013., 10:25
Naravno Sara, večeras za Mimu32 i njezinu nisku betu i da se riješi vanmaternične, a ako tko još ima neku potrebu ili prijedlog neka nam takođe (u)kaže :-)

kiki30
23.05.2013., 10:29
iskreno ja sam sinoć malo zakasnila na našu molitvu ali mislim da se svejedno čula i uvažava :-)
danas sam s vama u točno 22h-baš mi treba molitva da me malo smiri,da mi da još više vjere,jer imam neki loš osjećaj,da opet neće bit ništa ni od ovog pokušaja.. :-(

Ruthy
23.05.2013., 10:35
kiki30 - molit ćemo da bude, i da se ne bojiš, strah je najveći neprijatelj :-*

Frćka
23.05.2013., 10:50
Frćka i Valiana :zaljubljen: love is in the air :-) :-*

:-D

Frćka
23.05.2013., 10:58
iskreno ja sam sinoć malo zakasnila na našu molitvu ali mislim da se svejedno čula i uvažava :-)
danas sam s vama u točno 22h-baš mi treba molitva da me malo smiri,da mi da još više vjere,jer imam neki loš osjećaj,da opet neće bit ništa ni od ovog pokušaja.. :-(

Kiki30, večeras se molimo sve zajedno i za tebe, da uspije ovaj put!

Kjara
23.05.2013., 13:06
Naravno Sara, večeras za Mimu32 i njezinu nisku betu i da se riješi vanmaternične, a ako tko još ima neku potrebu ili prijedlog neka nam takođe (u)kaže :-)
:love2:

Kjara
23.05.2013., 13:07
Kiki30, večeras se molimo sve zajedno i za tebe, da uspije ovaj put!
:love2:

Kjara
23.05.2013., 13:08
za sve nas:love2:

Ruthy
23.05.2013., 15:17
Cure drage, ovdje možemo raspravljati o svemu što se tiče molitve, drugi su pdfovi za druge teme.

Što se tiče molitvi, najjača je molitva kad se zahvaljujemo... Kad smo u potrebi često zaboravljamo da imamo toliko toga što nam je udjeljeno...
ja zahvaljujem Bogu (i Rodama) na mogućnosti da se o svom problemu razgovaram sa curama koje isto prolaze, jer ne volim baš o tome govoriti.
I zahvaljujem što smo se prepoznale na ovom pdf.u nemojte se hvatati na nebitne stvari... Svi smo djeca istog Oca, i sve nas isto voli.
:starac:

Konfuzija
23.05.2013., 16:14
Ne bih željela da ovo shvatite kao provokaciju, ali stvarno me zanima.
Kako vam je uspjelo ostati vjernici/vjernice nakon svega što je Crkva izrekla o MPO i nama koji se liječimo? Kažete li svećeniku za to? Na koji način ostvarujete kompromis između vlastitih stavova i stavova vjerske organizacije kojoj pripadate? Je li to nešto čega se sramite i ne govorite nikome o tome? Ili pak smatrate da Crkva tu griješi i da je to između vas i Boga?

Ruthy
23.05.2013., 16:23
Ne bih željela da ovo shvatite kao provokaciju, ali stvarno me zanima.
Kako vam je uspjelo ostati vjernici/vjernice nakon svega što je Crkva izrekla o MPO i nama koji se liječimo? Kažete li svećeniku za to? Na koji način ostvarujete kompromis između vlastitih stavova i stavova vjerske organizacije kojoj pripadate? Je li to nešto čega se sramite i ne govorite nikome o tome? Ili pak smatrate da Crkva tu griješi i da je to između vas i Boga?

Konfuzija, ovo što pitaš jest provokacija! Otvori pdf i o tome se tamo raspravljaj ako želiš, mi ovdje molimo jer u to vjerujemo, i ja osobno ne želim unositi negativno niti u svoj život, a pogotovo ne na ovaj forum, s naglaskom na ovaj pdf.
Svatko tko je vjernik i tko je u postupku nije u sukobu sa sobom ni s Bogom, pogotovo što nije istina ovo što si gore navele, ali ne vidim zašto bi o tome s tobom raspravljao ili s bilo kime.
Stoga te molim da poštuješ nas ovdje i našu slobodu da se molimo, a ti idi u miru.

Konfuzija
23.05.2013., 16:28
Ruthy, sori ali koji dio moga posta nije istinit? Da se Crkva ne protivi MPO? To jedina činjenica, ostalo su pitanja o subjektivnim stavovima.
Dakle, postavljanje pitanja znači iskazivanje nepoštovanja?

Ruthy
23.05.2013., 16:35
Za sve postoji i vrijeme i mjesto. Ovaj pdf nije mjesto za to... Sigurna sam da na ovom forumu ima i takvih tema, pa se tamo priključi u diskusiju. Zapravo, već sam te isto zamolila i ranije, stoga tvoje ponavljanje pitanja na koje i prethodno nisam htjela odgovoriti je drskost tj. nepoštovanje. U mom svijetu, bar...

I ovo je zadnje što ću s tobom ovdje podijeliti, a curama se ispričavam na ovoj raspri.

kika222
23.05.2013., 16:39
Mislim da je ova rasprava otišla predaleko i samo ću reći da svatko vidi vjeru drugačije... Ne podržavam stavove crkve i ne hodam na misu i ispovijed, ali moram vjerovati da postoji netko ili nešto veće i to mi daje nadu... I zato sad molim i znam da sve ove žene koje su se okupile na ovoj temi ne vole to što crkva smatra da je " umjetna" oplodnja grijeh, jer one sve znaju da nema ništa umjetnog u tom postupku i još manje grješnog...Molim se Bogu za kojeg vjerujem da je negdje a ne svom popu, kardinalu ili papi!!! Moja vjera nema nikakve veze sa stavovima Crkve za koju smatram da je sa puno loših stvari izgubila vjernike....Svatko se nada i bori na drugačiji način ali znam da nam je svima cilj isti, da barem jednom možemo zagrliti svoje dijete!!!!

Ruthy
23.05.2013., 16:45
Kika, Crkva nije protiv MPO, nego protiv manipulacija. Ja sam sa svećenikom, koji mi je i prijatelj nekoliko puta razgovarala o tome, i on me je podržao. I ne sramim se o tome s nikim razgovarati niti se bojim, nego je teško nekom tko ovo ne prolazi razumjeti koliko je to čudno... a i ne želim da se prevelika pompa stvara oko samog postupka, da sačuvam energiju za sebe, da se čim više bavim bitnim stvarima, sobom, svojim tijelom, odnosom s partnerom, i da mi kroz ovo iskušenje više odgovora osamljenost nego razgovori i uvjeravanja... i ovo me već iscrpilo.

Osim toga, jedini Bog daje život. Na ovaj ili na onaj način, bez Njegovog odobrenja života ne bi bilo.

Mury
23.05.2013., 17:30

Sara10, super prijedlog :-)!!! Molit ćemo se svaki dan za posebne nakane, kako kome bude što trebalo!!!

ljubilica
23.05.2013., 17:48
cure budimo hrabre i molimo se.
ovaj mjesec ssam išla na hsg i nadam se božjem čudu :zaljubljen:
na Tjelovo radim, a imala sam želju oići u M.Bistricu :-( pa ako netko ide u M.B ili bilo koje drugo svetište, pomolite se za nas

sara10
23.05.2013., 18:09
Ruthy, sori ali koji dio moga posta nije istinit? Da se Crkva ne protivi MPO? To jedina činjenica, ostalo su pitanja o subjektivnim stavovima.
Dakle, postavljanje pitanja znači iskazivanje nepoštovanja?

Konfuzija kao što si ti bila toliko slobodna doći na ovu našu temu koja te ne zanima (za to si se jasno izjasnila) i provocirati jer ovo doista je provokacija, tako ću ja sad biti slobodna (a mislim da će se sve cure sa ove teme sa mnom složiti) da te zamolim da nam ne smetaš ovdje. Lijep ti je Ruthy napisala ako želiš komentirati to što te zanima, otvori novu temu. Eto draga , nemoj se ljutiti, a sigurna sam da ćeš svako malo ćirnuti nas ovdje da vidiš šta se dešava jer ovo je nešto lijepo, veliko i veličanstveno!!

sara10
23.05.2013., 18:18
Drage cure, ajmo ne komentirati više ove padobranske ulete na ovu našu temu!! Mi smo iznad toga, zato smo se i okupile ovdje! Jedva čekam 22h i da se ujedinimo u našim molitvama!
Znači večeras molimo za Mimu32 da se njena vanmaternična riješi na što bezbolniji i brži način.

Ruthy
23.05.2013., 18:24
Sara, molimo za Mimu32 i da joj se smanji beta, Kiki30 da se ne boji i da je beta lijepo iznenadi, za Kiku222 i njezine js, i za sve one koji nam padnu na pamet... i za iskušenja...
Iskušenja su dio vjere, a mi vjernici znamo da je molitva ne samo način da do nečeg dođemo, nego da do toga dođemo dostojanstveno poštivajući Njegovu volju.

ljubilice, dobro nam došla!

sretnemo se večeras u 22.. pusa svima

Frćka
23.05.2013., 18:25
Sara, slažem se sa svime! Drago mi je da sam tek došla doma kad je sve završilo jer me ono danas strašno ispraznilo, još toga mi nije trebalo niti ikome! Večeras za Mimu32!

ljubilica
23.05.2013., 18:35
Ruthy hvala na dobrodošlici, često škicam, mislim da sam i pisala koji put :-)
Vidimo se večeras

Konfuzija
23.05.2013., 18:59
Konfuzija kao što si ti bila toliko slobodna doći na ovu našu temu koja te ne zanima (za to si se jasno izjasnila)
Krivo, baš me zanima zato sam i pisala. A svakome je slobodno pisati na bilo kojoj temi. Zvuči li ti poznato izraz "sloboda govora"? Osim ako sam pisala nešto uvredljivo i neprikladno, za to postoje admini i banovi.
Ali, bez brige, shvatila sam poruku. Vi ne želite razgovarati o tome. Okej. No takav grub i isključiv pristup baš i nije u stilu vjernika, znaš.

ljubilica
23.05.2013., 19:20
a zašto te zanima? nitko od nas se ne preispituje da li je ispravno što smo u mpo vodama i da li se nedaj bože sramimo?? čega da se sramimo?!?!
naše uporište je u molitvi i vjeri u boga a ne u tome tko je što rekao.
koje je tvoje uporište? u što se ti uzdaš?? što te podiže kad padaš?

lberc
23.05.2013., 21:06
konfuzija,ja priznajem da su mi se svećenici dosta zamjerili kad su se mješali u donošenje zakona,ali ja vjerujem u Boga,njemu se molim,ne svećenicima...krštena sam i od malenoga sam hodala u crkvu,jako sam to voljela,i danas vjerujem u Boga i bolje se osjećam kad se pomolim i lakše mi je...ja ne vjerujem da ću čudom ostati trudna,ali vjerujem da sam sve poduzela kaj je u mojoj moći(evo odlučili smo i predati molbu za posvojenje),ali mislim da je na kraju ipak sve u njegovoj moći....gle,svatko ima izbor,tko se hoće molit,moli se,tko neće ne mora. Nažalost sve nas povezuje isto,a to je borba za dijete i svatko se sa tim bori kak zna i umije.
ja se sjećam svog strica kad je sa 35 godina obolio od tumora,probao je sve živo za kaj je čuo da pomaže,hodao bioenergičarima,a nikad prije nije vjerovao u njih,lovio se za svaku slamku spasa...i ja bi išla bioenergičaru da me neko uvjeri da bu uspjelo,i pila bi ne znam kakve čajeve...kad si očajan vjeruješ i u ono u kaj ne vjeruješ.
cure,večeras sam sa vama:-)

orhideja.
23.05.2013., 21:06
U današnje vrijeme i našim slučajevima-hvatamo se i za slamčicu. To što je crkva protiv-ne dira me, Bog nije,jer da je-nebi bilo prekrasne dječice koja su nastala na bilo koji "umjetni" način.
Meni molitva (naravno, uvijek za druge),(nisam toliko često ispred oltara- da se imam obraza molit za sebe)-donosi mir i olakšanje.
Ništa ne gubim s Vjerom, Molitvom I Nadom........mogu to sve samo pojačati u Vjeri za bolje sutra,veće uspijehe i svako dobro za sve.
Stoga-od večeras sam i ja uz Vas
BVB

piki
23.05.2013., 21:11
Jučer u 22 sam vas se sjetila i pridružila u brzoj molitvi. Probat ću i danas!

Ruthy
23.05.2013., 21:17
Orhideja i piki dobro dosle cure drage... pustimo dezinformacije..ovo je mjesto molitve i zajednistva...

Ruthy
23.05.2013., 21:23
Za sve koji misle da su nedostojne neka se samo sjete recenice iz Biblije koja kaze 'Nisam dostojna.da.ulidjes pod krov moj, ali samo reci rijec i ozdravit ce dusa moja' ... Samo rijec je dovoljna...

Mury
23.05.2013., 21:59
Ruthy :heart: !!! A sad odoh moliti za sve nas,posebno mimu32,kiki30 i kiku222!

Ruthy
24.05.2013., 08:35
Cure Sara10, Kika222, Iberc, Valiana, Splićanka30, S_iva, Mury, Sandy0606, Kiki30, PetraP, Kjara, Frćka, Vrci, Nestrpljiva Anka, Zima77, Ljubilica, Orhideja, Piki and myself - molimo i dalje...
Lijep dan vam želim svima, mir i blagoslov...

kika222
24.05.2013., 11:44
Ženice drage molimo i dalje... Meni punkcija u ponedjeljak....

baka
24.05.2013., 12:14
darcy,nema ništa moćnije od molitve. svako večer u kratkoj molitvi pomolim se za sve nas. tako da nije problem nastavit :love:

@mimi3, od molitve moćnije je pouzdati se i prepustiti se namjeri Stvoritelja. Molitva u tome pomaže. Sa vama sam hrabre i strpljive žene (i vaše ljepše polovice).

Ruthy
24.05.2013., 16:22
Baka, drago mi je što si s nama.

Što se tiče namjere Stvoriteljeve i molitve, mislim da bez molitve nema pouzdanja u Njega. To je naš razgovor s Njim, kao s Ocem.
Molitva može biti i zahvala, a mi smo se odučile da molimo za druge istodobno kad i za sebe, pa čak ponekad i više, kako bi Mu u zajedništvu i nesebičnosti prenijeli poruku poniznosti, pouzdanja i ljubavi... Svaka na svoj način.
Malo smo se aktivirale po onoj sv. Benedikata Ora et labora, Deus adest sine mora, sigurne da milosrđe i milost neće izostati...
:heart:

sara10
24.05.2013., 17:00
Baka dobrodošla!

Drage cure, ja ću večeras moliti krunicu Božanskog milosrđa koja mi je jako posebna, za sve nas!
A posebno će mi biti u mislima Kiki222 kojoj je punkcija u poned, Valiana i Orhideja za betu u ponedjeljak, za Mimu....i za sve nas naravno.
Ako još kome treba za šta uskoro, samo se javite cure....:heart:

valiana
24.05.2013., 17:38
Sa ja krunicu Božanskog Milosrđa molim svaki dan u 15 sati za sve nas!:-) A večeras se opet nađemo u našim molitvicama nije važno ako i malo zakasnite bitno da ste s nama:-)!

mima32
24.05.2013., 19:35
Cure puno vam hvala na molitvama i sto mislite na mene. Pridruzit cu vam se i ja u molitvama kolko cu moc iz bolnice.
Beta je danas narasla. Nadam se da cu ostat stabilno da to rijesimo medikamentozno jer je T na opasnom mjestu pa bi operacija vjerojatno zavrsila odstranjenjem maternice...
Hvala vam svima jos jednom

Ruthy
24.05.2013., 19:38
Cure puno vam hvala na molitvama i sto mislite na mene. Pridruzit cu vam se i ja u molitvama kolko cu moc iz bolnice.
Beta je danas narasla. Nadam se da cu ostat stabilno da to rijesimo medikamentozno jer je T na opasnom mjestu pa bi operacija vjerojatno zavrsila odstranjenjem maternice...
Hvala vam svima jos jednom

Draga Mima i u molitvama i u mislima, uz tebe smo draga! :love2:

s_iva
24.05.2013., 20:50
Mima draga, bit ćeš mi večeras u mislima!

sara10
24.05.2013., 22:49
Draga Mima od srca ćemo moliti za tebe svaku večer, dat će Bog da sve ipak završi dobro, tj. da ne dođe do operacije...za to ću se posebno moliti. Drži se draga, uz tebe smo u našim molitvama :heart:

Evo, treća večer jel tako iza nas je, puno vas mi je večaras bilo u mislima i za puno vas sam posvetila svoje zazive Božanskom milosrđu, a tako nastavljamo i dalje...

Ruthy
25.05.2013., 09:31
Cure drage, divno je ovo iskustvo, sinoć sam moleći zaspala, utopilila se i nekako mi je pasalo da se ne ustajem, ali taj san je bio kao nastavak molitve ...
Draga Mima, mislim na tebe, draga, puno i molim!
Iberc, slučajno sam vidjela i tvoj post za usvajanje. To je isto velika i prekrasna odluka. Nadam se da će Bog uslišiti vaše molitve... Ne brini za materijalno, to će se sve nadodati...

lberc
25.05.2013., 10:28
Iberc, slučajno sam vidjela i tvoj post za usvajanje.

pa evo ja sam već dugo za to mm,baš i ne,a sad je to on sam predložio,sretna sam,ali me jako strah svega toga,najviše odbijanja,ali jaki smo..preživjeli bumo i to,samo da se i tu pokrenemo,imamo vjere i nadamo se da bude sve ok,a i kak je mm rekal jedan dan...ak ne uspijemo ni na jedan način i budemo bez djeteta ,to ne mijenja niš među nama
navečer smo opet skupa:love2:

Ruthy
25.05.2013., 10:42
Iberc jako je lijepa i važna vaša ustrajnost i povezanost, a to je prava ljubav, a gdje je ljubav tu je Bog - sigurna sam da plodovi neće izostati...
Inače, iskrena molitva utječe i na stvari na koje mi dok molimo i ne mislimo, ona dolazi iz našeg srca, koje je središte, a onda se "širi u koncentričnim krugovima" oko nas, na sve moguće strane... Čuda se događaju na više razina ... baš mi se tako nekako obajvilo jutros, i primjetila sam da mi i preko dana dođe na pamet zazvati Gospodina u ime naše molitvene grupice ... :-)

sara10
25.05.2013., 12:43
Cure drage dobar vam dan. Evo ja moram reći da jedna moja prija je bila danas na punkciji (išla je na priordnjak ovaj mjesec), ona isto ćirne na forum, ali ne piše. Imala je 2 folikula (koristila samo Femaru) i dobila je 1 js-u što je odlično za prirodnjak, bila je u mojim molitvama i dalje će biti...kao i sve mi..zato cure koje ste u prirodnajku ili planirate, samo hrabro...
Ruthy slažem se sa tobom u svemu!
Iberc prekrasna odluka za posvajanje, to je za mene isto nešto jako lijepo i nesebično, nekom djetetu, koje bi možda otišlo krivim putem u životu, pružiti dom i toplinu. Ja i mm smo o tome onako razgovarali čisto usputno, ali smo rekli da ćemo do kraja ići da pokušamo dobiti svoje dijete dok me godine i plodnost služe...a ako ne uspije tko zna...
Cure moje, večaras smo opet skupa :heart:

Inesz
25.05.2013., 13:49
Draga cure, molite, ufajte se...
I ja se nadam da će vaše liječenje uspjeti i da ćete imati dijete.

Ali moram napisati radi brojnih članica foruma koji su na početku mpo puta i svih drugih koji nisu dovoljno informirani o mpo postupcima a prate ovu temu:

-dobiti jednu jajnu stanicu u ciklusu stimuliranom Femarom, nije nikakvo čudo, a najmanje predstavlja odličnu reakciju.
-dobro praćenom prirodnom ciklusu u kojem je štoperica dana na vrijeme, uobičajeno je dobiti jajnu stanicu.
-u blago stimuliranim postupcima, a tu spada i stimulacija femarom, trebalo bi se ovisno o dobi i anamnezi pacijentice, dobiti više od jedne jajne stanice.

Ruthy
25.05.2013., 14:01
Draga Inesz, vidim da često pozivaš na informiranje, i to je sigurno jako važno. Ono što nas u praksi spriječava, bar mene, je što sam na početku, što je dr uvijek zauzet, i sl. Od sljedećeg ciklusa sam i ja na Femari, a to mi je dr dao jer kaže da za moje godine i moj AMH je to najbolja opcija. Meni osobno jako veliki stres izaziva i nepovjerenje u liječnika, pa se i s tim mučim. Stoga i za tu jakost molim. Hvala ti na dobronamjernom upisu.

Ruthy
25.05.2013., 19:32
... da sama sebe protumačim, nemam nepovjerenja u svog dr, nego zbog neznanja nekad nešto sumnjam pa se mučim s tim... krivo sam rekla, Sarice,,,

A nemir je ono što ne želiiiiim. Samo mir i povjerenje.
Hvala cure moje, večeras nastavljamo... pusa :heart:

Frćka
25.05.2013., 21:55
Još malo pa smo skupa!:-)

sara10
25.05.2013., 22:59
Je Frćka draga i večeras smo skupa bile, baš sam danas nekako bezveze i trebalo mi nešto da me smiri. Ja uvijek molim za sve nas, al evo posebnos su mi u mislima bile Mima i Clematis da ne dođe do operacije i da se sve završi dobro na kraju za njih dvije :love:

Ruthy
26.05.2013., 11:27
Cure koje sutra idete po betu Orhideja, Valiana ili na punkciju Kika222, da se obradujete i razveselite... Kiki30, PetraP da ste mirne dok čekate, i naša malena Mima32 da joj terapija pomogne i da se beta spusti... I svima drugima (nama) kojima treba hrabrosti i snage, da izdržimo sve nevolje...

"Molite, i dat će vam se! Tražite, i naći ćete! Kucajte, i otvorit će vam se! Jer svaki koji moli, prima; tko traži, nalazi, i tko kuca, otvara mu se." (Matej 7,7-8)

Ugodan i lijep i blagoslovljen dan vam želim svima!

kiki30
26.05.2013., 11:35
Cure,ne pišem ali svaku večer vas se sjetim i s vama sam..:heart:

sara10
26.05.2013., 12:33
Cure koje sutra idete po betu Orhideja, Valiana ili na punkciju Kika222, da se obradujete i razveselite... Kiki30, PetraP da ste mirne dok čekate, i naša malena Mima32 da joj terapija pomogne i da se beta spusti... I svima drugima (nama) kojima treba hrabrosti i snage, da izdržimo sve nevolje...

"Molite, i dat će vam se! Tražite, i naći ćete! Kucajte, i otvorit će vam se! Jer svaki koji moli, prima; tko traži, nalazi, i tko kuca, otvara mu se." (Matej 7,7-8)

Ugodan i lijep i blagoslovljen dan vam želim svima!

Popisujem sve!

Cure sjetite se i mene, meni je sutra biopsija endometrija pa da sve prođe ok i da pridonese uspjehu kod implantacije. Želim vam ugodan dan svima i večeras opet u 22h samo zajedno:yes:

špelkica
26.05.2013., 15:06
Cure, i ja se pridružujem! Sjetit ću se svih vas danas u 22 h u molitvi!!!! :zaljubljen:

valiana
26.05.2013., 15:36
Svima nam želim da nam se desi ono što najviše želimo a u uz molitvicu če biti sve lakše.Do 22 sata veelika pusa

sara10
26.05.2013., 20:26
Špelkica drago nam je da nam se pridružuješ i dobrodošla! Kika222 sretno sutra na punkciji (bit ćeš mi u mislima)!
Cure, za sve naše potrebe....do našeg konačnog cilja....molimo se zajedno....jer BOGU NIŠTA NIJE NEMOGUĆE.

Ruthy
26.05.2013., 20:37
Špelkica drago nam je da nam se pridružuješ i dobrodošla! Kika222 sretno sutra na punkciji (bit ćeš mi u mislima)!
Cure, za sve naše potrebe....do našeg konačnog cilja....molimo se zajedno....jer BOGU NIŠTA NIJE NEMOGUĆE.
Potpisujem, za ove i za druge potrebe koje smo spominjali... A i tebi Sara da biopsija bude uspješna, i bezbolna... Špelkica, dobrodošla u našu zajednicu...
Još malo pa se vidimo ...

Mury
26.05.2013., 20:44
Ajmo cure večeras posebno moliti za Kiku222, za njenu punkciju, i za Saru10, da joj biopsija bude uspješna, i da nakon ove biopsije ostavri zdravu trudnoću :-).
Sara10, mila moja, znaš da ti to od srca želim, kao i svima nama ovdje :heart:

ljubilica
26.05.2013., 20:51
:-) sve ste mi u mislima i molitvama

valiana
26.05.2013., 20:55
Evo popdne još odšetala do kipa Majke Božje i zamolila je i zahvalila na tome što je uz sve nas!Eto cure još malo pa smo skupa:-)

sara10
26.05.2013., 21:33
Hvala cure drage, znam Mury moja :heart:, i ja svima vama/nama želim od srca sve najbolje i da dođemo do naših bebica nakon svega što ovoga što prolazimo. Još malo i skupa smo :-)

sara10
26.05.2013., 21:42
Evo prije molitve samo ću još napomenuti i za Valianu i Orhideju koje sutra idu vadit betu. Cure drž te se, zajedno smo:heart: i nadamo se sutra lijepim vijetima od vas.

orhideja.
26.05.2013., 22:42
Hvala Vam :naklon::naklon:
I ja sam u molitvi s Vama-za sve potrebite
BVB

Ruthy
26.05.2013., 22:52
Laku noć, drage moje, a sutra hrabro u nove pobjede ... Bvb!

kika222
27.05.2013., 09:31
Trudilice moje, naša molitva je urodila plodom, dobili smo jednu js!!! Već sam se prepala jer sam jučer prokrvarila, ali dragi Bog nam se smilovao i uz Božju pomoć doći će i do oplodnje... Sutra zovem!! Orhideja i valiana dat će dragi Bog lijepu betu, samo vjerujte!!!! Sve ste mi u srcu..pozz

Frćka
27.05.2013., 09:52
Trudilice moje, naša molitva je urodila plodom, dobili smo jednu js!!! Već sam se prepala jer sam jučer prokrvarila, ali dragi Bog nam se smilovao i uz Božju pomoć doći će i do oplodnje... Sutra zovem!! Orhideja i valiana dat će dragi Bog lijepu betu, samo vjerujte!!!! Sve ste mi u srcu..pozz

Jupiiiii!!!:-D

PetraP
27.05.2013., 10:18
kika222:-D

kiki30
27.05.2013., 10:47
kika,bravo..baš mi je drago
ja danas mislila pišnut test a ne mogu,nemam hrabrosti,strah me ponovnog minusa... :-(

Ruthy
27.05.2013., 11:27
Bravo Kika222 - baš si me razveselila!

Cure - jedna od formuašica mummy_s je preminula :( spomenimo i nju večeras u molitvi, i njezinu obitelj, muža, djecu, sestru, roditelje... neka im Bog podari snagu, nadu i vjeru. A njoj vječni pokoj!
:(

kika222
27.05.2013., 11:53
Kiki nemoj raditi test... Strpi se do bete!!!! A onda lijepa brojčica~~~~~~~
Hvala vam žene za sve!!!
Molimo i za mummy:(

Ruthy
27.05.2013., 12:09
Slažem se, Kiki30 ne radi test, pa strpljen je i spašen.
Kika222 - znala sam da će biti uspješan prirodanjak ;)

sara10
27.05.2013., 16:59
Kika222 odlično za js-u:-D, doći će i do oplodnje, molit ćemo se... A kako to da si prokrvarila prije dan prije punkcije, nije mi jasno?
Kiki30 za izdržljivost...još malo izdrži, molit ćemo se da bude sve ok i da nam objaviš veliku betu.
Vidjela sam ovo za forumašicu mummy koja je umrla i rastužilo me, pomolit ćemo se večeras i za nju, naravno.
Valiana i Orhideja cure jako mi je žao :love2:, al nedaj te se, molit ćemo se i dalje za vas da skupite snagu i da slijedeći bude uspješan!

Cure, evo još malo i odoh ja na biopsiju...čujemo se!

Frćka
27.05.2013., 17:07
Sara10, sretno! Kiki30, izdrži još malo! Kiki222 ni meni nije jasno, kakvo krvarenje?

kika222
27.05.2013., 17:40
Žene jučer popodne mi se ispustilo malo krvi i bila sam sigurna da mi je to folikul puknuo, imala sam cistu na desnom j pa mislim da je to cista puknula.. Dođem danas kod dr.B i velim mu da mislim da smo zakasnili, a on meni da je to dobar predznak... Pogleda i veli tu je... i još imamo stanicu veli biolog... suze su mi došle u oči..Vidjet ćemo sutra...

Frćka
27.05.2013., 17:48
Ajme supeeeer onda! Uf, već me bilo štrecnulo!

Frćka
27.05.2013., 18:14
Večeras, Kiki222, da se oplodi jajna stanica! Kiki30, Jejja za pozitivnu betu, Orhideja da bude ipak T i da se beta pravilno nastavi duplat!

Ruthy
27.05.2013., 18:20
Žene jučer popodne mi se ispustilo malo krvi i bila sam sigurna da mi je to folikul puknuo, imala sam cistu na desnom j pa mislim da je to cista puknula.. Dođem danas kod dr.B i velim mu da mislim da smo zakasnili, a on meni da je to dobar predznak... Pogleda i veli tu je... i još imamo stanicu veli biolog... suze su mi došle u oči..Vidjet ćemo sutra...
Draga, eto to je malo čudo :)
Ali kako kaže dr.B da je dobar predznak? I ja mislim da je to bila cista, je li te bolilo?

kika222
27.05.2013., 18:48
Kao predznak ovulaciji, nemam pojma... Nije me ništa bolilo, a i ja mislim da je to bila cista...

mima32
27.05.2013., 18:53
Cure hvala svima jos jednom od srca. Moja beta se smanjila.
Kad izadjem iz bolnice bit cu redovito s vama. Sad sam kako stignem.
Malo mi je teze pratit preko mob.

orhideja.
27.05.2013., 19:39
MM je ponovno na terenu :( tako da sam ponovno od večeras u 22.00 uz Vas u Molitvi

sara10
27.05.2013., 21:43
Cure, meni je biopsija prošla i sve je bilo ok. Trajalo je skroz kratko 2-3 min i ništa strašno, malo neke grčiće sam osjetila, al ništa strašno, sad malo osjetim kao prvi dan menzesa lagane grčeve, al smirit će se. Iza toga ja i mm išli malo prošetat uz more. Hvala svima na podršci. Toliko o meni.
Mima32 bit ćeš u našim molitvama i dalje, držimo :fige: da se sve privede kraju bez komplikacija i operacje, a hoće.
Kika222 za oplodnju tvoje js-e. Kiki30 za pozitivnu betu i da izdržiš još malo...stvarno bi volila da ti uspije jer vidim da ti je 11-ti put.
Još malo i zajedno smo u našoj molitvi.

Frćka
27.05.2013., 21:46
Sara, super! Nek ti donese sreću!:-) Za Mimu32, Kiki30, Kiku222, Orhideju i sve ostale cure za sve!:-) Još malo!:-)

Frćka
27.05.2013., 21:51
Želim vam od srca svima da uskoro nas razveselite i objavite da ste trudne! Sve i jedna!:-)

sara10
27.05.2013., 22:00
I ti Frćka i ti, odoh se pomolit za nas...

BHany
28.05.2013., 08:23
cure, ovo je vaš kutak za molitvu koji smo vam ostavili...za sve koje imaju tu potrebu...o svemu drugome, kao i za razgovore o tijeku i fazama postupka imate odbrojavanje i druge teme...molim vas zato da se držite teme

sara10
28.05.2013., 11:58
Primljeno na znanje BHany!

Kika222 od srca ćemo večeras moliti da se tvoja js oplodi i da ti sutra jave lijepe vijesti! Draga Kika222 imaj vjere i samo pozitivno i hrabro, večeras si nam u molitvama :-)

kika222
28.05.2013., 12:07
Sarice još se nadam... Molimo za sve !!!!

Vrci
28.05.2013., 12:07
Ja se molim da se moj 1js oplodi i da ću doći do transfera :(

splicanka30
28.05.2013., 12:11
Vrci onda večeras molim za tebe....

kika222
28.05.2013., 12:19
Molit ćemo i za tvoju lijepu js Vrci~~~~~~
Molit ćemo i za orhidejino duplanje bete sutra~~~~~~~

orhideja.
28.05.2013., 14:03
Frćka kika222 vi ste mi ovdje najpozitivnije :-D:heart::love:
Molim i ja..... lara39+ molitva i za njenu betu u petak (ili ranije) i za sve ostale :fige:

kiki30
28.05.2013., 14:12
Drage moje,nisam puno pisala ali svaku večer sam vas se sjetila..evo nažalost ja pišem još jedan poraz,11.po redu,joj kako je teško..preteško..
Malo mi treba odmora od svega,tako da vas napuštam do jeseni ali znajte da ću vas se sjetiti i biti sa vama i dalje u molitvama u 22h..
Čuvajte mi se,budite hrabre,uporne i strpljive..ja još uvijek nekako vjerujem da će doći i naše vrijeme,vjerujem...
Šaljem vam puse...:heart:

lberc
28.05.2013., 15:25
kiki:love2:

Ruthy
29.05.2013., 15:00
Pozdrav cure drage, bila sam zadnjih dana u velikoj guzvi, ali večernje zajedništvo nisam zaboravila.
Bhany, ne zamjeri što u ovoj temi spomenemo i nešto što nije isključivo o molitvi, kad se povežeš s nekim na duhovnoj razini, imaš potrebu i takvu stvari iskomentirati.
Kika30, :love2: bit ćeš i dalje s nama u molitvi, draga... Lijepo je da ne gubiš vjeru, i tvoje je svjedočanstvo stvarno veliko, i puno puno govori...
Kika222, Orhideja, Mima32 -- u mislima i molitvi
Sve ostale moliteljice, na dan prije velikog blagdana, za milost, nadu i mir i dobre vijesti :heart:

sandy0606
29.05.2013., 15:38
cure moje sutra idem po naseg smrzlica. uzasno me strah... spomenite me u molitvama... :-*

Ruthy
29.05.2013., 15:56
cure moje sutra idem po naseg smrzlica. uzasno me strah... spomenite me u molitvama... :-*

Sandy, večeras ćemo te spomenuti. Ne boj se! Bit će dobro... :heart:

Vrci
29.05.2013., 16:01
Moja stanica se oplodila, sad me strah za dalje. Nikad nisam imala samo jednu, pa sad stalno molim da sve prođe ok (i u mislima pripremam novi postupak :( )

Sandy, znam kakav je osjećaj, bit će sve u redu

kika222
29.05.2013., 16:12
Evo me trudilice, nažalost naša js je nezrela i u pon idem po otpusno pismo i dogovor za dalje... I dalje molim s vama u nadi da ćemo sve jednom postati majke....

Ruthy
29.05.2013., 16:17
Vrci, ne boj se!
Kika222, očito smo pozvani na ustrajnu molitvu... i nadu, i vjeru da ćemo na kraju svi imati svoje dijete. Jer ako nam je Bog dao želju i nadu, dat će i način. Pusa mila

sara10
29.05.2013., 17:09
Drage cure, ovih dana je dosta negativnih vijesti na forumu, ali ne gubimo nadu, budimo ustrajne, ako se molimo Bogu ne znači da ostajemo trudne sa slijedećim ciklusom, postupkom, trebamo biti ustrajne u molitvi i dat će Bog da postanemo majke. Zato Kika222, Orhideja i ostale ne klonite i ne bojte se! I dalje se molimo za sve nas.
Kiki30 i dalje si nam u mislima i molitvama :heart:
Sandy, Vrci ne bojte se, molit ćemo za vas, da se mrvice prime.
Svaku večer sam s vama u 22h i sve ste mi u mislima.
Ruthy :heart:

PetraP
29.05.2013., 19:08
kika222 baš mi je žao . nikad ne odustaj! vidimo se u 22.00h

kika222
29.05.2013., 19:58
Vrci draga samo hrabro... Uz molitvu sve se čini izglednije, pa čak i ova tvoja prekrasna mrvica.... Sretno:)

kika222
29.05.2013., 20:04
Hvala vam žene za vaše molitve, znajte da vam svima želim ono što i sebi, a to je da imamo barem jedno malo biće kojem ćemo dati ovu silnu ljubav koju toliko dugo nosimo u sebi...