PDA

Pogledaj cijelu verziju : kad prestati sa anti bebi pilulama

Lucas
03.03.2011., 13:15
kad prestati sa anti bebi pilulama?
popiti započetu turu do kraja
ili jednostavno na pola potrošene doze prestati piti anti bebi pilule?

uz pretpostavku da se jel, želi nova trudnoća....

mislim, jel ima kakve veze za organizam, ovulaciju, menstruaciju da se, eto tak na pol prekine sa uzimanjem tableta?

ono, prije ću zatrudniti ako ih sad, ovog trena prestanem piti :lol:

i nakon koliko ste vremena, vi koje ste pile anti bebi pilule, nakon prestanka uzimanja istih zatrudnile?
(pretpostavljam da je to individualno, jer svaki je organizam drugačiji,ali ono, ...otprilike)

ja sam zatrudnila 6 mjeseci nakon prestanka uzimanja tableta....
(a intenzivno smo se trudili i eto,tek nakon 6mj. ostali trudni :lol: )

rossa
03.03.2011., 14:00
mislim da moraš popiti do kraja. najbolje ti je nazvati svog ginekologa, ako u uputama ništa ne piše
ja sam ostala trudna drugi mjesec nakon prestanka. (mjesec dana sam napravila pauzu i čuvali smo se drukčije, a onda sam isti čas ostala trudna)

sirius
03.03.2011., 14:02
kad prestati sa anti bebi pilulama?
popiti započetu turu do kraja
ili jednostavno na pola potrošene doze prestati piti anti bebi pilule?

uz pretpostavku da se jel, želi nova trudnoća....

mislim, jel ima kakve veze za organizam, ovulaciju, menstruaciju da se, eto tak na pol prekine sa uzimanjem tableta?

ono, prije ću zatrudniti ako ih sad, ovog trena prestanem piti :lol:

i nakon koliko ste vremena, vi koje ste pile anti bebi pilule, nakon prestanka uzimanja istih zatrudnile?
(pretpostavljam da je to individualno, jer svaki je organizam drugačiji,ali ono, ...otprilike)

ja sam zatrudnila 6 mjeseci nakon prestanka uzimanja tableta....
(a intenzivno smo se trudili i eto,tek nakon 6mj. ostali trudni :lol: )

Ima veze sa tim da znaju kad je točno bilo zaćeće.

Lucas
03.03.2011., 21:44
hvala...

(mjesec dana sam napravila pauzu i čuvali smo se drukčije, a onda sam isti čas ostala trudna)

ozbiljno? tako brzo? woooow.....

luci07
03.03.2011., 22:56
Ja sam završila kutiju, nisam htjela prekidati na pol pakiranja. Ostala sam trudna odmah u prvom ciklusu nakon prestanka.

Superman
04.03.2011., 08:49
svakako završi sa započetom turom.

rossa
04.03.2011., 10:42
hvala...

ozbiljno? tako brzo? woooow.....

da, izgleda da sam nešto ludo plodna ili imam sreće. prvu trudnoće je upalila isti mjesec, druga je ipak pričekala sljedeći mjesec (ah, koju žrtvu sam morala podnijeti :) )
Nadam se da će i sljedeća ići tako po želji, jednom kad dr. blagoslovi

Lucas
04.03.2011., 12:45
da,da, završit ću sa turom do kraja....

ajme, kak lijepo kad ste tak brzo ostale trudne....
i rossa želim ti puno sreće za još jedan plusić

mirjana
04.03.2011., 13:15
ja sam u dogovoru s ginekologom napravila pauzu od 2 mjeseca prije planiranja trudnoće (završila ciklus), za to vrijeme napravila briseve i počela piti folnu kiselinu

uspjeli iz prve :zaljubljen:

Kaae
06.03.2011., 07:21
Prema onome sto kaze moj ginekolog (zagrebacki; ovome ovdje ne vjerujem nista), kutiju treba popiti do kraja, a onda iskoristiti prve plodne dane. Nakon te zadnje kutije cesto dolazi do hiperprodukcije jajnih stanica pa je vrlo pozeljno iskoristiti situaciju.

Lucas
07.03.2011., 21:13
:klap: e viš Kaae to nijesam znala..... ;)

hvala....

Franny
07.03.2011., 22:22
daa, Lucas, mogli bi vam se dogoditi i bliznići ili (nešto rijeđe) triplići, lalalalal :*

mimi 25
08.03.2011., 06:18
Kao sto su ti cure napisale, mislim da je bolje da popijes pilule do kraja tako da se lakse snalazis u danima ciklusa.
Mozda nisam najbolji primjer za ohrabrenje, ja sam ostala trudna godinu i pol nakon prestanka uzimanja pilula.
Ali, zato je druga trudnoca dosla "po narudzbi". :mrgreen:
I da, ima mi smisla ovo sto je Kaae napisala iako ne znam sto je s onim preporukama (koje sam ja cula davno) da se napravi pauza od par mj. prije trudnoce, kao da se ocisti organizam?
U svakom slucaju, Lucas zelim ti puno srece u zatrudnjivanju i dalje......:-)

Lucas
08.03.2011., 12:13
daa, Lucas, mogli bi vam se dogoditi i bliznići ili (nešto rijeđe) triplići, lalalalal :*

hvala...to mi je sinoć onak zazvonilo u glavi....
malo mi je to tu mač he he he :-o

jel na prvom pregledu poslje poroda mi je ginićka rekla onak sva oduševljena; jooooj imate dva jajšca spremna taman da dođete doma, malo se pomazite s mužem i imate 90% šanse za blizance.... :-o
ne moram napomenuti da je naredna 3mj spavao u susjednoj sobi...ziher je ziher :lol:

Lucas
08.03.2011., 12:30
U svakom slucaju, Lucas zelim ti puno srece u zatrudnjivanju i dalje......:-)

hvala, al to ja "pitam za frendicu" pošto vidim da je sad in otvarati teme u tuđe ime 8-)

šalim se.... kako bude- bude.....

mali princ
08.03.2011., 12:47
Nama je tebalo 6 mjeseci! Isto kako neki kažu, možda je u glavi! Zadnja 2 mj se opustili, prestali razmišljati o plodnim danima....tako da nas je "crtica" iznenadila na neki način!