Stranica 11 od 13 PrviPrvi ... 910111213 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 633

Tema: Upoznavanje 7

  1. #501

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3

    Početno

    Evo i mene...lijepi pozdrav svima! Vjerujem da će mi ovaj forum i vaša iskustva biti od velike pomoći jer MM i ja planiramo početi raditi na bebi za koji mjesec...taman dok budemo na godišnjem, odmorni i bez stresa Prestala sam piti kontracep.pilule prije mjesec dana, a počela piti folnu kiselinu..pripreme u tijeku. Inače, ja imam 28 godina, MM 31, uskoro slavimo godišnjicu braka

  2. #502

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    mag pharm dobrodosla! pridruzi nam se na odbrojavanju
    http://forum.roda.hr/threads/85188-O...81#post2631981

  3. #503
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Dobro došla!

  4. #504
    Tayla avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Jug
    Postovi
    405

    Početno

    Dobro nam došla!!

  5. #505
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    evo da vas i ja sve pozdravim posto sam nova
    ja 26god - PCOS, mm 28god - sve ok ... 1,5god bez uspjeha
    puno dobrih savjeta, i vrlo dragih cura spremnih pomoci, nadam se da cemo sve koje pokusavamo uskoro vidit svoje ++++ a svima ostalima puno srece s malim andjelcicima

  6. #506
    ivekica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Drage trudilice i trudnice,

    Potaknuta Vašim dirljivim pričama i međusobnoj potpori, odlučih se pridružiti.
    Imam 24, dragi 9 godina više i evo trudimo se već 2 mjeseca. Spontano je došla ideja da nećemo koristiti zaštitu i sad se molimo za +

    Tipkamo se ***

  7. #507

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ivekica dobrodosla! pridruzi se curama na odbrojavanju

  8. #508

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    76

    Početno

    Lijepi pozdrav,od prije vas vec pratim ali eto danas da vam se i pridruzim. Svima vama saljem pozitivnu energiju i nadam se da cemo se lijepo druziti..MM sve ok, JA u prijasnjem braku potpomognuta,trudimo se i pokusavamo vec 3-4 mj..nadamo se..

  9. #509

    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    5

    Početno

    Lijep pozdrav imala sam menzes 22.08.2014... naime trajao je dva dana i jos 3 dana smedje .... nakon menzesa imala sam odnos, i u toj sedmici stomak mi je poceo cvrcati nalik da cu dobiti menzes imala sam probadanje jajnika a to mi se desava samo par dana pred menstruaciju, nakon toga sedmicu dana bolila su me krsta...Sada mi je 7 dana do menzesa i imam simptome da cu dobiti ,,ali su mi grudi otekle i bole me, a test sam uradila i nazalost negativan ... jel neko imao slicna iskustva

  10. #510
    *sunshine* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    87

    Početno

    Lijepi pozdrav, evo da Vas i ja pozdravim, i ja sam nova ovdje .
    Mm i ja planiramo bebu (drugo dijete) , ovaj mjesec je bio prvi pokušaj ,
    imali smo odnose prije, za vrijeme i nakon o ,
    čekamo i nadamo se + , m bi trebala biti 22.09.

  11. #511

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    27

    Početno

    Pozrav za sve buduce mame svima zelim jedan veliki +
    Ja sam nova na forumu, 23 god. Dragi 32. Imam policisticne jajnike. Nadam se da ce sve biti dobro i da cu uskoro aBd ugledati dvije crtice

  12. #512
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Cure dobro došle!

  13. #513
    mrvica-maky avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Pozz,
    da se malo predstavim,imam 24 god. a mm 31. U braku dvije godine,i evo dva pozitivna testa Nadam se ugodnom i veselom tipkanju

  14. #514
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Da se predstavim, vec dugo vas citam, tocnije od prve trudnoce.Mama sam bebice od dvije godine koja je dosla tako rec iz prve. Sada imamo problem, trudimo se vec 10mj. Iza mene je operacija CIS-a, PCOS jajnici-tocnije jedan, od hormona povisevi Androstendion, ali i prije sam imala problema sa hormonima. I po novom se borimo s bestijom od Ureaplasme, kada se nje rjesimo ulazimo u postupak MPO.Tu sam da se radujem vasem i svom plusicu, ovaj forum je prepun iscekivanja, nadanja , i dobrih vibrica. Ako mogu nekome pomoci svojim savjetom i iskustvom, isto kao sto ste i vi meni prije dvije godine kada mi je majcinstvo bilo potpuno nepoznati svijet.lijepi pozdrav od jedne trudilice!

  15. #515
    ludnica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    Bok svima, već vas neko vrijeme čitam ali nikako da se odvažim i nešto napisati. MM i ja smo počeli raditi na bebaču... ali eto odmah neke komplikacije. Na sistematskom sam saznala da imamo klamidiju... koju očito već neko vrijeme nosimo. Nažalost nikakvih simptoma nismo imali. Prvu kuru smo odradili i ponadali se da je sve ok... čak i probali raditi na bebi. I sad saznali da treba još jedna kura. Baš me to pogodilo! Zato sam se odlučila javiti...

  16. #516
    ivaancicaa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Metković
    Postovi
    10

    Početno

    Hej..evo da se predstavim..imam 23god, radim, pocetkom 2015 se udajem.. pokusavamo s bebom, ali nam ne ide bas glatko..svaki povratak od ginekologa je u suzama jer nejde kako bi mi htjeli..ali..
    Nadam se ugodnom druzenju..lijep pozdrav

  17. #517
    forumasica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    2

    Početno

    pozdrav svima,

    mama dvoje djece i idemo na 3 pa kad upali upali...
    bez presinga (kako da ne )
    registrirana odavno al nisam tipkalica bila...

  18. #518

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    2

    Početno

    pozdrav svima.imam već jednu slatkicu i želimo već par mjeseci još jednu bebicu .nadam se da ćemo se lijepo družiti i pomagati si.prvi puta se ovako javljam, pa eto

  19. #519

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    luce4 dobrodosla i nek ti se zelja sto prije ostvari!

  20. #520

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima, da se predstavim posto mi se cini da bih mogla provesti neko vrijeme s vama..

  21. #521

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    4

    Početno

    Hm..ja opet,napisala poduzi post od cega je vidljiva samo prva recenica,zašto? !

  22. #522

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz svima, nova sam tu! Htjela bi pitati dal netko zna, prije par dana bila na pregledu, 20 dc endometrij 11mm, zuto tijelo 17mm! Kolike su sanse da se pokaze plusic, inace sve ostalo isto ok, 29 god. Hvala

  23. #523
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Sigurna sam da ti je sad grozno...ali gledaj to s pozitivne strane još jedan korak si bliže ostvarenju svog cilja , brzo će i to proći a onda hrabro sretno draga.

  24. #524
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno Nadam se +

    Helou.

  25. #525

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    905

    Početno

    Pozdrav cure, već vas duže pratim iz prikrajka ali evo tek sam se sad odvažila pridružiti!
    Iza mene je jedan pobačaj prije 3,5 mjeseca koji sam jako teško podnijela i psihički i fizički , ali nastojim bit pozitivna i krenut dalje! Kao i mnoge od vas nadam se svojoj bebici sto prije i živim za taj dan! Molim vas da me malo usmjerite gdje bi mogla na forumu pitati informacije vezane za oporavak i sl.!
    Nadam se ugodom druženju i svima nam držim palčeve! Pusa

  26. #526
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Ej draga, dođi k nama u http://forum.roda.hr/showthread.php?t=86995

    Odbrojavanje 2015...by yummy_mummy , ima puno cura koje bi ti mogle pomoči savjetom... tamo smo jedna drugoj potpora jer sve mi želimo isto .... dobro nam došla

  27. #527
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    dominikslatki ,žao mi je zbog toga što si prošla
    http://forum.roda.hr/threads/5888-po...nakon-pobacaja ovo bi mogla biti tema koja te zanima,tu su pisale žene sa sličnim ili istim problemom.
    Neznam koliko si bila trudna,i koliki mora biti oporavak...ali nadam se da budeš uskoro dobila svoju srećicu.

  28. #528
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Pozdrav curke
    Nakon duugo godina čituckanja i nadanja da ću se jednom pridružiti, evo i mene. 28, MM 24, na piluli od 18 deset godina, prekinula s pilulama u listopadu i ciklusi mi se vratili u potpunosti na staro, ali značajno bolje. Endo operirana prije 6 godina, cvaknuli mi i dio jajnika, bila je proširena po trbušnoj šupljini i posvuda rekli su mi da sam tada imala cca godinu dana da odradim trudnoću, ali bilo je pogršeno vrijeme i pogrešan mužjak.
    LH test bio pozitivan 15.dan ciklusa, puno seksa sve dane uokolo nadamo se najboljem. Dosta me pika oko onog izrezanog jajnika svaki mjesec i još povrh toga otkad nisam na piluli oko ovulacije mi je počeo prilično rasti tlak. Moj je strah izvanmaterična trudnoća (fakat ne znam zašto, ali eto ga). Nadam se da ćemo se sve zajedno brzo preseliti na trudnički dio foruma

  29. #529
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Da se i ja predstavim...prvo dijete,

    pokusavamo godinu i pol, ovaj ciklus krenula na folikulometriju, iza nas dosta pretraga, a cini mi se i pred nama... Pa da se do plusa i podruzim malo

  30. #530
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Cure dobro došle!

  31. #531
    Doga avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Usa
    Postovi
    468

    Početno

    Svima zelim dobrodoslicu.. lijep pozdrav

  32. #532
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Hvala na dobrodoslici

  33. #533

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    40

    Početno

    eto i mene..jos jedne trudilice i načekivalice i ne znam kak jos da se nazovem uglavnom vise ne znam da li sam nestrpljiva,ljuta ili razocarana posto od 8mj pokusavamo i radimo na bebacu i nista. moja pametna ginicka imala je samo komentar da sam jos mlada i da imam jos ohoho vremena za ostati trudna,ali ne razumije kolika je moja zelja!! poslala me doma samo sa duphostanima i rekla da uzimam na prvi dan ciklusa i tako 12 dana s ciljem reguliranja ciklusa posto divljaju u rasponu od 28-39 dana. kada sam vec bila na vratima samo je dobacila da imam policisticne jajnike,nije se ni potrudila objasniti kakav bi to utjecaj moglo imati na zacece ni nista. bila sam prefrustrirana kada mi je spustila sa svojim komentarom za moje godinei izjurila iz ordinacije. inace meni je 26,MM 25, a u braku smo od 8.mj.2014. prije toga sam koristila Clairu kao kontracepciju i mjesec dana prije svadbe odlucili smo prestati s antibebi i neka bude kako bude. e pa tako i je (jos uvijek!!) ima li netko iskustava s duphastonima i njihovim uzimanjem na prvi dan ciklusa?

    to je to od mene za sada,lijepo vas sve pozdravljam i veselim se nasem druzenju!

  34. #534

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    wannahavenoah dobrodosla!
    moram priznati da ne razumijem uzimanje duphastona od 1. dana ciklusa. duphaston se uzima 16-25dc, na ovaj nacin postoji vjerojatnost da sprijecis ovulaciju.
    preporucam ti da promijenis ginekologa.

  35. #535

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    40

    Početno

    bas sam si jadna,a za drugog doktora moram 40km dalje.. idem dalje guglat i traziti tu po forumu pa mozda nadem i odlucim kada cu uzimati,imam jos 5-6 dana fore prije nego vjestica dode

  36. #536

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Zovem se Ana imam 24 godine i 8 mj radimo na bebi bez rezultata . Inace imam POCS i neredovite cikluse po 40 dana. Sada mi se pojavljuju neki cudni simptomi neznam dali je moguca trudnoca ili to od prevelike zelje. Na koju temu da odem pa cu tamo malo jos bolje sve pojasniti

  37. #537
    zola avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    59

    Početno

    Veliki pozdrav svima! Evo, ja sam nova na forumu U nasu malu obitelj koja ima dva ljudska člana (ja i md) i dva pseća člana polako se uvukla ideja o novom proširenju obitelji, ovaj put u ljudskom beba obliku. A kako sam ja prava štreberica zaključila sam da mi je krajnje vrijeme da se upoznam sa, za mene, novim temama, o trudnoći i svemu što ona donosi. Veselim se druženju s vama i dopisivanju!

  38. #538
    bellz87 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6

    Početno

    Drage trudilice i trudnice,evo i mene.
    Vec vas dugo pratim, veselim se i zalostim s vama. Toliko dugo da svaki put kad sjednem, sutim i buljim u tablet MM pita: Roda? Aha.. Odlucila sam da je vrijeme da vam se pridruzim. Ja imam 28g i PCOS, MM 31g i cekamo njegove pretrage. Pokusavamo ostati tudni od 2mj ove godine. Cestitam svim novim mamilicama, a svim trudilicama cestitam na hrabrosti i snazi. Hvala i na utjesi koju niste ni znale da mi pruzate.

  39. #539

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Lijep pozdrav i od mene...dugo pratim i citam vase objave pa sam se odlucila konacno i ja ukljuciti

  40. #540
    zola avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    59

    Početno

    Dora dobrodošla! Napiši nam nešto više o sebi.

  41. #541
    karanfilčić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    135

    Početno

    Evo drage moje da se i ja predstavim, dugo vas čitam....Imam 28 god, i iza sebe tri neuspjele trudnoće sve tri u visokim stadijima... Dugo sam isčitavala podforum anđeli gdje sam nalazila potrebne riječi utjehe, sada nakon dugih 6 god od zadnje trudnoće ja i mm smo odlučili pokušati ponovno, sada sam na terapiji aspirinom i folacinom, a ako dođe do trudnoće početi ću s heparinom. Ugalavnom trenutno sam među trudilicama, nadam se da ću uskoro preći u trudnice ovaj put sa sretnim završetkom

  42. #542
    Tajci66 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    136

    Početno

    Evo i mene k vama cure. Citam vas vec jako dugo, ali nisam nista pisala. Moj muz ima 30, a ja 27 godina. Pokusavamo godinu dana, ali se nista ne dogada mislim da sam prosli ciklis imala biokemijsku (M je kasnila 4 dana, a kada sam dobila su mi ispadali ugrusci i bolovi su bili uzasni 3 dana ). Krenuli smo sa provjerom hormona (ja sam radila na VV 4 Dc Amh, Fsh, Lh, Prolaktin, 21. Dc progesteron koji je 83.1, a interval je do 49.). Sad me brine taj poviseni prog koji moze znacit svasta (od trudnoce do raka jajnika i ne znam ni sama kaj sve ne ). Nadam se da ce mi druzenje s vama olalsat ovo razdoblje kroz koje prolazimo i da cu uskoro i ja, kao i sve cure koje vec dugo pokusavaju, doci do svog malog andela.

  43. #543
    Lara-st avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    21

    Početno

    Evo i mene.... Svašta nešto, ništa pametnoga. Uvik misliš da se to nekom drugom događa. Al lakše bude kad znaš da nisi sam.

    Veliki pozdrav iz Splita...

  44. #544

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Svu srecu ti zelim! I po tome sto si napisala cini mi se da bi to moglo bit to. A da pokusas sa testicem?

  45. #545
    Ninci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    57

    Početno

    Bok zemske,

    citam vas vec neko vrijeme i sve si mislim kad cemo, i na kraju, evo nas 6mj prije planiranog, jer cemu cekati, ionak se rijetko kad uhvati iz prve, zar ne?
    mi smo 30 ja/33 dlakavo, i osim sto meni kao jajnici stekaju (AMH je grozan), trebali bi biti "kao" super zdravi, a ako nakon 6mj nis ne bude, da se javimo u postupak.
    pa rekoh, ajmo probat pa kaj bude bit ce...


  46. #546
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ninci, dobro došla na forum.

    Jeste li već pokušavali ostvariti trudnoću i nakon toga išli na obradu kod mpo-ovca? Koliki ti je amh?

  47. #547
    Ninci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    57

    Početno

    hvala!

    otisla sam na testiranje na prijedlog ginekologa zbog anamneze, imali smo vec u obitelji problema s ostvarivanjem t. AMH je 1.1 (ref. donja granica fertiliteta 0,67 - 9.49 gornja granica) sto odgovara zenama koje imaju oko 40 godina. pa je zato preporuka dr. bio da ako nakon pola godine prirodno ne upali, da ne cekamo standardnih godinu dana, jer da vec u tom trenutku sumnja da je prirodno moguce ostvariti trudnocu. pa ono, there's no time like now.

  48. #548

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav iz Rijeke.
    Evo da se prestavim ja imam 31 godinu,moj dragi 42 godine.Imam kcer od 10 i pol,(iz prvog braka) i sad bi htjeli brata ili sestru za nju
    Zadnja menstruacija je bila 2.5,tako da smo si prosli tjedan dali malo posla
    Drugi bi tjedan vjestica trebala doci,ali navijam da ne dođe nikako.
    Pozdrav svima vama <3

  49. #549
    bebolinica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    52

    Početno

    Pozdrav svima!

    Tipka vam jedna djevojka koja se udaje ove zime i niti ona, niti njen odabranik nisu mogli više susprezati želju za bebicom
    Njemu je 31 godina, a meni 27.
    Trenutno smo na godišnjem odmoru, plan je bio započeti u 9 mj, ali nismo mogli čekati! Bit će da je do sunca i ove morske vode

    Veselim se druženju! Sad odoh potražiti temu kojoj pripadam


  50. #550

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    27

    Početno

    Pozdrav cure
    Nova sam na forumu pa da vas pozdravim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •