PDA

Pogledaj cijelu verziju : što kupujete u mulleru ?

wana
25.07.2010., 21:48
kao što naslov kaže...uskoro dobivamo muller pa da se pripremim8-)

martinela
25.07.2010., 22:40
U Mulleru kupujem pelene-Pampers, omekšivač Lenor i prašak Persil pošto je sve to made in Germany a ne Poljska za istočno tržište koje se nalazi u našim cijenjenim trgovačkim lancima. I razlika je nebo i zemlja :)
Kupujem i sredstva za ćišćenje - njihovu marku Blink i zadovoljna sam.
Nagradim se i Nutellom koja je 19.99kn a u ostalim trgovinama je skuplja za 5 kn!!!!

Lucija Ellen
25.07.2010., 23:06
Imaju pelene Beauty baby, u vrijeme kad smo mi kupovali bile su makar dvostruko jeftinije od vecine razvikanih pelena, a meni se cini, kvalitetnije.

n.grace
25.07.2010., 23:12
Beauty baby ima i kozmetiku, kupila sam šampone (ja ih koristim), vrlo sam zadovoljna. Imaju od nevena i obični, vrlo dobar sastav (bez konzervansa, ovaj od nevena ima i neki certifikat, čini mi se), lijepo očiste kosu...

TeddyBearz
25.07.2010., 23:44
Nutellu, Milku, Haribo, L'Oreal šampone, Persil, Dash - za sada, a namjeravam isprobati i ponešto od njihove kozmetike. :klap:

iki
26.07.2010., 00:18
Jako puno njihovih blink i ostalih njihovih proizvoda: npr. wc gel oko 5kn, tablete za suđericu, vlažne maramice za kućanstvo, wc papir, maramice u kutiji, maramice đepne, tekući sapun za ruke, blaznice za skidanje šminke, štapiće za uši...
Nutelu, krugerov kapućino-ovisna sam o njemu :), persilov prašak za veš-neusporedivo je bolji iz mullera, vanish, razne čokoladice, bombone.
Muller mi je svakotjedna stanica.

icyoh
26.07.2010., 00:50
Nutellu i Milku.
Ponekad i pampersice.

Kupujem i kreme za lice i dosta kozmetike - u CC1 radi jako jubazna teta na kozmetici i volim kupovati kod nje, jako je susretljiva i pomaže (plus daje brdo testera koje obožavam).

Imaju i odlično sredstvo za uklanjanje mrlja s odjeće, jedino koje mi valja.

maria71
26.07.2010., 00:58
u karlovcu u mulleru nema njihove vode za leće, što mi je ogroman minus

petarpan
26.07.2010., 08:43
http://forum.roda.hr/threads/27697-Mueller-CC1-III-dio?highlight=Mueller

;-)

Lutonjica
26.07.2010., 09:17
frosch sredstva za čišćenje
slatkiše raznorazne
poklone za dječje rođendane
pribor za crtanje i kreativu

y-as-min
26.07.2010., 09:27
njihov sapun za mrlje super je,sredstav za ciscenje blink,kinder cokoladicu koja je kod njih jeftinija za 3 kn nego drugdje,ma u biti kupujem sve sta mi treba za klince i nama, te za kucanstvo

diabolica
27.07.2010., 11:07
Lenor i Persil - neusporedivo peru i jače/duže mirišu od onih koje nalazimo u našim dućanima, sve proizvode od vate, od štapića za uši do blazinica, WC papir i Beauty Baby vlažne maramice koje su stvarno odlične a cijenom super prihvatljive, pogotovo XXL pakiranja i Milku koja je znatno jeftinija nego u drugim dućanima.

vindira
27.07.2010., 11:21
čaj u granulama koji inače svugdje dođe 28 kn 200g,tamo sam našla 400g za iste novce,mislila sam da je greška,nisam mogla vjerovati.ALsada ga već dugo nema pa kupujem jedan drugi, 400g za 17,90 kn.

annie84
27.07.2010., 11:24
Beauty baby pelene i ponekad slatkiše...

emily
27.07.2010., 11:27
njihova marka za ciscenje Blink mi je ok
Milka koja je jeftinija nego u bilo kojem drugom ducanu
papirnica im je jako dobro opskrbljena, dobar izbor poklona za djecje rodjendane
odlican izbor cajeva

Nia_Zg
27.07.2010., 14:58
Beauty baby - razno (vlažne maramice, flašice na kljun, žličice...), njemačku Nutellu, suho voće (nesumporene marelice, šljive bez aditiva), sezam, lan, crne čokolade, after eight, fererro rocher, igračke za sve uzraste (uključujući drvene igračke i kocke, lego, plišane igračke, zvečkice...), eko pelene Moltex, potrepštine za bebe (tetra pelene, dekice, čarapice s abs-om, vreće za spavanje i sl), grudnjaci za dojenje...

hm
27.07.2010., 15:12
* Blink tablete za suđericu
* Frosch/ocat - sredstvo za pranje kupaonice
* Vanish
* Beauty baby vlažne maramice
* papirnate maramice
pod obavezno, a često još igračke, slatkiše (npr. Merci je neusporedivo jeftiniji), razne stvarčice s odjela papirnice, nešto kozmetike ............

spunky125
27.07.2010., 16:40
slatkiši
blink
igračke
posuđe kad je na akciji
kozmetika
maramice, pelene

wana
28.07.2010., 01:44
hvala vam

petrapan-hvala na linku, baš se ne snalazim sa ovim pretraživačem :-)

inače, muller je nešto poput dm,-a samo veći, ili je to hipermarket ?

vindira
28.07.2010., 08:11
e da, papirnate maramice, kupila sam i winnie the pooh bočicu s kljunom za 52 kn,a isto takva u intersparu dođe 72 kn
wana, da poput dm-a samo neke stvari su puno jeftinije.Ja kombiniram,nešto kupim u dm-u, nešto u mulleru

Lutonjica
28.07.2010., 08:22
pa ja baš ne vidim mueller kao dm.
u njemu ima veliki izbor igračaka, od lego kockica do društvenih igara, stvarno zavidna papirnica, velika parfumerija, odjel s tanjurima, zdjelama, beštekom

petarpan
28.07.2010., 08:38
pa ja baš ne vidim mueller kao dm.
u njemu ima veliki izbor igračaka, od lego kockica do društvenih igara, stvarno zavidna papirnica, velika parfumerija, odjel s tanjurima, zdjelama, beštekom

kao prosto prošireno izdanje dm-a :-P

spajalica
28.07.2010., 08:39
Lutonjica tako je u ZGB, ali recimo u Sl. Brodu uopce nema igracaka, a za lonce i bestek nisam sigurna. ja naivno kad god sam kod mojih odem do tamo u nadi da se nesto promijenilo, ali zavrsim u proflu, pa samo poklanjam slikovnice.

maria71
28.07.2010., 09:01
muller u klc nema isti asortiman kao muller u west gate-u ,a kamoli kao onaj u cc1

Lutonjica
28.07.2010., 09:30
ne znam, ali meni fakat mueller nije prošireni dm
nikad ne kupujem pribor za crtanje, za vrtić i za školu, puzzle, društvene igre, barbike, lego kocke i schleich figurice u dm-u
meni je mueller više kao profil LOL

spajalica
28.07.2010., 09:38
na zalost to ne bi u muelleru u brodu ni kupovala, kao ni u DM-u. :mrgreen:

klaudija
28.07.2010., 10:05
Cure, znate li ima li i u kojem Milleru onaj keramički ili stakleni ribež? vidla sam na forumu da ima, bila sam u milleru u garden mallu, tamo nema..

ivancica
28.07.2010., 10:16
Ja tamo kupujem Coral tekući deterdžent za pranje rublja. I to sam dok još nije bilo Mullera u Osijeku naručivala iz Zagreba, koliko mi je super. Miris je odličan a i crna roba mi se više ne usmrdi otkada perem sa njim. Kupujem sve inačice-za crni, šareni veš i vunu.
Blink sredstvo za čišćenje prozora isto nije loše. Lenor je puno bolji nego u ostalim dućanima.

Od slatkiša kinder country je puno jeftiniji. A o ostalim čokoladica kojih je teško naći dalje da ne govorim(duplo, giotto...).

Znam kupiti i parfeme i ostalu kozmetiku isto tamo jer imaju često neke popuste.

Igračke istp povremeno, ako smo baš usput za neki ročkas. Inače su legići skuplji nego dalje.

Luminitsa
30.07.2010., 19:46
Koješta, počevši od jeftinih filmova :) pa blazinica, izvrsni su mi njihovi Bebe balzami za usnice, gelovi za tuširanje, a na odjel pisaćeg pribora bolje da se ne navraćam. Eh da, i mentol bonbone koji su punjeni čokoladom. :P

maria71
30.07.2010., 19:53
Ja sam se jako veselila Mulleru u Klc, no razočarala sam se jer nemaju nekih stvari koje sam ja naručivala iz Zg.

A opet je toliko daleko od mene da izgubim volju .... ( u zg normama je to blizu, meni je preko svijeta )

Val
30.07.2010., 20:10
Koješta, počevši od jeftinih filmova :) pa blazinica, izvrsni su mi njihovi Bebe balzami za usnice, gelovi za tuširanje, a na odjel pisaćeg pribora bolje da se ne navraćam. Eh da, i mentol bonbone koji su punjeni čokoladom. :P

jaooo, ovi bonboni. davno smo ih kupovali u Austriji.

Maria,:lol:-ovo za zgb-klc norme. doduše, meni je klc Muller na, nekako, nezgodnoj poziciji.

maria71
30.07.2010., 20:20
Meni je preko svijeta, skoro kod naplatnih kućica, bez auta crkneš do tamo.

mašnica
13.04.2011., 22:56
Cure imam Persil iz Muller-a, da li je ste primjetile da se među zrncima nalaze i nekakva smeđa zrnca koja kada se stisnu se razlome i izgledaju kao komadići pijeska?

josipal
14.04.2011., 09:51
100 vrsta sredstava za skidanje mrlja s odjeće

priscila
15.04.2011., 19:37
tekući sapun Cadaevera

annie84
16.04.2011., 22:25
Sve više i više toga jer mi je blizu posla...Pelene su pod obavezno, maxi blaznice su mi izvrsne za skidanje sminke, obicne blaznice, slatkiše, kozmetiku za Jana (tu nisam reprezentativni uzorak jer nam jedna kupka traje godinu i pol)...ali sve u svemu, sve više toga umjesto dm robne marke...

seymonna
18.04.2011., 13:25
hvala vam

petrapan-hvala na linku, baš se ne snalazim sa ovim pretraživačem :-)

inače, muller je nešto poput dm,-a samo veći, ili je to hipermarket ?

Da, poput dm-a je ali sa puno većim izborom drogerijskih proizvoda.
Također imaju svoju marku blink za čišćenje i beauty baby, koje su vrlo kvalitetne.
Pelene čak bolje od pampersica, maramice ok, znaju biti dosta snižene u velikom pakiranju.
Prašak za veš original njemački,zaista izbjeli veš i stari miris lenora..
Zatim igračaka brdo, o slatkom da ne govorim. I kvalitetom i cijenom su povoljniji..
Uđem pogledati samo nešto i onda skoro pola plaće ostavim u mulleru8-) baš je opasnost za mene:-)

MariolaST
18.04.2011., 15:19
velike milka čokolade i vitalis pahuljice (600 gr)

seymonna
13.05.2011., 14:03
Cure imam Persil iz Muller-a, da li je ste primjetile da se među zrncima nalaze i nekakva smeđa zrnca koja kada se stisnu se razlome i izgledaju kao komadići pijeska?

Hm....ne nisam to primjetila, ali vrlo zanimljiv podatak!
Jer neki dan sam prala jastuke, isto koristim persil iz mullera i šokirala se kada sam izvadila van
jer kao da je sve bilo od pijeska!
Mislila sam da je riječ o vodi ali sada baš i nisam sigurna?!
Kako ti se prašak ponaša na vešu? Kako pere?

ANA09
17.05.2011., 00:13
Cure, znate li ima li i u kojem Milleru onaj keramički ili stakleni ribež? vidla sam na forumu da ima, bila sam u milleru u garden mallu, tamo nema..

Ja sam keramički ribež kupila u bio & bio.

dani1
17.05.2011., 09:24
Pelene, vlažne maramice, slatkiši, čajevi, prašak za veš, omekšivaći, vrećice za usisavać,zakrpe za robu, svašta... Moj omiljeni dućan.

wana
05.07.2011., 00:49
obzirom da sam postavila temu, bilo bi u redu da kažem što sad i ja kupujem

ariel za fleke, njihov sapun za fleke, kreme-parfeme, poklone, slatkiše, paste za zube, igračke, slinim nad wmf beštecima i posuđem.
za deterđent sam škrta dai više od 10 kn po kii ii litri pa mi je za to skup :-)

hvala vam na pomoći

davorkica
08.07.2011., 13:23
Blink - det. za robu, mokre maramice, det. za suđericu, sredstvo za stakla
Swiffer krpe za pod
Pelene, maramice, blazinice - njihova marka (Beauty baby)
Cadeavera sapun
Pasta za zube - Odol nešto
Papirnate rucnike, salvete, vrecice za domacinstvo, folija...

i obavezno tamo kupujem igracke i za nas doma i za poklone (odlican izbor), cokolade (definitivno najjeftinije), razne sjemenke (suncokret, lan...).

Majko mila...valjda samo meso i ribu tamo ne kupujemo.
Znam napamet gdje sto stoji i brzinski obavit popis, a na kraju mi je najdraze ic na suđe i past malo oci :)

Galija
08.07.2011., 14:15
Ovo kupujem isključivo u Mulleru: pelene Beauty Baby (njihova marka), Nutellu, omekšivać Lenor, kupku za klince Bübchen, blazinice (njihovu marku), igračke (odličan izbor barem u zgb-u), a u košari se nađe i niz drugih stvarčica koje usput potrpamo.

Imaju i dječji čaj od divlje trešnje (ili višnje??) koji moji klinci jako vole piti.... na kutiji je nacrtan medo.

ninik
08.07.2011., 14:49
jesam li ja dobro čula dansa na radiju...imaju neki obiteljski vikend?
to podrazumijeva kakvu akciju?

idem provjeriti na popuste...

spajalica
08.07.2011., 15:08
evo ti letak
http://www.mueller.hr/uploads/tx_muellerprospectuses/hr/293/blaetterkatalog/blaetterkatalog/pdf/complete.pdf

zeljana02
09.07.2011., 12:46
jednokratne podloge za presvlacenje bebe...odlicne su :-)

jelena.O
10.07.2011., 12:16
hajde jedno brzinsko pitanje:

vi koje imate SIGG bocice jel to ima kao onu dudu ko na jani , ili ne?????

Lupe
10.07.2011., 13:53
Pa lagano i postepeno(kak mi se troše stare zalihe) prelazim na sve njihovo.
Blink -rašak za rublje
njihovi omekšivaći
njihova sredstva za čišćenje
kozmetičke sitnice i potrepštive-vatice, štapići...

jelena.O
11.07.2011., 22:14
u Muleru imaju Sigg boce i aluminijske boce,koja je razlika????

VIPmama
12.07.2011., 07:39
Papirnate maramice softy žuto plavi paket od 32 komada, njihova marka naravno, za 12 kuna :)

ivarica
15.07.2011., 22:45
u mulleru ovih dana traje nagradna igra, izvlacenje je 7.8., a kupon za sudjelovanje mozete dobiti svakom kupovinom
dijeli se 10 nagrada - bonova u mulleru u vrijednosti 350 kuna

svidjelo mi se sto na kuponu pise da ce ih nakon nagradnjace unistiti
zato ih evo reklamiram
i smanjujem si sanse za dobitak opasno :)

Nikolina_S
19.07.2011., 00:06
mi kupujemo: vrećice za zamrzavanje, prašak, omekšivač, maramice za prašinu, maramice za nos, maramice za intimnu njegu, maramice za djete, vlažne maramice tipa domestos, papirnati ručnici, folije, musli, zobene pahuljice, pšenične klice, čokolade, šampon, tonik za lice........................ Sve i svašta :)

perla
19.07.2011., 13:28
kupujem njihov omekšivač,one krpe za prašinu šta se nataknu na plastičnu dršku puno su povoljne i naravno tekuće sapune i ostale higjenske potrepštine

Ripcord
21.01.2012., 13:36
Javila mi je mama da je čula na radiju da neku dječju hranu povlače s polica i da se mole roditelji da vrate tu hranu, no nije uspjela čuti što. Mi kupujemo dosta stvari za miša jr. tamo, pa me sad brine o čemu je riječ, a na netu ne mogu nigdje naći podatak o kojoj namirnici je riječ, je li tko drugi to ulovio???

Cathy
21.01.2012., 13:42
Javila mi je mama da je čula na radiju da neku dječju hranu povlače s polica i da se mole roditelji da vrate tu hranu, no nije uspjela čuti što. Mi kupujemo dosta stvari za miša jr. tamo, pa me sad brine o čemu je riječ, a na netu ne mogu nigdje naći podatak o kojoj namirnici je riječ, je li tko drugi to ulovio???
Povlače jednu kašicu od (kršitelj koda) (večernja sa bananama) jer sadrži gluten a nebi smjela.
http://mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewtopic.php?f=48&t=68661

Ripcord
21.01.2012., 14:04
Hvala Cathy :)

emily
21.01.2012., 17:58
ima u danasnjem Jutarnjem obavijest o povlacenju

jelena.O
21.01.2012., 18:08
ponekad kad imaju ( a u zadnje vrijeme je to rijetko) tjesteninu bez gluteina jer je jeftinija od one iz Dm ili mercatora

Njetočka
22.01.2012., 00:51
Sodu za pranje

Bodulica
22.01.2012., 02:09
Kupujem proizvode za suđericu, papirnate kuhinjske ručnike, ponešto od kozmetike, a mm se uvijek počasti nekom čokoladom.
Nego, ne znam da li se to samo meni čini ili su im cijene detrđenata za rublje previsoke? Još nisam naišla na nijedan koji bi mi se isplatio u odnosu kilaža vs cijena, a ni kvaliteta one njihove marke mi nije poznata pa te police uvijek zaobilazim. Možda nešto propuštam:zbunj:

davorkica
23.01.2012., 14:20
Bodulice ja koristim njihovu marku det. za robu (Blink),. Meni se pokazao odlican i sto je najvaznije L, koja ima AD, dobro reagira na njega. Zapravo tocnije ne reagira :)

iva1602
23.01.2012., 14:25
ja se spremam u muller po potrepštine za rodilište, znate li možda ima li kakva njihova marka higij.uložaka za poslije poroda a da su jako dobri???? i što mi još preporučate... njihove pelene su ok za malu bebu? kupovala sam ih za starijeg sina ali kad je već bio veliki i kad se nije često presvlačio i bile su mi čist ok, ništa gore od pampersica.

laura29
23.01.2012., 14:42
Nakon poroda najbolje je na rodnicu stavljati obične vatene uloške u mrežici. Mislim da ih pod njihovom markom nema za kupnju.
Pelene su dobre, vlažne maramice također. Nisu im loši ni grudnjaci za dojenje, a povoljna im je cijena (ako nakon probe kod kuće veličina ne odgovara, može sr vratiti ili zamijeniti). Imaju i platnenih jastučića za dojilje.

U Mulleru također kupujem tablete za suđericu, toaletni papir, njihovu marku higijenske uloške i tampone...

iva1602
23.01.2012., 15:39
ma prvi put sam koristila one vir s mrežicom ali mi se ta mrežica prilično ljepila za ranu od epi :/ pa sad tražim neke superupijajjuće bez mrežice hihi ;:)

orlica
23.01.2012., 16:35
laura29 dali možda znaš detalje oko platnenih jastučića za dojilje!? Koliko kom (pari), koliko kn.....? Imaju li pul?

laura29
23.01.2012., 16:51
Kad sam ih prošle godine kupovala, platila sam ih oko 45 kuna. Mislim da je bilo 6 komada. Nisam sigurna za pul (kupovala sam ih za poklon, pa nemam kod sebe kutijicu). Znam da su vrlo mekani na dodir i da su perivi u perilici rublja.

orlica
23.01.2012., 16:54
Super!!! Hvala ti!!

Bodulica
23.01.2012., 21:49
Bodulice ja koristim njihovu marku det. za robu (Blink),. Meni se pokazao odlican i sto je najvaznije L, koja ima AD, dobro reagira na njega. Zapravo tocnije ne reagira :)

Tekući ili u prašku? I kolika je otprilike cijena ako se sjećaš? Tnx

Mariela
23.01.2012., 22:16

Vidjela sam tekući od, mislim 1L, cijena 20-tak kuna.

MarijaP
23.01.2012., 22:40
ma prvi put sam koristila one vir s mrežicom ali mi se ta mrežica prilično ljepila za ranu od epi :/ pa sad tražim neke superupijajjuće bez mrežice hihi ;:)

Chicco ima super oooogromne vatene uloške.

davorkica
24.01.2012., 09:52

U prašku, 1,5 kg je oko 20 kn.

silkica
04.07.2012., 18:03
Ja sam bila u Karlovcu u Mulleru i kupila nekoliko stvari:omekšivač Ver Nel,Blink tablete za pranje suđa,deterdžent za suđe Blink.Ver nel omekšivač je odličan,deterdžent za suđe je isto odličan,tablete čekaju red-kad potrošim one w5 iz lidla.Grudnjak za trudnice sam tražila,ali nisam ga primjetila.To mi je baš žao.

ivarica
05.07.2012., 09:35
jucer sam vidjela da se u mulleru prodaju curaproxove zubne paste, i to 10% jeftinije nego u ljekarnama gdje ih kupujem

kloolk
05.07.2012., 11:15
jucer sam vidjela da se u mulleru prodaju curaproxove zubne paste, i to 10% jeftinije nego u ljekarnama gdje ih kupujem

Imali su i četkice 2+1 gratis za cca 50 i nešto kn, u ljekarni je jedna oko 30 kn.

kloolk
05.07.2012., 11:28
Btw, od četvrtka su pelene na akciji.

ivarica
05.07.2012., 12:05
Imali su i četkice 2+1 gratis za cca 50 i nešto kn, u ljekarni je jedna oko 30 kn.

super info, tenks
nisam ih vidjela jucer

VIPmama
11.07.2012., 09:05
ima ih stalno, ali prema 60 kuna :), što je još uvijek jako povoljno.

Samo što se brzo prodaju, danima ih tražim kad trebam, a onda kupim pa ima na zalihi :)

snjeguljica
11.07.2012., 09:48
sredstva za čišćenje

ivarica
11.07.2012., 10:07
ima ih stalno, ali prema 60 kuna :), što je još uvijek jako povoljno.

Samo što se brzo prodaju, danima ih tražim kad trebam, a onda kupim pa ima na zalihi :)

ali te tri za dva i u ljekarnama kostaju nesto oko 60, zar ne?

M@rtin@
13.07.2012., 23:02
**** vlažne maramice (6 kom u paketu), **** bio combiotic, parfemi, kreme, milka čokolade, čajevi u granulama (400 g)...

azrijelka36
14.07.2012., 11:47
papirnate maramice-one žuto plave, pelene mullerove, kašica stalno ima na akciji i veliki izbor, grudnjaci za dojenje su dobri, bočice(nukove), btw nastavak za flašicu za vodu +6-je u mulleru neki 16-18kn, a u dmu oko 30, u bipi više. vlažne maramice su super-one roze kupujemo-bez ikakvih dodataka. kupila sam sad i flašicu za mlijeko-cijelih 15 kn :).nutella-obavezno-kad je stavim pokraj ove iz našeg dućana-kao nebo i zemlja.razlika i u boji i u okusu. veliki izbor milupinih kašica-i najjeftinije su. jednokratne gaćice-za rodilište. štapići za uši-za bebe.vatene blazinice za kupanje. podloške za previjanje.....

bucka
16.07.2012., 09:16
papirnate maramice-one žuto plave, pelene mullerove, kašica stalno ima na akciji i veliki izbor, grudnjaci za dojenje su dobri, bočice(nukove), btw nastavak za flašicu za vodu +6-je u mulleru neki 16-18kn, a u dmu oko 30, u bipi više. vlažne maramice su super-one roze kupujemo-bez ikakvih dodataka. kupila sam sad i flašicu za mlijeko-cijelih 15 kn :).nutella-obavezno-kad je stavim pokraj ove iz našeg dućana-kao nebo i zemlja.razlika i u boji i u okusu. veliki izbor milupinih kašica-i najjeftinije su. jednokratne gaćice-za rodilište. štapići za uši-za bebe.vatene blazinice za kupanje. podloške za previjanje.....

ja bila jednom u mulleru na trgu i teta mi rekla da ne drže grudnjake za dojenje
bila sam na 1. katu- odjelu za žene
valjda sam trebala na -1

spajalica
16.07.2012., 09:23
tako je to trazis na -1 na Trgu

VIPmama
16.07.2012., 14:49

pa to sam i rekla, ne ?:lol: :-)

kloolk
17.07.2012., 07:32

Kako mi reče moj izvor, razlika je 5-6 kn.

ivarica
17.07.2012., 10:21
Kako mi reče moj izvor, razlika je 5-6 kn.

tenks
5-6 kuna na cetkicama i 5-6 na zubnim pastama, isplati se

josipal
17.07.2012., 12:44
blaznice višekratne za višak mlijeka- isprobano dobre 3 para 40-ak kn

nana0501
18.07.2012., 13:50
blink, vernel, i pelene su nam bile super, puno toga sam nasla tamo jeftino a sad zadnje je spray za komarce (kao autan) njihov neki i dode 17kn i super je ima obicna i sensitive verzija

leonisa
18.07.2012., 14:53
ovo jedino kupujem tamo :)
i igracke za rockase te na odjelu papirnica potrepstine.

bucka
25.08.2012., 22:21
ja nakon prošlog poroda kupovala u triumphu grudnjake za dojenje po cca 140kn, a tek jučer skužila da su praktički isti takvi u mulleru 69kn

ljiljan@
08.09.2012., 18:10
One male krpice za čišćenje, žute od mikrofibre, izgledaju kao male dekice, obrubljene crvenim koncem su mi super za pranje svega i svačega. Jedna je oko 7 kuna i svaki puta kad sam tamo kupim jednu, tako da mi ih se skupilo dosta. Operem njima gotovo sve površine u kući, ocijedim, obrišem i - suho. Kuhinja, kupaona, prašina s namještaja...ma sve čistim s njima. Jedino za stakla nisu dobre. Za stakla sam potražila druge, isto kod njih - blink i isto je fenomenalna krpa za nekih 12 kuna.

Dalje - Mr. Proper bad, Somat gel, sol i sjajilo...ma svašta. Volim te poznate marke kupovati njemačke proizvodnje a ne poljske ili češke.

Beti3
08.09.2012., 18:15
I Rijeka ima Muller! Danas sam se konačno odlučila i ušla u ZTC. A tamo i H&M, pa C&A, pa Hervis...Sad više nemam razloga putovati u metropolu :-( u šoping.
Bili smo u troje, pa nisam baš razgledavala, stići ću ja kad budem sama. No, lutke sa kosom 399 kuna! Da li su to neke posebne lutke ili je to normalna cijena za lutke koje se mogu češljati?

ljiljan@
08.09.2012., 22:34
U Mulleru su ti igračke jako skupe. Ne znam, možda i igračke proizvode u Njemačkoj. Ako nisu kineske isplati se dati lovu. Nemaš brige na otrovne boje, mogućnost ozljede djeteta...

makita
08.09.2012., 23:03
U Mulleru su ti igračke jako skupe. Ne znam, možda i igračke proizvode u Njemačkoj. Ako nisu kineske isplati se dati lovu. Nemaš brige na otrovne boje, mogućnost ozljede djeteta...
Valjda si mislila na ove lutke

Moram reći da znaju bit 10ak posto skuplje nego npr. One to play

Ali, znaju i imat akcije
Povrh svega, igračke su im općenito kvalitetne, nema (bar ne mnogo) plastike koja smrdi, onih "jednokratnih igračaka. Skoro štogod pogledaš ima smisla, rado odvedem tamo djecu da razgledamo, dobiju ideju o tome što valja, prigodno to priuštimo i ne kupujemo u principu drugih igračaka, naročito ne na dnevnoj bazi, primjerice kinder jaja i balona na gradskoj fešti.

Tako da, što tamo ima za kupit je u reu, samo trebam organizirat budžet za to.

Osim toga, svi uživamo jer je izbor daleko bolji od ijednog drugog mjesta. I Lego, i puzzle, i društvene, i one gumene figurice(na koje se srećom po budžet) nismo nakačili, i igračke tipa Geomag kojih na dr. mjestima ili nema uopće ili povremeno i slab izbor...
Tako, volim igračke u Mullera

enela
08.09.2012., 23:09
I No, lutke sa kosom 399 kuna! Da li su to neke posebne lutke ili je to normalna cijena za lutke koje se mogu češljati?

Kupila sam klinki tamo jednu Gotz lutku http://www.goetz-puppen.de/
iz ciste nostalgije.
Mojoj lutki se blizi cetrdeseta i ko nova je (dobro, malo sam ju osisala, a kosa nikak da naraste :D) iako sam se puno igrala s njom.

I klinka se dosta igra sa svojom lutkom. Odjeca se ni nakon 4 godine nije potrgala, kosa ne ispada. Stvarno mi nije zao love.

Beti3
08.09.2012., 23:40
Prekrasna lutka. Morat ću malo detaljnije pregledati igračke u Mulleru.:-)

leonisa
09.09.2012., 08:23
ja nakon prošlog poroda kupovala u triumphu grudnjake za dojenje po cca 140kn, a tek jučer skužila da su praktički isti takvi u mulleru 69kn
Kupila i ja prosli tjedan, no ovaj nije pamucni, cista sintetika, zato je toliko. No kupila sam ga jer je crni.

bucka
09.09.2012., 09:09
Kupila i ja prosli tjedan, no ovaj nije pamucni, cista sintetika, zato je toliko. No kupila sam ga jer je crni.
sad sam odmah odjurila provjeriti
95% pamuk, 5 % elastan
meni su super

Cathy
16.09.2012., 20:17

Nagradna igra:
http://www.ordinacija.hr/budi-sretan/igraj-i-osvoji/1000-cetkica-za-1000-zdravih-osmijeha/