PDA

Pogledaj cijelu verziju : cipele - imate li omiljenu(čitaj udobnu) marku

makita
14.06.2012., 17:39
Koji komad obuće ste nedavno uzeli da vam je savršeno udoban i multifunkcionalan?

Nisam žensko po modernim časopisnim kriterijima, imam valjda 8 pari cipela, 3 zimska, i ostalo za druga godišnja doba. Ne volim beskrajna isprobavanja. Kupila sam lijepe Clarks baletanke i iznutra su kao kožne, čak i piše nešto air, al mi izgleda da je iznutra samo dio kožni, a dio samo izgleda kožno. Platih ih papreno jer mi treba kvalitetna cipela koja je super udobna, kojom mogu bit u fino, a i hodat po kamenjaru, izdržat cijeli dan na nogama...i nisu mi baš za čistu peticu.

E sad, istina je da nisam nešto pri lovi isprsit se za druge, morat ću nosit ove ko da su mi baš baš super, al ako ulovim koji minut za kupovinu sad kad počinju sniženja cijenila bih vaša iskustva.

Dakle, tražim max udobne, kožne, platnene ili od prirodnih materijala cipele koje imaju petu do oko 3-4 cm, ako imaju petu da su jaaako stabilne.

zadovoljna sam npr. bila zimi zimskom verzijom ecco-cipela kupljene ovdje na burzi, al je ecco zatvoren u emmezeti.
SOliver ima sjajne, jako udobne cipele na petu za nekih 350ak kn, al nikako da naiđem na neke niže, ove na tak su mi previsoke.

Birkenstock mi je odličan za otvorenu obuću, ali se noga u zatvorenoj ipak neugodno usmrdi :mrgreen: nakon nekog vrimena. I mogli bi potplat bit malo gumiraniji da se ne skližu na našim kamenim popločanim ulicama.

N eću se bunit ponudite li mi nešto na prodaju :)
br. 40

disciplina
14.06.2012., 17:49
Ja ne prodajem :mrgreen:
al probaj si nesto od dr. Scholla. Nikad udobnije cipele i sandale nisam nosila
Cizme volim kickersice, zbilja su udobne i traju par sezona
Kupila sam balerinke camper, jako su udobne. Kao carapice, ni ne osjete se na nogama al ipak su malo preskupe

TeFil
14.06.2012., 18:02
Tamaris ima vrlo ugodne cipele. Ja imam sandale s nekim antišokom u peti. Stvarno su mi ugodne - ko šlape, a i na malu petu su.

makita
14.06.2012., 18:21
Je, Tamaris sam imala jedne, savršene al su me stiskale neke trakice/gumice. Kako sam morala kupit za jedan pogreb, kupila sam ih usprkos stiskanju i prskala onim sprejom.

Nikako više svratit u taj butik, di ih inače ima za kupit?

Jurana
14.06.2012., 18:26
Je, Tamaris sam imala jedne, savršene al su me stiskale neke trakice/gumice. Kako sam morala kupit za jedan pogreb, kupila sam ih usprkos stiskanju i prskala onim sprejom.

Kojim? Kojim? Imam neke sandale s lašticima koji godinama ne popuštaju.

tua
14.06.2012., 18:30
meni su art balerinke super.
a patim za campericama onim s jednom vezicom, skupe su mi, a mozda uopce ne vrijede tih para?

zasad skulirana
14.06.2012., 18:34
meni su dosad sve sto sam uzela od bronx,diesel i replay super....
imam jedne replay salonke sa nizom petom koje nosim vec 4-5g...ko nove su,samo sam 1x u postolara vrh pete promjenila!

tua,prija mi na poslu ima campersice,godinama su joj ko' nove,go for it!

makita
14.06.2012., 18:34
Sprej je za kožne cipele. Moje su imale i te laštike, pa sam prskala kožu u nadi da će bit dovoljno i da će laštici popustiti. Cipele su savršene za tinejdžerice kojima izraste velika, a uska noga. Ali laštici nisu popustili niti mrvicu. A meni bilo tlaka pazit hoću li bit u cipelama duže od 3 h jer mi nakon toliko počnu smetat. A ne bih se uvijek sjetila neposredno prije obuvanja ih prskat.

Zapravo je najdjelotvornije odnit ih u postolara da ih "rastegne". to može pomoć ako stišću mrvicu, ko mene, taman malo iznad palca na rubu cipele na gornjem dijelu noge. Tako sam napravila taj put pred taj pogreb.
Ipak, nakon nekoliko mjeseci, kao da se vrate u prijašnji oblik. To ovisi o vrsti kože. I postolar mi je rekao da je proširivanje samo vatrogasna mjera kod tih cipela

disciplina
14.06.2012., 18:38
a patim za campericama onim s jednom vezicom, skupe su mi, a mozda uopce ne vrijede tih para?

E te ja imam, vrijede tih para ako si pedantna i uredna i volis cipelu koju nosis. Za mene nije tako skupa cipela al nisam im mogla odoljeti

TeddyBearz
14.06.2012., 18:48
Art! :zaljubljen:

http://www.shoebedo.com/kupi/art-/

tua
14.06.2012., 18:56
E te ja imam, vrijede tih para ako si pedantna i uredna i volis cipelu koju nosis. Za mene nije tako skupa cipela al nisam im mogla odoljeti

nisam ni uredna ni pedantna, al mozda postanem zbog njih :)

In love
14.06.2012., 19:01
I meni su Art zakon dizajnom. Ali po udoblju je Camper bolji. Volim i ove Martens http://www.shoebedo.com/kupi/dr-martens/2b24-bfgwd-mel-blk/ visoki model.
Za ljeto imam Birkice.

makita
14.06.2012., 19:18
http://www.shoebedo.com/kupi/art-/442-prado/
ove su mi baš po guštu...izgledom

ima li ih po dućanima da ih probam

apricot
14.06.2012., 19:20
volim artice, i dizajnom i udobnošću

ali, prošle godine sam kupila ovakve sandale
http://www.shoebedo.com/kupi/art-/764-granada/
u gajevoj
nisam došla do Ilice, krv mi je liptala koliko su mi kožu na prstima oderale
odmah se vratila po nešto drugo i uzela njihove natikače koje su jako udobne
ali, više se ne usudim ništa otvoreno njihovo uzeti :-(

TeddyBearz
14.06.2012., 19:21

Meni su te isto preslatke. :heart: Ima ih u dućanima, tj. barem je bilo. Ja sam pred par mjeseci probala takve smeđe (nisu u to vrijeme imali zelenih, rasprodale se) i nekako mi je u hodu čudno noga ispadala iz njih. :unsure: Doduše, možda sam ih trebala jače stisnuti remenom, pojma nemam. :lool:

makita
14.06.2012., 19:22
jesu to ove
http://www.google.hr/imgres?hl=hr&safe=off&sa=X&biw=1344&bih=744&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=AnitQ6SeFi8ciM:&imgrefurl=http://www.izaberi.hr/index.php%3Fop%3Dsd%26tip%3Dlok%26id%3D0000396%26l ang%3Dhr&docid=IKlUIwJpEnNlkM&imgurl=http://www.izaberi.hr/slike/lok/0000396/1.jpg&w=320&h=300&ei=kR3aT_vGBZO4hAfYj7zxAw&zoom=1&iact=hc&vpx=176&vpy=134&dur=1275&hovh=217&hovw=232&tx=122&ty=125&sig=107497447743082037698&page=1&tbnh=128&tbnw=137&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:0,s:0,i:67

makita
14.06.2012., 19:31
Davno sam kupila jedne Art, bile su ljetne, neke ogromne, ne pitajte, al tako teškog džona da sam se ubijala...a bile jako moderne pa sam se pravila da su mi baš super. Jesu anatomske bile, al 2-3 cm teškog, preteškog džona.
Moje prijateljice ih jako vole, al iskreno, svi se svako toliko požale na njih
Isto ko i za ovaj kaišić. Prelijepe, al nekako ispadaju

Campers kako koji model, isto katkad znaju zezat, čula sam

apricot
14.06.2012., 19:32
aha
i, najudobnije, ali ne baš oku najugodnije, su mi bile JBT sandale
ima topik na 10 stranica o njihovoj ružnoći i udobnosti

zasad skulirana
14.06.2012., 19:45
Art sam probala par puta i isto su mi se cinile prekrute i teske...zimska cipela pa s carapom ajde, ali bilo koja ljetna sandala bi meni oderala kozu...
(meni i Hawaianasice naprave zuljeve na pocetku ljeta)

TeddyBearz
14.06.2012., 19:46
Davno sam kupila jedne Art, bile su ljetne, neke ogromne, ne pitajte, al tako teškog džona da sam se ubijala...a bile jako moderne pa sam se pravila da su mi baš super. Jesu anatomske bile, al 2-3 cm teškog, preteškog džona.
Moje prijateljice ih jako vole, al iskreno, svi se svako toliko požale na njih
Isto ko i za ovaj kaišić. Prelijepe, al nekako ispadaju

Ja nosim ove već par godina:

http://images.rubyshoesdayhebdenbridge.co.uk/images/products/zoom/1330599041-01363300.jpg

i obožavam ih, doslovno nijednu zamjerku nemam na njih. :naklon: Čak sam u zadnjih par mjeseci shvatila da su mi udobnije od tenisica i sve ne mogu vjerovati. :-o

(Sljedeću sezonu su stigle u drugoj boji...

http://images.mr-shoes.co.uk/Media/Images/Products/600/8459.jpg

u koju sam se zaljubila, pa sam morala naravno i njih uzeti :roll:, nek se nađe :lool:, ali i dalje se ne izvlačim iz crvenih, a ovo im je već treća ili četvrta godina. :zaljubljen:)

zumbulmama
14.06.2012., 19:50
Fly! Udobne kao šlape, i pristojno izgledaju. Vidim jako puno žena u gradu da ih nose. Savršene! Imaju ih tu:http://www.jegerstar.com/zene/obuca/cipele/
I El Naturalista. Nešto mladenačkije (okačenije, ružnije, kako vam drago) isto fenomenalno udobne. Ja ništa drugo osim ova dva brenda uopće više ne mogu nositi.

Mima
14.06.2012., 19:53
Meni su najdraže Camper cipele, ali su pod broj jedan skupe, a pod broj dva već par godina nisam vidjela neki stvarno super model po našim dućanima.

Što se tiče udobnosti - kako koji model, prve Camperice koje sam si kupila su bile najudobnije cipele ikad, ali ima i modela koji nisu niti najmanje udobni (dapače).

Npr. te "na jednu vezicu" - pretpostavljam da je to onaj najstandardniji model Camperica - su mi napravile krvave žuljeve, ali kad su omekšale postale su jako udobne, kao mekane kožne čarape.

Sad sam si po prvi puta kupila Art cipele, dosta su teške, ali nisu neudobne.

Mima
14.06.2012., 19:57

makita, ja sam si kupila ovakve cipele, samo smeđe, ima ih u Gajevoj.

mala-vila
14.06.2012., 20:13
hogl, najudobnije ženske cipele ikad. i izgledaju zenstveno

rosa
14.06.2012., 20:20
Panama Jack. Vrijede svake kune.
Imam cipele i čizme,preudobne,stabilne,čvrste,nisu mi premuškaste ni precool:mrgreen:.
Cipele kupila u Peku prije 3 godine za 400kn (snižene s 800kn) i to mi je valjda najbolja kupnja ikad. Nosam ih već treću godinu cijelo proljeće i jesen i i dalje izgledaju nove novcate.
Čizme nisam ubola na sniženju,al mi nije žao,nosit ću ih godinama bez bojazni od pucanja i sl.

ivarica
14.06.2012., 20:28
moje je pravilo da ako ih "osjetim" na nozi kad ih probam u trgovini, onda nema sanse da ih kupim

jednom u srednjoj skoli su me cipele tako anzuljale da sam ih skinula i po vrelom asfaltu pjesacila kilometar
em sam imala zuljeve, em su mi tabani izgorili

otad - ma da je najljepsa, nema sanse

jedini mi je problem zadnjih godina da mi lijeva noga postaje osjetno veca od desne, valjda kraljeznica?, pa ih moram prilagodjavat lijevoj, a s desne mi ispada

najmodeli su mi artice i el naturalista
jedne artice, sandale, nosim vec valjda 5 godina, ko bosa sam u njima

za campericama slinim
ali nikad nisam nasla model koji mi pase nogama
uvijek me tuku
tako nevjerojatno, premekane, prefine izrade, a mene svaki sav boli

apricot
14.06.2012., 20:33
hodati bos po dubrovniku i nije nešto
ja hodala bosa po ljubljani, u 2. mjesecu

otada, isto, nema šanse da obujem neudobnu cipelu

ivarica
14.06.2012., 20:35
ostavljala sam otiske u njemu, vjeruj mi
uh, ne zelim se sjetiti

apricot
14.06.2012., 20:41
vjerujem, vjerujem

treba dobro evoluirati i donijeti odluku o udobnim cipelama
kad se sjetim plastičnih špičoka iz trsta
svaki korak bolan ko u male sirene

ivarica
14.06.2012., 21:13
da, i fly su udobne cipele
uglavnom ja svoju butigu od cipela imam :lol: i ne gledam dalje

marta
14.06.2012., 21:20
I mene Campersice zuljaju. Nekako upadam uzmedju dvije velicine i zuljeju me u ducanu kad ih isprobam bez da stanem na nogu.
Prosle jeseni, na srednjovjekovnom sajmu u Šibeniku sam kupila zelene cipele, kao one artice na nekom linku gore, samo od koze, platila ih 250 kn, najudobnija obuca koju sam ikad imala. Nazalost samo i iskljucivo za suho vrijeme. Firma Šik cipele, Kloštar Ivanić. Nakon pol sata sam se vratila i kupila i crne japanke, a ako i ove godine budu, kupujem cipke s vezicama, bacaju malo na Campersice dizajnom, al kad ih stavis na nogu ko da si navukao plišanog zeku.

susmiga
14.06.2012., 21:22

ove cipele sam jučer vidjela- izgledaju stvarno udobno, koža je nevjerojatno mekana- jedini bed što sam ja smotana na petama a nisam vidjela ni jedne ravne, mala-vila, postoje li u flat verziji?

marta
14.06.2012., 21:23
I Artice su mi super, al toliko mi traju (i inace mi obuca dugo traje, valjda pravilno gazim) da mi na kraju dosade pa ih dam dalje.
Upravo sam poslala tako jedne Kickers (meni je Kickers udoban - za razliku od Campersa) sandale koje su starije od mog najstarijeg sina, a izgledaju ko da sam ih kupila prosli mjesec.

ivarica
14.06.2012., 21:23
I mene Campersice zuljaju. Nekako upadam uzmedju dvije velicine i zuljeju me u ducanu kad ih isprobam bez da stanem na nogu.
Prosle jeseni, na srednjovjekovnom sajmu u Šibeniku sam kupila zelene cipele, kao one artice na nekom linku gore, samo od koze, platila ih 250 kn, najudobnija obuca koju sam ikad imala. Nazalost samo i iskljucivo za suho vrijeme. Firma Šik cipele, Kloštar Ivanić. Nakon pol sata sam se vratila i kupila i crne japanke, a ako i ove godine budu, kupujem cipke s vezicama, bacaju malo na Campersice dizajnom, al kad ih stavis na nogu ko da si navukao plišanog zeku.

znam koje su, neki dan sam od zene na standu trazila da fotografiram etiketu, da im se javim naknadno, jer nisam imala novaca

kostaju 250 kuna, predobro izgledaju, kozne skroz
nemaju trgovinu i ne moze se doci do njih na vrata kupiti ih

marta
14.06.2012., 21:27
Ima na netu broj telefona. Meni je covjek rekao da ih se moze nazvat pa oni posalju. Neces pogrijesiti, cipele su savrsene.

disciplina
14.06.2012., 21:29
Jel moze neki kontakt?

marta
14.06.2012., 21:32
Šik cipele d.o.o.. Adresa: Vukovarska 15n, 10312 Kloštar Ivanić. Tel: 098/9126-104

Ako budes zvala, pitaj ih na koje sajmove idu kroz sedmi mjesec, pa napisi.

domy
14.06.2012., 21:33
Ima na netu broj telefona. Meni je covjek rekao da ih se moze nazvat pa oni posalju. Neces pogrijesiti, cipele su savrsene.
i mene zanima kontakt telefon i možda neka slikica

rosa
14.06.2012., 21:38
Ove Šik su mrak!!!:-o

Ja bih možda naručila i na slijepo,preko neta.Kakvi su im kalupi?

TeFil
14.06.2012., 21:48

U Zg je bilo par Tamarisovih dućana po shopping centrima, ali su se zatvorili. Sad ih ima u par privatnih dućana, ali izbor nije više tako dobar.

mala-vila
14.06.2012., 21:51
ove cipele sam jučer vidjela- izgledaju stvarno udobno, koža je nevjerojatno mekana- jedini bed što sam ja smotana na petama a nisam vidjela ni jedne ravne, mala-vila, postoje li u flat verziji?

znam da postoje u verziji s malom peticom, oni se furaju vise na klasicnu eleganciju tak da ne znam jel ima bas skroz flat isto kao sto nisam vidjela petu visu od 7cm kod njih, ali da su ugodne, jesu!

vida
14.06.2012., 22:06
Meni jednako udobne ecco,camper i timberland, doduše sve ravne jer na petu ništa ne nosim

kloolk
14.06.2012., 22:29
evo info za šik cipele, fora su http://www.facebook.com/pages/GITA-%C5%A1ik-cipele/411084508925369

meni su cipele noćna mora jer nikada ne mogu kupiti što mi se sviđa (nogata)

tua
14.06.2012., 22:36
jesu to ove
http://www.google.hr/imgres?hl=hr&safe=off&sa=X&biw=1344&bih=744&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=AnitQ6SeFi8ciM:&imgrefurl=http://www.izaberi.hr/index.php%3Fop%3Dsd%26tip%3Dlok%26id%3D0000396%26l ang%3Dhr&docid=IKlUIwJpEnNlkM&imgurl=http://www.izaberi.hr/slike/lok/0000396/1.jpg&w=320&h=300&ei=kR3aT_vGBZO4hAfYj7zxAw&zoom=1&iact=hc&vpx=176&vpy=134&dur=1275&hovh=217&hovw=232&tx=122&ty=125&sig=107497447743082037698&page=1&tbnh=128&tbnw=137&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:0,s:0,i:67

bas te, imaju i visoki model

makita
14.06.2012., 22:37
http://www.hoegl.com/goto/en/catalog/categories/ballerina

netko je pitao imaju li niske

po netu, evo, imaju

tua
14.06.2012., 22:37
Šik cipele d.o.o.. Adresa: Vukovarska 15n, 10312 Kloštar Ivanić. Tel: 098/9126-104

aaa marta, ja tu gledam ove 1000kn plus, a ovo mi u susjedstvu doslovce. odoh u soping!

domy
14.06.2012., 22:38
a di se mogu naručiti ili jel se mogu negdje vidjeti i probati?

mala-vila
14.06.2012., 22:47
ja bi ove šik. kakve su im cijene?

makita
14.06.2012., 22:48
Ove šik cipele ja probala prošlo lito u Splitu na Voćnom trgu, bili su neko vrime, al nisam imala pri ruci novac, a oni onda nestali pa sam kupila Birkenstockice. Nisu loše, al isto sam uzela s nekim kaišima koji se nešto čudno vežu...ne žuljaju, al nisu savršene :)

Htjela sam reć da su mi izgledale jako udobne ove šik

rossa
14.06.2012., 22:50
znam koje su, neki dan sam od zene na standu trazila da fotografiram etiketu, da im se javim naknadno, jer nisam imala novaca

kostaju 250 kuna, predobro izgledaju, kozne skroz
nemaju trgovinu i ne moze se doci do njih na vrata kupiti ih

i predivne su. ja uvijek naiđem na njih kad nemam novaca (dobro, nikad nemam 250 kuna u džepu), a poznanica ih je kupila nedavno i oduševljena je udobnošću

Freja
14.06.2012., 22:52
U Zg je bilo par Tamarisovih dućana po shopping centrima, ali su se zatvorili. Sad ih ima u par privatnih dućana, ali izbor nije više tako dobar.

Ima još uvijek dućan u Wesgateu, a drže ih i neki ovi veliki dućani (nisam sigurna da li Hunamic ili Stiefelkonig).

oka
14.06.2012., 23:08
Nedavno sam kupila sandalu Marrell, je koštala, ali je savršena.

makita
14.06.2012., 23:16
evo tamaris
http://www.popusti-hr.com/moda/mass-cipele-kolekcija-proljeceljeto-2012

Forka
15.06.2012., 00:06
Fly! Udobne kao šlape, i pristojno izgledaju. Vidim jako puno žena u gradu da ih nose. Savršene! Imaju ih tu:http://www.jegerstar.com/zene/obuca/cipele/
I El Naturalista. Nešto mladenačkije (okačenije, ružnije, kako vam drago) isto fenomenalno udobne. Ja ništa drugo osim ova dva brenda uopće više ne mogu nositi.

ja točno 'vako ko zumbulmama:
Fly i El Naturalista su mi zakon! :klap:
oko Camperica još uvijek obilazim ko mačak oko vruće kaše, a imam i jedan model marti koje volem.
Artice imam jedne jako fora, al' ubile mi nogu, eno ih skoro netaknute... :mrgreen:

Vrijeska
15.06.2012., 00:22
ovi vaši linkovi - to su meni sve bate:nope:
nisu ružne, ali ja stvarno ne znam gdje bi s njima ...
ja sam više za hogl varijantu, ravne ili malo povišene

od ovih sportskih sam kupila Hush Puppies http://www.hushpuppies.com/UK/en-GB/Product.mvc.aspx/21418W/0/Womens/Brietta?dimensions=0 prošle godine ljubičaste, udobne, lijepo se raširile po nozi, ali su skroz ravne (meni treba malo povišenje na petama);ove godine kupila zelene - nažuljale me ...

mala-vila
15.06.2012., 00:32
hush puppies su odlicne cipele

Ripcord
15.06.2012., 01:14
Meni je problem naći veličinu (42), pa zato valjda i imam najmanje cipela od svih žena oko sebe. Najbolje mi odgovaraju modeli Dr. Martens i njima sam uvijek vjerna (jedna čizme (nekoć visoke marte na vezanje, u raznim bojama, danas niske čizme) nosim po 3-4 godine, kad baš odu kvragu kupim nove). Za ljeto, ležernu varijantu (č: na moru, za plažu, po dvorištu i selu, te doma do trgovine) imam jedne Scholove natikače, isto žive sa mnom već jedno 5 godina. Tenisice imam jedne Sketchers i jedne visoke All Stars, a sandalice nek iz Deichmana. Jednom sam iz Deichmanna imala i jedne balerinke, ali nikad opet naći neke takve, a apsolutno sve druge su mi ružne.

Eto, zaista, to je kompletan popis moje obuće (uz jedan par papuča). Možda bih imala još koje da uspijem naći uske cipele duljine 42 (ponekad 43), ali da me ono stvarno ostave bez daha. No takvo što, i u mojoj duljini i s pristojnom cijenom, ne nalazim :(

kloolk
15.06.2012., 06:58
Eto, zaista, to je kompletan popis moje obuće (uz jedan par papuča). Možda bih imala još koje da uspijem naći uske cipele duljine 42 (ponekad 43), ali da me ono stvarno ostave bez daha. No takvo što, i u mojoj duljini i s pristojnom cijenom, ne nalazim :(
:taps: ooo znam kako ti je. ja sam 43 (uvijek) i imam još manje pari obuće od tebe...

martinaP
15.06.2012., 07:46

Zbilja su divne. Gdje se prodaju kod nas?

Jurana
15.06.2012., 08:13
:taps: ooo znam kako ti je. ja sam 43 (uvijek) i imam još manje pari obuće od tebe...
Moja poznanica problem štikli velikog broja rješava u inozemstvu, u dućanima za transvestite.

tina55
15.06.2012., 08:37
ja sam jedne Dieselove (model niskih cipela/tenisica) nosila godina i bile su super udobne

Superman
15.06.2012., 09:06
Riekersice, ja imam ovakve:

http://donaghysblog.co.uk/rieker-shoes/ladies-rieker-shoe-43762

savršeno udobne, a ovi novi modeli nisu čak ni ružni! :)

In love
15.06.2012., 09:08
Šik cipele su prekrasne
https://www.facebook.com/pages/GITA-%C5%A1ik-cipele/411084508925369?sk=photos

Ja imam njihovo torbu i Popolice za klinca, napikirala sam si cipele na jednom sajmu ali nije bilo broja pa sam odustala. A trenutno mi ne trebaju pa čekam priliku :-)

Kickers su kako koji model - imam jedne balerinkice već olala godina i super su, mekane, udobne..A gladiatorice su me nažuljala ko sam vrag i odparala se jedna trakica nakon 3 nošenja :-(.

Cathy
15.06.2012., 09:19
Meni nema otkada sam se "navukla", do MBT-a i Sketchersova shape up-a.
Imala sam groznih problema sa leđima ali ovo me preporodilo.
Istina MBT-su ružne, ali Sketchersice su čisto zgodne.
Ja imam ovakve http://www.skechers.com/style/24867/shape-ups-x-wear-hyper-blast/blk
E sada koliko budu izdržale vidjeli bumo.:-)

Vrijeska
15.06.2012., 10:07
Zbilja su divne. Gdje se prodaju kod nas?

ja znam samo za west gate

summer
15.06.2012., 11:10
ja sam si hoglice kupila u peku
a udobne su mi i artice, kickersice, ...

TeFil
15.06.2012., 14:14
Ima još uvijek dućan u Wesgateu, a drže ih i neki ovi veliki dućani (nisam sigurna da li Hunamic ili Stiefelkonig).

Hvala. Ovo za WG nisam znala, mislila sam da su se svi zatvorili.

Kapric
18.06.2012., 23:57
Hush Puppies su mi sjajne. Gdje ih kupujete? Bilo ih je svojedobno u Gaboru i Mr. Josephu, sada ih više ne nalazim u Zagrebud.

Ove Šik su mi divne.

Velike brojeve ženstvenih cipela radi postolar Zvonimir (bio u Ilici kod Britanca, sad je u Dalmatinskoj). Znam da radi za naše košarkašice.

Meni su Gabor (Ilica kod Frankopanske) i Mephisto (Praška kod Trga) također jako udobne.

Najudobnije su mi, ipak, balerinke Repetto - trenutačno mi nisu u budžetu, da se fino izrazim, ali vrijede svake preskupe kune.

Cathy
19.06.2012., 07:33
Cure imate u Zvonimirovoj između Heinzelove i Šubičeve baš dučan sa cipelama za velike brojeve.
Meni ne treba (nosim 36-37) pa neznam kaj drže, nisam nikada ulazila.

kloolk
19.06.2012., 07:45
Cure imate u Zvonimirovoj između Heinzelove i Šubičeve baš dučan sa cipelama za velike brojeve.
Meni ne treba (nosim 36-37) pa neznam kaj drže, nisam nikada ulazila.

Znaš li možda kako se zove?

Cathy
19.06.2012., 08:39
Znaš li možda kako se zove?
Sory, ne.
Sa sjeverne strane i dosta je velik. Ja ga primijetim iz tramvaja.

zhabica
19.06.2012., 08:57
makita, meni je Jungla, ispod cvjećarnice Mia, kraj pošte, zakon! To su cipele po mom guštu, a mislim da bi se i tebi moga svidjet, kožne, udobne i nisu preskupe (300-600kn) Svaka kuna koju san tamo ostavila se isplatila, prije par mjeseci sam mami proslijedila cipele koje sam kod njih uzela prije 8 ili 9 godina i nanosala ih se, njoj su isto super, još uvijek nosive.

Stvarno su trajne i imaju lijepe linije, to su mi cipele u kategoriji "za svaki dan" a naišla bi kod njih i na super svečanije cipelice al ne od marke Jungla.

Obično uzmem br 38 koji mi bude na knap, jer se s vremenom dosta opuste i prilagode nozi pa da ne mi ne klapaju. Prije prvog nošenja ih namočim preko noći sa omekšivačem za odjeću na vati i stavim na mjesta gdje me malo stišću, sutra budu taman prema mojoj nozi i ne nažuljaju me uopće ili samo malo dok se ne prilagode nozi.

Ove šik mi izgledaju super!

tangerina
19.06.2012., 09:12
ooooo, nisam znala za ovaj trik sa omekšivačem!
a baš sam jučer bacila stare balerinke da mi ne padne na pamet da ih ikad više obujem jer su stvarno odradile svoje. Možda je sad dobar trenutak za proljetno/jesensku obuću pogledat.

mama od formata
19.06.2012., 10:00
Imam, i to su one koje si ne mogu priuštiti :))

Cathy
19.06.2012., 12:57
Sory, ne.
Sa sjeverne strane i dosta je velik. Ja ga primijetim iz tramvaja.
Piše XL cipele i
www.kogra.hr (http://www.kogra.hr)

disciplina
19.06.2012., 13:04
Pa ima i u humanicu dio sa velikim brojevima.

kloolk
19.06.2012., 13:55
Piše XL cipele i
www.kogra.hr (http://www.kogra.hr)

tnx, znam za taj dućan u web izdanju, ali mi se ništa ne sviđa. hoću i ja fine camperice i njima slične :-(

kloolk
19.06.2012., 13:55
Pa ima i u humanicu dio sa velikim brojevima.
da, ima...

winnerica
19.06.2012., 14:31
Ja već četvrtu godinu furam ovakve (samo skroz bijele) Skechers balerinke/tenisice; oduševljena sam: http://www.donaghys.co.uk/store/product/493936/Skechers-99999567-Nat-6/ - paše mi na hlače, šos, u njih uskočim samo, netrebam čarapu, mogu biti cijeli dan, perem u mašini i još su ko nove. A kupila sam ih za nekih 280 kn na sniženju...
Sad pikiram crne takve na sniženju i Skechers sandale, znaju imat super modela.

domy
19.06.2012., 14:40

jel netko zvao za ove cipke?
I zanima me jel se može i kako naručiti kod njih.
Tipa da im dođeš na vrata ili da ih nazoveš i naručiš

hada
19.06.2012., 14:53
Hvala. Ovo za WG nisam znala, mislila sam da su se svi zatvorili.
Tamaris dućane držala je moja firma,onaj u WG smo zadnji zatvorili i sada je tamo TT Denim.
Sve zaostale zalihe prodavale su se u Rosesu
(posebno otvoren lokal za to) na -70% i u Heleni.

tua
19.06.2012., 14:57
jel netko zvao za ove cipke?
I zanima me jel se može i kako naručiti kod njih.
Tipa da im dođeš na vrata ili da ih nazoveš i naručiš

ja sam ih kontaktirala preko fb, brzo odgovaraju :) pa se dogovori, mislim da salje i postom ak sam dobro skuzila.

rosa
19.06.2012., 15:10
ja sam ih kontaktirala preko fb, brzo odgovaraju :) pa se dogovori, mislim da salje i postom ak sam dobro skuzila.

kakve su im cijene?

domy
19.06.2012., 15:24
a kaj su tebi poslali poštom ili možeš doći do njih i oprobat.
iskreno ja bi rađe probala ako se ikako može
Da i koje su cjene onih zatvorenih koje su slične campersicama?

Majuška
19.06.2012., 16:35
kakve su im cijene?

sve su 250 čini mi se

ja naletila 2 puta na njihov štand ovaj mjesec: u samoboru pa na trgu u zagrebu i nikad nije bilo mog broja :šmrc:

Freja
19.06.2012., 16:36
Tamaris dućane držala je moja firma,onaj u WG smo zadnji zatvorili i sada je tamo TT Denim.
Sve zaostale zalihe prodavale su se u Rosesu
(posebno otvoren lokal za to) na -70% i u Heleni.

Ma da? Ali to je onda bilo razmjerno nedavno. Baš mi je žao, imam nekoliko pari cipela iz Tamarisa i sve su mi jako udobne. Jedna torba nije bila dobra, ali cipele su sve prošle ispit udobnosti.

Kaae
19.06.2012., 20:28
Te Sik cipele sam vidjela na Trgu na nekom sajmu krajem treceg, pocetkom cetvrtog mjeseca, kad sam bila u Zg. Slatke, ali smetalo me sto su gotovo sve izlozene bila kopija Camperica. :neznam:

Art mi je prije bio super, onda mi se smanjila noga i sad sam izmedju dva broja pa ne mogu nositi niti jedne. Ili mi ispadaju s noge, ili ne stanem u njih.

Camper mi super odgovara, iako sam mrvicu izmedju brojeva, ali manja im je razlika nego kod Arta. Birkenstock su mi super natikace, nista ne smrdi, a jos manje mi se znoji noga.

S ove strane bare sam puno manje izbirljiva jer na snizenju nalazim svastanesto za $5 i manje (od starki do tko zna cega) pa kupujem svasta. Onda ili zadrzim ili proslijedim dalje, ako mi se ne svidja.

rossa
19.06.2012., 20:50
S ove strane bare sam puno manje izbirljiva jer na snizenju nalazim svastanesto za $5 i manje (od starki do tko zna cega) pa kupujem svasta. Onda ili zadrzim ili proslijedim dalje, ako mi se ne svidja.

starke po 5 dolara!! ubit ću se :(

hada
19.06.2012., 23:21
Ma da? Ali to je onda bilo razmjerno nedavno. Baš mi je žao, imam nekoliko pari cipela iz Tamarisa i sve su mi jako udobne. Jedna torba nije bila dobra, ali cipele su sve prošle ispit udobnosti.

Da ste možda ranije hvalile Tamaris,bila bi veća prodaja i opstao bi:)-s obzirom koliko je forumašica:)
Mislim da su početkom god. počeli sa zatvaranjima-jedan po jedan.

makita
20.06.2012., 20:00
Te Sik cipele sam vidjela na Trgu na nekom sajmu krajem treceg, pocetkom cetvrtog mjeseca, kad sam bila u Zg. Slatke, ali smetalo me sto su gotovo sve izlozene bila kopija Camperica. :neznam:

Art mi je prije bio super, onda mi se smanjila noga i sad sam izmedju dva broja pa ne mogu nositi niti jedne. Ili mi ispadaju s noge, ili ne stanem u njih.

Camper mi super odgovara, iako sam mrvicu izmedju brojeva, ali manja im je razlika nego kod Arta. Birkenstock su mi super natikace, nista ne smrdi, a jos manje mi se znoji noga.

Birkenstock mi se usmrde noge u klompama, ne u otvorenim natikačama i sandalama.

Za Tamaris mi je baš žao.
Možda se vlasnici i predomisle kad čuju za naše zadovoljstvo :)
Gdje su se proizvodile?

hada
21.06.2012., 09:36
Birkenstock mi se usmrde noge u klompama, ne u otvorenim natikačama i sandalama.

Za Tamaris mi je baš žao.
Možda se vlasnici i predomisle kad čuju za naše zadovoljstvo :)
Gdje su se proizvodile?
Njemačka.
Mislim da bi morali malo veću akciju napraviti da vrate Tamaris:)

Sumskovoce
12.04.2013., 13:08
Nisam sigurna da li je ovo moje pitanje OK u ovom topicu ili bi više pasalao na topicu o sređivanju, ali kako se odnosi samo na cipke - stavljam tu.
Trebam laganu proljetnu obuću za posao i slobodno vrijeme. Na poslu se oblačim casual, traperice + neka majica ili košulja, nemamo strogi dress code, a nit primam stranke na sastanak baš često.
Najvažnija stvar mi je komocija noge i kvaliteta cipele.
Možete li mi dat svoje mišljenje da li je bolje da si kupim ove super štosne tenisice: http://shoebedo.com/proizvod/adidas/q23322 koje bih koristila 100 na sat, i na poslu i u slobodno vrijeme
ili
ove balerinke http://shoebedo.com/proizvod/art/966-f-granada koje bi koristila češće na poslu nego u slobodno vrijeme, ali bile bi mi bolje kad zatopli (pašu i na suknje, na lanene hlače itd)
Na žalost ne mogu si kupiti obje zbog love :(

Mojca
12.04.2013., 13:10
Oboje naravno. :)
Ah... moram i ja ići kupiti cipele, muka mi je...

Jurana
12.04.2013., 13:10
Mislim da su ti balerinke nosivije, idu u više kombinacija.

Mima
12.04.2013., 13:13
Balerinke, super su, hvala ti što si ono linkala! Kupit ću ih i ja sebi!

Sumskovoce
12.04.2013., 13:16
Mima - da se nisi drznula kupiti zadnje mojeg broja :P

Sumskovoce
12.04.2013., 13:17
Kakav je ART - jeste imale - probale? Ugodne? Kvalitetne? Kakve su?

Mima
12.04.2013., 13:20
Ja imam ove http://shoebedo.com/proizvod/art/442-grey ali smeđe, lani sam ih kupila, jako su mi udobne.

Mojca
12.04.2013., 13:22

Skoro pa jedino Art cipele nosim. Takve su. :)

Sumskovoce
12.04.2013., 13:28
Lijepe su, jako.
A jesu li nosive i u ovoj sezoni? Mislim - mogu li odradit dva ljeta?

Sumskovoce
12.04.2013., 13:29
Skoro pa jedino Art cipele nosim. Takve su. :)

E onda su to cipke za mene.
Mrzim često kupovat cipele, mrzim.
Najradije kupim jedne i nosim dok se ne raspadnu.

deeeyoo
12.04.2013., 13:34
Meni su SNIPE super udobne. Imam ove za zimu http://www.yatego.com/stadt-land-fluss/p,4e562a4599a61,4534db358496c7_0,snipe-paterna

@Mima predobre su! :zaljubljen:

Mojca
12.04.2013., 13:37
Nisu Art ali su mi fora:
http://shoebedo.com/proizvod/escape/es-125-grey

apricot
12.04.2013., 13:45
ja sam oduševljena Creator cipelama
ali, ne nalazim ih nigdje na netu
kupim u massu
udobne... kao da si bosa

Sumskovoce
12.04.2013., 14:03
Nisu Art ali su mi fora:
I te mi se sviđaju, ali djeluju mi tvrdo.
Jesu li ARTice tvrde?

ivarica
12.04.2013., 14:04
Jesu li ARTice tvrde?

nimalo
ja imam 3 para, ljetne, zimske, nisu me nijedne nazuljale

Mima
12.04.2013., 14:05
Meni su djelovale tvrdo ali ove koje sam kupila nisu nimalo tvrde; jako su mi udobne.

Dok mi Camper - koje mi pak djeluju mekano - na početku obavezno naprave krvave žuljeve

Trina
12.04.2013., 14:06
Skechersice. Uzela sam sebi nekidan za pir, kad sam ih obula to je bilo to. iako mi nisu nešto krasne i divne (možda ih i dam na burzu nakon sutra, da kupim sebi jedne u koje sam se zaljubila ali nisu bile za ovu prigodu)

Mojca
12.04.2013., 14:13
Jesu li ARTice tvrde?

Možda tako izgledaju na prvi pogled, ali su mekane, prilagodljive, trajne, baš ih volim...
Još nisam prežalila što mi je noga narasla za cijeli broj u trudnoći, pa sam morala dati sve cipele... buhu-buhu-buh... šmrc.

Sumskovoce
12.04.2013., 14:29
Moja - pa šta ti se stopalo nije "vratilo na svoje"
Meni je, bilo je 38 u trudnoći, sad je opet 37 baš kao od 4. osnovne :lol:

Mojca
12.04.2013., 14:30
Nije.
Bilo 38, sad je 39.

NanoiBeba
12.04.2013., 14:53
ja sam već pisala da se meni stopalo, koje se povećalo odnosno spustilo od težine u drugoj trudnoći, vatilo na staro nakon nošenja MBT cipela

Sumskovoce
12.04.2013., 15:14
Može malo edukacije o MBT cipelama?

Mojca
12.04.2013., 15:16
ja sam već pisala da se meni stopalo, koje se povećalo odnosno spustilo od težine u drugoj trudnoći, vatilo na staro nakon nošenja MBT cipela

Meni se toliko proširilo da su mi MTB preuskke. Ne stanem ni u jedne.

rossa
12.04.2013., 15:43
Meni se toliko proširilo da su mi MTB preuskke. Ne stanem ni u jedne.

moje stare su se raspale pa sam išla vidjet nove modele. sad više nemaju onako velik raspon brojeva kao prije na trećine. samo puno broj. i naravno da mi ne pašu. jedne male, druge velike. možda bude bolje kad dođu proljetni modeli pa pogodim neke. ako ništa drugo sad ću morati kupiti sketchers shape ups. one su prilično jeftinije

Mojca
12.04.2013., 15:46
I niš ne valjaju.

Sumskovoce
12.04.2013., 15:47
Ahaaaaaaaa - sad kužim šta je MTB. One kao lađe? To mi je baš ružno.
Tata moj je sebi kupio neke, kaže da je zadovoljan, ali ful smiješno izgleda u tome

Mojca
12.04.2013., 15:53
MBT su odlične.

rossa
12.04.2013., 16:02
I niš ne valjaju.

šta da? moj svekar ih ima i jako je zadovoljan. ali on nije imao MBT.
Sumskovoce, meni su isto bile ružne na polici, ali na nozi mi nisu ružne. istina ja sam imala neke obične kao patike, savim crne pa se nije jako kužio oblik.
inače su nevjerojatno ugodne i super za zimu. ja sam ih kupila jer su me bolila leđa i stvarno su me prestala boljeti. možda zato što je taman prošlo godinu od poroda pa se sve vratilo na svoje i Mo je prohodala, a možda od njih.
Za zimu su savršene jer mi ne trebaju 2 para čarapa što sam uvijek inače nosila. A najbolje su za Rodine rasprodaje četvrtkom ujutro dok grijanje još ne proradi kako treba, a tebi nogama fino toplo :) jednom sam došla u patikama i smrzla se.

kloolk
12.04.2013., 16:23
Meni su SNIPE super udobne. Imam ove za zimu http://www.yatego.com/stadt-land-fluss/p,4e562a4599a61,4534db358496c7_0,snipe-paterna

@Mima predobre su! :zaljubljen:

deeeyoo gdje kupuješ Snipe?

TeddyBearz
12.04.2013., 16:57
Možete li mi dat svoje mišljenje da li je bolje da si kupim ove super štosne tenisice: http://shoebedo.com/proizvod/adidas/q23322 koje bih koristila 100 na sat, i na poslu i u slobodno vrijeme
ili
ove balerinke http://shoebedo.com/proizvod/art/966-f-granada koje bi koristila češće na poslu nego u slobodno vrijeme, ali bile bi mi bolje kad zatopli (pašu i na suknje, na lanene hlače itd)

Ja bih na tvom mjestu uzela balerinke jer su nosivije (iako ja obožavam tenisice :zaljubljen:).

Već su ti cure rekle (a i ja sam već pisala negdje na prvoj strani) - meni osobno preudobne (bar ovi modeli koje imam) i jako kvalitetne. Definitivno moj favorit od obuće. :klap:

Ja imam ove http://shoebedo.com/proizvod/art/442-grey ali smeđe, lani sam ih kupila, jako su mi udobne.

Ja sam ih isprobala i ove i prošle godine jer mi se jako sviđaju, a i udobne su (iako mi je model pomalo čudan, valjda bih se trebala naviknuti na njega) i da u ShoeBeDo imaju plave ili crne, uzela bih ih istog trena... ali nemaju. :( Ove boje koje imaju mi baš ne odgovaraju, a preskupe su da ih kupim ako mi ne odgovaraju 100%. :drama:

http://shop.the-art-company.com/dkdkk/0442-mojave-tinted-prusia-creta.html# :zaljubljen:

Freja
12.04.2013., 17:09
Kad ste već na "medicinskim" cipelama, nekome ružne, nekome prekrasne, ali otkačene i jako, jako odobne (i za skoro sve prilike): http://www.alegriashoeshop.com/

U Zagrebu najveći izbor ima Rozi step.

rossa
12.04.2013., 17:12
Kad ste već na "medicinskim" cipelama, nekome ružne, nekome prekrasne, ali otkačene i jako, jako odobne (i za skoro sve prilike): http://www.alegriashoeshop.com/

U Zagrebu najveći izbor ima Rozi step.

preslatke su. di je Rozi step i pošto su otprilike?

NanoiBeba
12.04.2013., 17:13
MBT su odlične.
X

meni su vrijedile svake kune. A oba para sam kupila na sniženju.
za hodanje po asfaltu - neprocjenjivo.
plus to kaj opet mogu nositi svoje stare, očuvane, obožavane cipele - u množini.
To kaj u niti jedne cipele nisam stala nakon trudnoće

Freja
12.04.2013., 17:17
preslatke su. di je Rozi step i pošto su otprilike?

Evo: http://rozi-step.hr/zagreb-hrvatska
Ovisi koje, ali u prosjeku najmanje 1/2 cijene MBT-a, i više kad su na sniženju. Ove Mary Jane su puna cijena oko 550 kn (ovisno o modelu). Često imaju sniženja, tj. skoro uvijek su neki modeli na sniženju.

rossa
12.04.2013., 17:20
Evo: http://rozi-step.hr/zagreb-hrvatska
Ovisi koje, ali u prosjeku najmanje 1/2 cijene MBT-a, i više kad su na sniženju. Ove Mary Jane su puna cijena oko 550 kn (ovisno o modelu). Često imaju sniženja, tj. skoro uvijek su neki modeli na sniženju.

hvala. mogla bi se zaletiti i pogledati malo.

NanoiBeba
12.04.2013., 18:00
Meni to ne izgleda kao isti princip.. Te više sliče an Birkenstock.

ja jako sporo hodam, a hodam dosta. U Mbtu sam puno brža. A to mi je bitno jer puno stvari obavljam pješice

Freja
12.04.2013., 18:32
Nisu sasvim iste, ali isto imaju potplat koji omogućava pravilnije držanje i princip hoda kao mbt. Meni se mbt-ice nikako nisu uklapale u stil, a ove su mi jedne ljepše od drugih i stvarno jako udobne. Jedino u njima mogu bez bolova u nogama i leđima hodati i stajati cijeli dan.

winnerica
12.04.2013., 18:42
Meni baš lijepo izgledaju, a mogu se furati i na sportski đir i na malo elegantniji; baš ću otići pogledati i cijene, hvala Freja... ;)

deeeyoo
12.04.2013., 19:15
deeeyoo gdje kupuješ Snipe?

Kupila sam ih u Njemačkoj.

Kayyya
12.04.2013., 19:49
baš ih i ja sminam pa me zanima jel se usafta noga u njima? zatvoreni su prsti skroz, a bez čarapa..

imala sam jedne birke natikače i to je strašno bilo, otvorene su odlične i već godinama im se vraćam, ali ove sa zatvorenim prstima su jeza živa

inače, artice su moj favorit i za ljeto i za zimu. zimske su žive već 6 godina (nošene puno sve te zime) i baš nekidan mi je frendica rekla kako su mi super gležnjače. koža je izdržljiva, nije uopće uništena, samo se đon stanjio upola :)
i camperice volim.
i fly.
i marte.

i to je jedino što nosim
(uz merrel)
:mrgreen:

Fimo
12.04.2013., 20:58
Meni su najudobnoje cipele Aerosoles, nažalost mislim da ih vise na za kupiti kod nas. Imam jedne crne balerinke, kao da je papuča na nozi.

oka
12.04.2013., 21:54
i to je jedino što nosim
(uz merrel)
:mrgreen:

I ja na početku topica pisala o toj marki samo što sam ja napisala marrel ako se ne varam.
Savršenstvo.
Imam ovakve od prošle godine, nešto neopisivo udobno. http://ecx.images-amazon.com/images/I/41xQqXDqkML._SL500__SS160_.jpg

oka
12.04.2013., 21:56
A za artice mogu reći jednom i nikad više :hand:
Jedva sam izdurala ovu zimu, gležnjeve mi ubilo

mama_jos_malo
12.04.2013., 22:51
obožavam cipele, imam cijelu kolekciju i za sve prigode i situacije

za proljeće, za kavu, do dr. :-) balerinke
http://uk.tommy.com/Ballerinas/112040,en_GB,sc.html

ili

http://www.prettyballerinas.com/

za park, na izlet tenisice skechers, mada su mi dok su djeca bila mala i vječno u marami bile izvrsne 4US tenisice na cif, imala sam kožne narančaste :zaljubljen: samo uletim u njih bez saginjanja :-)
za ljeto prek dana imam birkenstock i to one otvorene s dva remenčića (ne mogu nositi japanke a prekrasne su mi na drugima)
za razgledavanje grada, kad smo turistički negdje onda nosim ovaj tip
http://www.zalando.co.uk/tommy-hilfiger-cassie-wedge-sandals-blue-to111b01j-502.html
jer me inče nakon nekoliko sati počnu boljet leđa u ravnom

za večer obavezno štikle ala
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/hr/en/zara-S2013/358009/1117178/LEATHER+SANDAL
volim i guess

za zimu imam UGG ili klasičnu kožnu čizmu za svaki dan
za večeru, kazalište
http://styleprofiles.blogspot.com/2008/11/francesca-mambrini.html

uglavnom obožavam obuću

Tiziana
12.04.2013., 22:56
E onda su to cipke za mene.
Mrzim često kupovat cipele, mrzim.
Najradije kupim jedne i nosim dok se ne raspadnu.

Jao kad bi se ja mogla dovesti u ovo stanje duha, ali ne mogu to je jace od mene - ja samo balerinki sad za proljece - ljeto imam 10 pari u svim bojama, neki dan sam vidjela boju koju nemam sram me kupiti al stvaaarno mi treba, a kojekakve slapice natikace spagerice na punu petu nesmijem ni pobrojati.

mama_jos_malo
12.04.2013., 22:59
Tiziana, sestro po džonu :lol:

Tiziana
12.04.2013., 23:27
Eto prepoznajem dijelove sebe u tvom postu Mama jos malo, a sad tek kad iskrcam za koji mjesec malu iz nosiljke pa hodam bez beba objesenih po sebi stikla-fond se opet pusta u promet, u medjuvremenu se svasta nesto mota po ducanima a ja tuzno gledam jer sam ili trudna ili beba visi na meni.

Teica
12.04.2013., 23:28
Još nisam prežalila što mi je noga narasla za cijeli broj u trudnoći, pa sam morala dati sve cipele... buhu-buhu-buh... šmrc.

Ako ti to nešto znači, ja sam ti jaaaako zahvalna na darovanim cipelicama :heart:

Mojca
12.04.2013., 23:37
Znam draga... :)
:kiss:

Teica
12.04.2013., 23:43
:heart:

Adrijana
13.04.2013., 07:15
Ja volim Artice
http://shoebedo.com/proizvod/art/442-cognac

ove su mi prelijepe, i udobne :-)

po zimi nosim Dr. Martens ( uvijek im se nekako vraćam)

A i Crocs su mi pravo iznenađenje. Uvijek su mi bile ružne a sad ima prekrasnih, od sandala, gumenih čizmi, bucni za zimu.:-)

http://www.crocs.co.uk/womens-footwear/women-footwear,en_GB,sc.html?start=40&sz=40

apricot
13.04.2013., 07:28
meni ravna cipela nije - cipela :alexis:
to su mi nepromočive čarape

cipela je samo ako ima petu višu od 8 cm
ostalo su šlape
za po doma :-)

Trina
13.04.2013., 08:01
Zapravo, nisa dobro odgovorila na pitanje, moj odgovor su-starke, u njima sam stalno.

NanoiBeba
13.04.2013., 08:30

ostalo su šlape

po tvojoj teoriji, ja nikada u životu nisam imala cipek
le :), hodam samo u nepromočivim čarapama

BuBA
13.04.2013., 08:38
obožavam cipele, imam cijelu kolekciju i za sve prigode i situacije

za proljeće, za kavu, do dr. :-) balerinke
http://uk.tommy.com/Ballerinas/112040,en_GB,sc.html

ili

http://www.prettyballerinas.com/

za park, na izlet tenisice skechers, mada su mi dok su djeca bila mala i vječno u marami bile izvrsne 4US tenisice na cif, imala sam kožne narančaste :zaljubljen: samo uletim u njih bez saginjanja :-)
za ljeto prek dana imam birkenstock i to one otvorene s dva remenčića (ne mogu nositi japanke a prekrasne su mi na drugima)
za razgledavanje grada, kad smo turistički negdje onda nosim ovaj tip
http://www.zalando.co.uk/tommy-hilfiger-cassie-wedge-sandals-blue-to111b01j-502.html
jer me inče nakon nekoliko sati počnu boljet leđa u ravnom

za večer obavezno štikle ala
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/hr/en/zara-S2013/358009/1117178/LEATHER+SANDAL
volim i guess

za zimu imam UGG ili klasičnu kožnu čizmu za svaki dan
za večeru, kazalište.
http://styleprofiles.blogspot.com/2008/11/francesca-mambrini.html

uglavnom obožavam obuću

Kao da sam ja pisala :) baš jučer sam dodala jedne pretty ballerinas u kolekciju!jedino što ja obooožavam starke :-D

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

In love
13.04.2013., 09:37
Uh, a ja baš obrnuto od Apricot, sve te cipele na petu su pre-prelijepe ali samo za sjedenje :-). Prošle godine sam kupile jedne art sandalice, lijepe, na punu petu...još jih nisam stavila :-/...

A inaće Art- nepoderive, ja imam prve 15!!! godine i još uvijek su kao nove (jedino što su mi dosadile) ; Camper su meni malo udobnije ali se brzo unište (mekana je koža pa se oguli boja, isto tako martens - od njih volim ove novije modele, mekši su, imaj 2 para čizmica super udobne), moje frendice jako hvale El naturista (ja još nisam probala), Kickers su mi isto super. Za gumene (i za snijeg) čizme Crocs, za ljeto Birkice, pa onda su tu još neizostavne platnene tenisice starke ili Borovo :-). Ne volim "fine" balerinke, na meni izgledaju smiješno - visoka sam i imam mali broj, a ne baš sitnu nogu i to izgleda prestrašno, tako da su mi Art i Camper balerinke super, malo su šire.

Adrijana
13.04.2013., 11:57

ostalo su šlape

Uh, ja sam visoka 180 i baš mi ne leže te cipelice s petom od 8 cm. Mada bi si rado jedne platforma cipike kupila. Ali eto, MM ne bi baš bio sretan jer ga i ovako šišam u centimetrima :-).
A i volim šetati, pa trčati za djecom.

Eh, da i Skechers su mi drage. I te mi imaju kojih dva-tri cm petu.:mrgreen:

Kayyya
13.04.2013., 12:55
I ja na početku topica pisala o toj marki samo što sam ja napisala marrel ako se ne varam.
Savršenstvo.
Imam ovakve od prošle godine, nešto neopisivo udobno. http://ecx.images-amazon.com/images/I/41xQqXDqkML._SL500__SS160_.jpg
te sam snimala prošlo ljeto, ali nisam uspjela broj naći, ali ako će ih biti i ove godine - moje su, makar i one artice me mame prilično, ali zatvoreni prste me plaše malo

A za artice mogu reći jednom i nikad više :hand:
Jedva sam izdurala ovu zimu, gležnjeve mi ubilo

meni su sve moje artice bile odlične, neuništive i nikad me nisu nažuljale, a imam jako osjetljivo stopalo, svaki vrag me smeta.
zato je mm jednom naletio na model koji mu je takvu žuljčinu složio, da ih je poklonio odmah dalje.

Zuska
13.04.2013., 13:20
Martensice zimi, starke na proljeće i jesen, ljeti japanke. Za finije situacije balerinke, njih i japanki imam hrpu. Pete..ne kužim zašto se nose, meni to uvijek bilo odbojno, ali imam jedne:)

apricot
13.04.2013., 16:06
Pete..ne kužim zašto se nose,

ovo mi na nivou pitanja zašto netko jede karfiol ili lubenicu

ili, možda je bolje da pitam: zašto se za odrasle žene prave cipele sa niskom petom?
glupo, jelda?

Tiziana
13.04.2013., 16:32
Sve mi stiklarice doci cemo jednog dana kukati zbog kurjeg oka kad budemo stare. :starac:
Ja ih vec znam nekoliko s 60+ kukajucih, zato sam i smanjila stiklarenje. A imam petica kojima bi se dalo i zatuc usputnog manijaka.
Inace imam frendicu koja poznaje i kategoriju "stikla za u krevet" - ima nas svakakvih

aleksandra70vanja
13.04.2013., 16:33
ili, možda je bolje da pitam: zašto se za odrasle žene prave cipele sa niskom petom?
?

ccc Zuska
zna se da kod apri nema šale sa
pitom i petom :lool:

apricot
13.04.2013., 16:34
kurjim očima si ili sklon ili nisi
moja kičma jako pati na ravnoj cipeli
a kurje oko mi se ponekad zalomi već od 30.

LEA.st
13.04.2013., 19:50
Savršenstvo.

Gdje se mogu kupiti merrel cipele? Koji su to dućani?
Jooj, ove sa slike su mi super, prije 10-ak godina imala neke no-name tog stila, nikad nisam prežalila šta je došlo vrijeme za otpis...

Mima
13.04.2013., 19:53
Samo da vam javim da pglu Shoebedo uopće ne drži Art cipele po shopping centrima nego samo u Gajevoj
Tj. - trenutačno nemaju baš ništa Art-a u CC1 niti u Avenue Mallu

(ali kupila sam si one sive koje je netko linkao, vidim da imaju dosta toga od te marke i zgodne su - a nisu skupe)

BuBA
13.04.2013., 20:28
Samo da vam javim da pglu Shoebedo uopće ne drži Art cipele po shopping centrima nego samo u Gajevoj
Tj. - trenutačno nemaju baš ništa Art-a u CC1 niti u Avenue Mallu

(ali kupila sam si one sive koje je netko linkao, vidim da imaju dosta toga od te marke i zgodne su - a nisu skupe)

U Areni imaju Art :)

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

Mojca
13.04.2013., 20:58
Meni su isto Martensice bile broj jedan, dok nisam otkrila Artice.

ivarica
13.04.2013., 21:15
Znaci cipele na petu postale stvar koja se ne smije propitivat lol
Ni ja ne kuzim zasto postoje lol.

U sopimg centrima art drze u massu

Mima
13.04.2013., 21:18
Ja ne nosim cipele na petu, imam dva para - jedne salonke za koncerte i jedne fly koje su mi super ali uopće ne mogu u njima hodati.
Ali kužim zašto postoje jer mi žene u visokim petama definitivno ljepše izgledaju.

Nisam znala da Mass drži Art cipele, taj dućan mi je generalno kaotičan.

Majuška
13.04.2013., 21:52
ni ja ne nosim pete a kad poželim biti malo višlja, tj elegantnijih nogu kad imam šos onda imam flyice koje su kao da hodam u ravnim cipkama, potpuno isto

a ako se iz jednih cipela ne skidam to su marte :heart:

Zuska
13.04.2013., 22:52
ovo mi na nivou pitanja zašto netko jede karfiol ili lubenicu

glupo, jelda?

To nije bilo pitanje, već izjava. Nije mi bila namjera vrijeđati vas koji ih nosite, niti mi izgleda, kad ponovo čitam, uvredljivo, pa zaključujem da ti smeta moj stav o štiklama.
To je kao da meni smeta da netko kaže da ne razumije nošenje marti ili starki, a ne smeta mi, pa sam pomislila da se smije reći i to o štiklama. Sorry :)

Mojca
13.04.2013., 22:57

Ove?

ja ih nisam još kupila iako premišljam, jer me žuljaju na peti (a sve cipele me žuljaju na peti ispočetka, srećom postoji Compeed...) kako su tebi?

Mima
13.04.2013., 23:18
Pa ne znam, tek sam ih probala, ne djeluju loše. Ali kupila sam broj veće nego što uvijek nosim.

Mojca
13.04.2013., 23:32
Da, i meni je odgovarao veći broj.
Probal ai jedne tenisice, tu mi je odgovarao manji... čemu uopće ti brojevi? :roll:

apricot
14.04.2013., 08:51
To nije bilo pitanje, već izjava. Nije mi bila namjera vrijeđati vas koji ih nosite, niti mi izgleda, kad ponovo čitam, uvredljivo, pa zaključujem da ti smeta moj stav o štiklama.
To je kao da meni smeta da netko kaže da ne razumije nošenje marti ili starki, a ne smeta mi, pa sam pomislila da se smije reći i to o štiklama. Sorry :)

nit me vrijeđa, nit mi smeta
samo ne razumiem
jer onda za sve možemo pitati
zašto se nose hlače
zašto se nose suknje
zašto se nose sakoi
zašto košulje

kako, zašto?
pa zato što je, očito, nekome u tome ugodno/udobno
lijepo si izgleda u tome
takav je dress code
sviđa se partnerici/partneru
voli izgledati više/mršavije/niže/deblje
paše joj/mu uz stil života

odgovora je jako puno

oka
14.04.2013., 09:48
Gdje se mogu kupiti merrel cipele? Koji su to dućani?
Jooj, ove sa slike su mi super, prije 10-ak godina imala neke no-name tog stila, nikad nisam prežalila šta je došlo vrijeme za otpis...

Ćuj, kupila sam te slučajno i to u massu ako se ne varam, a gdje ih ima još to bih i ja vljela ćuti ako netko zna više.
Inače, stvarno su neopisivo udobne za stopala, nema tiskanja, užitak ih je nositi i stvarno preporučam, kalupi su za pola broja veći i slobodno si kupiš pasent na nogu jer je to koža pa se prilagodi stopalu.

Sumskovoce
14.04.2013., 10:44
Jučer sam otišla u dućan odabrati. Nije bilo Artica. Ali bilo je onih bijelih Adidas tenisica.
Doma su :zaljubljen:

E sad još da opljačkam banku i kupim si i artice...

Elly
14.04.2013., 11:16
Moje omiljene:
s petom:
Kenneth Cole Reaction
Bandolino cizmice za proljece

s nizom petom i skroz ravne:
Nine West balerinke
Minnetonka mokasinke

sportske: Sketchers Shape-Ups patike

Zuska
14.04.2013., 13:13
nit me vrijeđa, nit mi smeta
samo ne razumiem
jer onda za sve možemo pitati
zašto se nose hlače
zašto se nose suknje
zašto se nose sakoi
zašto košulje

kako, zašto?
pa zato što je, očito, nekome u tome ugodno/udobno
lijepo si izgleda u tome
takav je dress code
sviđa se partnerici/partneru
voli izgledati više/mršavije/niže/deblje
paše joj/mu uz stil života

odgovora je jako puno

Ja se nisam ništa pitala.

oka
14.04.2013., 19:40
Svatko od nas ima svoj ukus, svoje stavove prema obući, netko ima uska stopala, netko spuštena...i tako si stvaramo neke filtere prema kojima biramo cipele.

Osobno mi je lijepo sve vidjeti na tuđim i na svojim nogama ako se lijepo i normalno hoda.

Ali kad vidim da netko doslovce nabada u previsokim petama to mi nije nimalo privlačno, tako sebi recimo obavezno biram petu koja je onako od moje pete pa lagano unutra, ne znam kako da objasnim, a nikako ne volim nositi pete koje su doslovce ravne bez oblika, ja u tome ne mogu hodati i imam osjećajda će mi peta pući.
Kad nosim petu ona mora biti nosiva i udobna.

Jednom sam vidjela ženu u najvišim mogućim peticama odnosno petama , malo dijete u kolicima za šoping, a da se nije držala za ta kolica sigurno bi pala na nos, a kako potrči za tim djetetom svarno ne znam.Ali to su već ekstremi.

sasa
14.04.2013., 20:08
zene u visokim petama stvarno izgledaju elegantno. moj problem je sto sam "lijena" muciti se, a uostalom jako tesko nadjem stiklu svog broja. pa ih ne nosim, osim iznimno. ali volim cipele. zimi nosim najcese uggs jer su mi savrseno udobne, imam jedne visoke frye cizme-motoristicke, koje obozavam i dobro mi se uklapaju u stil i jedne fly gleznjace na malu petu. inace jos nosim i balerinke u proljece, ali u principu ih ne volim ijedva cekam da se prebacim u japanke. naravno imam i par starki, za park i maksimir. i divne crvene hunters gumenjace kad lije kao iz kabla.

Mima
14.04.2013., 20:12
Danas - na misi u Mariji Bistrici :mrgreen: - vidjeh ženu u onim medicinskim cipelama iz Rozi Stepa o kojima se pisalo na topicu malo više - i baš su mi jako fora i vidi se da su jako udobne.

apricot
14.04.2013., 20:13
ma kakvo mučenje :-P
previše se volim da bih i sekundu trpjela
ja svaku svoju cipelu osjećam (ne osjećam, zapravo) kao rukavicu
i kod mene nema onoga da mi prodavačica kaže "ma to će vam se oblikovati prema nosi", "razvući će se"...
nema šanse!
jer... tko će je nositi dok se ne oblikuje, dok se ne razvuče

imam ja štikli od 15 cm koje su i neudobne
one koje malo platiš, pa ih nosiš po nekoliko sati na nekom rođendanu ili slično

ali, većina ih je puna visoka peta, ona na kojima mogu i na gradilište i na sastanak i po dijete u školu i u kupovinu... jer to su radnje koje obavljam baš svaki dan
one povremene rabote nisu ni važne

čokolada
14.04.2013., 21:09
ajme, sjetila sam danas ove rasprave - seoski turizam, krstitke i puno zrihtanih mama/teta/sestara, pa kad su se tek prohodala dječica rastrčala po još vlažnoj livadi, a žene sve redom u tankim štiklama od 15 cm...upadale su ko u živo blato! :-o

Mima
14.04.2013., 21:14
Hahahaha i kod Lojzeka je bilo točno tako - mame u štiklama a curice u satneskim haljinicama i svi se valjamo u blatu

larmama
14.04.2013., 21:41
ja sam u subotu u CC1 vidjela frizerku u ovim cipelama iz Rozi stepa, pretpostavljam da je to još jedan pokazatelj udobnosti.

Nemam omiljenu marku, no kad nađem nešto što mi se svidi i udobno mi je onda to ne puštam s nogu :mrgreen:

Freja
14.04.2013., 22:33
ajme, sjetila sam danas ove rasprave - seoski turizam, krstitke i puno zrihtanih mama/teta/sestara, pa kad su se tek prohodala dječica rastrčala po još vlažnoj livadi, a žene sve redom u tankim štiklama od 15 cm...upadale su ko u živo blato! :-o

:lol:

To se rješava rezervnim parom cipela. Evo, i ja bila jučer na takvoj jednoj proslavi. Službeni dio odradila na 9 cm, poslije sam ih zamijenila udobnim balerinkama. I mnoge su jučer napravile isto. Jer je bilo i trčanja za djecom, i plesa, i nogometa i sve to cijeli dan. Tko bi to sve odradio u štiklama.

makita
14.04.2013., 23:03
što su to fly

on topic, imam jedne sasvim visoke štikle, jedne za svaki dan i jedne koje bih rado zaboravila.
Obujem ih rijetko jer nisam navikla, osjećam se tetkasto i nemam garderobu koja će se s tim složiti da ne bi ispalo tetkasto.
Pa nosim nisku petu.

I imam problem jer su mi se jako svidile suknje do koljena. E sad, na njih ja rado obujem patike gležnjače, ali takva ne mogu na posao(mislim, u patikama). A ne mogu ni u Martama, znate, onim klasičnim Martens čizmama.

Onda obujem baletanke, al ni to mi nije to. Ravna su mi slopala i listovi mi u baletankama ne izgledaju naj naj.

Sve mi se čini da bih kupila Borosane

aleksandra70vanja
14.04.2013., 23:08
http://www.flylondonshop.co.uk/

makita
14.04.2013., 23:11
http://borovo.hr/hr/borosana/101-borosana-492-27.html
ovakve

al se bojim da ću ih učas uništit jer mi trebaju izdržat kišu, makadam, popločane ulice centra grada (dakle ne smiju bit klizave i trebaju bit turbo stabilne)
Lastane, ima li pomoći

makita
14.04.2013., 23:16
Ok, našla sam one koje bih gledala
Ako koga zanima moj izbor, možeet mi modno sugerirat-što mi je naj za suknje do koljena?
http://www.flylondonshop.co.uk/womens/all-shoes/ying-perf
http://www.flylondonshop.co.uk/womens/all-shoes/yuna
http://www.flylondonshop.co.uk/womens/all-shoes/tora-
http://www.flylondonshop.co.uk/womens/all-shoes/yink

I gdje to kupiti u Splitu :)

Alex, hvala na linku

Mima
14.04.2013., 23:27
Fly cipela ima u Je*s-u http://www.jegerstar.com/zene/obuca/cipele
Ja imam jedne ali mi je grozno hodati u njima.
Tebi valjda ne bi bilo ako nosiš štikle.

makita
14.04.2013., 23:29
MA ne nosim, al se pokušavam izvuć iz ravnih u kojima sam cijeli život.
Zanima me u čemu STVARNE žene hodaju jer štogod a obujem na tak u dućanu meni izgleda nenosivo:oops:

kloolk
14.04.2013., 23:30
Ok, našla sam one koje bih gledala
Ako koga zanima moj izbor, možeet mi modno sugerirat-što mi je naj za suknje do koljena?
http://www.flylondonshop.co.uk/womens/all-shoes/ying-perf
http://www.flylondonshop.co.uk/womens/all-shoes/yuna
http://www.flylondonshop.co.uk/womens/all-shoes/tora-
http://www.flylondonshop.co.uk/womens/all-shoes/yink

I gdje to kupiti u Splitu :)

Alex, hvala na linku

Evo tu (http://www.jegerstar.com/o-nama/prodajna-mjesta/split) pogledaj.

flopica
15.04.2013., 00:12
ja sam sebi kad obujem štikle - gospođa
obuzme me osjećaj da je sad nešto drugačije
i to je onda toliko rijetko da se može na prste izbrojati npr. kad idem na svadbu
i sviđa mi se kako izgledam :alexis:
ali to sam onda neka druga ja
sve mi je drugačije
ne mogu bezglavo trčati, stizati, poskakivati
a kako sam sklona zapeti i na ravnom onda jako pazim kako hodam
pa neprestano o tome razmišljam

sve u svemu - osjećam se kao djevojčica koja je uzela mamine štikle pa si je sva ozbiljna, važna i lijepa
ali zna da kad igra završi opet postaje ona stara...

apricot
15.04.2013., 06:39
pa nije visoka peta samo štikla
http://www.bestofpueblo.com/wp-content/uploads/2012/10/highheels.jpg

visoka peta je i ovo
http://1.assets.torfs.be/products/111978/tommy-hilfiger-high-heels-rood-zij-1500x1600-1343393401.jpg

a ja garantiram da je udobno barem kao tenisica i da se u njima i trči za djecom i preskače armaturne mreže

ok, nije za proslavu krstitki u zagorskome blatu, ali to više ima veze sa procjenom žene i prilagođavanjem situaciji, nego sa udobnošću i primjenjivošću cipele
kao što u operu nećeš otići u gumenim kaljačama, tako nećeš ni na izlet na visokim petama
ili imaš problem

aleksandra70vanja
15.04.2013., 07:08
ja sam si ljetos za rođendan poklonila ove
http://www.elnaturalista.com/en/woman/n155-trufa-tibet-yggdrasil.html
obožavam ih
nosila sam ih do 11. mj, na najlonke
i mislim da ću ih danas izvući i staviti u promet

Adrijana
15.04.2013., 07:31
visoka peta je i ovo
http://1.assets.torfs.be/products/111978/tommy-hilfiger-high-heels-rood-zij-1500x1600-1343393401.jpg

a ja garantiram da je udobno barem kao tenisica i da se u njima i trči za djecom i preskače armaturne mreže

[/QUOTE]

O. pa takve imam čak i ja :-). Istina je da se u njima normalno hoda i udobne su, čak i voziti mogu u njima. :yes:

Tiziana
15.04.2013., 07:41
I ja imam takve u sviiiiim bojama ovo sto apricot govori. U tome je zakon udobno a podnosi cak i bebu u nosiljci i trcanje za trogodisnjakom!

apricot
15.04.2013., 08:01
ja sam sebi kad obujem štikle - gospođa

ajme, flopice, pa nemreš se u ovakvoj štikli osjećati ko gospođa
http://www.antifashionstore.com/296-735-thickbox/iron-fist-ladies-crosswinds-red-platform-shoes.jpg

ja se u njoj osjećam ko da mi je 30
iako, kad bolje razmislim... vjerojatno si upravo na to i mislila; gospođa od 30
LOOOOOOOOL

(ko je meni kriv što su mi tridesetogodišnjakinje - balavice)

Kosjenka
15.04.2013., 10:00
Nekidan sam tražila cipele za svadbu, i tako u dućanu tražim nešto sivo/crno, a da je i udobno i da paše na različite kombinacije jel...
Kadli trgovkinja izvadi salonke kakvu moja mama nosi već 25 godina, zanijemila sam. MM je riknio od smjeha i izveo me onako blijedu i zbunjenu iz trgovine.

KayaR
15.04.2013., 13:05
Imam ove:
http://www.shopping.com/kickers-kickers-women-s-waft-ankle-strap-sandal/info

ove:
http://www.confidentielles.com/fiche_boutique_sandales-kickers-antinomik_210784.htm

ove:
http://www.sarenza.es/el-naturalista-ikebana-no128-s788241-p0000048080

ove:
http://www.chinablueshoes.com/fly-london-yedy-perf-blue-black-grey.html

Sve su mi jako udobne i jedva cekam sezonu.
Ali,zato ove:
http://www.jakeshoes.co.uk/item/Art/018-Chunky-Mule-Sandals/1PL2
koma!
Nikad nista neudobnije nisam obula.Bile su mi fora,i jako su mi se dopale,ali ih uOpste ne nosim,
kao olovo da vucem,ubiju me skroz....
Stikle jos uvek nemam :D

apricot
15.04.2013., 14:15
želim oveeeee
http://birdsofapleather.files.wordpress.com/2010/12/tommy-hilfigger-booties.jpg

zašto kod nas ne dođu?

ivano2
15.04.2013., 14:33
Imam ove:
http://www.shopping.com/kickers-kickers-women-s-waft-ankle-strap-sandal/info

Uf ja bi ove ...jesu lagane? Ima li takvih u ZG?

KayaR
15.04.2013., 14:38
Uf ja bi ove ...jesu lagane? Ima li takvih u ZG?
Jesu!Diivne su :)
Udobne i lagane.Nema ih ni kod nas,ove sam porucila iz Amerike...

duma
15.04.2013., 14:51
i predivne su. ja uvijek naiđem na njih kad nemam novaca (dobro, nikad nemam 250 kuna u džepu), a poznanica ih je kupila nedavno i oduševljena je udobnošću

A jel imaju na peticu,te ŠIK :) ?

ivano2
15.04.2013., 14:59
Jesu!Diivne su :)
Udobne i lagane.Nema ih ni kod nas,ove sam porucila iz Amerike...

Šteta ..baš bi mi sjele za štrapaciranje ...

rossa
15.04.2013., 15:10
A jel imaju na peticu,te ŠIK :) ?

zavisi što ti je petica. mislim da su svi modeli ravni.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=570478489652636&set=a.411179798915840.102953.411084508925369&type=1&theater

summer
15.04.2013., 15:17
ja s godinama i vise hodanja smanjujem petu, ili je podebljavam :mrgreen:
uglavnom, mora biti stabilna i da mi noga ne pati
ali da me se osudi na ravne cipele, no-no
niska sam, imam jace listove, velika je razlika vizualno jesam li u ravnom ili na peti
nekako se u ravnom nikad ne osjecam sredjeno, vise sportski

imam brdo cipela i tezim ga jos povecati
trebaju mi smedje cizme, crne, visoke, poluvisoke, pa ravne i na petu
za zimu imam jos i marte
pa cipele po slicnom principu, pa salonke, pa sandale
pa wedgesice, pa japanke
pa tenisice visoke, niske, zimske i ljetne
jedino sto ne volim su balerinke (imam jedne kozne smedje kickersice jos od trudnoca), meni nikako ne stoje, jos imam malo stopalo pa mi nekako jadno i nezamjetno stoje

nosim art, kickers, hogl, clarks, ili neke druge marke, biram pravu kozu, ne kupujem jeftine varijante, nije mi se pokazalo isplativim
fly i el naturalista mi imaju prepomaknute pete za moj ukus, ja volim malo klasicniji izgled

makita
15.04.2013., 22:51
meni su ove super, imam slične kao kožne, superudobne, moje imaju malo manje sportski look
http://www.zalando.de/s-oliver-pumps-pepper-so211a04l-702.html

i zaista se u njima može trčat, gumene od dolje, ne kližu se

mala-vila
15.04.2013., 23:04
i meni su te super, ali se mm ne sviđa takav model cipele, kaže da su mu vrhuski spoj neukusa:evil:
našla sam u deichmanu onu marku Halle Berry, sve su im skroz kožne i jako su udobni modeli, a na petu su i cijena je odlična (250-300kn)

migulica
16.04.2013., 09:35
camper!
to su moje cipele
imamhttp://www.kaboodle.com/reviews/camper-twins-20253- te su super
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=327364-ove su omiljene!
http://www.planetshoes.com/mmplanet/Images/3906/3906_119_zoom4.jpg ove sam imala, ali ravnu varijantu...iako su mi divne, ne valja lak koža, odmah su popucale....
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=18794087- ove imaju visoku petu (6cm) ali su savršene za hodanje i jurcanje za klinčadijom

većinom ih naručim preko e bay jer su puno povoljnije.....
ljeti volim nositi i birkenstock sandale-natikače.

Mojca
16.04.2013., 09:49
U Massu u Areni ove Artice http://www.eostis.com/sp/394/ptd0rP0sfscErAX1koaLVDWI7TY2Y8rXb8uVG5ljmlLYZH5ddC 2a8DiJtsbJFfepIU2N036ujfn5_char_13__char_10_AOQ8GU v7hPQB/eYqpNAETXDQZNrjrZcPnKnrDJX14NaW5PborRmlbryExiY2J/M5TgulZEnM8dXW_char_13__char_10_fqF2UlLZtOYHxAOj4T XAxplus9rXDT2PPB3zC6UNuE0omJE4RAE0eCiPGzTV9fRNH/1yXeLky1HplusY0t_char_13__char_10_0kNjBc0=__a1 za menje od 600 kn.
Nažalost, ne stoje mi... baš sam bila nesretna... šmrc...

Od tuge sam si kupila najudobnije, najlaganije i najmekše tenisice ikada: http://shoebedo.com/proizvod/skechers/13501

NanoiBeba
16.04.2013., 10:02
I aj volim camper twins. Imam dva para, ali jedne, koje nisam kupila, ne mohu prežaliti. imam i camper sandale, ali nisu tweens.

Prve sam kupila u Barceloni, dok još campera nije bilo kod nas i sada se već toliko stare da ih koristim samo za štrapac.

NanoiBeba
16.04.2013., 10:09
ovo su neprežaljene, na mamune
http://www.comparestoreprices.co.uk/ladies-shoes/camper-twins-see-hear-speak.asp

Mima
16.04.2013., 10:12
Ja isto volim Camper (ali ne twins) - no u Je*s-u koji ih drži mi je zapravo loš izbor; kad već cipele toliko koštaju onda bih da mi budu baš jako jako lijepe, a takve već sto godina nisam vidjela kod nas.
Drugo - imam one njihove cipele sa žnirancem bez žniranja, one najstandardnije i te su me se cipele totalno ali totalno upropastile na kiši - nešto nevjerojatno, pokisnule su možda 1-2 puta i potpuno su promijenile boju, dobile neke mrlje i izgledaju užasno. E sad, obzirom da su mi to stvarno udobne i iskoristive cipele (iako su mi napočetku nošenja napravile krvave žuljeve) ja bih rado kupila opet takve ali nema smisla ako će ih kiša upropastiti. Ne znam može li se takve cipele ikako zaštititi?

aleksandra70vanja
16.04.2013., 10:13
http://shop.nordstrom.com/s/camper-twin-cat-dog-slip-on/2990125
ovo su moje ljubimice

NanoiBeba
16.04.2013., 10:44
http://shop.nordstrom.com/s/camper-twin-cat-dog-slip-on/2990125
ovo su moje ljubimice

slične sam kupila svojo curi - kupila bih sebi, ali nije bilo broja.

Ja imam nekakve na maslačke, isto su fora, ali ne kao majmuni

migulica
16.04.2013., 11:24
NanoiBeba tih neprežaljenih imas na e bayu...ne često, ali pojave se....
ja škicnem svako toliko i kad se pojeavi nesto po mom ukusu, sutpam u akciju....

NanoiBeba
16.04.2013., 11:36
a ne, odbijam e bay - frka me da se ne zaigram, pa ga nikada nisam koristila :)

migulica
16.04.2013., 11:46
zadnja akvizicija, e bay, nove camperice, 15 dolara.....http://ak1.ostkcdn.com/images/products/P11629639.jpg
:-)
pa ti reci....

aleksandra70vanja
16.04.2013., 11:55
slične sam kupila svojo curi - kupila bih sebi, ali nije bilo broja.

Ja imam nekakve na maslačke, isto su fora, ali ne kao majmuni

ja sam htjela kupit V, ali nije bilo broja
pa sam kupila sebi :)

njoj sam uzela jedne niske čizme isto twins
OT ali bila sam malo razočarana
crne su, i iznutra, i farbale su joj čarape u crno
a i "nos" se jako brzo izglodao, nakon par nošenja izgledale su kao da
je igrala nogomet s kamenjem
za tu cijenu sam očekivala malo bolju kvalitetu

migulica
16.04.2013., 12:07
da, to je i moje iskustvo, neke mi traju godinama i drže se super, a neke su propale za sezonu nošenja....
nažalost obićno su to one koje sam platila po paprenoj cijeni u dućanu....

zasad skulirana
01.09.2013., 23:34
...podizem...zaljubila sam se u jedne El naturalista cizme,cijene su im paprene a kvaliteta,ima li tko iskustva?

KayaR
01.09.2013., 23:43
Nemam cizme,ali imam 2 para sandala i jedne kao baletanke.Meni su za sada super i kvalitetne i udobne.Moje prijateljice imaju i druge modele i mislim da zavisi od stopala koliko ce ti pasati sto se udobnosti tice.
Kvalitet nije sporan.

makita
01.09.2013., 23:44
Samo da prijavim da sam kupila one hand made sandale od kože kojih ima na voćnom trgu sad ljeti. Za 200-inešto kn su izvrsne, al da može bolje, može!!! Naime, nisu izvrsne za hodanje po kamenim ulicama, a po takvima sam.

Moj izbor br. 1 i dalje su Birkenstock

deeeyoo
02.09.2013., 00:11
...podizem...zaljubila sam se u jedne El naturalista cizme,cijene su im paprene a kvaliteta,ima li tko iskustva?

Ja sam se razočarala. Kupila sam ove prije 2-3 godine:
http://picture.yatego.com/images/4732f18d48c2a2.2/_dsc0933-kqh/el-naturalista-stiefel-nido-n722-tibet-rot.jpg

Što se tiče udobnosti su ok. Što se tiče kvalitete - nemam šta negativno reći. Ali ne sviđa mi se da su napravljene za šire noge. A najgore mi je to što sam skoro pala na guzicu jer su kliske po kiši. Ne bi ih više kupila.

zasad skulirana
02.09.2013., 00:32
ufff,a ja bas imam usku nogu...dobro,model koji se meni svidja mi se cini dosta uzi od ovih....morat cu isprovat par modela u ducanu prije on-line kupnje...
hm,cudi me da se taj njihov gumeni dzon tako klize,bas mi para super za kisu....bice ovisi do kolekcije...

Mojca
02.09.2013., 08:56

Imala davno jedne zimske, savršene su bile.

Mima
02.09.2013., 09:12
Ja imam dvoje El Naturalista, jedne me živciraju pa ih baš ne nosim, ali ove druge su mi dobre - zimske gležnjače, imaju baš taj tipični džon, i ne skližu se.

lulu-mama
02.09.2013., 10:01
Meni su Geox super. Imam dvoje na visoku petu, i jedne gradske tene. Sviđa mi se izgled modela (klasično, neupadljivo), a udobnost i materijali su još bolji.

Peterlin
02.09.2013., 10:12
Rieker

Kad smo već kod toga, da li je netko nedavno vidio muške Riekerice i gdje?

TeddyBearz
12.07.2014., 20:48
Ove Marte:

http://shoebedo.com/hr/brand/dr-martens/tisha-dms-blk-broadway/

su mi nevjerojatno dobre i udobne (pogotovo za jedne Marte :mrgreen:), a sad su i snižene. Još uvijek su dosta skupe :unsure:, ali meni su se moje (kupljene po punoj cijeni još pred 2 godine) stvarno isplatile jer ne izlazim iz njih. :naklon:

oka
12.07.2014., 21:27
Ja ljetne još uvijek Merrell, one stare još prije tri godine i sad kupila neke nove, a prošle god na punu visoku petu kupila na sniženju pa mislim da su Timberland, al su udobneee....

Mojca
12.07.2014., 23:01
Ove Marte:

su mi nevjerojatno dobre i udobne (pogotovo za jedne Marte :mrgreen:), a sad su i snižene. Još uvijek su dosta skupe :unsure:, ali meni su se moje (kupljene po punoj cijeni još pred 2 godine) stvarno isplatile jer ne izlazim iz njih. :naklon:

Potpis.
Takve, samo bež, sam 2000. ggodine kupila u Londonu.
Da ih nisam prerasla u trudnoći, još bi ih nosila.

jelena.O
13.07.2014., 08:11
Ove Marte:

su mi nevjerojatno dobre i udobne (pogotovo za jedne Marte :mrgreen:), a sad su i snižene. Još uvijek su dosta skupe :unsure:, ali meni su se moje (kupljene po punoj cijeni još pred 2 godine) stvarno isplatile jer ne izlazim iz njih. :naklon:kolko sad dojdu?

TeddyBearz
13.07.2014., 13:01
kolko sad dojdu?

Pa piše, 499 kn.

gita75
13.07.2014., 14:01
Rieker

Kad smo već kod toga, da li je netko nedavno vidio muške Riekerice i gdje?
Da, u Nami i u Alpini.
I ja sam fan, doduše čisto iz praktičnih razloga: nama mi je blizu, cipele su udobne i neružne, a ima i moj broj-42.

Trina
13.07.2014., 17:24
Sad gledam ove Šik cipele, bili su ovo proljeće kod nas, kupila sam njihovu torbu. Gledala sam i cipele koje su mi bile naizgled super ali ih nisam ispobavala, sad mi je žao. Inače, za zadranke, u SBD su Art balerinke na 50% popusta

Kayyya
14.07.2014., 12:08
imam ja šik cipele, odlične su. niske, zatvorene, kopija camperica.
kalupi su im malo veći pa treba obavezno isprobati

trina, bit će ti u zadru na rivi od 18.-31.07.

Peterlin
14.07.2014., 12:13
Da, u Nami i u Alpini.
I ja sam fan, doduše čisto iz praktičnih razloga: nama mi je blizu, cipele su udobne i neružne, a ima i moj broj-42.

Da, nanjušila sam u međuvremenu - bila u petak s mm-om na Kvatriću, ali on nije našao svoj broj pa je baš bio jadan... Poslije si je u cc1 našao nešto prihvatljivo, ali nije ljubljeni Rieker.

Ja sam sebi u obližnjoj trgovini s ARA cipelama našla krasne natikače, ali sam bila škrta dati 400+ kn za njih.

gita75
14.07.2014., 12:45
Da, nanjušila sam u međuvremenu - bila u petak s mm-om na Kvatriću, ali on nije našao svoj broj pa je baš bio jadan... Poslije si je u cc1 našao nešto prihvatljivo, ali nije ljubljeni Rieker.

Ja sam sebi u obližnjoj trgovini s ARA cipelama našla krasne natikače, ali sam bila škrta dati 400+ kn za njih.

Pa nije 400 kn puno za aru :).
Inače MM je lani kupovao rieker u nami i u alpini na kvatriću, a na kraju ih je kupio u Mercatoru na vukovarskoj (alpina).

Peterlin
14.07.2014., 13:18
Pa nije 400 kn puno za aru :).
Inače MM je lani kupovao rieker u nami i u alpini na kvatriću, a na kraju ih je kupio u Mercatoru na vukovarskoj (alpina).

MM sebi kupuje u trgovini Ina-dar u Ozaljskoj.

Znam da 400 kn nije puno za aru, ali radije ću dodati još malo pa kupiti njihove cipele, a natikače nositi bilo koje. Imam "aeros" kožne klompe od prošle godine, pričekat ću iduću sezonu za aru. Ali su dobre... daaaa...

makita
30.07.2014., 22:02
na sportsdirectu sam ubola birkenstock na akciji, kupila sandale tj. natikače za cca 150 kn i klompe za manje od 200. Klompe su mi za po kući umisto kućnih papuča, sad sam mirna godinama

Mima
30.07.2014., 22:05
Meni te Birkenstock klompe rade rane po nogama.
Inače su stvarno OK, može se sa njima hodati po svakom terenu (npr, po stijenama na moru).