PDA

Pogledaj cijelu verziju : preporuke i kritike proizvoda u supermarketima

Stranice : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15

sorciere
26.03.2011., 15:11
šećer u lidlu 7.99 kn

:-o:-o

ljiljan@
26.03.2011., 15:29
To znači da će uskoro po toj cijeni biti svugdje.

rayna
26.03.2011., 15:51
u mercatoru je šećer isto 7,99 kn :roll:

Fae
27.03.2011., 10:27
I u Konzumu.....

sorciere
27.03.2011., 14:27
ali lidl slovi kao "jeftin" :-x ... treba mu uzet tu "titulu".

marta
27.03.2011., 14:29
Šta će ti šećer uopće, znaš da nije zdrav, a ipak ga kupuješ, ccccc, vidiš da zapravo rade u tvom interesu.

sorciere
27.03.2011., 14:32
Šta će ti šećer uopće, znaš da nije zdrav, a ipak ga kupuješ, ccccc, vidiš da zapravo rade u tvom interesu.

treba mi za kavu :-P . ne trošim ga u ogromnim količinama, i baš zato me iritira ovakvo dizanje cijena :evil:...

LeeLoo
27.03.2011., 19:16
..a zašto više nema onih limenki lososa???:-(

sorciere
27.03.2011., 20:03
..a zašto više nema onih limenki lososa???:-(

a zašto nema spekulasa s bademom, staklenki s graškom, smrznutog povrća (brokula, prokulica, karfiol, mrkva), štrudle, itd... navlakuše, samo što su trajale malo duže nego što smo navikli - pa ih nismo prepoznali.

no vidi se kako poprimaju "domaći" mentalitet... primjer - "povoljna" staklenka XXL s čokoladnim namazom, a kad preračunaš - ispadne da samo kupiš veće pakovanje, a cijena po kili je zapravo ista.

jučer sam ljude koji su gledali nivea cijene - poslala u bipu :mrgreen: . fino im rekla za kupon, a oni meni gdje se nalazi bipa :klap: .

Lucas
27.03.2011., 20:46
jel je to samo meni il se nemože na lidl.hr ???
piše mi
HTTP/1.1 New Session Failed

sorciere
27.03.2011., 21:00
jel je to samo meni il se nemože na lidl.hr ???
piše mi
HTTP/1.1 New Session Failed

ja idem na ovo, i otvara:

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/lidl_hr/hs.xsl/6848.htm

Lucas
27.03.2011., 21:02
ok, hvala...preko ovoga mi otvara....
imam preko google chroma sejvano lidl.hr i uvijek idem preko toga i otvara...neznam šta je sad

dalmatinka
27.03.2011., 21:12
O nema lidl više ni rice pudinga , smrznutog kukuruza , pšeničnog griza , svježih kolača , izbor odjeće za djecu iznad br 134 je nikakav ,
plahte koje sam kupovala po 39.99 sad su 69.99 i tako...sve mi se manje sviđa i sve rjeđe zalazim tamo.

sorciere
27.03.2011., 21:19
O nema lidl više ni rice pudinga , smrznutog kukuruza , pšeničnog griza , svježih kolača , izbor odjeće za djecu iznad br 134 je nikakav ,
plahte koje sam kupovala po 39.99 sad su 69.99 i tako...sve mi se manje sviđa i sve rjeđe zalazim tamo.

X

mirjana
28.03.2011., 12:12
i mene je lidl razočarao i gotovo da više uopće ne idem tamo (samo ako je nešto jako povoljno i trudim se ne kupiti ništa više od toga)mic po mic su dignuli cijene i to me baš ljuti (posebno jer su u EU puno povoljniji)

krumpiric
28.03.2011., 12:17
ja sam se skroz prebacila na kupnju na pazaru.

josipal
28.03.2011., 14:04
sve nesto preko mjere poskupilo: valjda ravnaju cijene

azrijelka36
28.03.2011., 14:33
ja danas kupila spavaćicu i piđamu-one s miki mausom
ajme koja gužva-a bila sam ujutro u 8. to svi čapaju kao daj je besplatno...

aleksandra70vanja
28.03.2011., 14:40
ja danas kupila spavaćicu i piđamu-one s miki mausom
ajme koja gužva-a bila sam ujutro u 8. to svi čapaju kao daj je besplatno...

ja sam samo radi te pidžame išla u lidl
u 8h više nije bilo ništa
zapravo lažem, bile su 2 spavaćice XS i jedna pidžama, hlače 46/48, a gornji dio 32/34

i ni jedan komplet donjeg rublja za veće curice više nije bio

lidl i ja se nismo nikad baš voljeli, sada ćemo se voljeti još manje

petarpan
28.03.2011., 14:52
ja sam samo radi te pidžame išla u lidl
u 8h više nije bilo ništa
zapravo lažem, bile su 2 spavaćice XS i jedna pidžama, hlače 46/48, a gornji dio 32/34

i ni jedan komplet donjeg rublja za veće curice više nije bio

lidl i ja se nismo nikad baš voljeli, sada ćemo se voljeti još manje

ma joj..to je jedino kaj me tamo tako nervira da nije istina. A uvijek piše "u količinama za kučanstvo". ne kužim onda zašto dozvoljavaju kupovinu pojedincima (koji se, na svoje oči vidjela, nacrtaju u 7 i spremni čekaju s kolicima na juriš) u količini primjerenoj pedeseteročlanom kućanstvu :-/

NanoiBeba
28.03.2011., 15:02
jai ni jedan komplet donjeg rublja za veće curice više nije bio

ja sam tek nedavno otkrila da imam lidl u blizini. I u prošloj akciji sam uspjela kupiti donji veš za svoju curu - uopće nisam bila taj prvi dan, nego koji dan poslije (mislim u subotu) - očito ponovno izvade robu i kupila sam jedan komplet za probu. Iako ih je bilo dvije ili čak tri vrste u veličini 134 ili sličnoj. U stvari, gaćice mi nisu niti trebale jer moja nosi HM boxerice, ali potkošuljom sam jako zadovoljna. Pogotovo kaj su u HM te ćveće potkošulje za cure bile koma.ž

Ali zato se nisam uspjela u američkim danima dočepati sundeeja i klince iznenaditi

stray_cat
28.03.2011., 23:28
organska jaja, organski krumpir, fair trade kava i fair trade secer

jelena.O
28.03.2011., 23:54
jel bio ko u Prečkom?

sorciere
29.03.2011., 00:06
jel bio ko u Prečkom?

ja sam bila. imali su neko sniženje nakon otvaranja, gužvu van pameti, i niš posebno u asortimanu.

aleksandra70vanja
29.03.2011., 00:18
ja sam tek nedavno otkrila da imam lidl u blizini. I u prošloj akciji sam uspjela kupiti donji veš za svoju curu - uopće nisam bila taj prvi dan, nego koji dan poslije (mislim u subotu) - očito ponovno izvade robu i kupila sam jedan komplet za probu. Iako ih je bilo dvije ili čak tri vrste u veličini 134 ili sličnoj. U stvari, gaćice mi nisu niti trebale jer moja nosi HM boxerice, ali potkošuljom sam jako zadovoljna. Pogotovo kaj su u HM te ćveće potkošulje za cure bile koma.ž

Ali zato se nisam uspjela u američkim danima dočepati sundeeja i klince iznenaditi

muškog donjeg veša (za dječake) je bila cijela hrpa
ali za curice ni jedan jedini paketić
u 8.10:-x
nije da ne mogu bez toga, ali sam mislila 1-2 kompletića kada je bilo na disney princeze
dok još podnosi roza na sebi:-)

ja sam bila i u prošli četvrtak jer sam mislila da će pidžama bit u četvrtak
takooooooooooo sam se bila napalila na pidžamu na minnie:roll:
bilo je tih "američkih" stvari
uzela sam brusnice i sok od brusnice
sok nije loš
sladoled nisam uzimala
jer to nije tako posebno jeftino, bila su 3 za 18 kuna
a takav je u mc donaldsu 5 kuna
(sad jedino ak je ovaj iz lidla veći, ne znam, ali meni je u mc donaldsu jako fin, zapravo to mi je jedino fino tamo)
pa rađe uzmem nezamrznut

piplica
29.03.2011., 00:50
I ja sam se napalila na onu crno bijelu Minnie pidžamu, :mrgreen:
sva sam prpošna uletila u LIDL u devet i pol,
a tamo NITI JEDNA pidžama više, sve planulo valjda u 8.01...

Ripcord
29.03.2011., 01:08
Ja sam malom htjela uzet honey&mustard umak jer ga nije prežalio otkad nema Subwaya više - normalno da nije bilo umaka ništa! Kao ni Sundaeja :(

E da, bila sam u petak!

azrijelka36
29.03.2011., 01:14
kod nas ceno bijlele piđame nisu ni došle, samo crvene sa mikijem i mini i plave sa snoopiyem.
kod nas (u kutini) je bila cijela hrpa tih kopletića donjeg veša za djecu-istočini mi se puno više za dečkiće..bilo je nešto i za žene tih kompletića..
ma ja mislim da si radnici prije otvorenja već pouzimaju za sebe i svoje koješta..a količine su i tako ograničene

anatom
29.03.2011., 11:27
ja sam gotovo sigurna da nije stvar u tome da ljudi u 8.01 pograbe nego oni vjerovatno niti ne dobe pol artikala iz akcije.

nemoguce mi je da ostane samo donji ves za decke a da za curice nema bas ni jednog kompleta.

i i nace malo ot vezano uz secer po 7.99-kupila ga jucer u kauflandu za 5.99 kn.kao neka akcija , i smije se kupiti samo po jedan "paket" onaj veliki.

Ripcord
29.03.2011., 11:28
i i nace malo ot vezano uz secer po 7.99-kupila ga jucer u kauflandu za 5.99 kn.kao neka akcija , i smije se kupiti samo po jedan "paket" onaj veliki.

Čekaj, ograničavaju kupnju????

Nikiva
29.03.2011., 12:19
ja sam gotovo sigurna da nije stvar u tome da ljudi u 8.01 pograbe nego oni vjerovatno niti ne dobe pol artikala iz akcije.

nemoguce mi je da ostane samo donji ves za decke a da za curice nema bas ni jednog kompleta.

moguće je itekako...uvjerila se nekoliko puta na vlasite oči

petarpan
29.03.2011., 12:35
moguće je itekako...uvjerila se nekoliko puta na vlasite oči

bome i ja...i to me strašno ljuti...
Dobiju oni dovoljno artikala, znam pouzdano

josipal
29.03.2011., 12:50
U Kauflandu jutros ljudi trpaju pakete secera i mislim si sta im je: a ono jeftinije :)

josipal
29.03.2011., 12:51
Inace ako nesto zelite u Lidlu a nemaju trazite da vam nabave iz drugog ducana, uvijek ima. Gle cuda!

josipal
29.03.2011., 12:52
U Lidlu Nova Gradiska uvijek svega, i jos posebno kasnije nakon prolaska akcije bude na ekstra snizenju

samba
29.03.2011., 16:24
Ja sam prije par dana kupila Mussli Master Crumble fruchte & nusse. mislim da su oko 19 kuna, 750 grama, presavršeni. Dosad sam kupovala tri put manje od dr. oetkera po skoro istoj cijeni, a uspoređivat se ne mogu... oduševljena...

Lucas
29.03.2011., 18:00
Ja sam prije par dana kupila Mussli Master Crumble fruchte & nusse. mislim da su oko 19 kuna, 750 grama, presavršeni. Dosad sam kupovala tri put manje od dr. oetkera po skoro istoj cijeni, a uspoređivat se ne mogu... oduševljena...

daaaaaa...prefini...i oni s čokoladom i oni s voćem...... presavršeni.....

a ja od sad tamo kupujem senf u tubi...onak je malo ljutkast, ma prefin....
mislim da se zove vinarom il winerom..... tak nešto...zelena tuba...

Kaae
29.03.2011., 18:05
Tu je skroz normalno da ogranicavaju kupnju kad je nesto na nekoj opakoj akciji. Ponekad je komad po kupcu, ponekad do pet komada. Ovisi sto se prodaje i koliko je veliko snizenje.

sorciere
29.03.2011., 19:14
ono kaj piše "za potrebe domaćinstva" - mačku o rep... svojevremeno sam htjela kupit paket jaja... ispred mene familija s troja kolica - u svakima bar po 450 jaja... a za mene niti jedan paket od 30. ja se pozvala na "izreku" - a oni da ne mogu kupcima uzet nešto iz kolica... pa hebate - da se svi zovu nadalina - ne bi im za doma trebalo tolko jaja...

drugi put - muž i žena s troja kolica (bili na akciji omekšivači, deterdženti i još neke stvari)... pitam ja njih otkud im toliko veša za prati - a oni meni da imaju dućan van zagreba... pa eto...

tako da se više ničem ne čudim. i pozdravljam ograničenje kauflanda.

kiara79
29.03.2011., 20:31
ja kupila danas 2 paketa..20 kg..:zbunj:

Adrijana
29.03.2011., 20:37
Hehe, ja sam nedavno u Lidlu čekala da ženi ispred mene prebroje sve Milke koje je kupila. Račun je bio oko 3000kn :-o. I još je uzela R1.
A možda žena samo jako voli čokoladu :roll:.

Naravno da se kupuje na veliko, i naravno da se to onda preprodaje....

dalmatinka
29.03.2011., 22:06
Mislim da nije zakonom dozvoljeno ograničiti tko će koliko stvari kupiti.
Bar je takvo pravilo u firmi u kojoj radim.
Sve što je izloženo za prodaju može kupiti jedan jedini čovjek.
I što je tu čudno što netko kupuje za daljnju preprodaju ?
Svi mali dućani i trafike kupuju u velikim trgovačkim centrima za daljnju prodaju.
Nekad se kupovalo direktno od uvoznika , ali , pošto mali dućani uzimaju relativno male količine proizvoda , ne dobiju rabat kakav
imaju veliki. U konačnici je , recimo , jogurt jeftiniji 10% u Metrou nego direktno u Dukatu.
Ukoliko se želi postići da veći broj kupaca dobije nešto po ultrapopularnoj ( damping ) cijeni , onda se iz skladišta vadi malo po malo ( npr, svaki sat ili tako nešto ).
Upozorenje da cijene vrijede do rasprodaje zaliha i da su količine dostatne samo za kućanstva u praksi znači da se trgovine ograđuju od
toga da netko dođe i zatraži npr 10 000 komada nekog proizvoda - u Americi je bio upravo takav slučaj.
Čovjek je godinama išao po sudu s nekom trgovinom koja mu nije imala isporučiti milijun nekih proizvoda na akciji.
A nisu se prethodno osigurali nikavim upozorenjem o količini.

petarpan
29.03.2011., 23:17
Meni je to sasvim u redu kad govorimo o metrou, ipak je metro namijenjen 'velikim' kupcima. Lidl to nije. I ako se vec ogradjujes da je proizvod dostupan u kolicinama potrebnim jednom kucanstvu onda bi , da, trebalo pripazit na prekupce. U konacnici, onaj koji nema obrt ili tvrtku ne moze kupovati u metrou..

njokica
02.04.2011., 14:22

Ranije sam rekla, i ponavljam:
pogotovo izborom hrane se Lidl prilagođava našem mentalitetu - ona što im se ne prodaje na vagone, jednostavno izbace iz redovne ponude nakon nekog vremena. Govorim poglavito za internacionalnu kuhinju. Zato me nimalo ne iznenađuje što su povukli losos. Ali ne brini se - tirolsku i buncek neće, jer naša raja samo to kupuje.

njokica
02.04.2011., 14:31
Joj i ja se par puta iznervirala...
bile one pidžame po 29,99 pred cca mjesec i pol...
odem ja taj četvrtak kad je počela akcija, došla oko 13,30 - nema
odem u subotu na Kukuljanovo u drugi lidl, kad tamo vagon tih pidžama po 30kn za dečke, u svim veličinama, a NI JEDNA JEDINA ZA CURE. Je slučajno šipak.
Jednom sam maloj već kupila za dečke piđamu, ali baš sam htjela onu sa srnicom. Sh*t.

kissy
02.04.2011., 17:30
evo mi bili prošli tjedan u slo u lidlu i cijene su u pola manje od cijena kod nas u lidlu. Npr. šećer oko 5.7o kn (otprilike smo preračunavali iz eura u kn), chocco nussa 8 kn, brašno 2,90kn,wc papir 15 kn,...isplati se otići. mi smo za 60eura kupili za cijeli mjesec i štotrebami i što ne trebamo

sorciere
02.04.2011., 17:52
danas u klc - narezak na akciji. -30%. a onda još -30% - zbog ISTEKA ROKA TRAJANJA!!!! HALOOOOO!!!!!!!!
stavili su stari narezak na akciju, pa onda još snižavaju. koliko dno dna smo dotakli - da se tako nešto smije staviti na "akciju"????

kruh od jutra, naravno da ga nitko ne kupuje...
dućan pun kutija (ja neke pobacala u kontejner - da vidim što je ispod njih).
šef i djelatnica uredno šetaju između toga - i dogovaraju što će sutra i preksutra....

ah da, da ne zaboravim... poskupili kroasani (pakiranje od 5 komada). počeli su s cijenom 6,90... najnovija je 9,49.

anita_m
02.04.2011., 19:48
neznam ovaj tvoj slučaj, ali meso se ne stavlja na akciju nakon nego zbog isteka roka trajanja - predzadnji ili eventualno zadnji dan roka

sorciere
03.04.2011., 02:46
neznam ovaj tvoj slučaj, ali meso se ne stavlja na akciju nakon nego zbog isteka roka trajanja - predzadnji ili eventualno zadnji dan roka

pa zato mi to i nije bilo jasno... nema veze što je to DODATNO sniženje. takvi proizvodi NE MOGU na redovnu akciju.

rayna
03.04.2011., 12:25
prekjučer su u kauflandu na akciji po 1,99 kn bili nekakvi keksići kojima je rok trajanja bio do 1.3.2011

Nikiva
04.04.2011., 11:56
lidl slovenija, neki dan

trajno mlijeko 3,5 (ono plavo) - 4,30
maslac - 9,40
cedevita - 9,70
oštro brašno - 4,00
keksi (napolitanke one crvene) - 3,57
puretina - file 1 kg - 47,00
sir trapist - 700 g - 21,80
gusti sok - 3,29
vrhnje za kuhanje 200 ml - 3,29
jaja - 8,68 (meni najbolja)
mozzarela (bila na akciji, al i inače je jeftinija)- 3,29

ja tam skoro sve kupujem. povrat mervera mi vrati gorivo, a gotovo sve je jeftinije 20-40%. ja kuham za veliku familiju pa nam se itekako isplati.

šećer nisam kupovala ovaj put jer ga imam ali je 2 kune + jeftiniji nego kod nas.

mama od formata
04.04.2011., 13:35
Kupujem svaki dan kruh i mlijeko.
Od ostalih stvari u Lidlu se opskrbljujem tzv nezdravom hranom, čokoladom, grickalicama i slatkišima, prije svega choco nussa i belgijske praline, danas na akciji za manje od 15 kn-a 250 g.
Kupujem i w5 sredstva za čišćenje.

cipolino
04.04.2011., 17:47
Prošli tjedan sam kupila pekač u LIdlu. Reklamirali sam ga i nisam dobila odmah povrat novca, ili novi stroj što je do sada bila praksa. Poslali su pekač na servis....Tako da znate:-(
Čekam poziv

dalmatinka
04.04.2011., 19:06
Jesi li inzistirala na povratu ?

sorciere
04.04.2011., 19:57
Prošli tjedan sam kupila pekač u LIdlu. Reklamirali sam ga i nisam dobila odmah povrat novca, ili novi stroj što je do sada bila praksa. Poslali su pekač na servis....Tako da znate:-(
Čekam poziv

tvoje PRAVO kao kupca je da IZABEREŠ povrat novca, servis ili novi proizvod. zašto si pristala na servis?

rosa
04.04.2011., 20:19
Čekam poziv

Jesu li te pitali što želiš,povrat novca ili servis ili zamjenu?

Meni su bez problema vratili novac za robicu koju sam kupila napamet i fulala veličinu.

mamaLare
04.04.2011., 20:57
lidl slovenija, neki dan

trajno mlijeko 3,5 (ono plavo) - 4,30
maslac - 9,40
cedevita - 9,70
oštro brašno - 4,00
keksi (napolitanke one crvene) - 3,57
puretina - file 1 kg - 47,00
sir trapist - 700 g - 21,80
gusti sok - 3,29
vrhnje za kuhanje 200 ml - 3,29
jaja - 8,68 (meni najbolja)
mozzarela (bila na akciji, al i inače je jeftinija)- 3,29

ja tam skoro sve kupujem. povrat mervera mi vrati gorivo, a gotovo sve je jeftinije 20-40%. ja kuham za veliku familiju pa nam se itekako isplati.

šećer nisam kupovala ovaj put jer ga imam ali je 2 kune + jeftiniji nego kod nas.

mineralna, ona njihova plava cca 2,00 ( povrat se može napraviti u Zg)
čipsevi- svi- cca 3kn
nutella je bila na akciji prošli tjedan cca 15kn
.....
još se moram sjetiti....

rossa
06.04.2011., 11:50
mineralna, ona njihova plava cca 2,00 ( povrat se može napraviti u Zg)
čipsevi- svi- cca 3kn
nutella je bila na akciji prošli tjedan cca 15kn
.....
još se moram sjetiti....

šta je stvarno sve toliko povoljnije? mi idemo popodne po gume pa smo razmišljali da odemo i u dućan. Baš bi i mogli kad smo već tamo.

angelina_2004
06.04.2011., 13:35
A Lidl u Mađarskoj? Jel kupuje tko?

Angie75
06.04.2011., 13:39
Od sutra idu čistači na paru, čak i nekakva četka:
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-A95A2BE3-EDAEE431/lidl_hr/hs.xsl/index_19452.htm

zzzada
06.04.2011., 15:54
Od sutra 07.04. u Lidlu je praškasti Formil aktiv u kutiji od 8,5 kg za 100 pranja po cijeni od 69,99 kn.
Miris je cvjetni, Blossom fresh. Piše univerzalno sredstvo za pranje, efikasan već od 20oC.
Ima li tko iskustva s tim praškom? Vrijedi li to kupiti?
Vrijedi što se tiče cijene, ali kako pere? Da li se dobro otapa? Da li ostavlja tragove na tamnom rublju?

ljiljan@
06.04.2011., 19:36
Od sutra 07.04. u Lidlu je praškasti Formil aktiv u kutiji od 8,5 kg za 100 pranja po cijeni od 69,99 kn.
Miris je cvjetni, Blossom fresh. Piše univerzalno sredstvo za pranje, efikasan već od 20oC.
Ima li tko iskustva s tim praškom? Vrijedi li to kupiti?
Vrijedi što se tiče cijene, ali kako pere? Da li se dobro otapa? Da li ostavlja tragove na tamnom rublju?
Dugo ga već koristim. Talijanski je. Dobar mi je. Jednom mi je ostavio trag ali sam pretjerala s količinom a prala sam osjetljivo na samo 30 stupnjeva. Vratila sam na ispiranje i sve je bilo OK.
Preporučam.

buterfly
07.04.2011., 16:23
Da li je tko kupio čistač na paru koji se prodaje od danas? Da li ste probale? Evo ja kupila i jedva dočekala da probam a kad ono pušta paru tak da mogu slobodno ruku držat ispred. :( Možda moj ne valja, pa ako je tko kupio i da mu valja molim da se javite, jer ću inače morat vratiti. E da, usput kupila onu bežičnu peglu, a bežična je PUNE 2 MIN, I ONDA MORA NAZAD DA SE ZGRIJE NA POSTOLJE.. Nije mi baš good day...

buterfly
07.04.2011., 16:36
Drage da li je tko kupio onaj čistač na paru? ja sam ga kupila danas i para ide minimalno, i traje 5 sec i onda se opet zagrijava... Molim da se javite ako je ko kupio i da ste zadovoljne, jer mene palac boli od stiskanja ... :-(

ljiljan@
07.04.2011., 20:20
Drage da li je tko kupio onaj čistač na paru? ja sam ga kupila danas i para ide minimalno, i traje 5 sec i onda se opet zagrijava... Molim da se javite ako je ko kupio i da ste zadovoljne, jer mene palac boli od stiskanja ... :-(

Ja imam čitač na paru ali ne Lidlov nego iz Quelle-a. Moj ima regulator količine pare. Pročitaj uputstvo, možda ima i tvoj.

eda
07.04.2011., 23:26
Ja kupila onaj cistac na paru i skroz mi je bezveze. Ok., nisu neke pare, ali sam ocekivala da uz tu paru izlazi vise vlage, da je jaca, ma nemam pojma sta sam ocekivala ali to nije ovo.ma bas mi je zao :-(

Ripcord
08.04.2011., 01:14

Meni je mama neki dan komentirala kad sam joj donijela njihov novi prospekt i pokazala čistač da bi bolje primjerice očistila pločice u kupaonici nakon što se otušira mm (15-ak min s dosta toplom vodom, pa dosta upari prostor), jer da Lidlov ima samo 3 bara, tako da mislim da je to stvarno - to :(

ljiljan@
08.04.2011., 23:13
Moj čistač na paru istjera svu prašinu iza radijatora na pod. Dovoljno je snažan.

sorciere
09.04.2011., 13:47
Moj čistač na paru istjera svu prašinu iza radijatora na pod. Dovoljno je snažan.

taj iz lidla?

sorciere
09.04.2011., 13:48
taj iz lidla?
sorry, nisam vidjela quelle....

ljiljan@
09.04.2011., 22:51
Mislim cure da vi ipak nešto krivo radite. Da, moj je čistač iz Quelea ali je kineski, opći dojam je - poluproizvod...svejedno mi dobro posluži.

Pikana
10.04.2011., 00:15
Ja ga kupila jučer danas već reklamirala tamo piše 30 sec zagrijavanje a moj se zagrijava minimalno 5 minuta. I još curi na spojevima voda.

sorciere
10.04.2011., 00:29
danas sam vidjela neke čistače u metrou. electrolux i neke druge marke. jel netko to probao?

MarijaP
10.04.2011., 00:37
Zar nije Lidl imao u najavi za pon komplete 5 kom gaćica za djecu za male novce?!
Sad gledam i nema ih. Samo potkošulje?! Ili sam ja nešto pomiješala ili su to maknuli.... šteta...

piplica
10.04.2011., 00:46
Zar nije Lidl imao u najavi za pon komplete 5 kom gaćica za djecu za male novce?!
Sad gledam i nema ih. Samo potkošulje?! Ili sam ja nešto pomiješala ili su to maknuli.... šteta...

Baš i ja gledam gdje su te gaće,
trebat će mi ih dosta ovo ljeto kada budemo skidali pelene, bit će zapišavanja...

sillyme
10.04.2011., 09:31
Ja se ne sjecam najave paketa gacica... Ali vidim da je jedna potkosulja 29,99 jos pred 3 mjeseca su bili paketi gace+potkosulja 19,99, pa 22,99 a sad vec jedna potkosulja 29,99 :-o

I mala majcica kratkih rukava 37,99 :-o A pred zimsku sezonu se sjecam da sam kupila paket od 3 jako zgodne dolcevite s dugim rukavima za mislim 59,99 tj 20kn/kom i super su nas posluzile cijele zime... One zgodne proljetne jaknice su se pojavile samo jednom a prije su takve stvari znale vise puta u sezoni biti na akciji...

Lose, lose... taman sam pocela zalaziti i kod njih (nisu mi bas pri ruci) a sad mi se cini da cu ponovno prestati. Ovo nije bas povoljno...

Rene2
10.04.2011., 10:18
Kupila parni čistač, ručni.
Čini mi se da ću ga vratiti. Naime, ručicu ne smiješ držati dulje od 1 sekunde pritisnuto, tako da nema efekt kao onaj na TV, da para šišti, nego samo ps - ps - ps isprekidano parenje.

Kakav je postupak kod vraćanja? Imam račun, sve sam zapakirala kako je bilo, jel to to?

tua
10.04.2011., 10:30
Ja se ne sjecam najave paketa gacica... Ali vidim da je jedna potkosulja 29,99 jos pred 3 mjeseca su bili paketi gace+potkosulja 19,99, pa 22,99 a sad vec jedna potkosulja 29,99 :-o

I mala majcica kratkih rukava 37,99 :-o A pred zimsku sezonu se sjecam da sam kupila paket od 3 jako zgodne dolcevite s dugim rukavima za mislim 59,99 tj 20kn/kom i super su nas posluzile cijele zime... One zgodne proljetne jaknice su se pojavile samo jednom a prije su takve stvari znale vise puta u sezoni biti na akciji...

Lose, lose... taman sam pocela zalaziti i kod njih (nisu mi bas pri ruci) a sad mi se cini da cu ponovno prestati. Ovo nije bas povoljno...

i potkosulja i majica su paket od 2 komada, tako da nije preskupo, ali meni se neda uopce ici kad znam da ce se to razgrabit u 7.55:roll:

Zara1
10.04.2011., 10:33
meni lidl nije blizu... i jako me zivcira to sto NIKAD nema robe po koju sam dosla... zadnje nije bilo pekaca kruha :roll:

tako da vise tamo ne namjeravam ici, samo potrosim gorivo i vrijeme uzalud

sillyme
10.04.2011., 10:36
i potkosulja i majica su paket od 2 komada, tako da nije preskupo, ali meni se neda uopce ici kad znam da ce se to razgrabit u 7.55:roll:

Dva komada? Onda cijena nije tako losa... Ja sam gledala na netu i nije pisalo da je paket, a obicno pise... Mozda se zaletim kupiti 2 paketa majci, nikad dosta peri-deri robice za vrtic, bas je postalo prevruce za dugi rukav...

Pikana
11.04.2011., 01:39
Što se tiče reklamacije oni ti tam ispune neki papir gdje ostaviš svoje podatke a nakon toga ti se jave kroz koji dan tak su meni rekli, sad čekam.

vida
11.04.2011., 12:21
Ja sam došla danas ujutro taman na otvaranje zbog potkošulja, a onih majica (2 za cca 38,00 kn) je stvarno bilo malo odmah u startu, mislim 12-15 komada , znači za svaku veličinu 4-5 kom, i naravno da ih onda za 10 min više nema.
Ja sam gledala za dečke pa pretpostavljam da je tako bilo i za curke.

I brdo stvari zbog kojih smo išli tamo više nema, i kao što ste već napisale, sve poskupjelo, ali to je i po drugim dućanima:roll:

josipal
11.04.2011., 14:47
Jel do Lidla u Sloveniji treba vinjeta?

zzzada
11.04.2011., 17:01
Kupila parni čistač, ručni.
Čini mi se da ću ga vratiti. Naime, ručicu ne smiješ držati dulje od 1 sekunde pritisnuto, tako da nema efekt kao onaj na TV, da para šišti, nego samo ps - ps - ps isprekidano parenje.

Kakav je postupak kod vraćanja? Imam račun, sve sam zapakirala kako je bilo, jel to to?

Ja sam im to pitanje postavila mailom, a evo i odgovora:

Poštovana gospođo,
nastavno na Vaš upit u vezi povrata kupljenih proizvoda, ovim putem želimo
Vas obavijestiti kako je u roku od 30 dana od dana kupnje uz predočenje
računa moguće izvršiti povrat neprehrambenih proizvoda, ali isključivo
ukoliko se radi o proizvodu čija je vrijednost manja od 500 kn te ukoliko
kupac za isti ima originalno pakiranje.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju, a u nadi da smo Vam ovim putem
pružili potrebne informacije, srdačno Vas pozdravljamo.

Lidl Hrvatska d.o.o.k.d.

Nikiva
11.04.2011., 23:03
Jel do Lidla u Sloveniji treba vinjeta?

mi idemo u brežice.do tam ne treba

sillyme
12.04.2011., 08:41
Ja ipak kupila majice :) Nisu lose za 19kn/kom. Ja inace za to uvijek idem u Lidlu u Vukovarskoj jer tamo nadjem i u "kasno" doba od 11,12h (kao jucer) a ponekad i koji dan nakon prvog (ako dobiju nove zalihe).
U ostalim cesto stvarno nema nicega vec nakon prvih sat vremena :(

mama od formata
12.04.2011., 15:46
Danas sam kupila tri para čarapica za 15 kn. Od četvrtka choco nussa 8.99 kn-a

MarijaP
12.04.2011., 20:37
Kratke hlačice iz kataloga za dečke i curice im nisu stigle, ali su za curice ponudili neke zamjenske.
Gaćica za curice nije bilo, a za dečke da. Nisu mi nešto, ali mi je falilo pa sam uzela. Nisu iste kao one koje su bile u kompletu s potkošuljama.
Ja sam svojima dosta robe kupila jer je još uvijek povoljnije, bar dok ne krenu sniženja po drugim dućanima.

ljiljan@
14.04.2011., 21:39
Koliko je sada maslac u Lidlu u Hr?
Intersparov Bohnec sam jučer platila 13,5 kn.

ljiljan@
14.04.2011., 21:41
I kad budu W5 za suđericu all ine one na sniženju, molim dobru dušu da dojavi. Ja se trudim smanjiti posjete Lidlu jer previše potrošim na slatkiše.

čokolada
14.04.2011., 21:51
Nisu Lidlove, ali vidim u Mullerovom katalogu Blink tablete su snižene na mislim 21kn (40 kom.)

Zovu se 10-u-1 :mrgreen:
1.čistoća
2.blistav sjaj
3.funkcija soli
4.efikasno uklanjanje naslaga
5.zaštita staklenog suđa
6.njega stroja
7.neutralizacija mirisa
8.djelovanje na niskim temperaturama
9.visoki sjaj inox i srebrnog posuđa
10.efekt sušenja

:lol: fali samo: stavljanje suđa u stroj i spremanje na police

prima
14.04.2011., 21:59
Koliko je sada maslac u Lidlu u Hr?
Intersparov Bohnec sam jučer platila 13,5 kn.

13,99 :evil: taman sam se navikla/navukla na jeftiniji maslac

I kad budu W5 za suđericu all ine one na sniženju, molim dobru dušu da dojavi. Ja se trudim smanjiti posjete Lidlu jer previše potrošim na slatkiše.

bile su prije 7-10 dana

Lucas
14.04.2011., 22:36
evo samo čisto da znate da nemožete baš sve artikle tražiti da vam dostave ako ih je ostalo u drugoj prodavaonici...

Poštovana gospođo ..........

ovim putem želimo Vas obavijestiti kako je narudžbu artikla iz aktualne ili
neke prošle ponude u najbližu filijalu moguće izvršiti isključivo ukoliko
je pojedinačna vrijednost željenog artikla veća od 149 kn te ukoliko istoga
još uvijek ima na zalihama.

sorciere
14.04.2011., 22:40
evo samo čisto da znate da nemožete baš sve artikle tražiti da vam dostave ako ih je ostalo u drugoj prodavaonici...

Poštovana gospođo ..........

ovim putem želimo Vas obavijestiti kako je narudžbu artikla iz aktualne ili
neke prošle ponude u najbližu filijalu moguće izvršiti isključivo ukoliko
je pojedinačna vrijednost željenog artikla veća od 149 kn te ukoliko istoga
još uvijek ima na zalihama.

kaj??? pa meni su slali za 89 kn... :-o (mala šrederica)
znači uspješno se prilagođavaju :evil:

Lucas
14.04.2011., 22:48
ja sam tražila šarafcigere za 40 kn
i uredno su mi poslali popis trgovina u kojima su ostali pa da se prošetam do tamo....
jest da je to cca 30ak km dalje al bože moj... :/
eto, ostala sam iznenađena...

VIPmama
15.04.2011., 11:08
Maslac je digla čak i Križevačka mljekara na Dolcu :/ Sada je 35 kuna (što je ipak još uvijek najjeftinije).
Bio je 30 kn do prije 2 tj., a oko nove godine 28

MarijaP
15.04.2011., 12:34
Maslac je digla čak i Križevačka mljekara na Dolcu :/ Sada je 35 kuna (što je ipak još uvijek najjeftinije).
Bio je 30 kn do prije 2 tj., a oko nove godine 28

Kupila ga, hvala na preporuci. Izvrstan je i kad se odmrzne u hladnjaku!

Stvarno nisam znala da je to moguće.

Sad imam novi problem, premali mi je zamrzivač :(

VIPmama
15.04.2011., 13:40
Eto, baš mi je drago :):)
I sad kad je kila 35 kuna i dalje je najpovoljniji, sljedeći je Veronikin 40 kn za kilu :)

mamaduda
01.05.2011., 23:27
danas sam u Lidlu u V. Gorici vidjela da su u par košara stavili ostatke nekih prijašnjih akcija pa je između ostalog bilo i bandaža za lakat

molim vas ako u negdje vidite bandaže za koljeno da javite, treba mi, a njihove su bile dobre i jeftine

Amalthea
02.05.2011., 09:38
Nakon direktne usporedbe cijena koje sam platila u Lidlu u Sloveniji s lokalnim Lidl cijenama (znači IDENTIČNI proizvodi), isplati se prošetati. Ono što sam u Sloveniji platila 338 kn, ovdje bih platila 478. Eto.
Inače ne kupujem eure za taj shopping nego plaćam Maestro karticom, a obračun mi dođe po srednjem tečaju banke.

inana
02.05.2011., 09:54
kupila u subotu neke cornflakese s cimetom, u kutiji budu 2 paketa, znači 750g, i mljec su, za 15kn, ali opet, ja sam ovisnik o cimetu...standardno smo kupili 6 onih slatkača kao king, za nekih 17kn, mljac, neki plavi gel, onak veliku piksu za 8kn, mm oduševljen, iako je skeptičan, ali to koristi njegova frizerka:roll: tak da...e da, kupimo i ona kao tortica sa hrskavom čokoladom unutra, mislim da je 17kn, kao straus, samo kaj je to po meni smrznuti šlag sa čoksom, ali on koji ne voli baš slatko, ovo bi mogao papati svaaaaki dan, i fakat je fino...gotove pice su klasične, ali ima jedna, inferno piše, kao pakao, i nacrtana vatrica- e pa pametnome bi to dalo do znanja da je jako ljuto, ali mi volimo ljuto pa smo najpametniji-:lol:ispada da je ipak preljuto...ali pročisti sinuse...:yes:

Balarosa
02.05.2011., 11:30
Meni je smrznuta pizza iz Lidla jako loša, ima grozno začinjenu rajčicu... ali ako netko ide u Eurospin, njihova smrznuta pizza (isto zna biti po smješnoj cijeni) je odlična. I što je najbolje, napravim ju u mikrovalnoj, bude gotovo za manje od 10 minuta.

OT - je li netko doma radio polugotovu pizzu pa da ju zgotovim kao te kupljene? Može li se?

inana
02.05.2011., 11:39
Meni je smrznuta pizza iz Lidla jako loša, ima grozno začinjenu rajčicu... ali ako netko ide u Eurospin, njihova smrznuta pizza (isto zna biti po smješnoj cijeni) je odlična. I što je najbolje, napravim ju u mikrovalnoj, bude gotovo za manje od 10 minuta.

OT - je li netko doma radio polugotovu pizzu pa da ju zgotovim kao te kupljene? Može li se?

zato sam napisala da je klasična, kad su meni one sve- iste...suhe i tak nekak đonaste...ja sam znala prije napraviti pizu u onom crnom velikom plehu, i ispeći je na pola, jedno 10 min u zagrijanoj pečnici, max 15 min, onak odokativno, pa kad se ohladi narezati na porcije i smrznuti, pa kad smo htjeli brzinsku klopu, samo izvadiš, odstoji dok se zagrije poćnica malo, ali možeš ju i odmah ubaciti, i spečeš do kraja- nije ista kao da ju pečeš odmah svježu, ali je 100x bolja od kupovnih...

sorciere
02.05.2011., 21:43

ja u zamrzivaču imam podravkine kore za pizzu (za sad se pokazale puno bolje od leda i klare). vrijeme pripreme - 15 minuta (s pečenjem).
uključim pećnicu, i dok se ona ugrije - ja već imam natrackan paradajz, nariban sir, šunke ako ima ok - ako nema može i bez nje, i gore šampinjoni. peče se 7-8 minuta...

kad smo već kod pizze, mislim da ću si ju sad ići napraviti :lol: ... ogladnila sam od čitanja.. :-P

Balarosa
03.05.2011., 13:37
Ti ne smiješ čitati o pizzi navečer, uvijek završi pečenjem :mrgreen:

Meni je uvijek muka uključivati pećnicu za ispeći nešto od 10 minuta :škrtica: pa mi je zato super ovo što mogu u mikrovalnoj napraviti.

Davor
03.05.2011., 14:39
Pusti, vidiš da uglavnom gladuje.

sorciere
04.05.2011., 00:18
Pusti, vidiš da uglavnom gladuje.

:mrgreen:

kaj si me vidio skoro?? je, izgubila sam 7 kila... :-(

aleksandra70vanja
04.05.2011., 00:28
:

Meni je uvijek muka uključivati pećnicu za ispeći nešto od 10 minuta :škrtica: pa mi je zato super ovo što mogu u mikrovalnoj napraviti.

novljanka:mrgreen:

Balarosa
04.05.2011., 09:49
novljanka:mrgreen:

Volim se praviti da je to ekološka osvještenost :mrgreen:

iva1602
19.05.2011., 10:34
par pitanja u vezi današnje akcije u Lidlu:

1. kakvi su im tortelini i njoki, vidim da su danas ispod 5 kn?

2. kakve su mini pizze koje su isto danas na akciji?

Amalthea
19.05.2011., 11:36
Ja si pikiram danas ubosti onu Tefal peglu za 169 nadam se da bu ok i da ju uopće bude popodne

Peterlin
19.05.2011., 12:51
par pitanja u vezi današnje akcije u Lidlu:

1. kakvi su im tortelini i njoki, vidim da su danas ispod 5 kn?

2. kakve su mini pizze koje su isto danas na akciji?

Tortelini i njoki (i špecli i šufnudli) su vrhunski.

Pizze nismo probali.

josipal
19.05.2011., 14:19
gotove lazanje: finoooo

Martea
19.05.2011., 14:45
Meni su pizze ok, samo pazite na nekima je oznaka da su ljute i stvarno su jako ljute. Šufnudli su mi super, ali mojoj djeci pretvrdi.

Danas kupila posteljinu, plahtu, navlaku za dasku za peglanje i musku pidamu. Sve super.

natty
19.05.2011., 15:24
tortelini, njoki i lazanje...odlični

Amalthea
19.05.2011., 16:28
Peglu sam kupila, super je, navlaku za dasku za peglanje više nisu imali :(

Možda još dođe...

inana
21.05.2011., 00:01
oni voćni jogurti, 250ml bili po 2.99, sada su 3.99, super fini, posebno od maline i kruškice, mmm, one pizze inferno su preljuti, lazanje i knedli- finooooo, kokice, one tri paketića u kutiji, za mikricu, sad imamo zalihu jer su u subotu bili po 4.99, i kaj je najjjjjjnajjjj, oni slatkači u kutiji 6 kom, kao king, oni neki crisp, za 27.99 su najfiniji.Ma ima tam super stvarčica za papati i za kuću, samo kaj ljudi lakše uzimaju poznatu marku, ali eto, mm je mrzio lidl jer ne prepozna robu ako nije poznata marka, a kad tamo, sad obožava tam kupovati, pogotovo gricke i voće... eto, nama je lidl postao naš mali dućan...

ivy
21.05.2011., 00:22
mislim da se ništa ne može mjeriti sa sladoledom od oraha 8-)

inana
21.05.2011., 00:43
mislim da se ništa ne može mjeriti sa sladoledom od oraha 8-)

koji je taj?ima onaj sa šlagom, ima korneta i štapića, ima oni voćni... i koji su ti s orahom? je obožavam slatkače!

ivy
21.05.2011., 00:45
od litre u posudi. ove druge(štapiće i sl.) nisam probala. ne kupujem više ni njega otkad sam shvatila kakvu ovisnost radja :mrgreen:

inana
21.05.2011., 00:47
a kaj piše gore, kaj je nacrtano?ja si uvijek mislim, bolje slatkač nego gricke, čoksa, salame i slično... pa se počastim slatkačem... ali kaj je- je, ovisnik sam...nedao Bog večeg zla...

ivy
21.05.2011., 00:51
a kaj piše gore, kaj je nacrtano?ja si uvijek mislim, bolje slatkač nego gricke, čoksa, salame i slično... pa se počastim slatkačem... ali kaj je- je, ovisnik sam...nedao Bog večeg zla...

nemoj me slati u ovo doba noći da idem u škrinju gledati, jer će biti :mljac:

inana
21.05.2011., 00:53
Zagreb ti- Zagreb ja... da dođem ja pogledati? hehehe

ivy
21.05.2011., 00:58
slobodno :saint:

Davor
21.05.2011., 01:27
mislim da se ništa ne može mjeriti sa sladoledom od oraha 8-)Dakle, nisi probala sladoled od burbon vanilije u kanti od 2,5l. Isto je eisstern kao i orah i zapravo nevjerojatno povoljan, a fiiiiin :mljac: (i potraje neko kraće vrijeme)

Ne znam kako će ispasti slika kantice: http://www.barcoo.com/images/product_images/0019/8374/c63123e20151d34f3a39fb98bc6292033273f2cb_DE_200464 53.jpg

kloolk
21.05.2011., 09:15
http://www.e-commerce.pl/Lidl-Eisstern-Premium-lody-orzechowe,41384.html

evo linka na orah, mmmmmmm

ivy
21.05.2011., 15:33
davore, probala sam tu vaniliju, ali ništa mi se ne može usporediti sa brdom ušećerenih prženih oraha u ovome:angel:

Davor
21.05.2011., 16:40
... ali 2,5 puta je 2,5 puta :lol:

ivy
21.05.2011., 16:52
ok, imam respekt prema kanti sladoleda:coffee:

azrijelka36
21.05.2011., 20:58
jeste vidjeli one predivne posteljine za djecu..od 30. tog mislim da je katalog?
ima dekica..posteljine za kimbać-baldahin, jastučnica, navlaka za veći jorgan..
a likovi-diney winne pooh, minnie-roza, mickey-plava i još neke...
meni sve tak lijepo da bi ih sve uzela :D
već smo kupili 3 dekice za bebu i 2 velike..heheh..a ja bi još jednu :)

e da-mi nakupovali one karniše-koje su sad od četvrtka bile na akciji..po 88 kn

Cathy
21.05.2011., 21:14
Dakle, nisi probala sladoled od burbon vanilije u kanti od 2,5l. Isto je eisstern kao i orah i zapravo nevjerojatno povoljan, a fiiiiin :mljac: (i potraje neko kraće vrijeme)

Ne znam kako će ispasti slika kantice: http://www.barcoo.com/images/product_images/0019/8374/c63123e20151d34f3a39fb98bc6292033273f2cb_DE_200464 53.jpg
I vjerojatno je dijetni, s obzirom na Davorovu liniju.;-)

Davor
21.05.2011., 21:28
A-ha, dijeta za oporavak izbjeglica iz Biafre :mljac:

emily
21.05.2011., 21:57
kupila sam nekakve napolitanke, 1kg za ca 16 kuna
uzela sam ljesnjak, ali imaju i od cokolade
uzasne su
slano-slatke:zbunj:

zao mi je baciti, a nisu za jesti

Cathy
21.05.2011., 22:15
kupila sam nekakve napolitanke, 1kg za ca 16 kuna
uzela sam ljesnjak, ali imaju i od cokolade
uzasne su
slano-slatke:zbunj:

zao mi je baciti, a nisu za jesti
Nama su isto loše, neke u kutiji. Jesu i ove u kutiji?

Ninjago
21.05.2011., 22:20
Namazi od maline i jagode su im super ,ni cijena im nije losa ,oko 9 kn.

emily
21.05.2011., 22:50
Nama su isto loše, neke u kutiji. Jesu i ove u kutiji?

da, u kutiji, zelenkasta za ove od ljesnjaka

ovo mi je pouka, kila napolitanki za 16 kuna NE MOZE biti dobra
drzim se Krasa, je da kosta ali ne mozes fulati

ivy
22.05.2011., 09:06
emily, ne bih se s tobom složila. slatkiši u lidlu su više manje predobri (evo ti si mi prvi glas za nešto loše), dapače, bojim se uopće prići polici - ne znaš šta je bolje od čega :-)

Cathy
22.05.2011., 13:21
emily, ne bih se s tobom složila. slatkiši u lidlu su više manje predobri (evo ti si mi prvi glas za nešto loše), dapače, bojim se uopće prići polici - ne znaš šta je bolje od čega :-)

Osim napolitanki, nas je 5 u kući, i nikom ne valjaju. Ostalo je dobro, čak i i čips.

Lucas
22.05.2011., 13:54
čips im je mrak...jedino njihov kupujem (kad kupujem)...franckov mi je odvratan,,,,
a što se tiče napolitanki,stvarno tu jedino kraševe priznajem.....
sve ostalo mi je super iz lidla-bomboni,čokolade,čok.namazi,štapići,keksi...ma svi slatkiši....
(osim gumenih bombona to nisam nikad niti jedne probala- vjera mi brani :mrgreen:
/ to za mene nisu slatkiši )

Ibili
22.05.2011., 14:31
jel tko vidio u kojem zagrebačkom Lidlu ovo:

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-93F3C5D4-E3EBCC2E/lidl_hr/hs.xsl/index_20205.htm

Cathy
22.05.2011., 16:58
jel tko vidio u kojem zagrebačkom Lidlu ovo:

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-93F3C5D4-E3EBCC2E/lidl_hr/hs.xsl/index_20205.htm
Ja sam to htjela kupiti, kaj je već bilo na akciji?
A vidim, od 19.5..

AnneMary
23.05.2011., 11:21
ja kupila na Jankomiru!
Nisam isprobala ali nadam se da djeluje jer to je baš ono šta mi treba!

Ibili
23.05.2011., 12:04
kada si kupila?
jel bio još koji komad?

lukava puščica
23.05.2011., 12:06
danas su legići u lidlu http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-6473EC14-A6576BBC/lidl_hr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=20228 pa kome treba...

azrijelka36
23.05.2011., 13:20
meni su prefine njihove napolitanke-one crvene, u malom pakiranju..kad budu na akciji-onda navalimo :D

dani1
23.05.2011., 14:59
Kupila sam deterđent za veš Formil 8 kg na akciji i jako sam razočarana, ne pere mi dobro. Njihov lel mi je daleko bolji.

CAPPY
23.05.2011., 15:10
danas su legići u lidlu http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-6473EC14-A6576BBC/lidl_hr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=20228 pa kome treba...

Jel netko uškicao što se nudi i da li su stvarno akcijske cijene ?

CAPPY
23.05.2011., 15:14
meni su prefine njihove napolitanke-one crvene, u malom pakiranju..kad budu na akciji-onda navalimo :D

I mi ih obožavamo, a i svi koje ja znam da su ih probali...

Amalthea
23.05.2011., 15:19
Pa gle, sad je u TL jedan od ovih setova koji se nude jeftiniji nego u Lidlu.

Paket Lego duplo kockica je jeftiniji, ali obični Lego je po 89,99... a takvih kompletića ima u Mercatoru od 69,99 do 99,99 pa eto. Neki su jeftiniji, neki nisu.

azrijelka36
23.05.2011., 16:23

evo mi upravo kupili legiće za poklon-one kocke-traktorić!

flopica
23.05.2011., 16:33

i meni su te napolitanke super
prašak za veš najbolji max trata,
za šareno formil može proći...

darci
23.05.2011., 16:46
jel ima netko možda onaj njihov silvercrest babyphone? opet je u ponudi 30.5. nisam baš zadovoljna s Tomy-jevim jer ne radi mi najbolje na moru (betonski zidovi), pa bih probala uzeti ovaj ako valja.

Davor
23.05.2011., 16:56
Bojim se da radio valovi ne diskriminiraju različite robne marke :coffee:

VIPmama
24.05.2011., 13:07
napolitanke Lidlove su najbolje one na kojima je šalica kave, te su im naj. Prozirni celofan, pakirane po pol kile. Doduše, dugo ih nisam vidjela, ne znam jel ih još ima

Cheerilee
24.05.2011., 16:11
Ja kupila danas sandalice za dečka vel 26 (odgovaraju našem broju 27), 75kn
i paket od tri majice kratkih rukava, stvarno su super (i dizajn i materijal...), 60kn i neš sitno...

Adrijana
24.05.2011., 16:26
I ja sam uzela sandalice za dečka, mislila sam bar za dvorište. A kad ono, sandalice su baš super! I kompletić majica i kratke hlačice za 60kn.
Neki dan su imali kvačice (u Čk ih još imaju), gumene, žute, odlične su.:-)

Cheerilee
24.05.2011., 16:46
I ja sam uzela sandalice za dečka, mislila sam bar za dvorište. A kad ono, sandalice su baš super! I kompletić majica i kratke hlačice za 60kn.
Neki dan su imali kvačice (u Čk ih još imaju), gumene, žute, odlične su.:-)

Ja sam se isto iznenadila kako su dobre, uzela sam one s otvorenim prstima....
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-78B6D15F-75DF2BC7/lidl_hr/hs.xsl/index_20232.htm (skroz desno..)
Za curu nisuimali veličine pa se mislim zaletit do vž-a.....

A majčice sam uzela ove skroz dolje desno na slici, prekrasne.....
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-78B6D15F-75DF2BC7/lidl_hr/hs.xsl/index_20239.htm

rena7
24.05.2011., 17:10
Ajme, ja sam poslala mm u Lidl i on se je totalno raspametio. Do sada je išao u Lidl u našem gradiću, a tamo je uvijek gužva. Ovaj puta je otišao u drugi, nije bilo gužve, a izbor je bio savršen. Kupio je sve od dječje robe što mu se je svidjelo. Danas čekam da stignu sandalice. Zimus smo kupili gležnjerice i bile su predobre. Meni osobno bolje od onih koje smo kupili u eccu. U lidlovim gležnjericama su mu nogice bile tople, a u ovima- pa baš i ne. Tako da vjerujem da će i sandalice biti odlične.
Inače, u Lidlu obvezno kupujemo pidžame, tijesto, sokove, slatkiše (farina napolitanke u plavoj vrečici su mi super), sladoled, jogurte, garderobu, sredstva za čišćenje kupaonice i kuhinje, znala sam kupiti i tablete za perilicu, čipi čips... ma svašta. Iako, u zadnje vrijeme su poskupili, hm...
E da, gledala sam Lidlove stranice u Sloveniji. Definitivno, da sam u Zg ili okolice, jednom tjedno bi posjetila Lidl u Brežicama. Isplati se, svakako. I ovako razmišljam, kada smo u Zg nekim poslom da jednom mjesečno produžimo do Brežica.

ivarica
29.05.2011., 18:28
ima li jos uvijek ananasa na akciji, odlican je skroz zdrav i svjez

Beti3
29.05.2011., 18:46
Bojim se da radio valovi ne diskriminiraju različite robne marke :coffee:

:lol:Dooobar,

I debeli zidovi.

azrijelka36
30.05.2011., 15:22
kupila danas 2 disney posteljine. jednu sa minnie i jednu winnie pooh..naravno i pripadajuće dekice hehe...
bila ujutro u 8.10--još su samo 3 ostale-2 sa mickeyem i jedna minnie..
a one ogradice za krevetić se sve razgrabile odma..

gabica80
30.05.2011., 15:38
i pitanjce kakva je ta posteljina meni je mama uzela pa cekam sada da donese ...kako ti se cini???

sweetmint
30.05.2011., 15:50
Mi smo danas uzeli zastitu za krevet po 149 kn, takve iste se prodaju po 400,00 kn.

marta
30.05.2011., 15:53
Meni je posteljina iz Lidla odlicna. Ne znam kakva je ta konkretna, al ono sto imam je odlicno.

azrijelka36
30.05.2011., 15:54
i pitanjce kakva je ta posteljina meni je mama uzela pa cekam sada da donese ...kako ti se cini???
meni je ok..navlaka je za veliki jorgan i za jastučnicu, ogradica je dosta dugačka, a ono za baldahin može komotno poslužiti za plahtu-isti je materijal kao i navlaka-za kimbać i za dvije plahte

VIPmama
31.05.2011., 10:37
mi imamo nekoliko posteljina njihovih, jako kvalitetno :)

MarijaP
20.06.2011., 15:55
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-E854B806-4F93A550/lidl_hr/hs.xsl/20806.htm

Da li ste probali ista od njikove kineske hrane?

Da li su kineske rolice prikladne za djecu od 2 i 3 god? Meni se to čini dobro za probati pa da vidim kakva su vam iskustva. S čime to poslužujete?
Probala sam nekakve proljetne rolice u restoranu, ali prije 100 godina i čini mi se da je to bilo posluženo s nekim umakom kao predjelo.

babyboys
20.06.2011., 16:01
rolice same po sebi nisu problem, pitanje je samo kako su ove dotične začinjene i jesu li uopće.
(nisam probala)

Adrijana
20.06.2011., 16:12
Lovro jede te rolice u restoranu, e sad za ove kupovne nemam pojma. Najbolje ti je pročitati sastav, moglo bi tu svakakvih emulgatora biti unutra.

Davor
20.06.2011., 16:58
Dobro je provjeriti sastav tih gotovih džidža. U nekakvim njihovim zamotuljcima sam pronašao da ima ulja od pamuka, a to je super za izbjegavanje.

Amandica
20.06.2011., 18:21
Meni su super njihovi smokiji za klince, bez kikirikija :)

babyboys
20.06.2011., 23:18
je, i meni. za mene.

NanoiBeba
21.06.2011., 10:22
Meni su super njihovi smokiji za klince, bez kikirikija :)

uopće ih nisam skužila. nadam se da ću ih pronaći jer je moja cura alergična na kikiriki a stalno se zapikava na smokije

babyboys
21.06.2011., 10:43
ne možeš fulat, ogromna je vrećica, nekakva crvenkasta

MarijaP
21.06.2011., 18:41
Dobro je provjeriti sastav tih gotovih džidža. U nekakvim njihovim zamotuljcima sam pronašao da ima ulja od pamuka, a to je super za izbjegavanje.

Nikad čula za to, a stalno čitam sastave. Najčešće piše biljno ulje, pa ti pogađaj koje.

Hvala za info!

Sad su mi djeca opet bolesna pa ništa od kupovine kineskih delicija.

sorciere
21.06.2011., 21:33
nije mi dao vrag mira :mrgreen: pa sam išla čitati početak ovog topika... ako vam se da- probajte usporediti prehrambeni asortiman (prepolovljen) i cijene koje smo naveli na početku, i ove sada... npr. grana padano je s 12 došao na 14kn... čokolada za kuhanje je bila 6 (5,99), sad je 8 (7,99)...
nemam više stare račune, ali imam ovogodišnje - pa sam malo i tu radila "računicu"...
ovogodišnje: voda cetina (2l) s 3,49 na 3,99
hrenovke (njihova marka) - sa 6,99 na 8,49 (6,99 /7,99 /8,49)
čips slani (obični) s 4,49 na 4,99 (4,49 /4,79/4,99)
ulošci s 6,99 na 7,99...
itd...

cijene dižu postepeno, tako da psihološki izgleda manje - ako čovjek usporedi prethodni račun sa sadašnjim. no ako ih ima npr. 10 - onda se ipak vidi ;-)

o prehrambenom asortimanu se isto ima što za reći:
smrznuto povrće - možda 30% od prvobitne ponude
smrznute slastice - nema odavno, osim sladoleda i tu i tamo nekih tragova ostalog
voće i povrće svježe - cijene su iste (nekad i više) od interspara, ali i od konzuma :šok:
sredstva za čišćenje /higijenu - cijene su iste kao i drugdje (ne računam akcije), tako da mi bipa ispadne puno povoljnija u konačnici

itd...

i gdje je nestao mit o jeftinom lidlu????

Ninči
21.06.2011., 22:49
I ja sam primjetila stalan rast cijena....a o brašnu, šećeru, ulju, mlijeku, nećemo ni pričati. Prije godinu i pol je mlijeko bilo 2.29 kn, a sad je na sniženju to isto mlijeko 4.50kn :/ Znači, 100%!

sorciere
22.06.2011., 02:06
dukatovo 2,8 trajno - je bilo čak 5,99... (sad su mislim spustili na 5,79)... jer su akcije gdje se nađe i ispod 5, samo nema onog čepa koji se otvara i zatvara...
šećer su "spustili" cca 50 lipa pa je oko 7,5... ulje im je jednake cijene kao i drugdje (a bilo je i po 2kn jeftinije)... podravkin senf je ista cijena kao u intersparu, a bio je jeftiniji. isto je i s drugim artiklima hr proizvodnje, koje sam uvijek kod njih kupovala zbog cijene.
moram potražiti u dućanima hrenovke koje radi ppk, jer me baš zanima originalna cijena. naime, vode se pod robnu marku, ali ih radi ppk...
rolano lisnato je isto poskupilo, i sad je razlika od konzuma - bijednih 50 lipa...

Cathy
22.06.2011., 10:12
i gdje je nestao mit o jeftinom lidlu????
Pa gle, za obući djecu, meni je još uvijek Lidl najjeftiniji.:-)

Ninči
22.06.2011., 11:11
Ali hajde, mlijeko, brašno i šećer su svagdje poskupili....i kava isto. I masa drugih artikala.

Honey
22.06.2011., 18:48
Prekjučer je u Lidlu bila kila šećera 5,99 Kn. Odmah smo uzeli 3 komada :)

sorciere
22.06.2011., 19:52
Ali hajde, mlijeko, brašno i šećer su svagdje poskupili....i kava isto. I masa drugih artikala.

jesu - no u marži prednjači konzum, a cijene u lidlu su praktički izjednačene s njihovim. u startu su bili znatno jeftiniji, sad neznatno (ako gledamo općenito) - a na kraju će ispast isti.

sorciere
22.06.2011., 19:52
Pa gle, za obući djecu, meni je još uvijek Lidl najjeftiniji.:-)

najjeftiniji od...? s kim si uspoređivala cijene?

dalmatinka
22.06.2011., 23:35
Pa jaj rijetko idem više u Lidl , što zbog većih cijena , što zbog manje ponude.
Jednostavno mi nije što je nekad bio.
Zadnje sam si kupila neku majicu za 79 kn , ali za tu lovu ima na svakom kantunu.

MarijaP
23.06.2011., 01:35
Prekjučer je u Lidlu bila kila šećera 5,99 Kn. Odmah smo uzeli 3 komada :)

Gdje si čula za tu akciju?
Ja pratim na netu i nisam uhvatila.

sorciere
23.06.2011., 03:06
možda kod honey. svi lidlovi imaju i neke svoje "interne" akcije.

Cathy
23.06.2011., 09:09
najjeftiniji od...? s kim si uspoređivala cijene?
Pa gle, sandale za dijete sam platila 79,90 kn, a slične takve u Planetu obući nemaš ispod 130 kuna. Majce sam plaćala po 25 kuna komad, a takve sa slikom u C&A nemaš ispod 40-50 kuna komad. Tajice po 33 kune, a u Zari i Bennetonu su po 60-70 kuna.
I sada češ reći, da naravno da je jeftinije, kada sam uspoređivala sa "markama".:mrgreen:

Smajlich
23.06.2011., 14:17
Svi su sve (ili većinu toga ) poskupili...Konzum je ajmemajko, a bome ni Mercator nije daleko...možda je Tommy još ok. Za interspar ne znam, jer ga nemam blizu. A u Lidlu i dalje ima stvari koje su jeftinije nego drugdje.

Honey
23.06.2011., 14:30
Gdje si čula za tu akciju?
Ja pratim na netu i nisam uhvatila.
Bila drugim poslom u Lidlu i slučajno spazila, Karlovac.

ivy
23.06.2011., 16:50
ajde, plis, ako vidite ovo u nekom lidlu u ili oko zagreba, da mi javite, tu kod mene nema
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-FEE17683-359C3079/lidl_hr/hs.xsl/index_20644.htm

sorciere
23.06.2011., 17:48
I sada češ reći, da naravno da je jeftinije, kada sam uspoređivala sa "markama".:mrgreen:

kak me čitaš :mrgreen: ...
naravno da to kažem - jer je tako. usporedi s ponudom dućana iste kategorije, pa ću ti vjerovati ;-)...

Cathy
23.06.2011., 18:18
kak me čitaš :mrgreen: ...
naravno da to kažem - jer je tako. usporedi s ponudom dućana iste kategorije, pa ću ti vjerovati ;-)...
Od dućana iste kategorije idem samo u Lidl.:mrgreen:
Bila sam u Sloveniji u Hoferu, i cijene su slične Lidlovim, a i kvaliteta.
Bila sam i u Kik-u, i to mi je jednako kineskim dućanima.
Kvaliteta dječje odjeće u Lidlu je jednaka "markama" koje sam prije spomenula, a cijena osjetno niža.:-)

sorciere
23.06.2011., 19:16
Od dućana iste kategorije idem samo u Lidl.:mrgreen:
lol

moram jednom u slovenski lidl, tek toliko da vidim razliku. no za sada - itekako dobro gledam sve letke, i u lidlu kupujem samo ono što ne mogu naći drugdje.

Ninči
23.06.2011., 22:54
Eh, kad usporedim cijene Njemačkog Lidla sa ovim cijenama u našem Lidlu, dođe mi da plačem! Jasno mi je da plaćaju porez i carinu, ali baš da moraju toliko biti veće cijene (a s druge strane-standard 10 puta manji)...
I općenito su u svim dućanima u Njemačkoj cijene niže, osim u Mulleru...u Njemačkoj su u Mulleru ili iste ili čak više cijene u odnosu na nas- informacija iz prve ruke. Zato su mi nekako još draži :mrgreen:

I sada teški offtopic....što očekivati od stranaca kad smo i našim proizvođačima samo spužve za cijeđenje love?! Tako recimo TDR svoje proizvode prodaje najskuplje u onoj zemlji gdje ih proizvodi-u Hrvatskoj, i to mi je totalno nelogično! Jeftinije su u Srbiji, još jeftinije u Bosni, a najjeftinije u Sloveniji! :roll: To mi je baš žalosno! S druge strane- u Njemačkoj ona velika Nutella košta 2 eura (cca 15kn), dok kod nas mala košta 19 kn najjeftinije. Dođe mi žao što živim tu gdje živim :roll:

dalmatinka
23.06.2011., 23:38
Ninči , za ovo s cigaretama , najblaže rečeno ,nisi upućena.
Proizvođačka cijena cigareta je 3-4 kn , ostalo je trošarina ,
koja nema veze s TDR-om nego s našim zakonima.
Dabogda koštale 100 kuna .

sorciere
23.06.2011., 23:54
dalmatinka, nemoj da bankrotiram! :P

Lucas
23.06.2011., 23:56

:lol: jao hvala ti na prosvjetljenju, ja uredno (brzopleto) čitam DTR :mrgreen: i mislim si kaj ove dvije briju.... ahahahaha oprostite cure na OFF-u

Cathy
24.06.2011., 00:00
dalmatinka, nemoj da bankrotiram! :P
Možda bi lakše prestala.:mrgreen:
Zamisli kaj sve možeš kupiti za te pare.
Tako meni kuma kada se pohvalim da sam opet pokleknula i kupila ledo quatro.:lol:
Ali dobra sam, kupujem ga samo na akciji.:yes:

Ninči
24.06.2011., 01:51
Jasno je meni da ima veze i sa trošarinama. I Slovenija i Bosna imaju trošarine, vjerojatno i Srbija. Plus još što se valjda plaća i carina na uvoz cigareta u te zemlje. Pa mi ta računica nikako ne ide u glavu. Je li moguće da su slovenske trošarine+carina zajedno manje od hrvatskih trošarina?

iva1602
24.08.2011., 12:31
jel netko vidio one knedle sa šljivama i cimetom?? ja ih više nigdje ne mogu naći...kaj su povukli iz prodaje ili kaj

babyboys
24.08.2011., 12:36
ja ih vidjela na jankomiru prije par dana, u onom bočnom frižideru, malom

Davor
24.08.2011., 16:38
Ivarica ih je nazvala "marsovci na obdukciji" (jer su joj jakobijeli) pa ih od tada tako zovemo doma :lol:

emira
25.08.2011., 15:28
ajde, plis, ako vidite ovo u nekom lidlu u ili oko zagreba, da mi javite, tu kod mene nema
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-FEE17683-359C3079/lidl_hr/hs.xsl/index_20644.htm

U utorak vidjela u Lidlu u Vrapču i Jankomiru

Beti3
25.08.2011., 15:31

Samo ih nazovi na tel 0800-200 220 od 8-19 i poslat će ti u Lidl po tvojoj želji. Meni jesu.

Ninči
25.08.2011., 18:14
Iva, i ja sam vidjela jučer u Dugom Selu, dakle još su u prodaji :)

ivy
25.08.2011., 22:49
hvala, kupila sam :-)

MaMiZg
16.09.2011., 15:34
Pozdrav svima!
Ja sam u potrazi za dječjim gumenim čizmicama (za dečka) broj 24/25.
Akcija je počela jučer i pretražila sam tri dućana u periodu od 8:00 do 10:00 h ali više ih nigdje nije bilo! (bilo je svih brojeva osim tog)
Ako ih je netko slučajno uočio, bila bih zahvalna na informaciji.

Davor
16.09.2011., 22:24
Bit će toga opet :raspa:

MarijaP
16.09.2011., 23:45
Ima li tko stapni mikser?

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-5EEE41D0-31134EC6/lidl_hr/hs.xsl/index_22331.htm

treba mi, a nisam sigurna u odnos cijene i kvalitete

Gost
17.09.2011., 13:07
Pa imaš na njega 3 godine garancije !

Beti3
19.09.2011., 19:15
Da li je netko kupio ili vidio ove majice sa prslukom?
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-BD853B1F-51486023/lidl_hr/hs.xsl/index_22229.htm

Kako izgledaju u živo?

Cheerilee
19.09.2011., 19:20
Ja kupila zeleni prdluk, odlican je. Super je obraden, jako uredno sasiven! Ocjena cista 5! Jedino su malo manji modeli, ja sam uela deckicu 116, a inace nosi 104/110(s tim da vise naginje k 110).

Beti3
19.09.2011., 19:23
Hvala, onda ću se uputiti do grada. Baš mi se sviđaju.

Cheerilee
19.09.2011., 19:23
Kupla sam i pink kaputic zacuru 55kn, dvoje strampice za 33kn, i roznu haljinicu s ljubicastim/tockastim tajicama za 79kn.... Sve mi je odlicno....

rosa
19.09.2011., 19:58
Ovaj tjedan mi se ponuda za curice čini jako dobra. No mi za svog dečka nismo niš našli jer mi se i materijali i dizajn čine za dvije klase ispod ponude za curke...šteta.

jelena.O
20.09.2011., 19:16
zanima me ova tjestenina koja se sad reklamira za wok ( ili tak nekaj slično) to je rižina tjestenina?????

Cheerilee
20.09.2011., 19:37
imaš neki link?
nigdje nemogu naći tu tjesteninu...

jelena.O
20.09.2011., 20:22
bilo na telki ni ja nemrem nać link

pepi
21.09.2011., 08:31
zanima me ova tjestenina koja se sad reklamira za wok ( ili tak nekaj slično) to je rižina tjestenina?????

Evo linka: http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-20038710-7E00B531/lidl_hr/hs.xsl/22516.htm

Cheerilee
21.09.2011., 08:55
Dakle, nije rižina (meni osobno nije ni fina....).....

Al već vidim da ću u četvrtak do Lidla...;-)

josipal
21.09.2011., 10:15
jel imaju vrece za spavanje u ponudi?

josipal
21.09.2011., 10:17
cizmice vidjela u Novoj Gradiski

jelena.O
21.09.2011., 15:35
Dakle, nije rižina (meni osobno nije ni fina....).....

Al već vidim da ću u četvrtak do Lidla...;-)onda ja neću

M@rtin@
21.09.2011., 19:40
meni su super njihovi grudnjaci i čarape (kaj se tiće odjeće).

baš ne stignem kupit dječju robicu jer sve pograbaju do 8.05, a ja nejdem navaljivat i gužvat se tak da dok dođem već je rasprodano.

od špeceraja većinu kupujem tamo. sviđa mi se kaj nema muljanja s cijenama ko npr. u Plodinama

silkica
21.09.2011., 22:03
Četkice za zube dentalux meni su super!I pasta za zube isto!I baby vlažne maramice softino!Mileram milbona je najbolji na koji sam naišla,kao i vrhnje za kuvanje!

dalmatinka
22.09.2011., 09:14
Ja rijetko zalazim u Lidl , još jedan proizvod koji sam povremeno kupovala su izbacili iz ponude ,a
to su polupečeni kroasani . Bili su mi praktični za ostaviti djeci ujutro prije škole .
Dječje odjeće u brojevima iznad 122 gotovo da uopće nemaju .
Sviđa mi se njihova riža na mlijeku , još kad bude na popustu za 2.22 kn , opskrbim se zalihama.
Voće i povrće im moram pohvaliti , stvarno uvijek bude ok.

Mrs Happy
25.09.2011., 00:45
Kesten pire, smrznuti. Ima secera, ali nema nikakvih drugih dodataka, boja, pojacivaca okusa, konzervansa itd.
Sladoled od vanilije. (U ostalim supermarketima je tesko naci samo vaniliju. Uvijek su neke kombinacije, a kod Lidla je samo vanilija u kutijici)
Papirnate rucnike i maramice. (Moj muz kaze da su jeftiniji i bolje kvalitete nego u ostalim supermarketima).

I hrpu drugih stvari na koje slucajno naletimo bas kad ih trebamo kao npr zastitnike za stolove (bas kad je maleni prohodao), plocu za pisanje a s druge strane magnetna ploca (bas kad smo odlucili da je vrijeme za vjezbanje fine motorike), velike spuzve za lezaljke (taman kad smo vec odustali da tako velike necemo nigdje naci po normalnoj cijeni) itd itd, ali to su stvari na koje zbilja covjek anleti jednom i onda ih vise nema.

juby
27.09.2011., 17:29
Ja redovito kupujem tamne čokolade, omjer kvalitete i cijene više nego povoljan ;)
Zatim odječu za curicu, kako kada. Znala sam naići na super termo čarapice s gumicom na dnu (protiv klizanja) i hukahopke.
Zatim, ponekad voće i povrće iako više volim plac ;)
Pa lisnato tijesto, topljivi sir za mazanje, smrznuti grašak...

Smajlich
27.09.2011., 18:42
Povoljna je i bijela čokolada, 4.49 čini mi se, a to je super cijena, ukusna je i kvalitetna. Pogotovo stoga jer ju ja trošim dosta na kolače. Odličan im je onaj troslojni WC-papir, zatim ručnici i maramice. Mozzarella i listovi za pite i savijače-povoljni i kvalitetni. Za bebača sam kupila povoljne čarapice (2 para 11kn), samtane hlače (44kn) i vjetrovku (88kn). Dosad mi je njihova roba bila i više nego kvalitetna za cijenu koju platim.

ljiljan@
27.09.2011., 21:23
Dječje odjeće u brojevima iznad 122 gotovo da uopće nemaju .
To i meni smeta!

Cathy
27.09.2011., 22:33
To i meni smeta!
Pa ja sam nedavno kupila jakne, a u najavi je puno toga za veće.

Ripcord
28.09.2011., 00:16
To i meni smeta!

I meni! Netko je spomenuo mozzarellu, u subotu je 4 kn (mi je doma puno koristimo u salatama, pa nam je ovo :-D)

juby
28.09.2011., 11:09
Povoljna je i bijela čokolada, 4.49 čini mi se, a to je super cijena, ukusna je i kvalitetna. Pogotovo stoga jer ju ja trošim dosta na kolače. Odličan im je onaj troslojni WC-papir, zatim ručnici i maramice. Mozzarella i listovi za pite i savijače-povoljni i kvalitetni. Za bebača sam kupila povoljne čarapice (2 para 11kn), samtane hlače (44kn) i vjetrovku (88kn). Dosad mi je njihova roba bila i više nego kvalitetna za cijenu koju platim.

Da, zaboravih dodati i bijelu čokoladu. Povoljan omjer cijene i količine. Ostale (tipa Milka i sl nisu ni do koljena).

laura29
01.10.2011., 11:31
Danas u Lidlu ograda za krevet po 100 kuna. Bilo ih je u Dubravi i nakon 8.20.

MarijaP
02.10.2011., 11:16
Danas u Lidlu ograda za krevet po 100 kuna. Bilo ih je u Dubravi i nakon 8.20.

nisam vidjela akciju na netu. Pretpostavljam da se radi o akciji u jednom ducanu. Mozes li napisati o kojem se ducanu radi?

Bila sam u Lidlu kad je bila akcija u svim ducanima, ali nisam mogla nositi :(

laura29
02.10.2011., 11:39
To je akcija subotom (vrijedila jučer 1.10.). Možda ih još ima ako nisu sve prodali. Trebalo je biti u svim Lidl dućanima. MM pronašao u Lidlu u Aveniji Dubrava.

laura29
02.10.2011., 11:43
Zaboravih napisati da ograda izgleda dosta kvalitetno napravljena. I može se protegnuti do 106 cm duljine te se može (ako madrac nije unutar okvira kreveta) pomoću dva gumba preklopiti prema dole.

domy
02.10.2011., 16:27
Zaboravih napisati da ograda izgleda dosta kvalitetno napravljena. I može se protegnuti do 106 cm duljine te se može (ako madrac nije unutar okvira kreveta) pomoću dva gumba preklopiti prema dole.
Ja kupila ali nisam skužila kak se produži.
I kaj se potegne prema dolje to ne kužim

laura29
03.10.2011., 14:11
Ja kupila ali nisam skužila kak se produži.
I kaj se potegne prema dolje to ne kužim

Povuče se ogradica istovremeno s jedne i druge strane (princip povlačenja konopa) dok se ne začuje klik. Možda najbolje da ti vučeš s jedne strane, a netko drugi s druge strane. Na zglobovima s jedne i druge strane je plavi gumb koji kad se stisnu ogradica se može preklopiti prema dolje ako madrac nije unutar okvira kreveta.

čokolada
03.10.2011., 14:18
Netko je bio spomenuo kesten pire pa sam danas kupila. Grozan je! Skroz nedefiniranog vrlo čudnog okusa, pun nekih ljuskica, jako sladak, bljak. Po okusu mogao je biti i pasirani grah.

Ripcord
03.10.2011., 14:22
Netko je bio spomenuo kesten pire pa sam danas kupila. Grozan je! Skroz nedefiniranog vrlo čudnog okusa, pun nekih ljuskica, jako sladak, bljak. Po okusu mogao je biti i pasirani grah.

Ja isto kupila, potaknuta ovdje navedenom preporukom. Meni je samo bezukusan skroz (doduše probala jednu žličicu). Moram kupit šlag da ga probam nekako zamaskirat u nešto prihvatljivo muškoj populaciji doma.

Ripcord
03.10.2011., 14:27
E da, mm i ja se navukli na ovo (http://fddb.info/db/de/lebensmittel/diverse_yofrutta__quark_auf_frucht_erdbeere/foto.html) svježi sir s jagodama (taj nam je najbolji). Ima i neko drugačije pakiranje gdje je sve pomiješano, ali ovo je najbolje!

Lucas
03.10.2011., 16:06

ajme meni je prefin..... ak misliš na onaj od 250g za 9.99 - žuti/zlatni omot (nemam pojma kak se zove,smazala ga u roku keks) :oops:

savršen mi je...duuugo sam tražila kesten pire koji bi meni odgovarao po okusu i to je taj.....
ostali su mi bez boje,okusa i mirisa i čak ni nakon zaljevanjem sa rumom,čokoladom i šlagom nebi bili tak fini
ovaj mi je najtaman...samo našpricam šlaga gore i "davljenje" može početi :mrgreen:

mamaduda
03.10.2011., 16:33
danas su tortilje u ponudi, da li je netko probao?

Jelka
03.10.2011., 16:46
nisam vidjela akciju na netu. Pretpostavljam da se radi o akciji u jednom ducanu. Mozes li napisati o kojem se ducanu radi?

Bila sam u Lidlu kad je bila akcija u svim ducanima, ali nisam mogla nositi :(
MarijaP, jesi uspjela kupiti ogradicu? Ja jesam, ali na našem krevetu ne funkcionira (okvir je viši od madraca, a to nisam znala, baš šteta). Hoćeš ju ti, naravno za 100kn? Ako ne, imam još račun pa ću je vratiti.

domy
03.10.2011., 22:02
MarijaP, jesi uspjela kupiti ogradicu? Ja jesam, ali na našem krevetu ne funkcionira (okvir je viši od madraca, a to nisam znala, baš šteta). Hoćeš ju ti, naravno za 100kn? Ako ne, imam još račun pa ću je vratiti.
ne kužim kako ti je viša od kreveta pa i treba biti viša da djete ne padne

Berlin
03.10.2011., 22:05
Ovo sredstvo protiv mrlja iz Lidla - da li je sigurno i za tamnu odjeću?

MarijaP
03.10.2011., 23:02

da li je od Safety 1st? Takvu sam vidjela u Lidlu nedavno?
http://www.safety1st.com/usa/eng/Products/Home-Safety/Bed-Rails/

nasmadrac je poprilicno glomazan. Sta trebam premjeriti da skuzim moze li to kod nas ili ne?

Jelka
03.10.2011., 23:06
MarijaP, da, to je ta Safety 1st, samo kaj je tkanina plava.

domy, madrac je u okviru, ne znam kak bih ti objasnila. Ajoj, sad sam skužila gdje si me krivo shvatila! Dakle okvir kreveta, ne okvir ogradice.

Ova ogradica funkcionira na krevetima kod kojih je madrac položen na podnice i nema ruba koji ga bočno zatvara, ak me kužite.

Davor
04.10.2011., 00:24
Ovo sredstvo protiv mrlja iz Lidla - da li je sigurno i za tamnu odjeću?A koje?
Imaju svoju robnu marku W5 nekakav "blagi izbjeljivač" u pakiranju od 2 litre i bio je po smiješnih (valjda) 12kn, a po sastavu i učinku je identičan tekućim izbjeljivačima na bazi kisika iz DM-a ili od veniša. Najtoplija preporuka.