PDA

Pogledaj cijelu verziju : pulsiranje u uhu, hitno

hohoho
19.01.2010., 21:49
drage moje, pls pomoc. od nocas osjecam u desnom uhu pulsiranje, kao kad vam je voda u uhu nakon kupanja u ritmu otkucaja srca. uzasno nervira, inace sam u 30.tj. citala sam na internetu svakakve gluposti :( , pls ak neko ima iskustva...hvala!

sandra23
19.01.2010., 22:26
Šum u uhu ili tako otkucaji koje čuješ(uz taj šum u uhu) spadaju pod pojam zvan Tinitus (http://hr.wikipedia.org/wiki/Tinitus) ili pulsirajući tinitus.Trebaš pregled ORL specijaliste.

Tashunica
19.01.2010., 23:06
drage moje, pls pomoc. od nocas osjecam u desnom uhu pulsiranje, kao kad vam je voda u uhu nakon kupanja u ritmu otkucaja srca. uzasno nervira, inace sam u 30.tj. citala sam na internetu svakakve gluposti :( , pls ak neko ima iskustva...hvala!
imam ja iskustva, ali moje iskustvo s tim uopće nije dobro.
imaš li još nekakvih tegoba osim pulsiranja?

hohoho
20.01.2010., 09:39
nemam drugih iskustava, nista me ne boli osim sto mi je tlak nizi oko 100/60. inece sam sklona upalama uha iako ovome nije prethodila upala bar ne klasicna u smislu boli.

hohoho
20.01.2010., 09:41
tashunica, kakva su tvoja iskustva s time, narucila sam se kod ORL sutra...

Tashunica
20.01.2010., 09:46
ako nemaš nikakvih drugih tegoba i ako ti je tlak nizak onda super.
moje iskustvo ću ti reći kad se vratiš od ORL i kažeš nam nalaz :mrgreen:

Tashunica
21.01.2010., 15:18
ho jesi bila na pregledu?

hohoho
21.01.2010., 15:26
jos jucer mi je pulsiranje prestalo tako da bez simptoma nemam po sto ici ORLu. u svakom slucaju hvala na brizi...

Žabica
21.01.2010., 15:28
Tashunica, a ja čekam ko znatiželjna baba da vidim koje je bilo tvoje iskustvo :mrgreen:

Anemona
21.01.2010., 15:35
Ja sam imala jednaka pulsiranja pred kraj trudnoće, prošlo je samo od sebe, ali meni je to bio grozan osjećaj.

Tashunica
22.01.2010., 13:32
Tashunica, a ja čekam ko znatiželjna baba da vidim koje je bilo tvoje iskustvo :mrgreen:
evo samo za tebe :mrgreen:
meni je takvo pulsiranje krenulo večer prije moždanog udara, ali uz hrpetinu drugih simptoma, zato sam i pitala da li ima još nekakvih tegoba.

hohoho
22.01.2010., 13:47
eto javljam se, sve je ok, nemam vise nikakvih simptoma tako da je to ocito bilo nesto prolazno...mozda vezano uz niski tlak i opcenito lose stanje kicme u trudnoci pa je i prokrvljenost losija pogotovo zbog loseg spavanja u raznim nemogucim i za kicmu nezdravim polozajima. u svakom slucaju hvala svima!

Indi
23.01.2010., 22:10
Meni je to pulsiranje trajalo više od godinu dana, taman kad sam se navikla, nestalo je. Najviše me nerviralo kad bih išla spavati i umjesto tišine, čujem pulsiranje.

Uglavnom, to nije bilo u trudnoći, a javilo se nakon upale uha +gljivice u uhu( koje sam sama navukla stavljajući sok čuvarkuće) koja je bila izliječena.

Strike
09.03.2010., 14:33
Cure,molim vas za pomoć. I ja sam počela osjećati bubnjeve u ušima,i to više puta dnevno (u fazi mirovanja,nakon tuširanja,po noći...)i uopće neznam šta bi to bilo :zbunj:Inače mi je tlak normalan, 100/60, jedino primjetila da mi je puls malo viši- od 90 do 110. Inače nosim trojke pa mi je jedan gin.rekao da bi bilo dobro provjeriti Fe. Šta vi mislite?

zibba
10.03.2010., 22:50
Meni je to pulsiranje trajalo više od godinu dana, taman kad sam se navikla, nestalo je. Najviše me nerviralo kad bih išla spavati i umjesto tišine, čujem pulsiranje.

Blago tebi, meni već 5 godina uperno u ušima zuji, pulsira, zvoni i slično, jedino je različitih intenziteta i povremeno se tip zvukova mijenja. Ovo me tješi da će možda i meni jednoga dana prestati. Inače sam niskotlakaš 90-60 na niže, preko 100 gornji ne prelazi, puls mi je uvijek povišen, ali mi je rečeno da je to zbog tlaka. Migrena je tu već barem 14 godina + tenzijske glavobolje.