Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Gripa i plodni dani

  1. #1
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno Gripa i plodni dani

    Imam gripu... ali mi se ovih dana sprema i ovulacija.
    Ako me popusti gripa tj. ako ću se osjećati bolje i biti raspoložena, da li smijemo poraditi na podmlatku?
    Mislim, smješno zvuči pitanje, ali me frka ako se primi pod temperaturom da se plod eventualno ne ošteti :/
    Ovo je teoretsko pitanje što ako ovo, što ako ono... čisto sumnjam da ću slijedeća 2-3 dana biti za išta, ali dobro je znati.

  2. #2
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    brundić lijepo te opet vidjeti ovdje
    mislim da gripa nema veze, i ne prijeci rad na

  3. #3
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Uh Brundač... :/ znaš što? Pa zar nije lijepo da kad već idete "delat" klinca i jedan i drugi uživate u tome...pa makar ciljate u točan tajming?

    Ja bih na tvojem mjestu, preskočila ovaj mjeseca sa "ciljanjem", i imala ciljane odnose idući mjesec...a u međuvremenu "kaj bu bu"

    (s druge strane, da se imate ciljane odnose dok si gripozna i pod temperaturom, da li bi sebi, mužu i mišeku htjela priušiti nervozu "što ako?"?)

    I

  4. #4
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    trflj krflj..

  5. #5
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Brunda
    A sto se tice gripe , pa ja koliko vidim na " trudnoci " gripa u trudnoci ne ostavlja posljedice na plod , pa mislim da ni u tako ranom stadijumu , ako bi doslo do zaceca .. gripa nije problem Mada mislim da je pod temperaturom malo teze zaceti jer visoka temperatura bas ne prija spermijima pa krace zive ..

  6. #6
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Brunda dobrodošla nazad.

    Ako se ti dobro osjećaš, i ako ti je do hopsanja, ne brini ti za gripu, to dođe i prođe, a ja ti želim da ovaj put uspiješ do kraja!

    (pridruži nam se na odbrojavanju)

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    160

    Početno

    Draga Brunda, ako možeš (mislim ako si u fizičkom stanju da izdržiš hopsanje) samo navali!

    MM i ja smo ti živi dokaz. Za vrijeme O MM je bio u totalnoj komi. Nos curi, grlo boli, temperatura dere i siroti se tak mučil da sam se ja na kraju rasplakala zbog njega. Tako mi ga je bilo žao gledati onakvog nikakvog kak se trudi samo da uspijemo. Stvarno je , sve će učiniti za našu sreću.
    I, nakon toga se ničemu nismo nadali jer smo mislili da kad je čovjek gripozan spermići mu ne valjaju. A kad evo, ja "već" u 8. tjednu :D

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Brunda samo vi navalite!
    Ja sam mlađeg sina začela pod jakom upalom grla na Klavocinu,i sve pet!
    Šteta je propustiti jedan mjesec...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    372

    Početno

    Pitanje uopće nije smiješno.

    Meni je nakon trećeg spontanog ginekolog rekao kako "zimske trudnoće" češće propadaju upravo zbog raznoraznih infekcija kojima smo podložni u to doba, pa čak i onda kad ih vidljivo nemamo.

    Ja bih pričekala.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    333

    Početno

    Brunda, samo da te pozdravim. Lijepo je sto si nam opet tu .

  11. #11
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    welcome back i samo navali

  12. #12
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj stelerina prvotno napisa
    brundić lijepo te opet vidjeti ovdje
    Popisujem. A za gripu ne znam...

  13. #13
    crvic avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    386

    Početno

    brunda jako mi je drago sto ces uskoro imati lijepu, skolsku trudnocu :D
    mozda je bolje da pricekate dok gripa ne prodje jer je meni dr nakon prvog spontanog, koji je bio isto u doba gripe, rekao kako gripa moze biti uzrok spontanog.

  14. #14
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Hvala curke na dobrodošlici
    Ne mislim ja pod svaku cijenu navaliti zato što su plodni dani. Uostalom, nije mi do ničeg, a kamoli do hopsanja. Jedva do wc-a doteturam.
    Pitanje je bilo više teoretsko, čisto da znam ako mi se stanje nekim čudom drastično poboljša unutar par dana
    U svakom slučaju, ubrzo se čitamo

  15. #15
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Hej Brunda
    Ma baš sam u zadnje vrijeme mislila na tebe! Baš mi je drago da se javljaš, nadam se da si dobro i kao što vidim spremna si za novi pokušaj. Želim ti puno sreće ovaj put!
    I da ti odgovorim... evo ja sam se razbolila u četvrtak, a u subotu i nedjelju su padali najplodniji dani. Naravno, nisam ih propustila . Nije da se baš pretjerano nadam ičemu ali tko zna, bar znam da nismo propustili priliku. Ne polazim za time da bi moglo doći do spontanog zbog gripe jer kad sam bila savršeno zdrava - doživjela sam ga.
    U svakom slučaju želim ti što brže ozdravljenje i što bržu trudnoću (znam ja da ćeš ti to ekspresno )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •