Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Krivi tabani

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1

    Početno Krivi tabani

    Da li imate iskustva sa krivim tabanima kod bebe i kako se ispravljaju?

  2. #2
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Opiši malo kako izgledaju ti krivi tabani, imaš li možda kakvu dijagnozu od liječnika, koliko je stara beba, da li već ustaje na nožice,... ovako je preopćenito da bi se išta moglo reći.
    Moja kći je otkako se počela ustajati imala stopala izvrnuta prema unutra (kad gledaš potkoljenice i stopala izgledaju kao slovo x), jedan ortoped nam je u njenoj dobi od 4 godine htio dati ortopedske uloške, a drugi je rekao da će se to samo ispraviti do polaska u školu (i jest). Sada još jedino hoda sa stopalima malo okrenutima palcem prema palcu, a za to bi trebala raditi vježbe (Charlie Chaplin hodanje, ljuljanje u turskom sjedu,...).

  3. #3
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa Vidi poruku
    Opiši malo kako izgledaju ti krivi tabani, imaš li možda kakvu dijagnozu od liječnika, koliko je stara beba, da li već ustaje na nožice,... ovako je preopćenito da bi se išta moglo reći.
    Moja kći je otkako se počela ustajati imala stopala izvrnuta prema unutra (kad gledaš potkoljenice i stopala izgledaju kao slovo x), jedan ortoped nam je u njenoj dobi od 4 godine htio dati ortopedske uloške, a drugi je rekao da će se to samo ispraviti do polaska u školu (i jest). Sada još jedino hoda sa stopalima malo okrenutima palcem prema palcu, a za to bi trebala raditi vježbe (Charlie Chaplin hodanje, ljuljanje u turskom sjedu,...).
    Imam takav problem kod starijeg! Hoda po unjtrasnje, rubu stopala,dok palci idu jedan prema drugome,tj.prema unutra! Super info,sto da radim dok dodemo do ortopeda!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •