Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 66 od 66

Tema: Sport, zdravlje i ... Coca-Cola?!

  1. #51
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Anonymous prvotno napisa
    a MGrubi koliko sam ja dobro čitao nikad kola niti nije bila u nikakvom điru već uvijek i samo bistra
    u tekstu ugovora je bilo napisano "proizvodi Bistra i ostali proizvodi"
    a to ti se zove "rupa" kroz koju bez problema može proći sav asortiman Cole

  2. #52

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    to nije samo jedan mail....ima jako puno roditelja. roditelja koji se ne slazu sa tim potezom. roditelja koji su reagirali. ne roda, vec roditelji.
    a na što su ti vrli roditelji reagirali-koji dio im se ne sviđa, to kaj će netko pokriti troškove sportskih igara ili to kaj je netko iz vladajućih konačno napravio ok potez i uspio zatvoriti ne baš malu financijsku konstrukciju.......HHHHHHHHHHEEEEEJJJJJJJJ ljudi ovdje se radi o sportu djece, zašto uvijek morate tražiti neke skrivene interese? kako to da se nitko ne buni protiv toga kaj je nutela gore(kaj je ona zdravija od vode) ili kaj je gore jedna odvratna tvrtka poput t-coma koja izrabljuje radnike širom svijeta pa tako i kod nas, koja svu dobit iznosi van iz naše države itd. Pa kvragu da bi se organiziral jedan običan roštilj za 20 ljudi trebaš hrpu love i sumnjam da bi se itko od nas bunio da nam netko pokloni meso i piće(u ovom slučaju SAMO VODU) a kamoli nešto više

  3. #53
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Anonymous prvotno napisa
    koja izrabljuje radnike širom svijeta pa tako i kod nas
    to ti vridi za sve velike tvrtke
    ne znam za ostale proizvode, no Cola i ostala šečerna gazirana pića uništavaju kosti u razvoju (oduzimaju kalcij).. to je već bilo na drugim stranicama .. istraživanja u vezi 4dcl/tjedno. pa su rezultati grozni

    nemam ja ništa protiv financiranja igara, no treba biti oprez s ugovorima i ne dopustiti "rupe"
    nije Cola samo dala novce, znaju oni da će im se uloženo vratiti , to ti sve pada pod marketing

  4. #54
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Poslala!
    Radim u školi, pa znam kako nam se djeca hrane. Kifle, kroasane, pizza, sendviči, slatkiši, kola, fanta i točka.

  5. #55

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Poslala!
    Radim u školi, pa znam kako nam se djeca hrane. Kifle, kroasane, pizza, sendviči, slatkiši, kola, fanta i točka.
    a ko ih tako hrani tvornica imenom coca cola ili roditelji, ženo očito si pobrkala lončiće

  6. #56

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa

    nije Cola samo dala novce, znaju oni da će im se uloženo vratiti , to ti sve pada pod marketing
    pa nije dala samo novce već i vodu što se i navodi pod glavnim sponzorom na jumbo plakatu, naravno da i oni imaju interesa, ali ako niste znali i bistra se prodaje tj. plaća dakle i to je proizvod kojem reklama nije na odmet ali da je štetna NIJE! dakle ako i je reklama onda je za vodu a u tome ne vidim ništa loše-kamo sreće da više firmi tako postupi pa pomognu što u novcu što u proizvodima

  7. #57

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa

    nije Cola samo dala novce, znaju oni da će im se uloženo vratiti , to ti sve pada pod marketing
    pa nije dala samo novce već i vodu što se i navodi pod glavnim sponzorom na jumbo plakatu, naravno da i oni imaju interesa, ali ako niste znali i bistra se prodaje tj. plaća dakle i to je proizvod kojem reklama nije na odmet ali da je štetna NIJE! dakle ako i je reklama onda je za vodu a u tome ne vidim ništa loše-kamo sreće da više firmi tako postupi pa pomognu što u novcu što u proizvodima

  8. #58
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    draga gošćo,

    kada vidmo logo Coca cole, sigurno ćemo prije pomisliti na kolu, fantu i sprajt, nego na - vodu.

    Toga smo svjesni mi, ali i oni.
    A ta njihova svijest je put do zarade.

  9. #59

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    draga gošćo,

    kada vidmo logo Coca cole, sigurno ćemo prije pomisliti na kolu, fantu i sprajt, nego na - vodu.

    Toga smo svjesni mi, ali i oni.
    A ta njihova svijest je put do zarade.
    draga moja marelice, ja ti upravo i pišem o tome da njihovog loga nigdje niti nema, već da su na plakatu samo logotipovi već gore navedenih firmi

  10. #60
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Anonymous prvotno napisa
    draga moja marelice, ja ti upravo i pišem o tome da njihovog loga nigdje niti nema, već da su na plakatu samo logotipovi već gore navedenih firmi
    U redu je loga nema... ALI u ugovoru jasno stoji da ce se dijeliti voda i drugi napitci Tako da smo mi VRLO svjesni bili sto pise u ugovoru prije nego smo se odlucili na akciju.

  11. #61

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Citiraj Anonymous prvotno napisa
    draga moja marelice, ja ti upravo i pišem o tome da njihovog loga nigdje niti nema, već da su na plakatu samo logotipovi već gore navedenih firmi
    U redu je loga nema... ALI u ugovoru jasno stoji da ce se dijeliti voda i drugi napitci Tako da smo mi VRLO svjesni bili sto pise u ugovoru prije nego smo se odlucili na akciju.
    teta advokat kao i uvijek trošite "snagu" na krivim poljima.....ili samo ostali sponzori nisu na vašoj crnoj listi(pošto neki "ugledni" forumaši tamo rade)

  12. #62
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    na sta se svela ova rasprava.
    :shock:

  13. #63
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    molim te lijepo ne brkaj čalnove foruma sa članovima Udruge

  14. #64

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    molim te lijepo ne brkaj čalnove foruma sa članovima Udruge
    oooooooo moj grijeh, moj preveliki grijeh-priznajem pogrešku(a smijem li ubrojiti podupiruće članove), no bilo kako bilo shvatili ste šta je pisac htio reći a pouka je:ne traži iglu u plastu sijena
    a eto odgovora i za tebe leonisa: na kakvom nivou je akcija na takvom i rasprava(ništa više ništa manje)

  15. #65
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Anonymous prvotno napisa
    njihovog loga nigdje niti nema, već da su na plakatu samo logotipovi već gore navedenih firmi
    ali ima na svakoj bočici Bistre koju će podijeliti.

    Čini se da nema smisla ovako raspravljati: teško je objasniti zašto je to neetično, kao što nam je teško objasniti zašto je neetično kada **** dijeli čaj za dojilje ili (kršitelj koda) - jastučiće za prsa.

    Ja to zovem "ulazak na mala vrata", netko drugi - činom dobre volje.

    Budući da se, nažalost, ne razumijemo, a čini se da smo svi dovoljno učvrstili stavove i da nema mjesta "preobraćivanju"... možda je bolje ne prepucavati se...

    Tko želi protiv takvih, može nam se pridružiti, tko ih podržava - mi nemamo ništa protiv.

  16. #66

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj Anonymous prvotno napisa
    njihovog loga nigdje niti nema, već da su na plakatu samo logotipovi već gore navedenih firmi
    ali ima na svakoj bočici Bistre koju će podijeliti.

    Čini se da nema smisla ovako raspravljati: teško je objasniti zašto je to neetično, kao što nam je teško objasniti zašto je neetično kada **** dijeli čaj za dojilje ili (kršitelj koda) - jastučiće za prsa.

    Ja to zovem "ulazak na mala vrata", netko drugi - činom dobre volje.

    Budući da se, nažalost, ne razumijemo, a čini se da smo svi dovoljno učvrstili stavove i da nema mjesta "preobraćivanju"... možda je bolje ne prepucavati se...

    Tko želi protiv takvih, može nam se pridružiti, tko ih podržava - mi nemamo ništa protiv.
    uvijek sam za to da se treba boriti protiv velikih konglomerata i firmi koje grade svoj kapital na sirotinji no ponekad me i neka od dotičnih firmi uspije ugodno iznenaditi----tako da protiv ovakve akcije definitivno se niti želim niti mogu(moral mi ne dozvoljava) boriti.
    A ajde samo primjera radi .......šta je po vama bolje imati ovakvog po vama neetičnog sponzora ili radije ne održati sportske igre mladih?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •