Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 241

Tema: SMJESNA STRANA SVEGA OVOGA

  1. #101
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    hebate
    lavori
    tute za djecu
    kantice
    čepovi od šampona i sl.
    poklopac od pudera za lice
    čaše za svijeće

    ostaviću samo držač četke za školjku
    ajmeeeeee......

    zakon

  2. #102

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    hebate
    lavori
    tute za djecu
    kantice
    čepovi od šampona i sl.
    poklopac od pudera za lice
    čaše za svijeće

    ostaviću samo držač četke za školjku
    ajmeeeeee......
    ma šta ti vrijedi sve to sakriti kad ti možemo pipi obaviti u lavandinu sa začepljenim odvodom i lijepo umočiti testić?!?!
    skrivala ti ili ne, način se uvijek nađe

  3. #103
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    sva sreća nema čepa

  4. #104

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    276

    Početno

    uh, izvukla si se

  5. #105

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Svicarska
    Postovi
    235

    Početno

    Topic je stvarno mrak!
    A ja jos uvijek cuvam test sa crticom svoga sina!

  6. #106
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    evo još:
    - buljenje u LH trakicu i zamišljanje da je to HCG testić

    - konstantno mljackanje ustima ne bi li možda osjetila metalni okus (Hannibal Lecter je nula za mene )

  7. #107
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Citiraj macka prvotno napisa
    mamita za slučaj da ti jedna od nas dođe u posjetu... ukloni i sve što imalo sliči čepu

  8. #108
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Citiraj Mamita prvotno napisa
    hebate
    tute za djecu
    A u ovo bih bas rado umocila moj testic . Da pokaze plus

  9. #109
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    beti

  10. #110
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Metvica prvotno napisa
    samo mi fali simptom (ne)kupovine uložaka - ima li ga tko?
    najprije sam ih kupovala odjednom, godišnju zalihu, pomalo misleći da ako se pravim blesava, kao, ništa ja ne planiram, baš zato će izostati
    kako to nije urodilo plodom, u zadnje vrijeme sam promijenila taktiku, pa pazim da ne kupim uložak dok nisam sigurna da mi treba (kao, ulošci u kući zazivaju menstruaciju) - pogađate, navala krene, a ja petljam po dnevnim ulošcima, vati i maramicama kako bih sklepala priručno sredstvo do hitnog i nezgodno tajmiranog odlaska po novi paket (samo jedan)
    uh, sramote, kad ovo napišem...
    Bravo!!!
    A ja sam evo baš zadnji put poslala MM po uloške u Konzum. Zove on iz Konzuma (samo sam čekala) jer kao nije zapamtio koje sam uloške rekla da kupi. Pitam ga ja: Dobro, jel' gledaš u uloške? On: Da, ja gledam u uloške, a svi ljudi u Konzumu gledaju mene.
    Još nešto: Kad BT nikako da skoči, pomislim da se termometar pokvario, pa pustim malo topliju vodu i provjeravam da li uopće očitava više temperature.
    Kako jajčeka dišu? Skoncentrirajte se i zagledajte u jajca. Nakon nekoliko sekundi, cca 10-ak primijetićete neko migoljenje u jajčekima.
    Citiraj Ineska prvotno napisa
    - buljenje u LH trakicu i zamišljanje da je to HCG testić
    također...
    Citiraj Mamita prvotno napisa
    za početak idem u kupaonicu
    i bacam sve što ima čep
    u kantu za smeće

    Jooooj, hvala ti Betty što si otvorila ovaj topic! Ma riknem od smijeha svaki put kad ga otvorim. Lude ste (ma i ja)!

  11. #111
    visibaba avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    563

    Početno

    hebemvaslude ovo ko da je neka zarazna bolest, tek mi je 6DC poslije Yasmina, jedva da je M prestala, a vec zamisljam simptome :smajlic koji se lupa s toljagom po glavi:

  12. #112
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj Sandrij2 prvotno napisa
    A ja sam evo baš zadnji put poslala MM po uloške u Konzum. Zove on iz Konzuma (samo sam čekala) jer kao nije zapamtio koje sam uloške rekla da kupi. Pitam ga ja: Dobro, jel' gledaš u uloške? On: Da, ja gledam u uloške, a svi ljudi u Konzumu gledaju mene.
    Još nešto: Kad BT nikako da skoči, pomislim da se termometar pokvario, pa pustim malo topliju vodu i provjeravam da li uopće očitava više temperature.
    Kako jajčeka dišu? Skoncentrirajte se i zagledajte u jajca. Nakon nekoliko sekundi, cca 10-ak primijetićete neko migoljenje u jajčekima.
    sandrij pisam od smijeha
    sva sreca da imam "pelene" pa i ako pustim koji pis nebu se nis desilo

  13. #113
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj Metvica prvotno napisa
    joj, još jedan!
    jel vas ima koje smišljate tekst i naslov topica kojim objavljujete trudnoću na forumu?
    mislim, ako kojoj treba ideja, zbirka mi je ogromna...
    Metvica znaš da sam na drugom pdf nažalost,no i ja konstantno smišljam naslov topica

  14. #114

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno

    cure zakon ste!
    Sad znam da nisam jedina

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    525

    Početno

    Citiraj MIJA 32 prvotno napisa
    Citiraj Metvica prvotno napisa
    joj, još jedan!
    jel vas ima koje smišljate tekst i naslov topica kojim objavljujete trudnoću na forumu?
    mislim, ako kojoj treba ideja, zbirka mi je ogromna...
    Metvica znaš da sam na drugom pdf nažalost,no i ja konstantno smišljam naslov topica
    draga mija, od tebe bi mi bilo dovoljno vidjeti i "trudna sam!"
    nadam se da će nam uskoro zatrebati inspiracija - pa makar nam presušila k'o što se nadamo da će menstruacija

  16. #116
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno SMJESNA STRANA SVEGA OVOGA

    Nije smjesno ali mislim da nam je itekako potrebno , zato pisem na ovoj temi . Pismo je napisano od profesionalaca da bi pomogli prijateljima i porodici zena koje se bore sa neplodnoscu

    DA _______ ima problema da zatrudni .

    _____ zna da je vi volite i da zelite da bude sretna , da bude opet "ona stara " . Ipak , u zadnje vrijeme ______ se osjeca izolirano , depresivno i potpuno opsjednuta idejom o svojoj bebi . Vi vjerovatno imate problema da shvatite tu svakodnevnu opsjednutost . ________ se nada , da cete Vi , citajuci ovo pismo , napisano od strane psihologa koji su se i licno i profesionalno sreli sa neplodnoscu , bolje razumjeti bol koji ona osjeca . Ovo pismo reci ce vam i kako mozete da joj pomognete .

    NEKE CINJENICE O NEPLODNOSTI

    Mozda ce Vas iznenaditi da jedna od sest zena ima problem da ostane u drugom stanju .Postoji toliko razloga zbog kojih je zaceti tesko : zacepljeni jajovodi ;hormonalni disbalans ; slab imunitet ; problemi sa spermatozoidima njenog supruga ; deformiteti uterusa ;deformiteti cervixa . To je samo par razloga . Sve ove prepreke su ili fizicke ili fizioloske , ne psiholoske . Jajovodi nisu postali neprohodni samo zato jer se zena "trudila previse da zatrudni " Antitjela nece prestati unistavati spermije samo ako " se opustimo " i spermatozoidi nece plivati brze ako ih posmatramo "pozitivno " .

    "SAMO TI MISLIM DOBRO " SAVJETI
    Kada neko do koga nam je stalo ima problem , normalno je da zelimo da mu pomognemo . Ako nista specijalno ne mozemo uraditi , bar cemo mu dati savjet .Cesto izvlacimo svoja licna iskustva ili iskustva ljudi koje poznajemo . Mozda se sjetite neke svoje prijateljice koja je imala problem da zacne , a onda su ona i njen suprug otisli na tropsko ostrvo i ona je "magicno zatrudnila " Naravno , predlozicete _________ da ode sa svojim muzem na odmor "Otidjite na odmor , opustite se, ne razmisljaj o tome i zatrudnices " ________ cijeni sto Vi zelite da joj pomognete, ali ona ne moze iskoristi Vas savjet za problem koji je fizioloski .Ne samo da ne moze iskoristiti vas savjet , sam savjet je veoma uznemiri . Takvim savjetima je bombarduju na svakom cosku .Zamislite koliko je frustrirajuce za ____ da slusa o drugim parovima koji su "magicno " zatrudnili onda kada su se prestali truditi . Zamislite koliko je frustrirajuce slusati o parovima koji su "magicno" zatrudnili kada su odustali od odlazaka doktoru i odlucili da usvoje . Za ________ sada vodjenje ljubavi i pravljenje djece nemaju puno zajednickog . Ne , nemozete ni da zamislite koliko je tesko truditi se da imas bebu i koliko je razarajuce svaki mjesec shvatiti da ni taj pokusaj nije uspio . To je pravi cirkus emocija kroz koji se prolazi svaki mjesec . Vas " dobronamjerni " savjet je pokusaj da se od ozbiljnog problema napravi "maciji kasalj " Minimizirajuci njen problem Vi u stvari minimizirate vrjednost njenih emocija . Normalno ____ je prilicno ljuta sto se njezini osjecaji i brige tako olako shvataju . Istina je : ne mozete pomoci konkretno . Najbolje sto mozete da uradite je da razumijete i podrzite .

    STA MOZETE DA URADITE ZA ________

    Mozete joj dati svoju podrsku . Ne kritikujte je za nesto sto jeste ili nije uradila. Mozete reci na primjer : "Stalo mi je do tebe . Nakon citanja ovog pisma bolje razumijem koliko tesko mora da ti je u stvari .Volio bih da mogu da pomognem . Zao mi je sto moras prolaziti kroz sve ovo .Ovdje sam da te slusam ako ti se prica i da placem sa tobom ako ti se place .Ovdje sam da te oraspolozim onda kada budes mislila da nema nade .Mozes pricati sa mnom. Mozes mi vjerovati .Ja te necu osudjivati .Ja ti necu davati nikakav savjet jer i ne znam kroz sta prolazis. Samo cu slusati i zagrliti te .Stalo mi je do tebe ."
    Najvaznija stvar koju morate da shvatite je ta da je _________ veoma uznemirena i zabrinuta . Slusajte sta ima da vam kaze , ne zatvarajte oci pred njenim emocijama ,ne potcjenjujte njeno iskustvo . Ne podsjecajte je na price ostalih koji su "jednostavno ostale trudne " nakon sto su odustale . To ______ ne zvuci ohrabrujuce , to zvuci bolno i za nju jos vise porazavajuce . Nemojte se pretvarati da ce sve biti SUPER . Nemojte joj prodavati fraze " BICE STO JE SUDJENO " .Ako je to stvarno istina , cemu medicina uopste ??! Vasa spremnost da slusate , a ne da pomognete ima nevjerovatnu snagu da pomogne ______ . Zene koje se bore sa neplodnoscu osjecaju se odvojeno od ostatka ljudi . Osjecaju se izolirano , osudjivano i usamljeno .Vasa sposobnost da slusate i podrzite ____ na nacin na koji ona zeli da bude podrzana je najveci lijek protiv stresa koji ona sada prolazi .

    PROBLEMATICNE SITUACIJE
    Kao sto najobicnija prostorija moze predtavljati problem za slijepu osobu , tako je i svakodnevni zivot pun iskusenja za zenu koja ima problema sa plodnoscu . Iskusenja koja ne postoje za osobu koja imaju djecu .Ove situacije je konstantno podsjecaju na nesto za sta se ona boji da mozda nikada nece dozivjeti . ONA ide na Bozic kod roditelja svoga supruga . Zena njegovog brata doji . Djeca trce na sve strane . Njena rodjaka ceka djete #3 . Muskarci gledaju nogomet dok zene sjede i pricaju o problemima koje im zadaju njihova djeca . Ona se osjeca izostavljeno , najblaze receno .
    Bozic je samo primjer svih praznika koji su narocito teski za ____ . Oni predstavljaju vrijeme koje prolazi . ONA se sjeca sta je sebi obecala proslog Bozica . Sljedece godine , u ovo vrijeme bit ce majka . Hoce li biti sin ili cerka , nije vazno , ali kako ce ih voljeti . I bice najbolja majka na svijetu . I naravno da je zahvalna bogu za sve dobro u njenom zivotu , ali kako da mu bude zahvalna za svu ovu bol kroz koju prolazi .
    Najednostavnije aktivnosti , kao sto je na primjer setnja gradom , za NJU su polja puna izazova .Gledanje zene koja gura kolica sa bebom udara pravo u nerve .ONA je ispunjena zaviscu i tugom . Kada vidi zenu koja je trudna , osjeti se mentalno isprebijana mislju : Zasto to nisam ja ? Zasto ja to ne zasluzujem ? Sta sa mnom ne valja ?? ONA ne moze cak ni novine da procita ,a da ne vidi savrseno zdravu trudnicu kako reklamira neki djeciji proizvod ili male slatke bebice .
    Na nekoj zabavi ili porodicnom okupljanju , neko uvijek upita " A sta vi cekate ? " ONA zeli da pobjegne vristeci odatle , ali ne moze . Ako pocne otvoreno da govori o svojoj borbi , pocinje da dobija "dobronamjerne " savjete -bas ono sto joj ne treba . " MA opusti seee , ne brini , desice se prije ili kasnije " Ili ... " Blago tebi , imas srece , sve bih dala da imam tvoju slobodu " Ili ... ne znas ti kako boli porodjaj . Ili.. "Bog odlucuje " ..."Nije mozda sudjeno " ... "A da usvojite " Ovo su komentari od kojih ONA pozeli da vristi na sav glas , pocupa svu kosu sa glave , sakrije se u neki cosak i isplace ..sama .. Zar stvarno mislite da se ona ne trudi opustiti ? Zar stvarno mislite da ona ne misli , ne zeli , ne moli se da se to desi "prije ili kasnije " Zar stvarno mislite da se ne bi odrekla svoje slobode i svega sto ima -za bebu ? Zar stvarno bislite da ju je briga za bol pri porodjaju ? Mislite da nije razmiljala o usvajanju , ali ipak mozda vjeruje da je "mozda sudjeno i da je bog odlucio da bude majka "
    NA KRAJU
    Zbog svega sto ______ prolazi ovog trenutka , molimo vas IMAJTE RAZUMJEVANJA . Molimo vas budite pazljivi sa rijecima . Ponekad ce biti depresivna . Ponekad ce biti ljuta . Ponekad ce biti placljiva .Ponekad zavidna . Ponekad ce biti psihicki iscrpljena . Ponekad ce biti fizicki iscrpljena .Ponekad ce sve emocije presusiti. Ponekad ce biti uplasena. Ali vise nikad nece biti "ona stara "
    ONA ne zna kada ce njen problem biti rjesen , ni da li ce .Jednog dana , mozda , uspjece. Mozda prije , mozda kasnije .Jedino sto zna to je da mora da pokusa.To je jedino sto je odrzava .ONA ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato , pruzite joj ruku .I podrsku . I razumjevanje . Saslusajte je . Bar dok ne postane MAMA . Poslije vise ne morate .

    prevela sa sajta http://www.twoweekwait.com

  17. #117
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Drage moje evo i ovdje da nalijepim ovu smiješnu stranicu koju vidjeh na drugom forumu: http://www.thepregnancytester.com/

  18. #118
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Na nekoj zabavi ili porodicnom okupljanju , neko uvijek upita " A sta vi cekate ? " ONA zeli da pobjegne vristeci odatle , ali ne moze . Ako pocne otvoreno da govori o svojoj borbi , pocinje da dobija "dobronamjerne " savjete -bas ono sto joj ne treba . " MA opusti seee , ne brini , desice se prije ili kasnije " Ili ... " Blago tebi , imas srece , sve bih dala da imam tvoju slobodu " Ili ... ne znas ti kako boli porodjaj . Ili.. "Bog odlucuje " ..."Nije mozda sudjeno " ... "A da usvojite " Ovo su komentari od kojih ONA pozeli da vristi na sav glas , pocupa svu kosu sa glave , sakrije se u neki cosak i isplace ..sama ..
    uh, nadjoh se u svemu,ali ovo će me uništiti (dodajem, a jeste li probali ovo? a ono?....... aha........ i šta doktor kaže, aha? a ovo? a ono drugo?........ )

  19. #119
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno SMJESNA STRANA SVEGA OVOGA

    Da ne bi bilo da sama sebi, a i vama kvarim temu , stize moj najnoviji blam od subote . Nas dobar prijatelj se uskoro zeni pa renovira stan . Sad u subotu je pravio mali party samo za najuzi krug prijatelja . Naravno na tom party-ju smo bili i ja i MM . Sve je bilo super , ja sam obilazila stan , sve mi se svidjelo . I doslo vrijeme da ja idem u wc (ne da se testiram ) Kupatilo na zalost jos nezavrseno , wc solja je naravno tu , slavina za vodu i kanta . Nista vise . I sjela ja , fino pikila . Na zalost , ko ne zna jedan od cestih nezeljenih pojava kod vitex-a je pojava gasova . Eeee cure , ja se zaboravila , nije mi ni palo na pamet . Kad sam ja odvalila , a kupatilo prazno - odzvanja pa jos eho . Ja se uplasila sama sebe . I izadjem iz wc , sve se nadam nije se culo . Ma nije vraga -doceka o me smjeh i aplauz.

  20. #120

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    119

    Početno Re: SMJESNA STRANA SVEGA OVOGA

    Citiraj Betty prvotno napisa
    Kad sam ja odvalila , a kupatilo prazno - odzvanja pa jos eho . Ja se uplasila sama sebe . I izadjem iz wc , sve se nadam nije se culo . Ma nije vraga -doceka o me smjeh i aplauz.
    legendo

  21. #121
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    definitivno si "popravila" temu

  22. #122

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Bosanski Brod
    Postovi
    83

    Početno

    E, sad sam se nasmijala od srca! Boginja si!!!

  23. #123
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno Re: SMJESNA STRANA SVEGA OVOGA

    Citiraj Storm prvotno napisa
    Citiraj Betty prvotno napisa
    Kad sam ja odvalila , a kupatilo prazno - odzvanja pa jos eho . Ja se uplasila sama sebe . I izadjem iz wc , sve se nadam nije se culo . Ma nije vraga -doceka o me smjeh i aplauz.
    legendo
    zakon si

  24. #124

    Početno

    Ovo je sve živa istina , mi smo najluđe žene na svijetu.

  25. #125
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno


  26. #126

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    276

    Početno

    joj betty, zakon si

  27. #127
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Evo još jedne: u zadnjih mjesec dana, više sam novaca potrošila na LH trakice i testove za trudnoću, nego na odjeću. Osim toga, što će mi nova odjeća, kad ću za par mjeseci ionako biti trbušasta, pa ću si kupiti neku lijepu trudničku

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Evo još jedne: u zadnjih mjesec dana, više sam novaca potrošila na LH trakice i testove za trudnoću, nego na odjeću. Osim toga, što će mi nova odjeća, kad ću za par mjeseci ionako biti trbušasta, pa ću si kupiti neku lijepu trudničku
    E to je živa istina!Neki dan sam naručivala neku zgodničku robu klincima preko LaRedoute kataloga i gledam kaj bi sebi uzela.Zaključak:nema smisla trošit pare kad za mjesec-dva ne budem u to stala!
    E,samo ima jedna caka:tako već razmišljam 6 mjeseci i uskoro neću imati šta za obuć?!

  29. #129
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno SMJESNA STRANA SVEGA OVOGA

    Evo pa pomozite spermicima
    http://unoriginal.co.uk/youdasperm.html

  30. #130

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    ja sam totalni tudum za tu igru!!!

  31. #131
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    a meni se ne otvara

  32. #132
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Citiraj pujica prvotno napisa
    a meni se ne otvara
    Vjerovatno ti stranicu blokira antivirusni program koji imas u komp.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Ja sam prije cca 2 mj. otišla na hitnu jer sam imala strasne bolove u stomaku
    cijeli dan sam bila na ketonalima nisam se mogla ustati iz kreveta jedva sam se obukla i dovukla do auta da odem do hitne tamo mi napisali uputnicu za ginekologiju u kolicima me vozali po bolnici jer nisam mogla hodati kad me dok. pregledao upitao me da nisam mozda trudna?? TRUDNA.. dalje mi je samo to odzvanjalo glavom. Prije bilo kakvih pretragao poslao me da izvadim betu vise o nicemu nisam razmisljala od ceg bi me moglo boliti samo sam mislila na betu.. Za jedan sat nalaz je bio gotov naravno negativan cim mi je sestra rekla da je nula otisla sam doma zaboravila sam i zasto sam dosla Dosla sam doma sva utucena ni sama neznam jel me dalje bolilo jer nista nisam osjetila od krokodilskih suza koje sam ronila zbog bete i tako lezeci u krevetu muz mi veli pa gle nerodoviti su ti ciklusi mozda ti je ovulacija kasnije dosla opet u glavi odzvanja OVULACIJA .. sad sam zaboravila i betu samo sam ga pogledala i reko ajmo onda sex muz me samo pogledao otisao u kuhinju donijeo casu mlijeka i rekao popij ovo i na spavanje bila sma ljuta na njega dva dana sto nije htio.
    Onda me opet poceo stomak boliti i kad sam otisla doktoru mjehur je bio u pitranju eto jos jedan fokaz koliko mi zene mozemo biti da se ne izrazim bas tako ruzno "lujke" 8) 8)

  34. #134
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno SMJESNA STRANA SVEGA OVOGA

    gejsha . Super prica !!!

  35. #135
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    gejsha

  36. #136
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Citiraj gejsha prvotno napisa
    tako lezeci u krevetu muz mi veli pa gle nerodoviti su ti ciklusi mozda ti je ovulacija kasnije dosla opet u glavi odzvanja OVULACIJA ..
    Vidim i muza si zarazila , sve zna . Svaka cast !

  37. #137

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    On mi je i nasao ovaj forum
    Iako kad je pretrazivao trazio je o hormonalnom poremecaju u pasa a naisao na rodu tak da je i nasu kuju i mene riješio jednim udarcem "obadvije poremecene"
    Iskreno nisam bila nikada pobornik zdravstvenih casopisa i foruma jer sam tip osobe kad procitam o nekoj bolesti i procitam o simptomima u roku 10-15
    min. dobijem sve te simptome i jos neke dodatne ali na rodu sam se bas "navukla" :D

  38. #138

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    gejsha

  39. #139
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Stalno gledam i nikak da se smislim u koje rodiliste cu ici, cijelu godinu to proucavam i jos mi nije jasno, kako kuda i gdje
    zanemarite cinjenicu da jos nisam ni trudna

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj stelerina prvotno napisa
    Stalno gledam i nikak da se smislim u koje rodiliste cu ici, cijelu godinu to proucavam i jos mi nije jasno, kako kuda i gdje
    zanemarite cinjenicu da jos nisam ni trudna
    Bacila se ti u planiranje(draga biće da si već i plan poroda napravila ),samo još treba poraditi na detaljima,jel da?

  41. #141
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    tako nekako to mi je zivotna boljka, volim ja to sve isplanirati pa i ako podje naopacke da se znam snaci, i uvijek usput razmotrim sve moguce varijante...

  42. #142
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Znam se nekad uloviti i u razmisljanju kako ce biti lijepo kad cu jednog dana ko trudnica/mama gledati te nase postove unazad i smijati se

  43. #143

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    A ja kako radim u školi stalno brzam jadnoj djeci s gradivom jer ako odem na bolovanje da nema frke po tom pitanju...kako sam krenula u ožujku ću završiti s gradivom za ovu školsku godinu

  44. #144

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Dobro je dok ih ne počnes uciti kako mjeriti bazalnu
    Ronin pazi ti da tebi roditelji te djece nebi napravili jedno dijete po ušima ako skuze sto radis jer se i ovako stalno bune da njihova djeca previse uče

  45. #145

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    A ništa kad mi u ožujku završimo s gradivom ja ću umjesto povijesti predavati seksualni odgoj(sad je to tak i tak in)....Kad bolje razmislim,kaj je jednu 14-godišnjakinju briga kad je umro Staljin....kad je ja sasvim lijepo mogu podučit kako izmjeriti bazalnu temperaturu i ostale korisne stvarčice

  46. #146
    Ica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    60

    Početno

    Citiraj stelerina prvotno napisa
    Znam se nekad uloviti i u razmisljanju kako ce biti lijepo kad cu jednog dana ko trudnica/mama gledati te nase postove unazad i sm
    ijati se
    Cure pozdrav svima!!

    Nova sam na forumu,ali ne i u svemu ovome o cemu pisete!Dosta dugo vas citam i mogu reci da ste genijalne,stvarno znate utjesiti i pruziti potporu !!!!Stvarno znam sa svojim ponasaljem pred M (naravno u iscekivanju + ) izludit svih oko sebe,a sad kad znam da nisam jedina odma mi je lakse..Zelim nam svima plusice

  47. #147

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Ica dobro nam došla :D i naravno jos prije se preselila skupa s nama pod neki malo ljepši podforum :D

  48. #148
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ne znam da li je tužno ili smješno... Danas sam srela jednu susjedu, pita me kako sam i ja ko iz topa odgovorim da sam trudna. :? najsatoljagom:
    I kaj sad da joj kažem, ne mogu reči da nisam.
    Niš, rekla sam da zapravo još nisam sigurna. Valjda misli da sam luda.
    Sad će mi cijelo susjedstvo čestitati. petonajsatoljagom:

  49. #149
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa
    Ne znam da li je tužno ili smješno... Danas sam srela jednu susjedu, pita me kako sam i ja ko iz topa odgovorim da sam trudna. :? najsatoljagom:

    Sad će mi cijelo susjedstvo čestitati. petonajsatoljagom:

    odvaljujem, eci zakon si

  50. #150
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa
    Ne znam da li je tužno ili smješno... Danas sam srela jednu susjedu, pita me kako sam i ja ko iz topa odgovorim da sam trudna. :? najsatoljagom:
    I kaj sad da joj kažem, ne mogu reči da nisam.
    Niš, rekla sam da zapravo još nisam sigurna. Valjda misli da sam luda.
    Sad će mi cijelo susjedstvo čestitati. petonajsatoljagom:
    uuuuu hebate led...
    sad MORAŠ biti trudna...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •