Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: POTPOMOGNUTA U SLOVENIJI

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    5

    Početno POTPOMOGNUTA U SLOVENIJI

    Poslala sam 16.03.09.papire za MPO nakon mjesec dana sam dobila odgovor da će me uskoro pozvati na razgovor ali do danas ništa.javascript:emoticon(':?')

  2. #2
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Ukljuci se gore na Potpomognuta u Sloveniji i zovi ih. Nije normalno da toliko cekas na termin za konzultacije.

  3. #3
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno Re: POTPOMOGNUTA U SLOVENIJI

    Citiraj JASMINKA prvotno napisa
    Poslala sam 16.03.09.papire za MPO nakon mjesec dana sam dobila odgovor da će me uskoro pozvati na razgovor ali do danas ništa.javascript:emoticon(':?')
    Hello Jasminka, 2x si postavila ovo pitanje


    Maribor ti radi na ovakav ili onakav način. Ja sam poslala isto tako papire u Mb, oni su mi se javili također s dopisom da će me zvati na konzultacije i da sam primljena na listu čekanja. Uglavnom, konzultacije još nisam vidjela, a sad im je OGROMNA gužva zbog zakona u HR, stvarno doslovce za konzultacije nemaju termina prije 3. mjeseca a za taj period još ne upisuju termine.

    Uglavnom, ti svakako nazovi Mb i vjerujem da već imaš rezerviran termin za 03/2010. Bez brige, svi su dobili termin za postupak, odnosno svi su primljeni na listu čekanja u Mb, pa tako ćeš i ti.

    By the way, gore imaš topic potpomognuta u SLO, tamo postavi ovakva pitanja.

    Jučer si postavila pitanje koliko se čeka na postupak u Mb, lista čekanja na postupak je 1 i više godina. Bila je sve do sada 1 godina, no kako su s novim zakonom Mariborčani dobili dodatni priljev pacijentica iz HR, taj se rok čini se produžio za koji mjesec.

  4. #4
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    bilo bi najbolje da moderatorice zakljucaju ovaj topic da nam se ne duplaju, a sve nove cure da malo pogledaju koje su teme vec otvorene. stvarno nema potrebe za duplanjem tema.

  5. #5
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    ajme draga pa ti s tri teme otvorila sa istim pitanjem...
    pretražnik...

  6. #6
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    ajde pitaj i nastavi ovdje
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=83001

    velkam i sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •