Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 69

Tema: Koliko djece stane u jedan automobil?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno Koliko djece stane u jedan automobil?

    Odličan članak.

    Nevjerojatno je kako je na ovom mjestu zakazala zdrava logika.
    Biste li i vi htjeli biti vezani još s nekom osobom istim pojasom?
    Ili biste vozili dvoje djece u jednoj AS? Kako biste to izveli (jer morate, prema drugim odredbama Zakona, djecu prevoziti u AS).

    Dakle?

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ima onaj neki film "Draga, smanjio sam djecu"!

  3. #3
    Ribica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    381

    Početno

    Šala,

    pretpostaviš da su sva djeca u dobi do 5 godina onda staviš 3 autosjedalice i po dvoje djece sjedi na jednoj (jedan drugom u krilu). Tko kaže da nisu vezani, tko kaže da nisu u autosjedalici?

    Jedino ne znam gdje da strpam ovo 7. dijete.

  4. #4
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Još će izmisliti da se djeca mogu voziti u gepeku kako bi se stimulirali roditelji da imaju više djece

  5. #5
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Honey prvotno napisa
    Još će izmisliti da se djeca mogu voziti u gepeku kako bi se stimulirali roditelji da imaju više djece
    a kolko ih tek u gepek možeš natrpati! pogotovo ak su sitnija!

  6. #6
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Ja ne znam, ali u moj auto mogu stati samo dva djeteta. 8)

  7. #7
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj Honey prvotno napisa
    Još će izmisliti da se djeca mogu voziti u gepeku kako bi se stimulirali roditelji da imaju više djece
    a kolko ih tek u gepek možeš natrpati! pogotovo ak su sitnija!
    nas je nona znala potrpati 8 u fićeka i niš nam nije bilo... mislim što sad pretjerujete

    Ah, ne da je zakazala logika nego i zdrav razum. Nažalost, uopće nisam iznenađena ovakvim biserima.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    u fiću stane 12 djece do godinu dana, ako ih dobro posložiš.

    u scenic ih stane 27, s tim da onog 27-og moraš malo jače stisnut jer se ne mogu vrata zatvorit....

  9. #9
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Moover

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    katastrofa!

    Članak je super

  11. #11
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    prestrašno. Od kud im uopće takva ideja?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj gitulja prvotno napisa
    Od kud im uopće takva ideja?
    Najgore je to što ta odredba postoji i u sadašnjem Zakonu; sada bi bio red da se konačno makne, jer je totalna nebuloza!

  13. #13
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Moover
    a ovo je najgluplja mjera za stimulaciju nataliteta za koju sam čula... bilo bi smiješno da nije strašno.

  14. #14
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    u fiću stane 12 djece do godinu dana, ako ih dobro posložiš.

    u scenic ih stane 27, s tim da onog 27-og moraš malo jače stisnut jer se ne mogu vrata zatvorit....
    slabo si slagal, nas se velikih u fići vozilo 14
    dakle, klinaca do godine dana bi u fiću trebalo stati barem 30-ak, a u scenic blizu 50

  15. #15

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Joj, čula sam te priče za fićeke i odrasle ljude . kaj nije bilo neko natjecanje ili kaj?

    Ovo je katastrofa!

    Ali nije mi jasno. Kaj ne piše sad zadnje u zakonu da djeca moraju biti vezana u AS (na stranu što se ne provodi). Kak onda ovo?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Eto, tako. Valjda bi ih trebalo dvoje staviti u jednu AS.


    Pa o tome se i radi, Zakon je u konfliktu sa samim sobom!

  17. #17
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Pa o tome se i radi, Zakon je u konfliktu sa samim sobom!
    s obzirom na to tko donosi zakone, čudo je ako je samo taj zakon u konfliktu sa samim sobom

  18. #18
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj branka1 prvotno napisa
    Joj, čula sam te priče za fićeke i odrasle ljude . kaj nije bilo neko natjecanje ili kaj?

    Ovo je katastrofa!

    Ali nije mi jasno. Kaj ne piše sad zadnje u zakonu da djeca moraju biti vezana u AS (na stranu što se ne provodi). Kak onda ovo?
    haha, to svaka ekipa ima priču, kako su išli van, bilo ih je xy u fići, i na uzbrdici ih zaustavila murja
    mislim, ekipe iz nekih davnih vremena, sad se klinci uguravaju u porschee

    a zakon, nenormalno

  19. #19
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Pa o tome se i radi, Zakon je u konfliktu sa samim sobom!
    s obzirom na to tko donosi zakone, čudo je ako je samo taj zakon u konfliktu sa samim sobom
    :/
    naša država....

    a opravdanje im je katastrofa
    šta to znači da ako imaš više od 3-oje da je uredu riskirati njihov život? kao ima ih ionako puno, pa jedno manje-više , nečeš ni primjetiti
    katastrofa

    no glavno da se razglaba o 0,5 promila, to će nas spasiti

  20. #20

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Strašno!!!!!!!
    Naša policija, po zdravoj logici policije do 5 godina moraju biti
    vezana u sjedalici, a kad prođu 5 god. ?????Onda valjda vrijedi 5god i 5 godina godina su 1 dijete . Dakle po to njihovoj računici ja prevozim 1,40 djece u automobilu.
    Blago nama na ovakvoj državi.

  21. #21
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Vozim se ujutro na posao i slusam Plavi radio - tako je dobar komentar na ovu temu napravila ona novinarka koja radi Plavi skener zutog tiska - bas sam si pomislila hoce li nekome tko isto ovo slusa dok se vozi uci u uho i mozda mu ukazati da voziti djecu bez AS nije dobro :/

  22. #22
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Zaboravih napomenut da dok su nase vlasti odlucile trpati dvoje djece u jedno sjedalo , ostale europske zemlje, i Slovenija, imaju olaksice za obitelji s troje i vise djece kod kupovine vecih automobila, pa tako recimo ne placaju porez ni carine i sl.
    Valjda nasim vlastima djeca nisu dovoljno vazna

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    A ne, Mony, to je - vjerovala ili ne - PRONATALITENA mjera!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    šta se sad čudite?!? Pa znate i sami gdje i među kakvim ljudima živite...

    ne mogu nešt posebno reći za ove (kriminalce) na vlasti, ipak ih je većina izabrala... :/

  25. #25
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    A ne, Mony, to je - vjerovala ili ne - PRONATALITENA mjera!

    Ma, da, znam da se obitelji s vise od troje djece ne diskriminiraju

    Kako tuzno

  26. #26

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Pa o tome se i radi, Zakon je u konfliktu sa samim sobom!
    s obzirom na to tko donosi zakone, čudo je ako je samo taj zakon u konfliktu sa samim sobom
    Vjeruj, nije samo taj.
    Ima ih još mnogo, mnogo. Nažalost na takvom sam radnom mjestu gdje svaki dan ispliva po jedan novi, nebulozniji od onog prethodnog. :/

  27. #27
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Kod nas nema nikakvih zakona po tom pitanju, tako da je kod nas sve super. I svi te blijedo gledaju, i misle da bacaš pare kad kupuješ novu AS nakon djetetovih 3 godine.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Zaboravih napomenut da dok su nase vlasti odlucile trpati dvoje djece u jedno sjedalo , ostale europske zemlje, i Slovenija, imaju olaksice za obitelji s troje i vise djece kod kupovine vecih automobila, pa tako recimo ne placaju porez ni carine i sl.
    Valjda nasim vlastima djeca nisu dovoljno vazna
    A nama baš treba veći auto

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    188

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Zaboravih napomenut da dok su nase vlasti odlucile trpati dvoje djece u jedno sjedalo , ostale europske zemlje, i Slovenija, imaju olaksice za obitelji s troje i vise djece kod kupovine vecih automobila, pa tako recimo ne placaju porez ni carine i sl.
    Valjda nasim vlastima djeca nisu dovoljno vazna
    Iz potpisa vam je vidljiva naša situacija. Mi baš uzimamo auto sa sedam sjedala i ne bi vjerovali ali ima puno ljudi koji vele da kaj će nam tak veliki auto. I kad im MM veli da ovako djeca nemaju svako svoju sjedalicu onda pogledaju zamišljeno u daljinu, i ja im iščitavam :"A jeste vi ludi.."

    Jedan mi se čak hvalio, "Kaj ste normalni, pa mi smo prošle godine išli na more, dvoje odraslih i petero djece i svi koferi su stali, u autu sa pet sjedala!"

    Što više reći?

    Nekako mi je tužno i licemjerno da je život tako bezvrijedan u ovoj Lijepoj Našoj u kojoj se masa njih zgraža nad negativnim prirastom. A kad se opravdavaju, vele, pa mi smo prije 20 godina išli natrpani i evo nas, tu smo.

    Povijest je učiteljica života samo ako se loše iz povijesti ne ponavlja!

    Zašto ne učimo iz tuđih iskustava i zašto se prvo mora dogoditi zlo da bi reagirali?

  30. #30
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj MartinaK prvotno napisa
    Zašto ne učimo iz tuđih iskustava i zašto se prvo mora dogoditi zlo da bi reagirali?
    jer smo vaka država

    malo OT:
    sječate se Kornatske tragedije?
    e pa niti evo skoro godinu dana nakon nije riješeno ništa da se tragdija ne ponovi, Vatrogasci su i dalje pod 3 uprave, rascjepkani, bez uvida u raspodjelu sredstava .. sve isto ka i prije
    niti koraka naprijed

    kadkad niti tragedija nije dovoljna :/

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    ako sve rode koje čitaju NN spoje glave zajedno oćemo li nać iti jedan zakon u Hrvata koji NIJE nebulozan..


    ot admin je malo pobenavija zadnjih dana

  32. #32
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ma u biti bi se sve to dalo riješiti samo kad bi se primjenjivao taj bitniji članak o vezivanju djece, a ovaj drugi u biti samo lagano zanemario. tj. kad bi policija počela kaznjavati roditelje koji voze djecu nevezanu i bez AS, al', ne.. naša policija radije stavlja lisice nepoćudnim domaćicama.

  33. #33
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    mc, tocno.

    a da smo tko zna kolko daleko od toga moze se vidjeti i na samim mup-ovim stranicama, pod najcescim pitanjima:

    31. Na koji je način prema zakonu dozvoljeno prevoziti djecu u motornim vozilima?

    Člancima 161. i 163. Zakona o sigurnosti prometa na cestama propisan je, između ostalog, način prijevoza djece u motornom vozilu, na mopedu i motociklu:
    Članak 161.
    1. Vozač bicikla stariji od 18 godina može na biciklu prevoziti osobe starije od osam godina samo ako se na biciklu nalaze posebna sjedala za svaku osobu, držač za ruke i noge, odnosno pedale.
    2. Vozač bicikla stariji od 18 godina može na biciklu prevoziti dijete do osam godina starosti, ako je na biciklu posebno ugrađen sjedalok, prilagođen veličini djeteta i čvrsto spojeno s biciklom.
    3. Vozač bicikla, mopeda i motocikla ne smije prevoziti osobu koja je pod utjecajem alkohola ili droga.
    4. Dijete mlađe od 12 godina ne smije se prevoziti na mopedu i motociklu.
    5. Novčanom kaznom od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač ako postupi suprotno odredbama ovog članka.
    Članak 163.
    1. Vozač i putnici tijekom vožnje u motornom vozilu na sjedalima na kojima su ugrađeni sigurnosni pojasevi, dužni su koristiti pojas na način koji je odredio proizvođač sigurnosnog pojasa
    2. Vozač osobnog automobila ne smije na prednjem sjedalu prevoziti osobu koja je pod utjecajem alkohola ili droga, dijete mlađe od 12 godina, niti na stražnjem sjedalu dijete mlađe od 5 godina, osim u slučaju kada na stražnjem sjedalu ima pričvršćenu dječju sjedalicu u kojoj dijete mora biti vezano
    3. Novčanom kaznom od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač i druga osoba koja postupi suprotno odredbama ovog članka

    Također, člankom 158. stavkom 2. Zakona o sigurnosti prometa na cestama (NN br. 105/04) propisano je da ako se u osobnom automobilu prevoze djeca, dvoje djece do 10 godina života smatra se jednom osobom.
    Zakonom o sigurnosti prometa na cestama nije propisano da vozač mora imati kod sebe dokumente na osnovi kojih bi mogao dokazati starost djeteta. Ukoliko policajac posumnja u vozačev odgovor o starosti djeteta koje prevozi, tada policajac može vrlo jednostavno i brzo (u nekoliko minuta putem službene radio-veze), preko policijskih evidencija provjeriti istinitost vozačeva odgovora
    Molim lijepo da se primjeti da ja nisam nista posebno boldala, boldano je tocno onako kako je boldano i u samom tekstu na mupovom portalu (http://mup.hr/1158.aspx)

  34. #34
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    boldano je tocno onako kako je boldano i u samom tekstu na mupovom portalu (http://mup.hr/1158.aspx)
    :shock:

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Da samo dodam - ako nema pojaseva, može i bez vezanja.

    1. Vozač i putnici tijekom vožnje u motornom vozilu na sjedalima na kojima su ugrađeni sigurnosni pojasevi, dužni su koristiti pojas na način koji je odredio proizvođač sigurnosnog pojasa

  36. #36
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Da samo dodam - ako nema pojaseva, može i bez vezanja.

    1. Vozač i putnici tijekom vožnje u motornom vozilu na sjedalima na kojima su ugrađeni sigurnosni pojasevi, dužni su koristiti pojas na način koji je odredio proizvođač sigurnosnog pojasa
    ma da, to sam i ja primjetila i to mi je još veći biser od čl. 158 st. 2. možda ovom izjavom neću steći il zadržati mnogobrojne simpatije na ovom forumu u kojima već danas uživam al ne postoji nikakvo ustavno pravo vožnje u automobilu. svi smo svjesni što znači imati auto, od kupovine novog ili polovnog, plaćanja registracije, osiguranja, tehničkog, servisa, nenadanih popravaka do kupovine goriva. nitko me ne može uvjeriti da ako se ima novca za sve to, nema se novca za AS (il naknadnu ugradnju pojaseva na stražnjim sjedalima). ako si ne možeš priuštiti adekvatan i siguran prijevoz svoje obitelji - onda ih nemoj prevoziti automobilom. koliko para, toliko muzike. i točka.

    ovo naravno ne znači da sam načelno protiv oslobođenja poreza kao u slo, al po meni ova cijela priča oko "velikih obitelji" je skroz deplasirana i samo skreće pozornosti od najbitnijeg (a možda joj je to i cilj): da velika većina (tko zna ono postotak ?) roditelja u hrvatskoj ne veže adekvatno ni ono jedno ili dvoje djece što imaju.

  37. #37
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    mene više ništa ne čudi...kad sam kupovala sjedalilcu 15-36 kg svi su bili jako začuđeni. pao je i komentar da kaj bu moje dijete u toj sjedalici išlo na svoje vjenčanje

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Jesam li dobro čula da je ovaj zakon izglasan?

  39. #39
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nisi

    vlada je usvojila konacni prijedlog zakona, sad je na saborskim zastupnicima u drugom citanju

  40. #40
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    al ne postoji nikakvo ustavno pravo vožnje u automobilu. svi smo svjesni što znači imati auto, od kupovine novog ili polovnog, plaćanja registracije, osiguranja, tehničkog, servisa, nenadanih popravaka do kupovine goriva. nitko me ne može uvjeriti da ako se ima novca za sve to, nema se novca za AS (il naknadnu ugradnju pojaseva na stražnjim sjedalima). ako si ne možeš priuštiti adekvatan i siguran prijevoz svoje obitelji - onda ih nemoj prevoziti automobilom. koliko para, toliko muzike. i točka.

    ovo naravno ne znači da sam načelno protiv oslobođenja poreza kao u slo, al po meni ova cijela priča oko "velikih obitelji" je skroz deplasirana i samo skreće pozornosti od najbitnijeg (a možda joj je to i cilj): da velika većina (tko zna ono postotak ?) roditelja u hrvatskoj ne veže adekvatno ni ono jedno ili dvoje djece što imaju.
    potpisujem
    (koliko potpisa treba za expres ? 8) )

  41. #41

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Što će reći da... (nadopuni jer je meni to saborsko stanje stvari-špansko selo :? )

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Evo je taman bilo o prosvjedu na RTL-u. Linić je rekao da je ZA ove olašice o kupovini auta sa više sjedećih mjesta :D

  43. #43

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

  44. #44
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    :D :D :D

    Super cure :D

  45. #45
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Super, cure i dečki!
    Odlično obavljen posao :D

  46. #46
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Dakle,

    Odlukom Vlade RH...

    15-05-2008 / 15:05

    Odlukom Vlade RH ...

    Vlada RH uvažila je na današnjoj sjednici zahtjev Udruge RODA kojim se traži brisanje odredbe Konačnog prijedloga zakona o sigurnosti prometa na cestama gdje se dvoje djece do deset godina starosti računaju kao jedna osoba.

    Pozdravljamo ovu odluku Vlade RH jer ona, uz jasne odredbe članka 163. koje se odnose na vezivanje djece u vozilu, konačno priznaje pravo svakog djeteta u Hrvatskoj na zaštitu, jednaku onoj koja se pruža ostalim putnicima u vozilu.


    --------------------------------------------------------------------------------


    Novim Zakonom sva djeca moraju biti primjereno vezana tijekom vožnje u motornom vozilu, uključujući i obvezu da sva djeca, od prvog dana rođenja pa do 12 godina starosti, budu vezana sustavom vezanja primjerenim njihovom stupnju razvoja, u autosjedalici ili pomoćnom postolju.

    Podsjećamo, Udruga RODA je u utorak 13. svibnja održala konferenciju za novinare ispred zgrade Sabora RH, s ciljem upozorenja zakonodavaca na nedopustivu odredbu članka 158. koju je i ovaj prijedlog Zakona sadržavao.

  47. #47
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    bravo

  48. #48
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    cestitam! :D

  49. #49
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno

    Super vijest :D
    Svima angažiranima

  50. #50
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Super :D

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •