Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: mučnina

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno mučnina

    Pozdrav svima!
    Imam jedan problem.Eto,već nekih sedmicu dana me muće mučnine.Nisu to mučnine da moram ići povratiti,ali mi je nekoliko puta na dan lagano loše,nakon čega obično imam žgaravicu, prije neki dan mi se i zavrtilo,dobro da sam sjedila na klupi,čini mi se da bi se inače srušila....Pošto MM i ja pokušavamo dobiti bebu već neko duže vrijeme,taman smo se ponadali htjeli-ne htjeli da se radi o malom ,ali danas mi se dole pojavilo malo krvi,kao da će početi mjesečnica.Malo je i uranila.Mene je znalo dole probadati povremeno već prije 10 dana,pa moguće je,ali to zna i u slučaju trudnoče,pa smo se zato ponadali.Sad sam malo razočarana,ne želim se jako deprimirati,ali sam zabrinuta zbog tih mučnina,jer mi je i jutros opet bilo malo loše,a kao mjesečnica dolazi,pa mi ne bi trebalo biti,a i nikad u životu nisam imala mučninu u pms-u...Probava mi je inače u redu i hrana mi se ne gadi.Napravila sam jučer ujutro onaj testić za trudnoću koji se dobije uz testove za ovulaciju koji se naruče iz inoz. preko interneta i bio je negativan,a opet malo je i bilo rano da ga napravim.Ne znam...pijem natal aktiv koji sam kupila u dm-u,pa ne znam da li je moguće da mi je od toga mučnina;možda od željeza iz njega...Molim vas,ako je netko imao slično iskustvo,da ga podijeli,ili ako netko zna od čega može biti mučnina,neka predloži.Možda je neki hormonalni problem?U svakom slučaju pomozite,molim vas i hvala vam unaprijed

  2. #2
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    eh, meni ti je cijeli prosli tjedan bilo isto tako lose, zgaravica, slina, vrtoglavice i slicno, a isto nemam takve simptome u pms-u inace
    radila test, bio negativan, na kraju dosla M

    e sad - prvo sam mislila da nije bio neki zelucani virus, al nije jer su simptomi prestali kad je dosla M, a onda sam razgovarala s dok. i rekla mi je da tijelo moze tako reagirat i nekoliko mjeseci prije trudnoce, kad se zapravo sprema za trudnocu
    ja se zato nadam da ce slijedeci mjesec konacno biti +

    nisi navela koji ti je dc, al mozda jos nije nista kasno, jer ako imas samo malo sukrvice, mozda si ipak trudna, ponovi test za par dana pa ces vidjet

  3. #3
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    joj pujica i ja se osječam trudno!
    tvoja mi je doc uljepšala dan

  4. #4
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    osjećam
    uh što mi nikad nije išla gramatika

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Hvala puno Pujice,sad mi je već malo lakše,kad vidim da nije samo meni tako.Već sam pomislila da sam malo čudna :shock: Sad mi preostaje da još malo,pa ću vidjeti hoće li to procuriti kak spada ili će ipak biti neka sretnija vijest.Ali,ako nije ovog puta uspjelo,bude uskoro,jer ako se i tijelo sprema za to,dobro je......Inače,danas mi je 25.DC,a obično dobijem na 27-28 dana,ali zadnja 2 puta put mi je znalo zakasniti,pa doći na 30-31.Ako nisam trudna ovog puta,otići ću provjeriti stanje svojih hormona

  6. #6
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    ja sam bas ovaj mjesec prije toga vadila i hormone i bilo je sve ok, dapace doc. je rekla da je progesteon izvrstan

    znam kak ti je, ja sam isto panicarila, mislila sam si da nije neka bolestina kad vec nije trudnoca, ali ocito je sve pod kontrolom
    mozda malo i hormoni ipak porastu od silne zelje za trudnocom

    u svakom slucaju nadam se da cemo uskoro i ti i ja vidjet +

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Uh,ne znam više...moja mjesečnica je pokoji smeđe-crveni trag,ništa još od obilnosti,a od jutros mi je bila mučnina bar 5 puta.Još sam bila u poslu,pa nisam ni razmišljala o svemu tome,ali je zato baš posebno i nezgodno.Ono,kad imaš pritisak,a još ti je i loše,a još te mori i taj crv sumnje.....mislim ako sam ja psihom si to prizvala,onda sam :shock: -luda..ovog trena bi samo htjela da,ako nisam trudna prestane sve ovo...budem vidjela.Hvala na podršci Pujice

  8. #8
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    ajmo testic, testic, testic :D

    drzim fige ~~~~~~~~~~~~~~

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    i ja, i ja :D

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    18

    Početno

    I ja držim fige i ~~~~~~~~~ za jedan veeeliiikii + na testiću :D :D

  11. #11
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Pepina, jesi napravila testic :D

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Cure,hvala vam puno na podršci,ali stvari su se zakomplicirale....menzes ili šta je već mi je bio stao na jedan dan,a mučnine se nastavile,s tim šta me jučer cijeli dan svako malo lijevi jajnik probadao-mislila sam,umirem, kako sam se loše osječala.Nazavala sam svoju doc. i ona je odmah rekla da taj menzes po opisu nije normalan;da trudnoća nije isključena i da ponovim test,ako mi ne dođe pravi.Ali,da može biti i neka cista na jajniku ili nešto 2.,pa da joj se svakako javim kad vidim hoće li doći.Danas je naime jače "procurilo" tako da ne vjerujem da bi se pojavio plusić .S 2. strane,bar me manje boli jajnik,a mučninu sam imala samo 2 puta od jutros i to još laganiju.Čekat ću da prođe ovo "curenje",pa idem na pregled.Bilo kako bilo,nakon pregleda će biti bolje,vjerujem.Hvala vam na podršci,sad kad sam ,to mi posebno puno znači

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Sorry na tipfelerima,na poslu sam,pa sam brzo pisala

  14. #14
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Pepina

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Samo da kažem,za one koji imaju ili budu imali slične simptome,a nisu trudne,dobiju menzes itd.-ne mora biti ništa ozbiljno.Ja sam danas bila kod ginekologa,sve mi je zdravo,sumnjao bi na nešto jedino da nisam prije 2 mjeseca radila bris i on mi je bio ok.I ultrazvuk mi je ok,sve je dobro.Rekao mi je čovjek da pričekam još 1 ciklus kako će mi biti,pa tek ako mi se ovo nastavi,onda idemo kontrolirati hormone...jer,ako se,recimo neka 2 ciklusa zaredom događaju ovakve čudne stvari,to se najčešće samo ispravi,a ako se ponovi 3. ciklus,tek onda treba pregledati hormone...dakle,cure,ako ste inače zdrave,onda samo bez panike,čak i ako imate ovakve simptome...događa se..... .Treba otići na kontrolu,a onda još malo počekati.Valjda će zbilja samo proći..

  16. #16

    Početno

    I ja imam prestrasne simptome vec 2 mjeseca. Svaki dan mi je zivi pakao,povrecanje, proljev, slabost, lose spavam.....
    kod Dr. ... u principu osim male cistice sve 5. Kaze da me pere gadan pms i da mi se tijelo na ovaj nacin bori sa tim da je dragi odsutan.
    Mene od svega toga iz dana u dan hvata sve veci strah jer ne funkcioniram kako treba. O hormonima sam saznala ovdi i to se poklopilo sa onim sta nisam kuzila na nalazu jer mi je iduci pregled zakazan u 11mj, nakon 3 ciklusa i to izmedju 3-5 dana(samo to je pisalo), dakle, ako se situacija ne umiri hormoni na prvu liniju frinte :/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •