Stranica 2 od 13 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 637

Tema: LH testovi za utvrđivanje ovulacije 3

  1. #51
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Nikak da mi prodje ovaj glupi spotting poslje M da i ja konacno umocim tu cuvenu i nadaleko poznatu Lh

  2. #52
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Danas mi je 8.dc i lagano krenula sluzit, i umočih i ja svoju trakicu, ale ale :D U svakom slučaju napravih to prilično u brzini i čekala sam možda 2 minute, i nije ništa bilo osim testne, kad sam se vratila za uru vidjela se i ova druga crtica, svijetlije od kontrolne što bi značilo da mi je plodno razdoblje počelo. Mene sad zanima je li može biti lažno pozitivan, kao test na trudnoću, tj. ima li veze što sam ga iščitala tek nakon uru, ima li pravilo o tome da se ne smije iščitavati nakon polasata ili što slično???.
    Mislim svejedno me to neće spriječiti da se i sutra testiram i pratiti, ali pitam za svaki sl. jer mislim da bi O mogla biti oko 10 dana ili 12 eventualno... Još se mislim kad početi se testirati po dvije dnevno, da mi ne umakne tamnija jer je u 12 sati, ah... a i panika da mi je 15 trakica premalo, a sad više nemam vremena za naručiti turu....bojim se da ne pomahnitam i po 3 ih sprašim

    Ineska draga, ti kao savjetnica za testiće, što savjetuješ?

    Ako mi sutra bude tamnija, onda da pojačam na 2 trakice?

    Idem malo proučiti vaše priješne postove još.

  3. #53
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Osim pravopisnih pravila, još zvučim kao neka histerična žena

  4. #54
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    ja sam (na svoje iznenađenje) potrošila samo 5 h trakica u ovom turnusu. inače mi je to prvi.
    prva trakica mi je bila prazna i isto mi se jako slaba crtica pokazala nakon oko sat vremena. bilo je to ovako:

    9. dc : ništa
    10. dc: jako blijeda crta
    11. dc: malo obojenija crta
    12. dc: tamnija crta od kontrolne
    -ll- : blijeđa crta od kontrolne (večernje testiranje)
    13. dc: blijeđa crta od kontrolne

    napominjem testala sam se po preporuci na testforless kasnije u danu, nakon dva sata neuzimanja tekućine.
    uglavnom to je bilo oko 16 kad bi se vratila doma s posla. pazila sam da ne pijem puno kroz jutro. jedino sam se na 12 dc testirala i navečer, iako uoće nisam trebala.
    na 12 dc kad sam saznala da je koncentracija Lh povećana prosurfala sam netom i pronašla nekoliko tumačenja. O može biti taj dan, O može biti u razdoblju od 24 do 48 sati od tog dana i O može biti u razdoblju od 24 do 36 sati od tog dana. tako sam ja odhopsala taj dan, sutradan i preksutra. MM je tek treći dan skužio da sam imala positivo Lh test, jer ih skupljam na vidnom mjestu!
    inače sam se jako iznenadila, jer mi O nikada nije bila ranije, u 8 ciklusa koliko si mjerim bt, najranije je bila 14dc, a najkasnije 24 dc!

    nadam se da nisam upilila, već da će ovo moje iskustvo nekome pomoći

  5. #55
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    sad sam vidjela da sam promijenila fefeu tumačenje u advanced, a on još nije skužio da je bila O.
    Indi za Lh trakice vrijedi kao i za pregnensi test, ne vrijedi ih čitati kasnije. ali za razliku od pregnensi, ovdje ti samo jednako tamna crta kao kontrolna, ili tamnija crta od kontrolne znači pozitivan Lh test, pa kasnije očitanje slabe crte ne znači da si bilo što propustila.

    koristi samo jednu trakicu dnevno, po mom receptu, pa bi ti Lh trakice mogle izdržat.
    vibrrrr da ih nakon toga više nećeš ni trebati!

  6. #56
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Indi, ne mora značiti da će ti ovulacija biti brzo ako ti se pojavila druga crtica...
    Evo ja sam živi primjer
    Dakle počela sam se testirati tamo negdje 10 dc i crtica se pojavila...kažem ja O-HO sad će brzo ovulacija (jer u usporedbi s prošlim ciklusom kad je O bila 17 dc na 10 dc crtice uopće nije bilo)...kontala sam biti će 100% ovulacija oko 14 dc...i naravno počela sam se testirati ko histerična hijena čak nekad 3-4 puta dnevno...
    I testiram se ja, testiram...trakice se troše...crtica je tu pa je malo tamnija pa opet svjetlija pa je nemaaaaa :shock: :? ...a trakice nestajuuuu i ovulacije nemaaaa...brojim trakice, kalkuliram kako ću ih potrošiti...uzimam trakice na posao i pi-pi u čep od dezića i svako toliko otvaram ladicu u uredu i virkam već napola luda...jer očigledno ciklus će biti anovulatoran, heeej aaaanoooovulatoran a ja bacila trakice u vjetaaar

    I da skratim, ovulacija JE bila I TO TEK 18 dc

    Uglavnom, što je pisac htio reći je to da bez obzira na crticu ovulacija može biti prije i poslije, može ti biti dovoljno jedna trakica na dan da uhvatiš ovulaciju a i ne mora - možeš je promašit vrlo lako.
    Ja mislim da u doba očekivane ovulacije je bolje testirati se dva puta na dan (kod mene je to bed jer očekujem ovulaciju od 14 do 20 dana ciklusa ) a ovo prije jednom na dan reda radi da ne bi O ušetala kojim slučajem ranije
    Anyway, the name of this game is: polupani lončići tj. prolupani lončići u mom slučaju.

  7. #57
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Citiraj Ineska prvotno napisa
    kod mene je to bed jer očekujem ovulaciju od 14 do 20 dana ciklusa ) a ovo prije jednom na dan reda radi da ne bi O ušetala kojim slučajem ranije
    jača sam, kod mene od 13 do 24 dc

  8. #58
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Cure zakon ste haha, svako vaše iskustvo mi je dobrodošlo.
    Za sad ću nastaviti s po jednom oko 16 sati jer do sad sam se oslanjala na sluz, pa¸će mo ona biti, nadam se, dobar pokazatelj kad da pojačam na dvije, inače i meni šeta, samo što je kod mene ranije od 10-16 d.c. Baš smo testiralice-šetalice:D Nadam se da je i vama ovo zadnji ciklus testiranja

  9. #59
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Indi, dobila si odličan odgovor od anamar i Ineske!
    A evo i moj mali doprinos ovoj temi: (davno obećano)

    kako je tamnila moja crtica

  10. #60
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    passvan

  11. #61
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Sandrij2 odlično!!!
    U samo 2 sata je pozitivna crtica koja je bila tamnije od kontrolne došla do svijetlije, fasciniram me to, ujedno sve mi je jasnije kako je zapravo lako promašiti ovulaciju i uz ove trakice... Mislim da ću se danas testirati 2puta i to
    u 16 i u 20 sati jer evo sad zadnji M mi je bio nakon 24 dana.

  12. #62
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Testirah se u 14 sati jer sam vidjela od Rene2 post da je u 14 i 20 najbolje i nakon cirka 5-7 minuta pojavila se blijeda crtica identična tvojoj Sandrij2 na testu iz 15dc, ali drugom po redu.
    Slijedi daljnjem čekanje i testiranje :D

  13. #63
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    indi kad ti inače padne O? baš me zanimaju iskustva drugih cura, jer kod mene je O na 3 dc, svjetsko čudo, dogodi se dvaput godišnje. inače mi je češće oko 20 dc.

  14. #64
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    O na 3 dc, svjetsko čudo
    treba pisat 13, a ne 3

  15. #65
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Anamar ciklusi su mi prilično klizni i po sluzi gledano obično mi je O oko 12.-13.dc, ali recimo, evo sad zadnji put mi je bila 10.dc, a opet znalo se dogoditi i da mi bude i 16.dc, nevjerojatno Sad koristim trakice, pa ćemo vidjeti točno.

  16. #66
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa
    Testirah se u 14 sati jer sam vidjela od Rene2 post da je u 14 i 20 najbolje i nakon cirka 5-7 minuta pojavila se blijeda crtica identična tvojoj Sandrij2 na testu iz 15dc, ali drugom po redu.
    Slijedi daljnjem čekanje i testiranje :D
    Vjerojatno si mislila na moj 16.dc, pa drugi po redu... Dakle, sad nastavi kako si pisala, bar 2 puta dnevno. Puno sreće! Jel' TM doma?

    Još nešto:
    Prošli ciklus naručila sam trakice preko testforless (15+3), cijena:100,16kn.
    Zadnji ciklus naručim preko saveontest (20+5), cijena 76,22kn.
    Pa vi sad vidite. A svi su ista pašta!

  17. #67
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Sandrij 2 krivo sam vidjela, kao 16.dan, ali prva trakica. Prije po ure sam se testirala i crtica se tek jedva vidjela nakon više od 5minuta, tako da nemam pojma. Sluz mi je danas počela jače, a nema nikakvog ni bockanja, tako da mislim da sam zapravo uranila, a ne zakasnila, ali večeras ću u 20sati opet, i dalje nastaviti po dvije. Samo da ne bude dalje od 15 d.c. jer imam ukupno 15trakica, pa mi je malo panika da mi ne uzfali, a opet da i ne promašim.

    Je, dragi je došao, tako da se hopsamo kako bi sve za svaki slučaj bilo pokriveno, ja se nalijevam vrkutom i kako god bude, sunce je na našoj strani Hvala Sandrij2, čekam da se ti testiraš, nadam se da će ovaj put biti kod tebe plus debel ko kuća

  18. #68
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Već sam registrirana na saveone, tako da ću te za sljedeći ciklus njih naručiti jer kako mi je M došla ranije, najvjerojatnije ćemo uspjeti uhvatiti i iduću ovulaciju, jupi jeeee :D

  19. #69
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Sandrij2, za koliko ti obično dođu? Ja ipak odmah naručih. Ukupno 14,24 $ iliti 82 kn...Samo radi tih 5 testova na trudnoću se isplati jer u mom gradu nema testera na trudnoću jeftinijeg od 36 kuna.

  20. #70
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa
    Sandrij2, za koliko ti obično dođu? Ja ipak odmah naručih. Ukupno 14,24 $ iliti 82 kn...Samo radi tih 5 testova na trudnoću se isplati jer u mom gradu nema testera na trudnoću jeftinijeg od 36 kuna.
    Zadnja tura, dakle saveontest mi je stigla za 8 ili 9 dana. Nisam baš sigurna kad sam ih točno naručila. Inače, baš sam bila digla frku paniku: Di su moje trakice, buhuhuuuuuuuu, zgrabila telefon i počela cviliti Ineski. Onda mi je ona obećala dati svoje ako mi ne stignu. Srećica moja. Nakon našeg razgovora, zvoni mi telefon: susjeda govori da joj je poštar pustio nešto za mene.... :D
    Indica, bitno je, u stvari, da vi hopsate. No, vidiš kako je lako fulati O. Da sam se ja npr.16.dc samo ujutro testirala i nakon toga tek 17. dc mislila bih da mi je ciklus anovulatoran.
    Da si mi bliže, dala bih ti ja svoje trakice. Kad ti je taj 15. dc? Imamo li vremena da ti ih pošaljem, busom npr.?

  21. #71
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Joj sandrij2 divna si divna 15.dc mi je u petak, ali stvarno u rijetkim slučajevima mi je tako kasno ovulacija, tako da mislim da bezrazložno paničarim, ali ako bude falilo ja ću ti se slobodno obratiti i užicati trakicu. Naručila sam maloprije, pa tko zna možda i dođu. Uglavnom smo pogađali tu ovulaciju, ali ovako mi je stvarno draže kad imaš crno na bijelo.
    I da, baš je lako za faliti, misliš kao neš ti 12 sati, a u tih 12 sati naše jajašce otplovi.

    Zanima me još par stvari vezano za trakice: je li se i vama crtica pokaže nakon što se osuši trakica ili ostane bijelo, onda je li u vrijeme ovulacije se isti tren pokaže jaka crtica ili trebate čekati koju minutu? Malo sam kuriozna jer meni se crtice jedva vide kad tek napravim test (za sad), a onda kasnije se vidi prilično jasno.

    Baš sam prava štreberica :D

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Mlini
    Postovi
    195

    Početno

    pozdrav svima! ja sam opet na ovim stranicama nakon dugo vremena... i nema jos ništa novog u mom životu...ali nedam se ja! pozdravljam sve žene nove i one koje su već dugo ovdje. zajedno smo jače! sad idem polako čitati sva pitanja i odgovore možda nekome mogu i pomoći...nemojmo gubiti vjeru, idemo dalje!

  23. #73
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Dobrodošla nazad miki


    Opet se testirah večeras i ništa, znači za sad ide:
    8dc-svijetla crtica
    9dc-svijetla crtica
    10dc 14:45 -nešto kao crtica, ali više kao ništa :D
    10.dc 20:05-ništa

    Mislim da mi O nije prošla, ali tko će ga znati sad po ovome, u svakom sl.dani su pokriveni hopsanjem, a ja se nastavljam i testirati i hopsati :D

  24. #74
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa
    Zanima me još par stvari vezano za trakice: je li se i vama crtica pokaže nakon što se osuši trakica ili ostane bijelo, onda je li u vrijeme ovulacije se isti tren pokaže jaka crtica ili trebate čekati koju minutu? Malo sam kuriozna jer meni se crtice jedva vide kad tek napravim test (za sad), a onda kasnije se vidi prilično jasno.

    Baš sam prava štreberica :D
    Prvo pitanje je odlično. I meni se isto vrzmalo po glavi. Ja sam nekako najsigurnija u rezultat kad se trakica ful osuši. Inače, i kad je testna crtica tamnija od kontrolne, ne potamni odmah, za razliku od kontrolne. Dakle, ja sačekam 10-ak minuta.

  25. #75
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Sad kad sam pročitala tvoj odgovor, pošla ja opet provjeriti moju trakicu kad nema crtice, ali zato 3 jake točkice , ali to je možda jer sam ga premještala pa mi je upao u umivaonik u kojem je bilo malo vode pa se malo bio smokrio, ali ni mi se dalo ponavljati jer je testna crtica jaka i vidljiva i ni se razmazala.

    Baš me zanim što donosi sutrašnji dan.

  26. #76
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Nego Ineska (i druge cure) još me nešto zanima, je si li ikad pratila eggewhite sluz sa Lh testiranjem, tj. je li ti ikad bilo te plodne sluzi, a test negativan? Ja sinoć sluzava ko u priči, ne znam kad sam zadnji put vidjela tu rastezljivost i brzo se testirala opet u 23sata i ništa, tj. ona lagana lagana crtica. Oko 14 sati ću ponoviti. Sinoć sam pila pola litre čaja, pa možda je i to utjecalo

  27. #77
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Pa čuj...ja inače nisam baš sluzava...ali ovaj ciklus mi se slučajno pojavila sluz i to jedan dan prije ovulacije što je za mene uspjeh.
    Ali to pitaj Sandrij, ja mislim da se njoj sluz zna pojaviti dosta prije ovulacije...

  28. #78
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Hvala Ineska Sandrij2 na raport

    Ma kad mi je takva onda mi je to obično bio znak da ovulacija slijedi, ili je u tijeku, ali trakice će definitivno pokazati jesam li bila u pravu!
    Nego sam još ko protočni bojler i sad ti izdrži dva sata bez odlaska na wc.

  29. #79
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    a jel mogu ja vec sutra pocet s Lh trakicama ili je s obzirom na moje maratonske cikluse ipak jos prerano

    (moram pitat na svim topicima )

  30. #80
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    stelerina i mislila sam da sam već vidjela negdje tvoj post. dala sam odgovor na onom drugom topiku o Lh trakicama.

  31. #81
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Kod mene i dalje kaos, tj. jučer sam napravila test u 12,15 sati i crtica samo za nijansicu svijetlija od kontrolne i mislila sam kako će nekad do navečer skroz potamniti i test biti pozitivan, ali vraga u 16, 30 je bila crtica jako svijetla, da bi navečer u 21 sat postala jedva vidljiva.

    Pitam se je li to zato jer svako malo trčim na wc (jedva izdržim sat) pa je koncentracija premala, tj.razrijedila se ili mi je O bila nekad u noćnim satima pa je ta crtica u podne označavala postovulacijsko razdoblje :?

    Sluz mi je isto nestala, pa mislim da je O prošla, ali testirat ću se i dalje...do zadnjeg testa

    Čitajući vas nisam baš naletila na ovakav razvoje situacije ili sam nešto previdjela.



    stelerina koliki su ti ciklusi?

  32. #82
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj anamar prvotno napisa
    stelerina i mislila sam da sam već vidjela negdje tvoj post. dala sam odgovor na onom drugom topiku o Lh trakicama.
    hvala

    indi u principu cca 40 dana al se protezu od 24-40-tak

  33. #83
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    A sad ti je 11.dc, ako sam tamo dobro vidjela.

    Možda da svako drugi dan lupneš kakav testić ili u krajnjem slučaju, odmah kreneš, ali i naručiš još testića da ti ne usfali...Ali ako ti je češće 40 dana, onda bij ja pričekala još koji dan.

  34. #84
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Taj test jučer mi je bio kao test na ovoj slici koji je označe pozitivnim, što znači da je i meni jučer onda bio pozitivan po ovome, a mi se sinoć nismo uspjeli hopsati cvil cvil, moram muža sad namamiti doma i napasti ga, za svaki slučaj

    http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7614858.html

  35. #85
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Upravo se testirah i ovaj put je crtica jednake boje :D jupiiii
    Znači ovulacija tek slijedi, a sljedeći test ponavljam oko pet sati

    Ako bude svijetlije, znači da je ovulacije krenula, jesam dobor uhvatila?

    Joj cure, osjećams e na ovom topicu ko Pale sam na svijetu, zar nitko više ne testira osim mene trenutno?

  36. #86
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Sad pogledah, crtica je jače boje od kontrolne, dupli jupiiii :D

  37. #87
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa
    Ako bude svijetlije, znači da je ovulacije krenula, jesam dobor uhvatila?
    Tako je.

    Uglavnom obavezno jedan keks navečer a može i dva,tri...

  38. #88
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    cure, a sto ako druga crtica ni u jednom trenutku ne bude iste boje ili tamnija od kontrolne? meni je bila malo svjetlija od kontrolne. Jel to onda znaci da nemam O?

  39. #89
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Citiraj bijeli ljiljan prvotno napisa
    cure, a sto ako druga crtica ni u jednom trenutku ne bude iste boje ili tamnija od kontrolne? meni je bila malo svjetlija od kontrolne. Jel to onda znaci da nemam O?
    E ne znam, to se i ja pitam?!?! Možda samo nisi uhvatija najtamniju nijansu (zbog toga je bolje testirati se 3 do 4 puta na dan u doba kad je crtica dosta blizu kontrolnoj)
    To se i meni desilo u jednom ciklusu ali sam mjerila temp pa sam po grafu vidjela da je ipak bila ovulacija.

  40. #90
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    ineska napisa: (zbog toga je bolje testirati se 3 do 4 puta na dan u doba kad je crtica dosta blizu kontrolnoj)
    da, ja sam mjerila samo ujutro i navece, nekak sam mislila da ce to bit dosta, jednu vecer je bila blizu kontrolnoj, a vec ujutro je bila svjetlija... jedino ak nije O bila bas tu noc. Nisam nikad mislila da to traje tako kratko :/ . U svakom slucaju, ta noc je bila aktivna pa kako god bilo
    hvala ti

  41. #91
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    E pa to - vjerojatno ti je O započela te noći, ma ne vjerojatno nego 100%!
    I glavno da ste bili aktivni :D

  42. #92
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno


  43. #93
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Ja opet napravila testić prije 20 minuta i crta i dalje jako tamna, tj. čini mi se malkice tamnija od kontrolne, tako da je to to, definitivno...večeras ćemo hop hop hop, mada ću se i večeras testirati da vidim je li pada.

    hvala Ineska

  44. #94

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Indi šta radis onda tu brzo doma hopsati

    Sretno....

  45. #95
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Hvala gejsha

  46. #96
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj bijeli ljiljan prvotno napisa
    ineska napisa: (zbog toga je bolje testirati se 3 do 4 puta na dan u doba kad je crtica dosta blizu kontrolnoj)
    da, ja sam mjerila samo ujutro i navece, nekak sam mislila da ce to bit dosta, jednu vecer je bila blizu kontrolnoj, a vec ujutro je bila svjetlija... jedino ak nije O bila bas tu noc. Nisam nikad mislila da to traje tako kratko :/ . U svakom slucaju, ta noc je bila aktivna pa kako god bilo
    hvala ti
    tak i treba

    ja sutra krecem s umakanjem :D

  47. #97
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    super stelerina :D

    evo i mojih testića:
    http://img489.imageshack.us/my.php?image=testicics8.jpg

    Samo još nešto što sam primjetila 10 i 11. dan mi je sluzi bilo ko u priči i ja sam mislila da je to dan kad ovuliram. I inače sam tako mislila, ali onda je sluz stala i ja se zabrinula da sam možda propustila testirati u pravo vrijeme i tako propustila ovulaciju, međutim, to nije točno. Znači sluz i tek dan-dva iza ovulacija.

    Sinoć smo se nahopsali, a sad čekam MM da dođe doma da ga opet zaskočim koji put

  48. #98
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Možda sad upali, ako ne, samo ukopirajte u browser ovaj link:

    [url]http://img489.imageshack.us/my.php?image=testicics8.jpgtestići

  49. #99
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Baš mi ne ide , ali evo sam link pa ga kopirajte, ako vas zanima:

    http://img489.imageshack.us/my.php?image=testicics8.jpg

  50. #100
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa

    Samo još nešto što sam primjetila 10 i 11. dan mi je sluzi bilo ko u priči ...
    Točnije 9. i 10.dc

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •