Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 95

Tema: 2 WW

  1. #1
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno 2 WW

    Cure moje kako prikraćujete two weeks wait (2 tjedna čekanja) od O do slijedeće M?
    Ja sam već sad napola luda. Sise me bole kad idem niz stepenice (a pristojna sam četvorka), svako malo tražim nekakve simptome, glavobolji, vrtoglavici i mučnini se radujem, po gradu vidim samo mame s kolicima i male bebače.
    Ali ovo sa sisama mi je najčudnije, jel moguće da me već sad (treći dan otkako sam primijetila) bole? :?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    196

    Početno

    Kod mene svaki mjesec isto, sve bude dobro do 15-16 dana a onda pocinje zivcanost, bezvoljnost, placljivost...
    ovaj mjesec ce jos i gore biti jer za vikend "slavim" rodos i mislim da ce me ubiti jos i spoznaja da sam jos godinu starija, a jos uvijek nisam trudna. neki dan sam se uhvatila kako na promenadi brojim trudnice, ma prosvikala sam 200% .

  3. #3
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    psiholozi bi imali što reći o nama...
    moje ponašanje i osjećaji su granični, od totalne euforije do nervoze u kojoj sikćem na sve oko sebe. jedino što me tih dana drži je MM i forum.

  4. #4
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    715

    Početno

    jednom rječju; teško!

    još kada mi u tom periodu čekanja tj. NEčekanja M dođe vijest o nečijoj trudnoći, kao što je prošli mjesec bio slučaj s mojom kumom, onda mi sve to nekako prepreteško pada. Pokušavam si te dana maximalno natrpati obavezama, druženjima i sl. pa nekako bude lakše.

    A o simptomima da ne govorim. Imam ih toliko iz mjeseca u mjesec da valjda kada krenu oni pravi, trudnički, uopće ih a) neću skužiti, b) neću vjerovati da su pravi, c) tada ih neće ni biti.

    U svakom slučaju, da nema ovog foruma, a pogotovo ovog pdf-a i svih vas, sve bi to bilo puno, puno teže!

  5. #5
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno 2 WW

    Rene2 , razumijem te potpuno. Ja sam isto tako non stop trazila simptome , prepipavala se svaki put kad udjem u wc . I jedno sam naucila iz svega toga , a to je da je sugestija cudo. Trazis simptome i vremenom ih stvarno dobijes . Meni je bilo i muka na miris kafe , i kad perem zube i cice bolileeeee kao nikad. I svaki ciklus nesto novo , nesto drugacije , nova nada. I mucak :/ , nista na kraju . Zato ja vise ne trazim simptome , jer znam da cu ih naci . Jednostavno ne postoji ni jedan siguran znak rane trudnoce osim plusa na testu . Sve ostalo mozemo da imamo ili nemamo , ali TO moramo . Sto se tice tvojih cika , pa ne znam, nekada se zna desiti da bole jos od dana ovulacije . Mozda je to i kod tebe .

  6. #6
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ja ne znam zašto me bole, ali bol nije umišljena, stvarna je. Ne moram se prepipavati, dovoljno je da žustrije hodam, pa me "one" upozore da usporim.
    Inače, u prvoj trudnoći nisam imala ni jednog jedinog simptoma, ni mučnine, ni vrtoglavice...ništa.
    Test sam napravila u laboratoriju, tek nakon što mi je 15 dana kasnila M i bio je pozitivan, ono, odmah iste sekunde su se pojavile dvije crte(frendica radi u labu, pa mi je u detalje sve opisala).
    Mislim da ovaj puta ni u ludilu ne bih mogla čekati još mjesec dana do prvog testiranja!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    Joj, ja sam iz meseca u mesec sve gora! Prošlog meseca sam bila gotovo ubedjena da sam trudna: posle O su me bolele bradavice, bilo mi je muka, a pred M mi se pocelo strasno spavati, zahvatio me umor, i na kraju nista!
    Nadam se do neba, opipavam donji stomak (cini mi se kao da se stvrdnuo), pa sam tako primetila da mi dan pred M stomak omeksa. Eto danas mi je 9 dc i stomak mi je tvrd, pa sam zakljucila da pocinje ovulacija! Ma, pojma nemam, samo nagadjam!

  8. #8
    fresia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    117

    Početno

    Gotovo nepodnošljivo! A svaki ciklus imam potpuno različite (iliti umišljene) simptome trudnoće
    Dobro sam nakon ovulacije, jer se probudi nova nada, no ubrzo se deprimiram od nestrpljenja i iščekivanja, jer dani sporo prolaze a ja više ne znam kako da skupim snagu zbog novog razočarenja

  9. #9
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    Jutro rodice,
    ja sam pocela izbjegavati koliko je to god moguce misliti o potencijalnoj trudnoci jer nakon isplakanih noci nakon sto sam znala dobit M kad sam bas bila uvjerena da sam trudna i nadala se, sam shvatila da cu poludjeti od toga. Jedno je nada, a drugo izludjivanje same sebe. Da ne kazem da sam onda u depru bacala i MM pa mi je dvostruko bilo krivo. Tako da ja probavam ignorirati sve znakove i cekam da mi M pocne kasniti i da se konacno jednom testiram

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    super tema!
    a meni je još gore jer su mi ciklusi preko 30 dana, kad bi bila trudna znači trebala bi čekat 35- 40 dan i onda test... zato se nadam da ću imat simptome al one prave, tipa riganja, pročišćivanje tena, metalni okus. dok god će me bolit cice ili tak neki osjećaj ko pred M- neću vjerovat, a nadam se niti umišljavat nešto...kad bi mogla imat neki mali laboratorij uz sebe, doma- sve bi vas pozvala i testirale bi betu kolko ocete.

    dane do M provodim u razmišljanjima koje je hopsanje moglo biti ONO PRAVO... nije to ni tako loše...

  11. #11
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Ja samo znam da sam za vrijeme PMS-a luda i opasna po zivot za okolinu.
    Sto se ostalog tice nakon skoro godinu dana svakomjesecne "trudnoce" odustala sam od toga, pokusavam se sto vise skontrolirati i ne nadati se nicemu. Vec sam sama sebe a i MM dovela do ludila s tim simptomima, pa mi se spava, pa mi se povraca, pa me cice bole itd. A s obzirom na to da mi ciklusi variraju od 21-42 dana, to je postala prava igra zivaca.
    A ja sam odlucila da ce mi trebati puno zivaca za mog malog misa i neprospavane noci i sve ono lijepo sto slijedi, kad se on konacno odluci podruziti s nama. I zato vise nis ne radim, osim 3-4 testa po ciklusu
    E od tog nisam odustala i tu si nemrem pomoci

    A i zelim uzivati u keksanju a to je umjesto uzitka, postala misija, koja je podsvjesno pocela utjecati na muskost MM. I zato i dalje tempiram al vise njemu nis ne govorim, a i tak i tak sam stalno horny ko neka siparica. Vec sam sama sebi dosadna

    Uglavnom, uz svoje potpisujem sve sto ste vec rekle. Kolko god ne mislila na to, to se uvijek pretvori u neko iscekivanje

  12. #12
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Upravo me uhvatio neki napad panike. Ne želim se uljuljkati u neke lažne simptome. Tako sam imala dobar osjećaj, da je ovo moj ciklus, hopsamo svaki dan od subote, testiram se LH trakicama i baš sam jedan sad napravila i nakon jučerašnje dobro vidljive i jasne crte, danas nema nikakve, a i BT je odgovarajuća, tako da bi O trebala po svemu biti sada - danas. Osim toga, zadnja 3 ciklusa fefe je prijavio O točno 17. dc, što mi je danas. Evo još se tresem. Toliko sam sigurna u to i toliko to želim da me strah. Neću moći podnijeti ako me M iznenadi tamo negdje za 12-13 dana. UH!
    Sve mi predobro zvuči da bi bilo istinito.

  13. #13
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno 2 WW

    Rene2 molim te opusti se . Danas ti je ovulacija :D :D :D , nema mjesta za toliki stres . Sad zaboravi fino na tu cinjenicu , obuci fino donje rublje i sacekaj dragog . Nemoj napravit istu gresku kao i ja jednom. Meni LH digitalac pokazao da ovuliram . Tresla sam se citav dan ko luda , nisam mogla docekati MM da dodje . On dosao umoran ko pas ,strovalio se u krevet i hoce da spava. Toliko sam plakala i svadjala se sa njim , ko blesava.Poslije mi se citav ciklus poremetio Zato mooooolim te opusteno . Sretno vam hopsanje i da urodi velikim plusom za par dana

  14. #14
    fresia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    117

    Početno

    Rene2 molim te opusti se . Danas ti je ovulacija , nema mjesta za toliki stres . Sad zaboravi fino na tu cinjenicu , obuci fino donje rublje i sacekaj dragog . Nemoj napravit istu gresku kao i ja jednom. Meni LH digitalac pokazao da ovuliram . Tresla sam se citav dan ko luda , nisam mogla docekati MM da dodje . On dosao umoran ko pas ,strovalio se u krevet i hoce da spava. Toliko sam plakala i svadjala se sa njim , ko blesava.Poslije mi se citav ciklus poremetio Zato mooooolim te opusteno . Sretno vam hopsanje i da urodi velikim plusom za par dana
    potpisujem!

  15. #15
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj fresia prvotno napisa
    Rene2 molim te opusti se . Danas ti je ovulacija , nema mjesta za toliki stres . Sad zaboravi fino na tu cinjenicu , obuci fino donje rublje i sacekaj dragog . Nemoj napravit istu gresku kao i ja jednom. Meni LH digitalac pokazao da ovuliram . Tresla sam se citav dan ko luda , nisam mogla docekati MM da dodje . On dosao umoran ko pas ,strovalio se u krevet i hoce da spava. Toliko sam plakala i svadjala se sa njim , ko blesava.Poslije mi se citav ciklus poremetio Zato mooooolim te opusteno . Sretno vam hopsanje i da urodi velikim plusom za par dana
    potpisujem!
    I ja sam bila u toj fazi...
    Rene2 opusti se i uzivaj s TM veceras

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Evo da i ja nesto kazem na ovu temu..mada se jos uvijek ne nalazim u nijednoj prici do sada. Mozda je to zato sto vrlo kratko razdoblje radimo na bebici ( 2 mj.), pa nekako mislim da je sve jos u granicama normale, pa mi se cak desi da kada M dode da kazem sama sebi super..jos hopsanja jos nade da malo popravim svoju kilazu..nekako sam jos uvijek jako pozitivna i ne dam se!..Najiskrenije mozda cak jos uvijek preispitujem sama sebe da li sam na to spremna..mada ponasanje, pogledi na druge trudnice, bebe..govore da sam itekako spremna...Moram Vam jos nesto ispricati..prije nekoliko godina sam iz zezancije rekla mami da cu se ja 100% udati 2005 a roditi 2007. (prvi dio izvrsen!)..prije jedno pola godine, ili cak i vise bili smo na nekom okupljanju i odmah je bila standardna prica pa sta vi cekate, u braku ste i blablabla..a ja ko iz topa ja cekam 12 mj. i tada zelim ostati trudna..da lijepo setam sa trbuhom u proljece, ljeto i da rodim bebicu na M rodendan (9. mj.)...i sada kuzim da sam se toliko ufurala u taj 12. mj..da cu prolupati

  17. #17
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Hvala na podrškama svim curama, naravno da će biti :D večeras.
    Zapravo, približava mi se psihološka granica od 1 godinu pokušavanja. Nakon prve bebe nisam htjela ostati trudna dok ne položim stručni ispit, lani u ovo doba sam dobila poziv za stručni i prestali smo se čuvati tj. počeli ozbiljno raditi na bebi. Nekako sam se nadala da ću sad već biti na porodiljnom, ali eto jada iznenada
    Znam da neke od vas pokušavaju i dulje od mene, ali prva trudnoća je bila uredna i bez komplikacija, tako da sam mislila da je drugi puta samo lakše, al sam se za..bala :/

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    276

    Početno

    joj cure i ja već treći mjesec zaredom proživljavam sve moguće simptome. katastrofa, sve sam ih imala... a kad stigne M, tuga i očaj.
    kad promislim da se još na trenutke uhvatim u analiziranju same sebe, jesam li baš potpuno spremna na trudnoću, dijete... a tijelo mi baš biološki svakim mjesecom sve više ukazuje na to da je to - TO.

    moram postati mama.

    jadan moj dragi sa mnom...

  19. #19
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    e a ja sam se baš nekako ovaj mjesec opustila - inače sam stalno iščekivala sve moguće znakove, a nakon prošlog ciklusa i onih silnih mučnina i bolnih cicki koje su se na kraju pokazale lažne sad više niš ne vjerujem dok mi kao prvo ne zakasni M, a onda vidim plus na testiću

    tako da brijem da mi je sad lakše

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    276

    Početno

    ma i ja sam sebi rekla: e nećeš više...
    ali uzalud.
    prošli mjesec: bolne cicke, metalni okus (kako li sam to samo umislila, da mi je znati...), lagana mučnina, umor, plač na sve i svašta...

    baš me zanima što ću sve ovaj mjesec umisliti, još nisam ništa

  21. #21
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    Iana 27 poznata mi je tvoja spika. Od srca ti želim da ti se planovi ostvare, da ne iskusiš nikakva razočaranja, no ne ide baš sve u životu kako si zacrtamo :/ ....
    Naime, mi smo također najprije govorili "..kad mi budemo željeli..", pa smo pokušavali da nam se bebe rode oko naših rođendana.., a evo nas sad, 5 god u braku, ni B od bebe i na potpomognutoj...
    Nemoj čekati 12 mj., napravi bebu već danas.
    ~~~~~~ ~~~~~~~ ~~~~~~ da uspijete! :D

  22. #22
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    To me podsjeca na mene... Nakon 10g hodanja, stalno sam vikala necu trudna pred oltar... dobro sad sam se udala, al nisam trudna... imam osjecaj koda mi se vraća bumerang u glavu

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    276

    Početno

    e baš zato ja ne želim više čekati...

    budemo li MD i ja čekali da nam se sve posloži... nećemo nikad!

    volimo se do neba, to je najvažnije!


  24. #24
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj macka prvotno napisa
    volimo se do neba, to je najvažnije!
    Potpisujem u potpunosti!

    I hvala dragom Bogu....., ovo kroz šta prolazimo, još nas je više zbližilo.

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    uf, kad se sjetim pilula... baš sam neki dan pomislila: a kaj ak ce me Majka Priroda malo zezati, ...nekoliko godina? tak iz inata...

    kad se sjetim bezbrižnog djetinjstva, mislila sam si da kolko puta se mama i tata poseksaju- tolko djece imaju! i priči kraj! kad sam saznala da cure imaju M... upitnik do stropa :? , a plodni i neplodni dani- naučna fantastika :/

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    beograd
    Postovi
    65

    Početno

    Nesto razmisljam: meni taj 2WW traje skoro 3 nedelje, jer ja cim prodje M pocinjem (i pre hopsanja) da primecujem simptome trudnoce.

  27. #27
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    evo cure da se javim ja vise ne odbrojavam dane do M trudna sam vec 9 tjedana ako vam sto pomogne ja i mm smo pokusavali 2 g i isto sam ga izludivala sa simptomima trudnoce do prije par mjeseci a onda pred M prije trudnoce nikakav simptom ni za dobiti ni za trudnocu prvi pravi simptomi su mi dosli nakon 10 dana kasnjenja i pregleda kod doktora prvo mi je moj ginic potvrdio trudnocu pa poslao na sve pretrage na koje te i salju kad to posumljaju a prve mucnine su dosle 6 dana nakon pregleda :D nadam se da ce vam pomoci ovo sto sam napisala barem vama koje ocekujete prvu trudnocu samo se opustite i ne mislite na to znam koliko je to tesko ali kad nesto jako zelis i forsiras to onda je dugo i za cekat samo jos jedna informacija taj mjesec smo mm i ja samo jedan dan radili na potomstvu i USPJELO JE :D :D :D

  28. #28
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    ella svaka čast, ovo je stvarno umirujuća informacija

  29. #29

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Draga Angelina Bell sve ja to jako dobro znam, i fakat si mislim da ce mi se obit to o glavi jer naravno da dijete ne mozes naruciti..MM i ja smo se dogovorili da za prvih 6 mj. idemo na ono - kad se desi - , a poslije idemo na malo vise racunjanja..ja sam ga vec zaskocila sa Lh trakicama..tako da i nije da bas cekam 12 mj...nego sam valjda sebi u glavi to zacrtala iz jednostavnog razloga da se ne bi previse razocarala kada dobijem M, mozda neki obrambeni mehanizam. Inace, ja nikada nisam pila pilule a i slabo smo se kondomima stitili prije braka i svako malo mi prode kroz glavu pitanja: Kako nisam de sada ostala trudna?..ma ne zelim ni razmisljatiu o tome...hopsam i drzim noge u zrak :D i vjerujem da ce biti sve u redu i drzim fige da beba dode i prije 12 mj.!!

  30. #30
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj stelerina prvotno napisa
    imam osjecaj koda mi se vraća bumerang u glavu
    Eh, ne mogu ostati bez komentara na ovo:
    Naime, mi smo skupa još malo 9 godina. Nešto više od godinu dana traje naša borba... Ali često razmišljam o svojim riječima kako prvo želim završiti faks, pa se zaposliti, pa kupiti stan, pa ne juriti odmah za bebom, da malo uživamo samo nas dvoje... Pa tek onda na red dolazi bebica... Teško priznajem da griješim, ali bojim se da je tako... Često mislim kako smo trebali prije početi razmišljati o bebici. Zapravo, nije da nismo razmišljali, ali htjeli smo si ipak prije napraviti neke pristojne uvjete za budućnost. Pa zar nam je to toliki grijeh?
    Zapravo sam otišla s teme. Kad je riječ o simptomima... U početku sam ih imala više nego sada. Kao da sam se ipak malo skulirala, pa čekam barem da jedan dan M zakasni prije testa. A vještica ni da kasni, mamicu joj.... A jedini simptom moje prave trudnoće bile su tople cice!!! I napete!!! Ne bolne, nego napete!!!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    252

    Početno

    Ja baš svaki mjesec imam sve simptome, čak i rigam... Šta ti je psiha! Uglavnom, sve je dobro do ovulacije, tad sebi govorim da nakon 20 dana neću podivljati i umišljati simptome nego ću lijepo čekati i neću biti razočarana... A onda, naravno, sve obrnuto, čak kad i dobijem M idem se još (za svaki slučaj) jednom testirati jer možda sam ipak trudna... kako jadno! Uglavnom, vidim da nisam jedina, i to me tješi! A kolike godine coitusa interuptusa, kontracepcijskih tableta i bog te pitaj čega sve ne...

  32. #32
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj vmartina prvotno napisa
    A kolike godine coitusa interuptusa, kontracepcijskih tableta i bog te pitaj čega sve ne...
    Isto i mi!!!

  33. #33
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj Sandrij2 prvotno napisa
    Citiraj vmartina prvotno napisa
    A kolike godine coitusa interuptusa, kontracepcijskih tableta i bog te pitaj čega sve ne...
    Isto i mi!!!
    isto... sve cu prezaliti al kontracepcijske nikad. :/

  34. #34
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj stelerina prvotno napisa
    Citiraj Sandrij2 prvotno napisa
    Citiraj vmartina prvotno napisa
    A kolike godine coitusa interuptusa, kontracepcijskih tableta i bog te pitaj čega sve ne...
    Isto i mi!!!
    isto... sve cu prezaliti al kontracepcijske nikad. :/
    potpisujem! koliki novac bačen u vjetar!

    kolika nepravda!!! jedna moja poznanica zatrudnila je sa 21 god. nakon samo 4-5 mjeseci veze. beba im nije bila ni na kraj pameti, ne još. nisu znali kako to starcima reć, čak je svjesno nekim groznim djelima potencirala pobačaj :/ , ali ništa. beba se primila, bila je uporna i sad je roditeljima velika radost. ali kad se sjetim....

    ella sretno!

    i sretno svim ostalim curama
    [b[color=blue]]~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~[/color][/b]

  35. #35
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    a jesu li vibre dobro uspjele .... koliko sam prčkala....

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Pozdrav cure
    Eto,da se i ja uključim u ovu temu.Poznati su i meni svi ti teški dani,simptomi koji ukazuju na trudnoču i onda-friška figa.Ja zapravo nisam 1. nekoliko mjeseci pokušavanja toliko izluđivala sebe i MM,ali zadnjih pola godine me to fino ide .U stvari,ludilo me primilo 1. put kad mi je M kasnila,a cice su me rasturale nekih skoro pa 14 dana..tad sam potrošila živce,lovu na testove i slično.Zahvaljujući mom neprestanom išćekivanju,počeo mi je varirati ciklus,a svaki sam ciklus imala simptome trudnoče.To je kulminiralo prošli ciklus,kad mi je bila mučnina svaki dan,rasturala me bol u jajniku,a i maternici.To je bilo toliko gadno,da sam već uz nadu u trudnoču počela misliti da sam bolesna.MM je bio lud od brige.Poslije dolaska M ,i ginekol.pregled je pokazao da mi nije najvjerojatnije ništa.Od onda sam zaključila,da ću sumnjati na trudnoču samo kad mi bude M kasnila nekoliko dana,a test,koji ću TEK ONDA napraviti 1. put pokaže nekakav plusić...odlučila sam pomoći malo sama sebi i prestati se izluđivati,pa ..naš će doći kad mu/joj bude vrijeme.Trudimo se hopsati u prave dane,testiram se mikroskopom i lh trakicama,radim chart na fertilityu,ali ne želim se više ubijati...za sad se dobro držim ;naime već mi je 21. dan,a trebala bi dobiti na 26.,a još sam poprilično smirena.I,da za sad nemam nikakvih simptoma,ni za +,ni za -.Šta bude-bude,bitno da se mi volimo,trudimo koliko možemo,pa će nas kad tad biti troje
    _________________

  37. #37
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Jutros sam se kasnije malo smirila, i MM-u je bilo žao (svašta sam mu rekla ), a onda smo išli u grad. Samo što smo izašli iz auta prođe na pješačkom kraj mene trudnica cca 7mjeseci, nisam nište komentirala, prošla sam mrtva hladna kraj nje. Ne prođemo 20 metara, a na parkiralištu iz auta izlazi trudnica u još većem stadiju trudnoće, nisam se suzdržala i onak sočno kažem: A u p.... materinu! MM na to reče - zašto se ti toliko uzrujavaš - i u pravu je, ali ne mogu si pomoći. Voljela bih samo vidjeti kako bi oni reagirali da su u našoj koži.

  38. #38
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno 2 WW

    Jooj Rene2 pa sta sam ja pricala juce .Ja rekoh ne ponavljaj moju gresku . Ja sam rekla sebi .. forsiracu keksanje koliko mogu , ali O ...plodne dane .. sluz to NE spominjati . Od toga se uprpaju ko pilici.

    Tesko je to sa nama i nanim muzekima. Ja znam kako sam ja bila ljuta kad je MM bio umoran a meni O . Svasta mu govorila, mahala sa onim grafovima od BT ispred njegovog nosa, pitala ga za koji moj se ja svako jutro dizem , mjerim temperaturu , pijem cajeve , gutam vitamine , a on je umoran. Toliko sam ga ubila u pojam , da me ujutro probudio u 7 da bi se hopsali . Poslije mi ga bilo zao .Ne prave se bebe na silu . Od tada sam mirnija A kad ste se hopsali prije O? Moralo je nesto ostat

  39. #39
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ma prošlo me je, al znaš kad te uhvati... ne pušta odmah. I ja sam malo razmišljala kao Ineska. Budući je zadnji testić bio pozitivan 16dc prije podne, a mi smo hopsali tu večer, vjerojatno smo pogodili, a i plivači žive do 36 sati, pa je sve to pod kontrolom, a O je bila 17dc prema BT i LH.
    Samo me ubija ovo čekanje do testiranja.

  40. #40
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Podižem.

    Ja sam u totalnoj zbunjozi. Danas mi je 6 DPO, a mene sve rastura. Znam da je rano za test, ali ja bih najrađe sad jedan opalila, pa kud puklo.

    Već 5 dana osjećam pritisak u donjem dijelu trbuha, jučer su mi bradavice iskočile (izgledam skroz napaljeno ), probijaju kroz svaku majicu, a bolne su da me grudnjak vrijeđa.
    A i povećao se obujam. Prije par dana sam se mjerila (zbog mršavljenja) u grudima i jutros sami mala 2 cm veći opseg.

    Leđa me bole, isto donji dio, prema trtici cijeli dan, otkako sam se ustala.

    Stalno mi se spava (a i vrijeme je takvo).

    BT je povišena, e pa ako ovo nisu simptomi T, ja ću izludjeti.

    Nemoguće da sam sve to umislila. :/

    Molim malo vaših čarobnih vibrica, da ovo sve nije samo san i da ovaj puta odem na kružoke.

  41. #41
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    Rene2 ne znam sto bih ti rekla...
    Meni je vec pomalo dosta sveg tog proucavanja...od O ja isto imam sve simptome..i graf je lipi, ali ja opet sad zadrhtim na pomisao na test...

  42. #42
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Rene, moram priznati jučer sam škicala tvoj grafić i baš onako pomislila, to što ti sad pitaš .
    Šaljem ti milijun vibri da jesi
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ .

  43. #43

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  44. #44

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~

    Rene da ovaj put ti bude to to

  45. #45
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    rene draga iz sveg srca
    ~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~

    ~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    rene~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ !

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    rene i od mene ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    P.S.: dali znaš da ti u potpisu piše podipuruća?! jel to dobro tak, il je greškica?? :?

  48. #48

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    ja ne kuzim to s podupirucom :?

  49. #49
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    rene, ~~~~~~~ do neba i natrag

  50. #50

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    gejsha, mislim da nebi trebala bit ni podupiruca ni podipuruca nego PODUPIRAJUCA il se zbilja tolika varam curke??

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •