PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nadutost u ranoj trudnoci

argentina
16.03.2009., 16:10
Nisam nasla slicnu temu, pa otvaram ovu :)

Tek sam zatrudnila, od zaceca je proslo nepuna 3 tjedna.
Uzasno sam napuhnuta cijelo vrijeme, valjda od dana same oplodnje, i to ne popusta.
Imala sam i bolove u trbuhu, sada su se malo smirili, ali cak sam izvanredno zavrsila na pregledu kod ginica - ali bilo je sve ok srecom.

Trbuh mi je toliko napuhan, da osjecam nelagodu kod sjedenja, i ne mogu nositi najlonke koje mi rezu trbuh; cak hlace i soseve moram otkopcati dok sjedim.

To mi je veliki problem jer sjedim 8 sati na poslu svaki dan.
Ginekolog kaze da nije to nista neobicno, da moze biti od hrane, vitamina, mozda cak od folne...

Ne znam. Najradije bi na posao dolazila u pizdami koliko me smeta napuhnutos!

Ima netko slicnih problema? Kako ih rjesavate?

argentina
16.03.2009., 16:12
gruba rijec = spavacica :? :? :?

blue angel
16.03.2009., 17:11
I ja sam bila napuhnuta od samog početka i izgledalo je ko da mi je trbuh odmah počeo rasti.Sve mi je smetalo,dugme na hlačama...Ali mislim da je to najnormalnije jer kasnije sve ide svojim tokom.

freya7
16.03.2009., 19:40
meni je trbuh toliko napuhan da izgledam vrlo vrlo trudna :))haha
a isto sam tek u početku....

argentina
16.03.2009., 21:21
ajd dobro, nisam jedina... :)
kad mogu ocekivati da ce napuhnutost proci?
isto me sve zivo smeta, tesko mi je sjediti jer osjecam pritisak na trbuhu.

a jel vas boli / bolio trbuh? ja konstantno osjecam stezanja, i kao da mi netko drzi led na tome dijelu...cudan osjecaj, mora da zvuci glupo...tako da se po doma zamatam dekicom oko trbuha.

Arkana10
17.03.2009., 10:19
normalna je napuhnutost na pocetku trudnoce. I kod mene je tako bilo + vjetrovi.
Ne sjecam se tacno, ali mislim da mi je prosla negdje oko 8tjedna, a tada je maternica pocela rasti, pa nisam opet mogla uci u svoje stare traperice, pa sam trudnicke kupila u 8 tjedan.
Sretno sa trudnocom i uzivaj!

argentina
17.03.2009., 15:15
meni se na hlacama remen za cak dvije rupice pomaknuo :mrgreen:
sta ce tek biti poslije...moguce da kako vi surke kazete, ce splasnuti, pa onda rast maternice...

joj jedva cekam trudnicku oblekicu!

freya7
17.03.2009., 18:08
ja nosim samo haljine u zadnje vrijeme pa valjda nisam ni svjesna kolika sam :lol:

argentina
18.03.2009., 10:18
e koliko si trudna? koji tjedan?

joj ja sam ti totalni traperice tip :mrgreen:
a smeta mi sve sto mi dodiruje trbuh, ponekad cak i rub od gacica.
jednostavno nemrem vjerovat da sam 3 tjedna (ili 5 ako gledamo od prvog dana zadnje M) trudna a vec me trbuh smeta!

uz to sve, jos me napale i gljivice, tak da sam zivcana za poludit.
jadam muz :lol:

Baby
18.03.2009., 14:36
i kod mene je ovako! stalno nešto jedem i osjećam se ogromno! sve su mi hlače već tijesne, a zbilja bi bilo smiješno da počnem nosit trudničku obleku u 1. tromjesječju! :lol: tek sam 7 tjedana trudna...

kiara
19.03.2009., 12:00
i kod mene je ovako! stalno nešto jedem i osjećam se ogromno! sve su mi hlače već tijesne, a zbilja bi bilo smiješno da počnem nosit trudničku obleku u 1. tromjesječju! :lol: tek sam 7 tjedana trudna...
i ja!!! a imam isto kila ko prije trudnoće! a sve mi hlače tijesne?! kak to? :? kak će tek biti u 3.tromjesječju? :lol:

argentina
19.03.2009., 12:50
dobre ste, ja sam 5 tjedana a kao balon sam!
srcom na poslu dok sjedim raskopcam se totalno, nitko me ne vidi.
jedino me najlonke malo muce kaj mi idu prek trbuha.

ika
02.04.2009., 16:44
joj sada mi je totalno lakše....kada sam vidjela da nisam jedina, napuhana sam prestrašno, trudna sam 3+2, ono praktički malo, a trbuh mi je kao da sam progutala loptu, ali sada vidim da je to sve ok, normaqlno....ah.....s druge trane koristim utrogestane pa sam negdje pročitala da to zna i od njih biti....tko će sve znati....i ja sjedim na polu otkopčanih hlača :lol: