PDA

Pogledaj cijelu verziju : preporuke i kritike proizvoda u supermarketima

Stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dream
15.10.2009., 20:43
Sad se sjetih da su mi u Lidlu najbolje zobene pahuljice - fine su, sitne. Plava papirnata vrećica. Kg je nekih 6-7 kn.

Eh, samo da vas obavijestim, od danas je u Lidlu na akciji keks ala petit beurre. Paket od 1 kg je 7,99kn!!!

dunja&vita:-)))
15.10.2009., 20:46
Dakle, bila sam u Lidlu, nakupovala hrpu ovdje preporučenih stvari pa MM i ja cijelo popodne jedemo ko da imamo skok u razvoju.
Strašno, napravit ćete ovisnicu od mene. :)

Lazanje se peku.... :mrgreen:

Mima
15.10.2009., 20:48
To nisam vidjela, a danas sam se malo zaigrala u Lidlu :roll: pa sam se šokirala na blagajni.

Kupila sam čak i Lei jedne traperice, 40 kuna :shock: jako su slatke ali nažalost prevelike :/ Ima i vrlo zgodnih pidžama za djecu, no nažalost ne i Leinog broja.

Kupila sam onu vašu čoksu od kave i ne sviđa mi se baš.

Dream
15.10.2009., 20:59
Kupila sam čak i Lei jedne traperice, 40 kuna :shock: jako su slatke ali nažalost prevelike :/

Ma, dijete će brzo narasti za popuniti te hlačice! Bolje nego da u joj sad male.

Smokvica.
15.10.2009., 21:02
Ja sam ih na Ireni u dučanu probala :mrgreen:
Isto preeeevelike :cry:

dalmatinka
15.10.2009., 21:12
a konzum mahnito traži cjepivo :P :lol:

Matilda
15.10.2009., 21:20
Kupila sam integralni tost (5,29), za večeru smo imali odmah tople sendviče.
Jami sirnica je još uvijek snižena 25,89 kn
Čokse Madagaskar (12 kn)
sebi sam kupila donji dio trenirke za po doma (60 kn)
a djetetu zgodne čizme za 111 kn.

sve u svemu, dobra kupovina. :mrgreen:

martinispy
15.10.2009., 21:28
Mi smo se stvarno zakačili za njihov jogurt od jagode u tetrapaku od jedne litre. Stvarno je super fini. Djeca ga obožavaju.

Pa onda kupujemo i žitarice (slično kao Nesquick žitarice, ali manje pakiranje), košta oko 5-6 kuna.

Ima i dobar sirni namaz. Grickalice smo kupovali za rodjendane. I to je OK.

Moj dragi ne voli LIDL nikako. Jednom smo isli, pa mi je radio scene tamo kako je njemu ispod casti uci u taj ducan. Da se ne osjeca dobro....Bla-bla! Mislim, pa ducan ko ducan. Ne mora ti se bas sve svidjati, ali eto.... nadje se tih sitnica koje su super.

Imaju sladoleda koji su odlicni. Mljac!

Ma za svakoga po nesto. I imaju i robne marke, pretezno nase! Podravka, Kras i dr.

Mima
15.10.2009., 21:30
I ja sam si kupila donji dio trenirke i to odmah dva komada! Baš mi se sviđa materijal.

Ali glavni razlog našeg odlaska u Lidl je bila šipka za vježbanje koja se namontira na vrata a koja je danas trebala biti u ponudi ali nismo ju našli :/

bucka
15.10.2009., 22:46
ja jednom u životu bila u lidlu!! :/

aries24
15.10.2009., 23:38
ja više neću hvaliti lidl
svima ću reći da ne idu tamo

sve mi operušali :nope:

prvi dan akcije i što god sam htjela - razgrabljeno

Djenka
16.10.2009., 09:16
E bas taj sok 100postotni je meni bio odlican
i pelenuse su mi ok iako nisu nista znacajno jeftinije od drugih u tom rangu.

Odlican mi je i Vermut bijeli za 25 kn, okus mu je skoro pa kao Martini
Tostevi su sjajni.

Wc papir, 4slojni, traje mi pakiranje nevjerojatno dugo tako da je ispao super ekonomican.

Dosad jedini promasaj mi je bio neki sir, pakiranje kao veci trokut... totalno nezanimljiv i neukusan. I prosle godine jedne super povoljne hulahopke, bez uzorka, za klince... razvalile su se prebrzo, ali uz tu cijenu ne mogu ni traziti vise.

saška
16.10.2009., 09:22
Ja sam jučer išla kupiti kavu i nabasala na traperice za Mislava 40 kn, kupila dvoje, super su. I jaknu za dvorište, ustvari za 80 kn, za naše selo trebam uvijek rezervni komplet odjeće, ali jakna je ustvari sasvim solidna.

Zara1
16.10.2009., 15:27
Dakle, bila sam u Lidlu, nakupovala hrpu ovdje preporučenih stvari pa MM i ja cijelo popodne jedemo ko da imamo skok u razvoju.
:

:lol:
baš si me nasmijala

marta
16.10.2009., 15:35
kazem ja mm jucer: zaboravimo na crnu knjigu lidla, odimo tamo :/
pa zene, sto mi radite, prestanite sa svim tim delicijama

I nož u ledja za kraj, imaju čak i spatzle. :mrgreen:

dalmatinka
16.10.2009., 20:51
a di stoje ti špecli ? :mrgreen:
u kojem obliku - suhi , svježi , smrznuti ?

marta
16.10.2009., 22:45
U frizideru, svjezi. :yes:

ivarica
16.10.2009., 22:46
nema do mojih

marta
16.10.2009., 22:46
Kad sam vidjela te spatzle odmah sam se tebe sjetila.

aries24
16.10.2009., 23:10
nema do mojih

daj recept :mljac:

samo nemoj reć da ti to odokativnom metodom

ivarica
16.10.2009., 23:18
kod mene je sve otprilike
malo gusce nego zanzarele

Dream
16.10.2009., 23:18
Imaju jako fine sladolede. Kutija od 1 litre je 10-tak kn. :mljac:

marta
16.10.2009., 23:19
:lol:

da zanzareleeeee, leleeeeee, ivka osla mi coksa u nos.

marta
16.10.2009., 23:21

17kn.

mandy
17.10.2009., 09:01
sladoled na štapiću, 2 okusa,za zzz manji od kinga = 4,00 kn
makovnjače , orahnjače = akcija = nekih 10- ak kn (iz leda,gotove za 25 min)
grašak 450 gr = 5 kn (okus kao i ledov)
špinat iz leda
gotove torte na akciji (redovito su na akciji 5-6 dana prije nego im istekne rok ), srednje veličine = oko 45 kn
zrnati sir
jogurti svih vrsta,
choko i pahuljice od meda = 5,99, čok. namaz
mali sokići 5/1 ( djeci za školu uz marendu)
slatkiši su im odlični, mix keksi
MM kupuje neke Perlenbacher pive
kad naletim na vrući kruh, posebno kukuruzni :D
od tehnike sam kupila pekač kruha (odličan), komplet figaro + četke = 80 kn, isto dobar (kad je bila akcija nije ga bilo, a sad kad je završilo lito sve su iščupali iz skladišta)
znam kupiti i cvijeće (đirani 5 kn, super!)
ne sviđa mi se : kozmetika - cien, mliječni proizvodi -pilos (nekako su mi svi bezukusni), riblje konzerve (ne znam koja marka) probali smo više vrsta- grozno; ponuda voća i povrća im je bez vezna, uvijek nešto polumrtvo ( bar kod nas)

zumbulmama
17.10.2009., 10:11
Jel imalu u Lidlu one polupečene baguette i peciva koje treba dopeći 10ak minuta u pećnici (ali bez začina)?
U Metrou sam nekidan uzela tri paketa jer moji klinci obožavaju ta topla peciva ali su, izgleda završili u tuđim kolicima. :roll:

Kavin
17.10.2009., 11:33
Sladoled od oraha ... mljacmljac

A onaj sladoled od jagode ... sa komadićima jagode ... mmmm

Dream
17.10.2009., 13:53

17kn.

Ne, draga! Točno 9,99kn, ali sam ja zaokružila na 10. Ima više okusa - čokolada/cream,
karamela/cream,
višnja/cream,
vanilija s grožđicama i orasima,
jagoda/vanilija,
čokolada/vanilija.
Sve isprobano i ne znam koji mi je bolji! (smetaju mi samo grožđice u onom koji ih ima jer su malo kiselije u odnosu na sladoled...)

ivarica
17.10.2009., 14:11
evo vratili se i mi iz lidla, ja i dalje nabrijana
ne znam jel ima neki bolje opremljen u zg od ovog na jankomiru ali ja pola stvari koje opisujete nisam mogla nac na policama
brasno - imaju jednu i po vrstu
te spatzle nisam nasla, a nisam imala ni pojma gdje da ih trazim kad im je sve zbrckano po policama i hladnjacima
lisnato koje davor opisuje - nisam nasla
kava turska - jedna vrsta, ambalaza obecaje - hrskanje
sladoledi - kupila veliko pakiranje onih na stapicu (sad moram neplanirano peci krupmirusu jer je izgubila u borbi za mjesto u 5litrenom zamrzivacu) i ajde sreca pa su ivaru ok, meni se ne mogu usporediti s ledovim, osim sto su stvarno povoljniji
pola ducana zauzimaju - sokovi. pa mogli su nesto sokova ostaviti i na skladistu :roll:
hrvatski proizvodi nisu nesto povoljniji u odnosu na konzum, ako su uopce

potrosili smo 300 kuna, a pola od tog ne bi kupili da smo isli u kvartovski ducan. zato su sva moja ocekivanja okrenuta u krpu za ciscenje staklokeramickog stednjaka.

ivarica
17.10.2009., 14:13
a ta nikako da krene sama cistit

čokolada
17.10.2009., 15:12
Već dugo namjeravam napisati, pa stalno zaboravljam: ono jako jeftino maslinovo ulje ne vrijedi ništa, gorko je. Ajde, upotrijebila sam ga za dinstanje (na suncokretovom radim samo svinjetinu).
Ima li neka preporuka za bolje?

Ivarice, lisnato u rolici nalazi se u frižideru gdje su i knedle.
Inače tebi bliži Lidl imaš kod križanja Vrapčanske i Ilice. Ne brini, kad se malo navikneš nađeš sve zatvorenih očiju 8) .

Mima
17.10.2009., 15:40
Baš tako, moraš se naviknuti :mrgreen: Ja sam prva dva puta bijesno izašla iz Lidla a da ništa nisam kupila, a i sad ne znam naći pola stvari koje cure ovdje spominju. Doduše neke takve stvari niti ne kupujem (tipa nekih polugotovih jela ili toliko slatkiša). Drugp, mislim da baš i ne možeš računati da ćeš tamo obaviti tjedni špeceraj, ja tamo kupujem samo njihove vragolije, hrvatske proizvode uopće ne.

SNJEZANA72
17.10.2009., 21:38
Ponukana ovim vašim postovima krenula i ja u Lidl. Kao prvo uopće se ne snalazim gdje je šta, ali ajde valjda ću se u buduće snaći. Akcije - bože šta je to! Ili nema ili je prodano - kad prije, valjda imaju neku noćnu smjenu pa prodaju. Jutros poslala muža po prašak Lel na ankciji 55 kn pa ajde da probam i to čudo (nisu ni drugi bolji, recimo Ariel, ništa posebno) i uspio, valjda jer je čučao ispred vrata u 8 sati. E, sad pola stvari nema kod nas, bar u ovom sisačkom lidlu, pa ne znam je li to zato što kasno dođem ili je općenito tako. Ima li netko da je tamo tržio nešto sa akcije, tipa dječjih štrampli, hlačica, jakni itd. za naše male.

a zakaj
17.10.2009., 23:07
evo i mene tu :oops:
ali mislim da necu vise ici. otprilike ko ivarica.
jedina dobra stvar - muz je bio toliko nezainteresiran za hranu, da je obratio paznju na kvake. I sad napokon imamo doma kvaku na vratima od spavace sobe, a uselili smo prije 5 godina.
Kupila sam neki aceto balsamico za 14kn, jel moguce da to ista valja?
Doduse, kruh je fini, a i u meso polazem neku nadu (svinjetina i junetina). I naresci mi se cine ok.

Cips je grozan (ona neka imitacija pringlesa od luka i vrhnja), a moram ga pojesti do sutra ujutro da ga djeca ne nadju.
Starije dijete odbilo vecerati cokoladne skoljkice, jer mu nisu bas...
Kupila sam i neki koncentrat paradajza, jer je bio u fenomenalno slatkim konzervicama :roll:

ivana83
17.10.2009., 23:44
I ja sam si kupila donji dio trenirke i to odmah dva komada! Baš mi se sviđa materijal.

Ali glavni razlog našeg odlaska u Lidl je bila šipka za vježbanje koja se namontira na vrata a koja je danas trebala biti u ponudi ali nismo ju našli :/

u gorici ima dosta tih šipki, danas sam vidjela.

ivarica
17.10.2009., 23:45
bilo je i u jankomiru

aries24
17.10.2009., 23:51
ne sviđa mi se :mliječni proizvodi -pilos (nekako su mi svi bezukusni),

ja kupujem taj tekući jogurt od litre, proizvodi ga meggle za lidl, isti mi je ko regularni meggle, samo je jeftiniji

bundevica
18.10.2009., 07:34
kupujem u lidlu uglavnom neprehrambrene proizvode, a najviše igračke :)
najviše me strah da ne bude kvaliteta je kod nas najjeftinija (http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/guster-u-soku-kupljenom-u-lidlu.html)
da ne bude da se to događa samo s prehrambenim proizvodima, ja sam jučer našla neku čudnu bubu, slična skakavcu u jednoj lampici-bundevici (sad tek kužim poveznicu, smučio mi se i moj nick) s rasvjetne girlande za halloween
brrrrrr, jezivo mi je bilo kad sam uključila lampice, a dečki oduševljeno "gle, imaju i bube unutra! kako fora!"
nisam slikala, ali vidim da je i bolje

blalla
18.10.2009., 11:14
evo izgleda nekome će ovo biti kao cjepivo!! meni ne, ja obožavam njihove čokolade, mascarpone....
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/guster-u-soku-kupljenom-u-lidlu.html

anjica
18.10.2009., 13:21

ja kupujem taj tekući jogurt od litre, proizvodi ga meggle za lidl, isti mi je ko regularni meggle, samo je jeftinijimeni je jogurt skroz ok

andream
18.10.2009., 14:56
Mama kupila neki dan svijeće za groblje, staklene, visoke, za oko manje od 10 kn komad.

Dream
18.10.2009., 15:09

ja kupujem taj tekući jogurt od litre, proizvodi ga meggle za lidl, isti mi je ko regularni meggle, samo je jeftinijimeni je jogurt skroz ok

I meni isto. Također mi je fin i Pilos šlag u spreju :mljac: ...

crnka84
18.10.2009., 18:15
Nema Lidla u Brodu, ali muz cesto ide poslom oko Djakova i Kapele pa svrati tamo u Lidl, meni njihov cips - fenomenalan, sad zadnji put je uzeo one alfredo lazanje.....mmmmm, bile 20 kn 1 kg. uzimao mi je i rikolu i matovilac - 125 g po 6-7 kn, sto je duplo jeftinije nego po centrima u Brodu. Povrce im je odlicno, sad je donio dvije vezice crvene rotkvice, platio ih je neku smjesnu cijenu, a jedna vezica je kao 5 vezica u Billi. Tako da smo se uglavnom dogovorili da cemo jednom u cjelomjesecni shopping tamo, uvijek nadjemo nesta i nadam se da ce se skoro i u Brodu otvorit :mrgreen:

Mima
18.10.2009., 19:12
Mama kupila neki dan svijeće za groblje, staklene, visoke, za oko manje od 10 kn komad.

8 kuna !! I prekrasne su! Ja sam kupila bijele, jako su elegantne.
Baš sam ih dio danas odnijela na groblje, jako lijepo izgledaju.

krumpiric
18.10.2009., 19:12
hajde, pa u Konzumu na Zagrebačkoj ima više žohara nego kupaca, sigurno :mrgreen:

andream
18.10.2009., 20:18
8 kuna !! I prekrasne su! Ja sam kupila bijele, jako su elegantne.
E baš te bijele, jako su lijepe. Baš sam rekla da ih na grobljima prodaju po bar 30 kn.

monax
18.10.2009., 20:40
Bila sam nekoliko puta u Lidlu i meni je super, pogotovu medenjaci, tamna cokolada, cokoladne kuglice. Uvijek ima dobri carapa, trenerkica i sl.
Al jeste vidjele za onog gustera :shock::shock::shock:, ja sam se zgrozila. Imamo soka iz Lidla al mi mucno i voda isto tako :(
ni kako piti ni kako ne piti

A inace mi je izlet otici u Lidl :)

andream
18.10.2009., 22:35
Al jeste vidjele za onog gustera
Pa to se događa povremeno i u drugim trgovačkim lancima, da svako malo pronađu nešto. Iako mislim da žena nije lagala... Uostalom, kriv je po meni proizvođač.

Mima
18.10.2009., 23:04
Ja sam to čitala u Jutarnjem i priča mi baš zvuči sumnjivo.

Ja sam inače u Podravkinoj staklenki cikle pronašla komad gumenog džona.

anjica
18.10.2009., 23:19
Al jeste vidjele za onog gustera
Uostalom, kriv je po meni proizvođač. x

monax
18.10.2009., 23:20
Ja sam to čitala u Jutarnjem i priča mi baš zvuči sumnjivo.

Ja sam inače u Podravkinoj staklenki cikle pronašla komad gumenog džona.

:shock:

pa onda je dlaka ili zohar mila majka i podnosljivo.

Ostajem kod keksica i cokolade :)

Mima
18.10.2009., 23:35
To je bilo davno i nije kupljeno u Lidlu ;) Hoću reći da se ovakve stvari jednostavno događaju.

Ninči
19.10.2009., 13:33
Najjači mi ovaj Lidl u Dugom Selu....kad god je nešta na ponudi, nismo našli. Navodno je od danas na ponudi dječja pidžamica, ženska pidžama i još štošta. MM dođe u 10 sati u jutro, a ono ne samo da nema niti jednog jedinog proizvoda iz kataloga, nego nema ni cijene. Kao da nije ni bio na ponudi. :x
Čisto sumnjam da ljudi pohrle u 8 sati na otvorenje i pograbe baš svaki proizvod koji je naveden u katalogu :roll:

Davor
19.10.2009., 13:46
:lol: pa odi u 8 (zapravo oko 7:55) i uvjeri se na vlastite oči :lol:

Smokvica.
19.10.2009., 13:58
Potpisujem :shock:
Vidjela na svoje oči!
Pošalju penziće da pograbe za unučad :lol:
Jednom je dedica tražio grudnjak za dojenje :lol: :lol: :lol:

ivarica
19.10.2009., 14:02
gdje vi uopce tamo nadjete to rublje i sl?
medju jajima, psecom hranom ili smrznutim?

Mima
19.10.2009., 14:05
:mrgreen: simpatična su mi ova ivaričina početnička pitanja

rublje i slično - mali komadi namještaja, lopte za vježbanje, papiri za printer, pidžame, dječje traperice itd. nalaze se u KOŠARAMA koje stoje između polica sa hranom, onako po sredini reda.

Davor
19.10.2009., 14:17
Ivarice, ti si nova? :lol:

Prvo sam se raspisao, a onda sam skužio da i oni sami sasvim dovoljno ulažu u reklamu. Odi pa vidi, praktično svi njihovi dućani imaju isti raspored. Nije bajno ali se ponešto "ubode".

anjica
19.10.2009., 15:20
:lol: pa odi u 8 (zapravo oko 7:55) i uvjeri se na vlastite oči :lol: ovo je debela istina, ne mogu vjerovati koje su to guzve ponedjeljkom i cetvrtkom

ja sam sad dosla iz lidla i dalo se naci jos nesto sitno robe

Ninči
19.10.2009., 16:43
:( Meni je SF otići bilo kojim danom u 8. A nemam ni jednog penzića pri ruci :lol:

ivarica
19.10.2009., 18:07
Odi pa vidi, praktično svi njihovi dućani imaju isti raspored.

ma znam ja da je taj kaonered i kaonemar pomno slagan :mrgreen:

zumbulmama
19.10.2009., 20:34
Jel imalu u Lidlu one polupečene baguette i peciva koje treba dopeći 10ak minuta u pećnici (ali bez začina)?
U Metrou sam nekidan uzela tri paketa jer moji klinci obožavaju ta topla peciva ali su, izgleda završili u tuđim kolicima. :roll:
Vidim da me nitko ne benda pa moram ponoviti pitanje. :mrgreen:

SNJEZANA72
19.10.2009., 21:05
:mrgreen: simpatična su mi ova ivaričina početnička pitanja

rublje i slično - mali komadi namještaja, lopte za vježbanje, papiri za printer, pidžame, dječje traperice itd. nalaze se u KOŠARAMA koje stoje između polica sa hranom, onako po sredini reda.

Kada ja dođem te košare su vječito natrpane nekim glupostima a ono iz kataloga valjda isparilo, maca popapala

ivarica
19.10.2009., 22:29

ja sam vidjela, tamo na podu gdje stoje tostevi i sl

VIPmama
20.10.2009., 10:10
Mliječnih prerađevina imate od dva proizvođača, mislim na Lidlovu robnu marku! Nešto im radi Meggle, a nešto MILS Split. Ja ništa od Megglea ni inače ne kupujem, a u Lidlu, isključivo ovo što radi MILS Split. Ti su im mrak proizvodi!
A najgore, što im je ambalaža neuglednija od Meggleove.

Nije im loš kefir od pola litre u kartonskoj ambalaži bijeloj sa svjetlo plavim dezenom.

Angie75
20.10.2009., 10:25
Ja srećom imam šogoricu koja ne radi, pa kad je u ponudi nešto do čega mi je stalo, zamolim nju da mi kupi. I stvarno ne smiješ zakasniti, sve se odmah razgrabi.

TeddyBearz
20.10.2009., 13:50
Ja inače nikako da otkrijem gdje stoje kolači? :?

ivy
20.10.2009., 14:41
nekad ih je bilo, već ih dugo nisam vidjela
stajali bi u frižideru blizu sireva

inače, u vezi gušterka, mislim da je to namještaljka, zna se kolikima lidl smeta, pa konzum je ulaskom lidla u HR osnovao cijelu agenciju za borbu protiv lidla, tak da...dao bi se gušter i prije očeivat 8)

anjica
20.10.2009., 16:39
Ja inače nikako da otkrijem gdje stoje kolači? :?ja sam ih jucer vidjela u suhomesnatom dijelu

TeddyBearz
20.10.2009., 19:09

ja sam ih jucer vidjela u suhomesnatom dijelu

Koja im je to logika...? :?

zumbulmama
20.10.2009., 19:12

ja sam vidjela, tamo na podu gdje stoje tostevi i sl

Hvala :)

VIPmama
21.10.2009., 09:16
Odlični su im kolači/keksi oni okrugli s čokoladom/ vanilijom u sredini, po 9.99, odnosno kad je akcija onda 6,99. to su definitivno najbolji keksi te vrste (od Billinih clever, metroovih, getroovih i ostalih), imaju najfiniju i najobilniju čokoladu kojom ih pune. I zobeni keksi u plastičnoj "ladici" i pakirani u narančasti onom.

Imaju i jedne predobre napolitanke, pakirane su po pola kile u prozirnom celofanu duguljaste, malo tamnije čokolade, na etiketi je slike šalice s kavom i odlične su i u toj kombinaciji, cijena 11,99

One pakirane po kilu u crvenoj kartonskoj kutiji su tak, za neko veće slavlje i hrpu gostiju :mrgreen:

Smokvica.
22.10.2009., 23:40
Danas je kod nas na meniu hrenovka u lisnatom, 100% lidl :mrgreen:
Jučer prvi put u životu jela te spatzle koje ste spominjali...
oduševljena!! :shock: i to u kombinaciji sa pilećim fileom na maslacu sa vrhnjem za kuhanje.. 5min posla a preukusno!
jedino mi je meso malo... :/
kupim neku švapsku kao junetinu, kad ono, čitam doma mlada bikovina :?
i piletina mi nije baš...
tako da ubuduće meso zaobilazim :)

mala_beba_21
23.10.2009., 11:04
Cure koje ste probale lisnato iz Lidla, jel u jednom pakiranju jedna kora ili?

Smokvica.
23.10.2009., 11:16
Ono manje, koje je već na papiru za pečenje, ima samo 1 koru

piplica
24.10.2009., 10:52
Ono manje, koje je već na papiru za pečenje, ima samo 1 koru

Meni je preduga za pleh, pa od jedne napravim dvije manje.

Smokvica.
24.10.2009., 10:54
Možete od njih napravit koru za kremšnite :)

cvijetak
24.10.2009., 17:40
Danas probali neko njihovo lazanje (stoji u frižideru gdje su jogurti, namazi i sl.) i jaaaaaako je njam. Košta oko 18-19kn, a bude nekad i 30% sniženo (kao recimo jučer ;) ) .

čokolada
26.10.2009., 10:10
Uskoro će blagdani... paketić 10 vanil-šećera 2.99, 10 prašaka za pecivo 3.99, 200g čokse za kuhanje 6.99.
Ovo je ko reklama za Konzum :lol:

kikic
28.10.2009., 16:26
Odličan džem od šljiva, ali vjerojatno je spomenuto već (ima i od marelice, jagode)

Kavin
28.10.2009., 21:51
Jooj ima neki ajvar koji im puni vitaminka - probali smo ljuti i nije jako ljuti baš je taman super je!!

Peterlin
29.10.2009., 09:03
Za poklonike Halloweena - ima onih ukrasnih lampica kao za bor, ali sa bundevicama. Jedva sam se spriječila da ih ne uzmem...

VIPmama
29.10.2009., 09:24
Ne znam je li tko već pisao, sjetila sam se da mi uzimamo i pekmeze, najbolji su oni u malim staklenkama, četvrtastim, ti su čak i dosta skupi, a dobri su i oni pakirani po pola kg, u plastici, s omotanim kartonom, ima ih od šumskog voća ili jagoda,

Kuhinjske papirnate ručnike u rolama, pakiranje po dva komada za 3,50 kn, i toalet papir u zelenom najlonu, za mislim 7 kn

Smokvica.
29.10.2009., 12:54
Zaboravih reći da meni čak i pas luduje za njihovom konzervom :))

ivarica
29.10.2009., 13:00
knedle sa sljivama su koma
prvo, kad se skuhaju izgledaju blijedo ko svemirac iz aree 51 na obduciji
drugo, to valjda uopce nije od krumpira nego od brasna i vode
trece, preslatko je ono unutra i puno cimeta

i. rekao da njemu ne treba 20 takvih knedli nego da mu je dovoljno 6
pa se mi vracamo na ledove

čokolada
29.10.2009., 13:09
Ledove su u konzumu na akciji :lol:

Smokvica.
29.10.2009., 13:09
Moj muž ih neće isto, pogotovo sad kad su u konzumu ledove od po kile na akciji :D A probali smo i one od marelica (nije ih bilo 100 god), al nema do ledovih od šljiva :)

andrea
29.10.2009., 13:12

joj i meni tako :/

ko da blato žvačem
ili karton nekakav

i koliko god da vrhnja i prezli stavim gore, a stavim puno, nikad dosta da popravi malo okus :/

meni, najbolje knedle ever, su one slovenske, "pečjak" ih proizvodi mislim, od marelice, ledove su mi oke, al pečjak su mi najbolje, u mercatoru i dioni ih kupujem

al ove iz lidla, jao majko

Ninči
29.10.2009., 13:17
meni, najbolje knedle ever, su one slovenske, "pečjak" ih proizvodi mislim, od marelice, ledove su mi oke, al pečjak su mi najbolje, u mercatoru i dioni ih kupujem

Meni su najbolje domaće- ove sve gpre navedene su spram domaćih- jao majko :mrgreen: Tako da ih sve svrstavam u isti koš :)

dalmatinka
29.10.2009., 13:43
meni su pečjakove od borovnice najnajnaj
tijesto mekano , tope se u ustima....

Lidl knedle mi se ne sviđa tijesto , ali punjenje nije loše

aleksandra70vanja
29.10.2009., 18:05

al ove iz lidla, jao majko

i mi jako volimo te pečjakove, prije smo ih nosili iz slovenije, dok nije bilo kod nas za kupiti
od borovnica
to skoro uvijek imamo u zamrzivaču
pa još kad se (jako rijetko) desi da su u mercatoru na akciji, napuni se zamrzivač
to su jedine kupovne knedle koje jedemo
od marelice nisamo probali, al mogli bi
nisam probala ni ledove, a ove lidlove sad definitivno neću

Aurora*
29.10.2009., 21:06
Dok nisam otkrila ovaj topic u Lidl sam isla samo po sir i to kao prvo po Mascarpone za kojeg sam bila cula da je puno jeftiniji nego u ostalim ducanima, a nakon toga i po ostale sireve (Emmentaler, Camembert, Brie...) koji su takodjer jeftiniji nego drugdje i koji su se uz to pokazali zaista dobrim.

A onda sam ovdje citala:

Ja probala pahuljice Master crumble, sa tamnom čokoladom i lješnjacima, uh jesu dobre, veeeliki komadi čololade i lješnjaka, ne znam baš kolko ima šećera i kemije u njima al da su dobre, ma najbolje koje sam ikad probala :mljac:

Slaninu inače baš ne koristimo, ali sam tamo našla neku finu mesnatu, i super je.

Danas probala njihove knedle sa šljivama koje spominjete - mljac, izvrsne su! ;)

i prilikom zadnjeg odlaska u Lidl po sireve odlucila isprobati i ove tri stvari.

Master Crumble pahuljice su mi uzasno slatke, mnogo preslatke za moj ukus. Ja ih ne preporucujem.

Slanina, kojoj sam se i najvise obradovala jer uvijek trazim ovako lijepu mesnatu, a rijetko kada je nadjem, me jako razocarala zato sto nije nimalo presusena, onako tvrda, dimljena, kakvu volim i kakva se moze jesti nasjeckana na komadice, nego potpuno "svjeza", mekana, poput komada mesa, kojeg prethodno treba ispeci ili sta vec. Osim toga ima i neki zacin ili sta vec koji mi smeta.

A sto se knedli sa sljivama tice, tu mogu u potpunosti citirati ivaricu:

Stvarno su grozne. Ne znam sta mi je bilo da izvanredne Pecjakove knedle uopce probam zamijeniti s bilo kojima drugima. :roll: Zapravo znam. Cijena me na to navela, ali ocito neke stvari stvarno i vrijede onoliko koliko kostaju.

Cathy
30.10.2009., 20:44

Meni je super što je cimet u knedlama. Inače ga treba staviti u šećer, a to mi je previše kalorija, a knedle bez cimeta su mi bljak.
Istina je da su bljedunjave i da se ne mogu mjeriti sa Mercatorovim (Pečjak ili kako već), ali za te novce niti ne možemo očekivati neznam što. :)

Tashunica
30.10.2009., 21:29
šta stvarno ima spatzla za kupiti u lidu?
ajde neka mi netko potvrdi da sutra odmah odem po zalihu.

yocurly
30.10.2009., 21:37

ima, 9.99 pol kile
dvaput ovaj tjedan kupili i jeli

Zara1
30.10.2009., 21:46
meni su njihove knedle dobre, baš zbog cimeta
MM ih ne voli

Tashunica
30.10.2009., 22:03

ima, 9.99 pol kile
dvaput ovaj tjedan kupili i jeli
:D
hvala ti!

anatom
31.10.2009., 00:41
a kako pripremate te spatzle?

ja to prije nikad jela-a eno ih cekaju u frizideru!

Ninči
31.10.2009., 00:45
I ja to htjela pitati, al mislim si da ne idem offtopic :oops:

coccinella
31.10.2009., 08:03
Evo mi smo ih ovih dana prvi put isprobali i stvarno su dobri. A za pripremu postoji na pakiranju uputstvo (vrlo jednostavno). ;)

Ninči
31.10.2009., 14:41
Mi smo proširili popis proizvoda koje obavezno uzimamo u Lidlu.

Choco Nussu- prvi put sam uzela neki dan i oduševila se! Čak mi je bolja i od ove Nutelle za naše Hr tržište! :D

Inače ne podnosim mlijeka za kavu (kavu pijem samo s običnim mlijekom), ali sam nedavno probala ono malo 12%-tno mlijeko od Milbone i ne da je fino, nego je prefino! Kava mi dobije još bolji okus!

Vafli i medenjaci sa punjenjem- mljac!

Neke masline u teglici. Inače ne jedem masline, ali te itekako jedem :mrgreen: A tek moje dijete! :roll: Sitnije su od svih drugih maslina koje smo do sada kupovali.

Margarin Vitafit (mislim da je to marka)- onaj žuti. Isto mi je super.

Tekući sapun za ruke- neki što se pravi za Lidl. Jeftin, a dobar!

Ne može mi sve ni pasti na pamet šta kupujemo :mrgreen:

Tashunica
31.10.2009., 19:17
mi smo se prije dva sata vratili iz lidla i već smo se najeli onih smrznutih krumpira, ajmeeee prefini su :mljac:
i još sam napravila salatu od mladog luka i onog vakumiranog dugačkog krastavca kojeg o-bo-ža-vam, koje sam naravno tamo kupila.

uzela sam malom štrumpfove, jedan dvd 19,99.
i još svašta nešta što moramo isprobati.

blalla
31.10.2009., 23:02
jedva čekam da stigne onaj mali čistač na paru, ujutro u 8h ja i penzići!!!! :lol: :lol:

Ninči
31.10.2009., 23:53
jedva čekam da stigne onaj mali čistač na paru, ujutro u 8h ja i penzići!!!! :lol: :lol:
Ja taj prospekt uopće nisam dobila! :(

Pa kad to stiže? I koliko će koštati?

Zara1
01.11.2009., 13:27
pogledaj ovdje http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/lidl_hr/hs.xsl/index.htm

blalla
01.11.2009., 20:21
ne mogu naći katalog al to je za četvrtak,onaj sljedeći....
to je neki mali ručni, ima 3 bara i 5 godina garancije, košta nekih 250kn, nisam sigurna

Ninči
01.11.2009., 22:46
Hvala cure! :*

blalla
02.11.2009., 11:22
evo da se ispravim,bila sam danas u lidlu po katalog
Akcija od 5.studenog-Ručni uređaj za čišćenje parom,3 bara,3 god. garancije, izgleda kao "boca",stane možda litra vode,149kn

anjica
02.11.2009., 11:47
evo da se ispravim,bila sam danas u lidlu po katalog
Akcija od 5.studenog-Ručni uređaj za čišćenje parom,3 bara,3 god. garancije, izgleda kao "boca",stane možda litra vode,149kn
Ručni uređaj za čišćenje parom (http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-56C35420-975EA43D/lidl_hr/hs.xsl/index_7319.htm)

Ninči
02.11.2009., 12:48
Ne djeluje mi baš praktično :/ Možda netko ima iskustva s takvim uređajem?

emanina
02.11.2009., 18:08
imam ja,isto sam ga u lidlu kupila. čini mi se da je moj bio veći.
eno ga stoji tamo negdje na ormaru.
ok je al nije me baš oduševio kak sam mislila.
skidala sam zapečenu masnoću na jednom poklopcu,skinuo je al nakon pol sata držanja na jednom mjestu :/

makita
03.11.2009., 19:04
mi smo se prije dva sata vratili iz lidla i već smo se najeli onih smrznutih krumpira, ajmeeee prefini su :mljac:
i još sam napravila salatu od mladog luka i onog vakumiranog dugačkog krastavca kojeg o-bo-ža-vam, koje sam naravno tamo kupila.

uzela sam malom štrumpfove, jedan dvd 19,99.
i još svašta nešta što moramo isprobati.ne mogu virovat[/b]jel ih još ima????

zarrin
03.11.2009., 20:12
mi otkrili chocolate chunk cookies :shock: kako fiiino!!!a
mislim da su bili 6.99 kn

ivancica
03.11.2009., 23:27
Prpbali knedle. Iako mi je fino što ima cimeta unutra,moje su bolje. ;) Ne vrijede tih para.

Tata!
04.11.2009., 00:01
uh ko ovdje reče da je pomfri iz Lidla bolji od Ledovog?!? je me dobro nasanjko! cijela kuhinja mi smrdila po njima, baš neki čudan miris imaju pri pečenju, napravili jednu turu i ostatak bacili...

ipak nam i dalje Ledo pomfi ostaje No1, no kad sam već tu, jel ima neko kakvu ideju za dobar pomfri?! probali valjda sve vrste što ih ima u getrou i metrou, sad i ove preporučene iz lidla! imal još šta na tržištu?

zakaj imam osjećaj da su oni iz mc donaldsa za tri koplja bolji? :cekam:

Smokvica.
04.11.2009., 11:12
Tata! mi smo tu komentirali potato wedges.. u crvenoj su vrečici, izrezani na četvrtine i imaju neki blagi začin na sebi, i kora im nije oguljena. Kao naš seljački krumpir.
To mi puuuuuuno bolje od onih vulgaris. Probaj ;)

Tata!
04.11.2009., 15:50
SILKICA
Mesoreznica (bifinet) je odlična!
Maramice na naočare
čips Crostinešto
čokolade
french mix smrznuto povrće
pomfrit

NJOKICA
Mi kupujeno u Lidlu nekih god. dana, jako smo zadovoljni, MM se najviše sviđa što se tamo šoping obavi jako brzo, tj. što praktički nikada nema gužve na blagajnama. Dijametralno suprotno od npr. Konzuma u Toweru (rijetko tamo kupujemo, al uvijek se na blagajni čekaaaaa Nope, mužu strpljenje, blago rečeno, nije jača strana Grin ) a najčešće kupimo:

one gotove zamrznute obroke (za 2 osobe, Nasi Goreng i Bami Goreng Mljac )
Lazanje Trattoria Alfredo
Pomfrit zamrznuti
Chocco Nussa namaz
Vollkorn toast
Kroasani

pa ček malo rečeno je ZAMRZNUTI POMFRIT, a to je u mom svjetonazoru krumpir narezan u prutiće, kaj ne? ma dobro neće nikom glava opast radi toga, al da Lidlov ne valja, e brate nevalja!

a čuj, nemrem malom prodavat neoguljene polovice krumpira pod pomfrit prutiće, pa njemu je pomfrit onaj iz mc donaldsa i ini oblici slični tome... a lako za mene, al kad se već radi o polovicama, ipak nema meni boljeg od svježeg mladog sitnog krumpira razrezanog na polovice i poslaganog oko pečenke, ma kakvi smrznuti nadomjesci! :)

al ko pravi gurman, ne velim da ih možda ipak neću probat! ;)

Ninči
04.11.2009., 15:53
Pa ja iz ovih citata ne vidim da je itko napisao da je "pomfrit iz Lidla bolji od Ledovog" :lol: Ljudi samo spomenuli da im je PF OK :mrgreen:

TeddyBearz
04.11.2009., 16:07
Evo:

zaboravih
pommes frites smrznuti 7.89
stoput bolji od ledovog

:mrgreen:

Meni je Ledov bolji, napisala sam to negdje na ovom topicu.

Smokvica.
04.11.2009., 16:13
Svi znamo da je domaće najbolje.. ;)

Ninči
04.11.2009., 16:24
Evo:

zaboravih
stoput bolji od ledovog

Kako ti se dalo tražiti! :taps:

Smokvica.
04.11.2009., 16:29
To je volja! ;)

Tata!
04.11.2009., 16:47
Kako ti se dalo tražiti! :taps:

:mrgreen:[/quote]

vjerojatno iz otvorene korektnosti, kao što bi bilo u najmanju ruku korektno tebi ispričat se bar s MEA CULPA, a ne sa "kak ti se dalo"! da si bila pažljiva u topicu ne bi se ni tebi desila takva nesmotrena izjava... al eto!

Zara1
04.11.2009., 16:58
knedle na akciji 12.99 8)

pomfri ne jedem (a ne bi ga dala ni djetetu) pa ne znam kakav okus ima ni Ledo, a ni bilo koji drugi

Ninči
04.11.2009., 19:04
vjerojatno iz otvorene korektnosti, kao što bi bilo u najmanju ruku korektno tebi ispričat se bar s MEA CULPA, a ne sa "kak ti se dalo"! da si bila pažljiva u topicu ne bi se ni tebi desila takva nesmotrena izjava... al eto!
A za šta bih se ja to trebala ispričati? Kome? Tebi? Jesam nešta pogrešno napisala? Čak sam naglasila da u ta dva citata ne vidim da itko spominje Ledov PF.
Ali nije to bit- bit je da sam se zezala i to očito svi kuže osim Tate :lol: Ne opterećujem se :)

Zara1
04.11.2009., 19:08
joj, joj Ninči baš si nesmotrena ;) :lol:

Ninči
04.11.2009., 19:09
I ne samo to, nego i krajnje nekorektna! :lol: :lol: :lol:

Zara1
04.11.2009., 19:10
btw. mogu se kladiti da se Ledov pomfri ne proizvodi u Hrvatskoj, kao ni ostatak njihova asortimana
toliko o tome da je domaće bolje :)

dalmatinka
04.11.2009., 19:10
Evo:

zaboravih
stoput bolji od ledovog

meni je i dalje bolji od ledovog :mrgreen:

Ninči
04.11.2009., 19:19
btw. mogu se kladiti da se Ledov pomfri ne proizvodi u Hrvatskoj, kao ni ostatak njihova asortimana
Ma u biti se misli "po domaćem receptu" :P

Što je, kad je PF u pitanju vjerojatno neki američki recept :mrgreen:

Tata!
05.11.2009., 01:37
Ali nije to bit- bit je da sam se zezala i to očito svi kuže osim Tate :lol: Ne opterećujem se :)

a da? po čemu si ti zaključila da se ja isto nisam zezao?!? po tome kaj sam lijen stavljat hrpu smajlova okolo, pa da mi postovi zgledaju ko japanska božićna jelka... ovak mi je bar zanimljivije procjenjivat koji ton radije ljudi uzimaju u percepciji Tate! i općenito jel dišu ružičastom dobronamjernošću pa sve dožive pozitivno ili zajedljivom retorikom punom frustrirajućeg osjećaja da im sigurno neko negdje želi smjestit...

Tata!
05.11.2009., 01:44

a jes ti promoćuran zaključak! a dobro kaj se inače više prozvodi u Hrvatskoj? pa kaj vi ne gledate vijesti unazad 10 godina - mi više NEMAMO proizvodnju!!! satrali je ovi naši vikari učeni i kaj je najbolje bez srama nam vele kak "idu i dalje"! čak i kumice na placu pod etiketom Hrvatski med prodaju čisti vulgaris Kineski, em ti miša kad je do tog došlo!

Davor
05.11.2009., 09:16
Zadnji put kad sam provjeravao na Ledovoj vrećici je bio naveden pogon u Hercegovcu, inače nadaleko poznatom po dobrom krumpiru, a tada je bio daleko najbolji od svih. Kupio sam ga nedavno i drastično je lošiji od prije, svaki treći krumpirić je zelen, neukusni su i općenito bljak, tako da vjerujem da to više nije domaća kvaliteta.

Obzirom na fijasko s Ledom, Lidl mi je OK.

Damba
05.11.2009., 10:37
Jel' to ovaj pommes (http://www.24sata.hr/util_scripts/get_slika_original.php?slika_id=148059&sid=1257413998582) ?
Nema šta, domaće je domaće :lol:

Smokvica.
05.11.2009., 10:46
Ulogirati se zbog ovog komentara..?

Davor
05.11.2009., 10:47
Sudeći po boji vrećice - DA. To puno toga objašnjava. Stvarno je loš.

05.11.2009., 13:30
uh ko ovdje reče da je pomfri iz Lidla bolji od Ledovog?!? je me dobro nasanjko! cijela kuhinja mi smrdila po njima, baš neki čudan miris imaju pri pečenju, napravili jednu turu i ostatak bacili...

Ja sam upravo to htjela komentirati u vezi ovdje hvaljenih potato wedges- stvarno smrde kad se peku, otvarala sam prozore da proluftam kuću :roll:

Ninči
05.11.2009., 13:33

a da? po čemu si ti zaključila da se ja isto nisam zezao?!? po tome kaj sam lijen stavljat hrpu smajlova okolo, pa da mi postovi zgledaju ko japanska božićna jelka... ovak mi je bar zanimljivije procjenjivat koji ton radije ljudi uzimaju u percepciji Tate! i općenito jel dišu ružičastom dobronamjernošću pa sve dožive pozitivno ili zajedljivom retorikom punom frustrirajućeg osjećaja da im sigurno neko negdje želi smjestit...
Daj pliz koji smajlić! :mrgreen: :love:

Eh, dobro je još da je Nizozemska proizvođač. Bolje i to nego Kina :mrgreen:

Tata!
06.11.2009., 18:14
Jel' to ovaj pommes (http://www.24sata.hr/util_scripts/get_slika_original.php?slika_id=148059&sid=1257413998582) ?

meni je vrijedilo tog truda ulogirat se radi OVOG komentara! stoga, svaka čast care!

a jel se zna otkad su to u Ledu promjenili proizvođača? mislim sad mi nije jasno jel to možda ista ekipa koja poizvodi i lidlove pomfrie, obzirom da je Lidlov isto iz Nizozemske?! jučer sam baš bio u Lidlu, pa se zagledao u zemlju porijekla i gledam akciju 2,5kg za 13kn, točno kolko je 1kg Ledovog, al ipak nisam pokleko poučen iskustvom!

al mislim ak se radi o istom proizvođaču onda su Ledovci fakat igrači bez premca... tak nas veslat, upola ponuđenom kvalitetom, na račun stare slave i renomea stečenog na hrvatskoj sirovini je stvarno SRAMOTA!

pikulica
06.11.2009., 19:24
Kupila ja danas onaj njihov parni čistač...
Malo neko čudo, ko kuhalo za vodu. Nije da ćete baš cijelu kuću zglancat, rezervoar je mali... Snaga i nije neka...ali moram priznati da je za neke male stvari koje mi bodu oko, al ne mogu ni čačkalicom il četkicom iskopati je super, npr male utoriće u pregradi za kadu, šarafići i rubovi okolo u suđerici :D E da i fino je opralo staklo na kuhinjskom ormariću...

cvijetak
07.11.2009., 15:19
Sondey Spelt Biscuits - moji su od pira i još nekih žitarica, ima više vrsta - tanki, ne preslatki, a bogati okusom. Odlični suhi keksi.

Dream
08.11.2009., 01:10
Sondey Spelt Biscuits - moji su od pira i još nekih žitarica, ima više vrsta - tanki, ne preslatki, a bogati okusom. Odlični suhi keksi.
Ehh, daa, meni su odlični! (jedini suhi keks koji mi ne diže kiselinu u želucu)

Cubana
08.11.2009., 18:58
al mislim ak se radi o istom proizvođaču onda su Ledovci fakat igrači bez premca... tak nas veslat, upola ponuđenom kvalitetom, na račun stare slave i renomea stečenog na hrvatskoj sirovini je stvarno SRAMOTA!
Ledo pomfrit je vec godinama iz Nizozemske.

dalmatinka
11.11.2009., 07:30
Trenutno imaju skafandere za bebe ( vel 0-2,2-6,6-12 mjeseci )
sa stopalima i dvostrukim patentom za lakše oblačenje. 99 kn.
Ja kupila jedan za poklon , za bebicu koja će se uskoro roditi :heart: .

njokica
12.11.2009., 15:06

meni je vrijedilo tog truda ulogirat se radi OVOG komentara! stoga, svaka čast care!

a jel se zna otkad su to u Ledu promjenili proizvođača? mislim sad mi nije jasno jel to možda ista ekipa koja poizvodi i lidlove pomfrie, obzirom da je Lidlov isto iz Nizozemske?! jučer sam baš bio u Lidlu, pa se zagledao u zemlju porijekla i gledam akciju 2,5kg za 13kn, točno kolko je 1kg Ledovog, al ipak nisam pokleko poučen iskustvom!

Malo ću tu offtopičarit:
ne radi to samo Ledo, nego i druge firme (Kraš - jaffa keksi, Podravka i Zvijezda za kečap. Zasada mi samo to pada na pamet, iako znam da sam masu toga vidjela. Tko ne vjeruje neka pogleda zelju porijekla :P )

12.11.2009., 15:21
Od 16.11. Britanski tjedan u Lidlu :)

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-CA45A6CC-F58089D7/lidl_hr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=7673

Peterlin
13.11.2009., 08:37
Fala na informaciji! Keksi :mljac:

Ostalo - više manje... ;)

sladjanaf
13.11.2009., 17:41
znate li vi ikoga tko radi u lidlu?

zanima me može li se ikako ranije kupiti ono što piše da će biti dostupno tek za 7 dana?

ak netko zna, bila bih zahvalna za informaciju.

sorciere
13.11.2009., 19:53
znate li vi ikoga tko radi u lidlu?

zanima me može li se ikako ranije kupiti ono što piše da će biti dostupno tek za 7 dana?

ak netko zna, bila bih zahvalna za informaciju.

tak nešto nisam čula... mislim da se to ne može...

dalmatinka
13.11.2009., 20:49
ne , oni to tek dobiju dan prije...

donna
13.11.2009., 23:28
Sad se sjetih da su mi u Lidlu najbolje zobene pahuljice - fine su, sitne. Plava papirnata vrećica. Kg je nekih 6-7 kn.

Eh, samo da vas obavijestim, od danas je u Lidlu na akciji keks ala petit beurre. Paket od 1 kg je 7,99kn!!!

ja ih jedem..5 kn su :D

dalmatinka
14.11.2009., 09:44
nije pakovanje od kila nego od pola :mrgreen:
a i do nedavno su bile 3.99 kn.

Sad jedna kritika :
W5 degreaser i bathroom su smanjili pkiranje sa 1 l na 750 ml , cijenu zadržali istu.

Zara1
24.11.2009., 20:20
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-E9886894-757501A9/lidl_hr/hs.xsl/4182_8051.htm

kakve su im lasagne?

24.11.2009., 20:31
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-E9886894-757501A9/lidl_hr/hs.xsl/4182_8051.htm

kakve su im lasagne?

Meni loše, MM kaže solidne.
Ali ja se i inače grozim svih polugotovih jela, pa onda valjda nisam ni mjerilo :unsure:

Ninči
24.11.2009., 20:33
Moja kuma se tuši u njima. Ja ih još nisam ni probala. Nisam neki ljubitelj lazanja :)

TeddyBearz
24.11.2009., 20:46

kakve su im lasagne?

Meni nisu baš neke. Mislim, daju se pojesti, ali ne bi ih više kupila.

anita_m
24.11.2009., 20:54
slažem se, makar meni sva takva jela baš ne valjaju, draža mi je homecooking

MBee
25.11.2009., 07:37
Nama su dobre, jedemo ih jednom tjedno.

dalmatinka
25.11.2009., 08:12
lazanje prejake , pune luka i češnjaka...nisu mi nešto

čokolada
25.11.2009., 10:42
One farblos spužvice za čišćenje cipela nisu baš dobre.
Dječje trenirkice iz 2 dijela po 55 kn jako, jako solidne.
M. nam je sredila podnu lampu prije 2 mjeseca (ionako je bila već jako stara i ne bogznakako izgledajuća) pa smo riskirali i kupili njihovu podnu lampu s lampicom za čitanje - bila u katalogu prije 2 tjedna, 299kn. Vrlo sam se ugodno iznenadila lijepom izradom i izgledom, jako sam zadovoljna - takve slične sam gledala po dućanima i bile su cca 500-600kn.

Mima
25.11.2009., 10:43
Mowgli puzzle - prezadovoljni smo! :mrgreen:

Mima
25.11.2009., 10:46
Joj zapravo sjetila sam se - jučer je MM kupio ono Bordeaux vino mjeseca u Lidlu i uopće nije loše, cijena 30 kn.

lonni
25.11.2009., 10:56
Sad imaju povoljno neke stvari za kolače. Kupila sam čokoladne strugotine (od mliječne i od tamne čokolade) po oko osam kuna, i listiće badema za devet kuna. To mi se čini dosta povoljno.

Da li netko zna što je s njihovom čokoladom za kuhanje? Već jedno vrijeme u prodaji je samo neka u tamnosmeđem papiru na kojoj piše da je za glazuru. Piše na njemačkom pa ne znam da li se može koristiti i kao obična za kuhanje?

čokolada
25.11.2009., 11:01
Ja bila kupila da čeka izradu kolača, ali stradala u kriznim trenucima :mrgreen:

TeddyBearz
25.11.2009., 14:09
Ja bila kupila da čeka izradu kolača, ali stradala u kriznim trenucima :mrgreen:

:lol: U skladu sa nickom. :lol:

ana.m
25.11.2009., 14:11
AJVAR - nekhi 10-ak kuna, a jedan od najboljih kupovnih koje sam probala. Čak bih ga komotno mogla staviti odmah iza onog od Vitaminke.

Maja
25.11.2009., 14:13
AJVAR - nekhi 10-ak kuna, a jedan od najboljih kupovnih koje sam probala. Čak bih ga komotno mogla staviti odmah iza onog od Vitaminke.

naglasak na IZA?

ms. ivy
25.11.2009., 14:14
K+ ajvar je odličan, također makedonski i odmah uz vitaminkin.

andrea
25.11.2009., 14:29
ja sam neki dan kupila čokoladne napolitanke, tamno plavo pakiranje, u vrećici, 400g, sa F se nekako zovu, favorina il tak nešto- prefine su !

nisam baš neki fan lidla, al ovo, npr., mi je odlično, čak su mi bolje od kraševih čokoladnoh napolitanki, male, na tanko narezane, dječja veličina :mrgreen: ; stvarno su mljac :mljac:

ana.m
25.11.2009., 14:53

naglasak na IZA?
Je, ali onaj od vitaminke je duplo skuplji, pa mi je to veeelika razlika.
Pogotovo jer se muž i ja doslovno davimo u ajvaru.
Na 3 teglice to mi je već 30kuna uštede. Da je odvratan ne bih ga kupovala, ali zbog tih nekih nijansi u okusu mi nije baš toliko bitno.

ana.m
25.11.2009., 14:56
ja sam neki dan kupila čokoladne napolitanke, tamno plavo pakiranje, u vrećici, 400g, sa F se nekako zovu, favorina il tak nešto- prefine su !

nisam baš neki fan lidla, al ovo, npr., mi je odlično, čak su mi bolje od kraševih čokoladnoh napolitanki, male, na tanko narezane, dječja veličina :mrgreen: ; stvarno su mljac :mljac:

Kad smo kod keksa...
Mi uopće ne kupujemo Kraševe napolitanke jer su nam preskupe, ali moram priznati da mi je većina tih drugih "napolitanki" čak i finija.

andrea
25.11.2009., 15:01
ja nemam pojma koliko dođu ni jesu li ove skupe il jeftine (jer to stvarno rijetko kupujem, ovo sam sasvim neplanirano zgrabila sa police, jer me glad napala :mrgreen: ), ali sam paf ostala kako su dobre, nisam očekivala da su baš TAKO dobre

Ninči
25.11.2009., 15:27
Ja se zadnjih dana tušim u Lidlovim Dickmansima :mrgreen: :oops: Super su mi-bez razlike od pravih super dickmansa, a bili su 10 kn na sniženju.

Super su mi i Lidlova medena srca. Koštaju manje od 5 kn, a stvarno su prefina.

I ova čokolada što je neki dan bila na sniženju-sa grožđicama i lješnjacima- utušila sam se u njoj iako baš i ne jedem čokoladu :mrgreen:

To je to što mi od slatkiša jedemo.

Ajvar nisam probala jer imamo domaći :mrgreen: Sveki mi ga napravila i garantirano je bolji od bilo kojeg Makedonskog :mrgreen:

anjica
25.11.2009., 15:44
Ja se zadnjih dana tušim u Lidlovim Dickmansima :mrgreen: :oops: Super su mi-bez razlike od pravih super dickmansa, a bili su 10 kn na sniženju.

nisi jedina :mrgreen:

Irchi
25.11.2009., 15:50

naglasak na IZA?
Na 3 teglice to mi je već 30kuna uštede. Da je odvratan ne bih ga kupovala, ali zbog tih nekih nijansi u okusu mi nije baš toliko bitno.
A vidiš, nama je ovaj iz Lidla ISPRED Vitaminke.

ana.m
26.11.2009., 13:53

naglasak na IZA?
A vidiš, nama je ovaj iz Lidla ISPRED Vitaminke.

A možda i je, nisam već dugo vitaminkin probala...
Ali inače, kada god bi negdje kupili neki jeftini ajvar to je bilo žali bože novaca.

A da, i dickmansi, njamiiiii!

dalmatinka
26.11.2009., 21:44
Ja sam danas probala majonezu u plavo-žutoj kutiji i odlična mi je , malo kiselkasta , idealna za francusku.
Već sam jednom probala neku drugu iz Lidla , ali bila je prepuna šećera.

Ninči
26.11.2009., 21:46
Joj i nama je ta majoneza zakon! Ne znam kako sam je zaboravila :mrgreen: Ja inače ne volim baš majoneze jer su mi sve redom prežestoke i premasne...a ova mi je baš onako taman! :mrgreen:

spring
26.11.2009., 23:49
od 3.12. u Lidlu kantice s drvenim dječjim kockama. Kocke su odlične, mi imamo 3 kantice. Cijena 79,99 kn,puno povoljnije nego u drugim trgovinama.

Mima
26.11.2009., 23:53
Mi imamo doduše takvu kantu Heros i koštala je 100 kuna, ali mislim da je i to bilo neko sniženje. I čini mi se da u Lidlu ima različitih vrsta tih drvenih kocki, najrađe bih kupila još koju ali stvarno nemamo kamo sa njom. Inače, super igračka.

MM je kupo danas pidžamice na Hello Kitty, jako su zgodne, vrlo tanke što mi trebamo jer je Lei inače vruće ispod popluna.

I rekla sam mu da kupi bademe narezane na listiće, pa ću napraviti keksiće sa bademima sa damijeneštoslatko bloga za Božić :mrgreen:

dmagi10
27.11.2009., 11:08
Je netko možda kupio ploču za klince? Kakva je?

Davor
27.11.2009., 12:12
Imamo ju s prošle akcije i OK je. Nije baš zamišljena za višekratnu montažu demontažu - vijci su prenježni za to, ali ako ju jednom sklopiš i ne koristiš za klofanje tepiha bit će OK.

ivarica
27.11.2009., 12:21
nakon sto smo i zadnje smece otamo pojeli, u lidlu ne kupujemo vise nista

Mima
27.11.2009., 12:25
Stvarno odvratan komentar

Davor
27.11.2009., 12:26
Ti k'o Madame Fanny La Fan iz 'Alo 'alo kad su ju zaključali u ormar pa je pojela sav camambert jer joj je smrdio :lol:

Onaj tvoj svemirac na obdukciji nam je često na jeziku.

ivarica
27.11.2009., 12:28

a meni je odvratna bila sva ta polugotova hrana koju sam potrpala u kosaricu

nisam nikako htjela reci da ljudi koji kupuju u lidlu kupuju samo smece
ali ja sam se nakupovala hrpe smeca koje vise manje uspjesno izbjegavam inace

bundevica
27.11.2009., 14:07
Imamo ju s prošle akcije i OK je. Nije baš zamišljena za višekratnu montažu demontažu - vijci su prenježni za to, ali ako ju jednom sklopiš i ne koristiš za klofanje tepiha bit će OK.
vama nije ploča s vremenom postala "masna"?
nama je sve teže po njoj pisati
možda nismo pročitali uputstva za upotrebu :mrgreen:

spring
27.11.2009., 14:33
I mi kupili ploču prije par dana. Puno je stabilnija nego što sam očekivala. Mi u Lidlu kupujemo samo igračke. 8)

marijanada
27.11.2009., 15:01

:shock:

...ovako nešto....i to od "stare garde" :lol:

Ninči
27.11.2009., 16:13

a meni je odvratna bila sva ta polugotova hrana koju sam potrpala u kosaricu

nisam nikako htjela reci da ljudi koji kupuju u lidlu kupuju samo smece
ali ja sam se nakupovala hrpe smeca koje vise manje uspjesno izbjegavam inace
A čuj. Sad bih ja mogla reći da je kriv Ledo jer proizvodi hrpu smeća kojem ja ne mogu odoljeti. Nemoj isfrustriranost sobom iskaljivati na Lidlu :mrgreen: A možda i nije kriv Lidl, nego ova tema u kojoj se hvali hrpa smeća? :mrgreen:

Mi redovno u Lidlu kupujemo namirnice kao i u svakoj drugoj trgovini...one koje si sami pripremamo. Gotove stvari mogu kupiti u bilo kojoj trgovini, ali me ne privlače baš toliko koliko Ivaricu :mrgreen: Je li to bilo ventiliranje nakon godina zdrave prehrane? :mrgreen:

ivarica
27.11.2009., 16:22
ne kuzim sad tu sentimentalnost :mrgreen:

pa naravno da mi je kriv lidl, a ne sve vi drage forumasice ili, o svetogrdja li, ja sama

Ninči
27.11.2009., 16:27
:lol: :lol: :lol: :*

Deaedi
27.11.2009., 16:30

Komentar u stilu Erste Medo Stedo:

Ja sam prava face, ne kupujem tenisice s placa.

ivarica
27.11.2009., 16:36
ne, deaedi, ali ovo ce biti: bezvezne ste i zlonamjerne

jer moj komentar nije se uopce odnosio na cijenu ili marku iceg u lidlu nego na izbor stvari koje sam tamo kupila, a vec sam se bunila, cim sam dosla iz trgovine da sam potrpala svasta: vafle, lisnato, namaze, vocne jogurte....

Zara1
27.11.2009., 16:38
puno proizvoda koji se ovdje hvale mi ne jedemo, pa ih ni u lidlu nisam kupovala (pomfri recimo) i nikakva preporuka (pogotovo ne forumska) me ne može natjerati da takve proizvode kupim
tamo kupujem stvari koje i inače koristimo samo je eto drugi proizvođač (recimo njoki, čokolada, kruh, sireve, namaze, meso,....)
i obično sam zadovoljna

anatom
27.11.2009., 16:53
nemojmo sada razapinjati ivaricu.svak ima pravo na svoje misljenje!

ivarica
27.11.2009., 17:26
bolje mene nego neku kojoj je stalo

anatom
27.11.2009., 17:28
8)

krumpiric
27.11.2009., 17:59
mene uopće lidl ne mami na smeće. Ja ga kupim digod :mrgreen: :mrgreen:
zezam se, evo baš smo bili prošli četvrtak, kupili super instrumente za djecu, umetalice drvene T-Eichorn, kvalitetne i upola jeftinije nego drugdje, boje za window colors, isto dosta jeftinije nego drugdje, a jako kvalitetne, bombončiće u limenoj kutijici za poklone :mrgreen:, čarape za sv.nikolu...
onda jogurte, mlijeko, zobene pahuljice, kekse od pira i zobi, sve dosta jeftinije nego u drugim dućanima :/

krumpiric
27.11.2009., 18:00
boje za window colors :lol:

Mima
27.11.2009., 18:19
ivarica sori, zasmeta me kad netko za hranu kaže smeće, da sam znala da ću potaknuti razapinjanje zadržala bih to za sebe.

sorciere
27.11.2009., 18:50
ne, deaedi, ali ovo ce biti: bezvezne ste i zlonamjerne

ivarica, vrijeđanje na forumu nije dozvoljeno.

da si se osvrnula na komentare, prešutila bih. no ti si svoje riječi usmjerila na osobe.

ivarica
27.11.2009., 19:02
onda ovako
cure, vasi komentari su bezvezni i zlonamjerni ali stvarno ne mislim, za razliku od sorci, da vi, koje niste vrticka djeca nego zene od 30-40 godina, ne znate razlikovat sto sam ja rekla, mislila, napisala i da ne ocjenjujem vas kao osobe nego vas postupak
niti sumnjam da ne mozete procitat font velicine 14 pa cu rec da je bezvezno i zlonamjerno povecanje i boldanje mog defaultnog fonta od strane sorci

a svaka daljnja rasprava o ovom je po meni nepotrebna i necu u njoj sudjelovati, skuzili su valjda svi koji imaju volje

Ninči
27.11.2009., 19:50
Sad sam ponovno išla čitati da vidim gdje sam to bila zlonamjerna jer mi to nije bio cilj. Ok za bezveznost, to je subjektivno mišljenje.

Ma ustvari, da te pitam- jel PMS? :mrgreen:

kinder
27.11.2009., 20:00
Ajd da prekinemo raspravu koja ničemu ne vodi :)

Ja sam danas Leonu kupila dvije majice , svaka 43 kn

kinder
27.11.2009., 20:01
Ajd da prekinemo raspravu koja ničemu ne vodi :)

Ja sam danas Leonu kupila dvije majice , svaka 34 kn

kinder
27.11.2009., 20:01
sorry, skužila prekasno grešku :oops: :oops:

bucka
27.11.2009., 20:57
jel onda 34 ili 43?? :mrgreen:

kinder
27.11.2009., 21:05
bucka , 34 :*

mislava
27.11.2009., 23:40
imaju prefine kisele krastavce, s dodatkom luka, paprike i još nečega, mi se gušimo u njima

Ninči
28.11.2009., 01:00
Joj meni ti kiseli krastavci preslatki :/ I skroz mi čudan okus. Ja kupila jednom krastavce i ciklu i sve bacila u smeće. Cikla isto, još i slađa, a nekako plastična.

XENA
28.11.2009., 01:10
Lidl mi je zakon za grickalice, slatkiše pošto su njemački, sladoled,đus, proizvode za kućanstvo njihove marke pošto su kvalitetni, a sve je skupa povoljno.MM haraći po Lidlu pošto su to većinom kupovine nabrzinu navećer kada nam se jede nešto slatko! Ja sam bila svega dva puta, meni je općenito za nabavu namirnica za kuću Kaufland zakon

Zara1
28.11.2009., 11:44
Joj meni ti kiseli krastavci preslatki :/ I skroz mi čudan okus. Ja kupila jednom krastavce i ciklu i sve bacila u smeće. Cikla isto, još i slađa, a nekako plastična.

ovako i ja
prepreslatko

Zara1
28.11.2009., 11:46
i kisela paprika je preslatka....

anita_m
28.11.2009., 11:49

meni je baš fina i paprika i krastavci - bolji su mi od mojih domaćih :oops:

Ninči
28.11.2009., 13:24
Papriku nakon ova 2 kraha nisam ni pokušavala kupiti :mrgreen: MM mi je rekao da je kod njih u Lidlu općenito takva ta zimnica pa sam pretpostavila da kad mi ovo dvoje nije pasalo, neće mi ni ostalo pasti :)

melange
04.12.2009., 21:57
prvi (iznenadni) odlazak u lidl, ulov sljedeći:

- integralni tost
- lisnato tijesto na papiru za pečenje
- špinat usitnjeni (3,99!)
- choco nussa
- jogurt voćni, onaj zaslađen splendom

nisam ponijela svoj popis najartikala s ove teme, ali sljedeći put ću biti spremna 8)

ivy
05.12.2009., 06:45
prvi (iznenadni) odlazak u lidl, ulov sljedeći:

- integralni tost
- lisnato tijesto na papiru za pečenje
- špinat usitnjeni (3,99!)
- choco nussa
- jogurt voćni, onaj zaslađen splendom

nisam ponijela svoj popis najartikala s ove teme, ali sljedeći put ću biti spremna 8)
samo jedan slatkiš :nope:

Dalm@
05.12.2009., 14:11
samo jedan slatkiš :nope:Ovisi 'ko broji. :mrgreen:

I mene je ovaj topic odveo Lidlu. :D

ivy
05.12.2009., 14:46
samo jedan slatkiš :nope:Ovisi 'ko broji. :mrgreen:

I mene je ovaj topic odveo Lidlu. :D
mene je ovaj topic udebljao :mrgreen:

Peterlin
05.12.2009., 21:32
Ja jučer upecala uobičajena mjesečna kolica...

Nije bilo daikona, šmrc... iako je ponuda ostalog voća i povrća bila ok. Moram sutra skočiti do placa po povrtnicu.
Natrag na Lidl - sad je krenula adventska ponuda fiiiinih keksa i medenjaka. Odolijevam koliko se može (jer spečem i doma). Kupila mužu neke fine Farinine čokoladne kuglice s jamajkanskim rumom i još jedne bijele, s marcipanom. Nismo još napali (nemam pojma kako nam je to uspjelo).

Od ostalog redovito kupujem W5 tablete za suđericu i druga njihova sredstva za čišćenje. Dobra su mi i dosta jeftinija nego drugdje. Uvijek si obećam uzeti naočale da pročitam sitna slova, ali nisam to još napravila... :oops: ali tješim se da nisu puno gorje zlo od drugih deterdženata.

sorciere
05.12.2009., 21:58
spekulas keksi s bademima su fantastični...

Davor
08.12.2009., 09:29
Hvala na podsjećanju ;)

TeFil
08.12.2009., 10:02
Meni je otkriće njihov nescafe - Casa de cafe Gold (zelena naljepnica). Do sada sam uvijek koristila Jacobs Gold, a onda sam probala ovu i ode Jacobs u prošlost. Stvarno mi je ok ta "kava", a i cjenovno je puno povoljnija. :)

polonca
08.12.2009., 10:42
Netko je rekao da ima Radler u Lidlu, tražila nekoli puta na različitim lokacijama i ništa...ako zna netko gdje ima u ZG. bila bi zahvalna da više ne moram vuči iz Austrije

Davor
08.12.2009., 11:35
Što vam je tako teško nacijediti limun u neko zaistač pivo? Naš Pan koji se samo nježnom nijansom žute boje razlikuje od vode je bolje pivo od ovih "njemačkih" iz Lidla.

polonca
08.12.2009., 12:14
je treba nač zaistač pivo i zaistač limun, a pošto ne mogu lakše mi je tako :mrgreen:
btw ako znaš gdje mogu kupiti pravi domači, nešprican limun javi

Davor
08.12.2009., 12:41
Ne moraš unutra gurati koru ;)

Vjerojatno su svi kupovni limuni špricani. Moguće da domaći limuni nisu jer se niti ne uzgajaju u uvjetima kao plantažni.

melange
09.12.2009., 12:22
jagdstolz likerići - 4kom=10kn.

nešto kao jeger, ali lidlov.

eno mi se prijateljica oduševila i ide u nabavku za vikend :mrgreen:

Cathy
09.12.2009., 12:30
Netko je rekao da ima Radler u Lidlu, tražila nekoli puta na različitim lokacijama i ništa...ako zna netko gdje ima u ZG. bila bi zahvalna da više ne moram vuči iz Austrije
Kada sam ja tražila nije bilo, ali ima neko drugo umjesto Radlera.
Ja Radler nisam probala, ali ovo drugo mi ne vredi 7 kuna.

andream
13.01.2010., 16:54
Evo malo podižem.
Ne znam da li se pisalo, ali kupujete li pelene u Lidlu?
Ja sam pokusno kupila najmanje (4-9 kg) i oduševila se, čini mi se da se zovu Serena. Sutra idem po veći paket.
Jako su udobne i mekane, čak bih se usudila reći i bolje od drugih poznatijih marki. Za cijenu moram priznati da se ne sjećam koliko smo platili, budem baš sutra pogledala.

emily
13.01.2010., 20:41
neki dan sam kupila caj, od komoraca
jako mi je fini
cijena je 8 ili 9 kuna (25 filter vrecica), firma Lord Nelson (Njemacka)
imaju jos neke druge, isto biljne, od iste firme

andream
14.01.2010., 16:37
Mogu reći da su pelene jako jeftine, kupila danas u Lidlu paket 16 kom Sevena pelena za 17,99 kn, znači mrvicu više od 1 kn po komadu.
Mislim da ćemo na njima i ostati. Doduše guza moje bebe nije zahtjevna, do sada nije imala nikakvih problema, ali ove pelene čine mi se najboljom kvalitetom, a i cijenom.

Zraka
14.01.2010., 17:52
Lakše mi bi bilo nabrojati što NE kupujem u Lidlu...Uglavnom sve.Od prvog dana kako je otvoren u susjedstvu,makar mi na prvi pogled nije izgledao posebno obećavajuće...Kemija sve,povrće i voće,slatkiši(mm-ovisnik),sokovi,mlijeko,namazi,kućanski aparati,buce,čarape,ma skoro sve.Samo meso ne,to od provjerenog mesara,a ni kruh mi njihov nije fin.Najviše u svemu tome me privlači njihov odnos prema kupcu,i nakon silnih konzuma,plodina i inih,uživam u tome što lidl UVIJEK vraća sitno,što ima sitno,što nikad ne čekaš,što nikad nema razlike u cijeni istaknutoj na polici i one na kasi.Sviđa mi se taj njihov švapski sistem,red,rad i disciplina.Jer me najviše isp...... kad za vlastitu lovu moram istrošiti živce,jer neko nema pojma raditi ono za što prima plaću.I kad izlazeći iz dućana pomislim što to meni treba u životu!

makita
14.01.2010., 19:29
I jednom mi nije radila neka lampa, vratili su novac bez da su okom trepnuli. Nema zatezanja, oni ne primaju reklamaciju i sl

Tata!
15.01.2010., 20:57
Mogu reći da su pelene jako jeftine, kupila danas u Lidlu paket 16 kom Sevena pelena za 17,99 kn, znači mrvicu više od 1 kn po komadu.
Mislim da ćemo na njima i ostati. Doduše guza moje bebe nije zahtjevna, do sada nije imala nikakvih problema, ali ove pelene čine mi se najboljom kvalitetom, a i cijenom.

a da probaš Geigerovim brojačem malo preć prek guze :-)

čuj nisam zlonamjeran, ali mekoća pelene možda nije jedini razlog na osnovu koje se ocjenjuje kvaliteta pelena... moć upijanja, kvaliteta korištenih materijala, alergijske reakcije kože na korištene materijale i sl. Volio bih vjerovati da si u pravu, kad kažeš da im je kvaliteta najbolja, ali mi nekako sklisko obzirom na cijenu.

Ako ima još netko iskustva sa dotičnim pelenama rado bih čuo još koje mišljenje, obzirom da nam je to jedan od bitnijih artikala u zadnje vrijeme.

zarrin
15.01.2010., 21:49
mi nismo te probali ali smo isprobali stvarno sve druge jer smo u jednoj fazi imali problema sa osjetljivosti guze a najlošije uvjerljivo su nam svereklamirajuće i skupe pampers, kupljene u hr ili kupljene vani.isto. sad smo na mullerovim cijena 5o-tak kn i pre,predobre nam, niti je guza crvena, niti procure a mekane su. to ja malo off top, ne bum više :mrgreen:

andream
16.01.2010., 00:05
najlošije uvjerljivo su nam svereklamirajuće i skupe pampers, kupljene u hr ili kupljene vani
Potpisujem.

A glede pelena mogu samo napisati, točnije prepisati kako je netko već prije pisao, da očito svaka guza ima svoju pelenu.
Mi smo prezadovoljni upravo s Lidlovim i što se tiče moći upijanja ali i ergonomije (nama važan dio na leđima koji je ponekad procurivao na drugim pelenama ovdje je primjerice malo povišen i zaštita je time jako dobra). To su zapravo jedine pelene koje nam nisu procurile.
Ima u Lidlu još jedna vrsta pelena osim te navedene Sevene ali su nešto skuplje po komadu i veće je pakiranje (zovu se Toujours), i te smo isto kupili za probu ali još ih nismo koristili, no svakako ću kad ih budemo koristili i o njima napisati svoje dojmove.
Malo sam surfajući na brzaka po drugim forumima također uočila da su pelene iz Lidla redovito dobivale jako dobru ocjenu kupaca (kad već ne mogu napisati korisnika ;) )

Tata!
16.01.2010., 03:32
mi nismo te probali ali smo isprobali stvarno sve druge jer smo u jednoj fazi imali problema sa osjetljivosti guze a najlošije uvjerljivo su nam svereklamirajuće i skupe pampers, kupljene u hr ili kupljene vani.isto. sad smo na mullerovim cijena 5o-tak kn i pre,predobre nam, niti je guza crvena, niti procure a mekane su. to ja malo off top, ne bum više :mrgreen:

a koje su te iz mullera? jel misliš na fixies ili neke druge?

ivy
16.01.2010., 07:06
najlošije uvjerljivo su nam svereklamirajuće i skupe pampers, kupljene u hr ili kupljene vani.isto.:
potpis

marijanada
16.01.2010., 10:08
I ja se pridružujem antipampersovcima.

Zara1
16.01.2010., 10:41
i mi smo već godinu dana na pelenama iz mullera
super, super!

purple rain
16.01.2010., 11:16
Od ostalog redovito kupujem W5 tablete za suđericu i druga njihova sredstva za čišćenje. Dobra su mi i dosta jeftinija nego drugdje. Uvijek si obećam uzeti naočale da pročitam sitna slova, ali nisam to još napravila... :oops: ali tješim se da nisu puno gorje zlo od drugih deterdženata.

meni su očajne njihove tablete... možda zbog pretvrde vode na ovom području ali uvijek mi ostaju granule - dijelovi tih tableta po posuđu....

Marsupilami
16.01.2010., 11:37
@andream
Te Toujours pelene su koma cista, velicina nije tocna tako da bi zapravo trebala kupiti broj vece da bi djetetu pasale.
Kada se upiski a ne presvuces odmah smrde za poludit.
U svakom slucaju veliki no-no tim pelenama, ne vrijede tih novaca.

S druge strane, Sevene mogu proci, ali njih kupujemo samo ako nismo stigli do Mullera po njihove pa da imamo za prvu pomoc.
Njihov je problem taj da kada se napune onda hoce taj gel unutra kliziti po peleni, najcesce nam se to desava ujutro, gel se grupira na dnu pelene.
Istina, moj pelenas je veci pa sigurno to igra ulogu.

@Tata!
Muller ima svoju marku pelena, jedan paket kosta cca 55 kn.
Odlican omjer cijene i kvalitete, ali trebali bi probati pa sami ocjeniti, nama se prefenomenalne ;)

andream
16.01.2010., 11:48
Mi smo probali te pelene iz Mullera, zovu se Baby beauty (to je i njihova robna marka), i nismo baš zadovoljni (prvenstveno moći upijanja). A i pod opipom mi se čine manje kvalitetne nego Sevenine.
Ali kao što sam već napisala, svaka guza ima svoj "faktor"...

zarrin
16.01.2010., 11:58
tata, baby beauty kako su cure već i napisale. većina naših poznatih kaj imaju bebe njih koriste i svi zadovoljnji pa smo i mi na preporuku probali i sad smo već na trećoj skupini po kilaži. probajte, cijena je stvarno ok. mi ih puno trošimo jer jako često mjenjam zbog osjetljive guze a onda se ta razlika u cijeni stvarno osjeti :)

Cathy
16.01.2010., 12:25
tata, baby beauty kako su cure već i napisale. većina naših poznatih kaj imaju bebe njih koriste i svi zadovoljnji pa smo i mi na preporuku probali i sad smo već na trećoj skupini po kilaži. probajte, cijena je stvarno ok. mi ih puno trošimo jer jako često mjenjam zbog osjetljive guze a onda se ta razlika u cijeni stvarno osjeti :)

Jel one imaju gumicu na leđima?

Zara1
16.01.2010., 14:43

Jel one imaju gumicu na leđima?

nemaju
mislim da samo libero imaju tu gumicu :/

Cathy
16.01.2010., 14:48
Hvala! :)

Cathy
16.01.2010., 14:49
Hvala!