PDA

Pogledaj cijelu verziju : ledeni vjetar sa šumskim voćem

pužić
12.10.2009., 15:07
Jeste probali?Ja sam jela neki dan i oduševila se :) .od šumskog je dobilo dozu kiselkastog okusa što volim u kolačima, u sredini su bile banane a dolje i gore šumsko, ono zamrznuto, pa dobro, dobro ocijeđeno, upijen višak tekućine s ubrusom (tako mi je rekla teta koja je radila).Tko voli šumsko voće evo ideje, kod nas će se naću ubrzo na meniju :)

ivancica
12.10.2009., 15:23
:mljac: , pravila sam ja. Nešto prekokrasno. Ali ja sam uzela onu neku mješavinu-jagode, borovnice, kupine, višnje. I nisam stavljala banane. Mada, mislim da je i s njima fino. Probajte svakako, moja preporuka isto.

Lu
12.10.2009., 15:26
i, kako ide recept :cekam: ?
:mljac:

pužić
12.10.2009., 15:29
sorry nisam stavljala recept za ledeni vjetar jer sam mislila da to već i ptice na grani znaju 8)
http://www.coolinarika.com/recept/ledeni-vjetar-sa-slikom
evo, dakle umjesto ovog navedenog voća šumski mix

princess puffy
12.10.2009., 16:05
ja bih ga isto radila
ali da netko napravi kore umjesto mene

sve varijante japanskog vjetra su mi mrakača

Peterlin
13.10.2009., 09:51
ja bih ga isto radila
ali da netko napravi kore umjesto mene

sve varijante japanskog vjetra su mi mrakača

Kupi gotove svijetle kore za tortu i radi tortu po istom receptu, ili uzmi piškote pa slaži u pleh ili uski kalup umjesto biskvita (tak bi ja).

Nisam probala, jer jedina u kući jedem te stvari, a nije mi sila jer imam viška kila... pa češće pečem "starinske" kolače tipa orehnjače, štrudle, pite i zlevenke koje se redovito pojedu! :mrgreen: