Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Peckanje u rodnici nakon vaginalnog pregleda

  1. #1
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno Peckanje u rodnici nakon vaginalnog pregleda

    Cure...rade mi vaginalni svako 3-4 tjedna. Svaki put nakon osječam cijeli dan nekakvo peckanje u rodnici, i to me malo zabrine. Uvijek se iza pregleda isperem sa kamilicom, i stavim geonistin da me malo očisti, just in case. Nakon toga bude bolje.

    Jel to normalno?

  2. #2
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    je isto ali tek zadnja 2 puta!i moram priznati da me isto onak pecka i zateze!
    grrrr-nije ugodno.

  3. #3
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    mene isto pecka i svrbi i svaki put mislim da sam pokupila gljive a s obzirom da sam ih imala već 4 puta u trudnoći :/
    A sada sam još čula da su ukinuli geonistin jer su skontali da je ipak malo štetan :shock: a ja ga već 4 puta koristila

  4. #4
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    A sada sam još čula da su ukinuli geonistin jer su skontali da je ipak malo štetan Shock a ja ga već 4 puta koristila


    molim?i ja ga koristila!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    261

    Početno

    čula sam od puno njih da pecka nakon pregeda, i mene ja ali kratko...
    od kada sam pročitala knjigu -prirodni lijekovi za koje oni ne žele da vi znate- ne koristim NIŠTA iz apoteke,
    na homeopatiji smo i to je pun pogodak, sada drugačije gledam na to -nije štetno...
    ok ako se baš mora u redu, ali niti aspirine ne pijem.

  6. #6
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Roza, mozda te pecka jer nisu njezni prilikom pregleda. A jel ih ne mozes zamoliti da te ne pregledavaju svaki puta vaginalno? Koliko si sada trudna?

  7. #7
    Sandaaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Meni se uvijek nakon vaginalnog pregleda javlja peckanje i nema nikakve veze sa trudnoćom, isto mi je bilo naime i prije trudnoće. Ali kad sam spomenula gin da koristim geonistin obavezno večer nakon pregleda predložila mi jer da uzmem Acidosalus vaginalete i super pomažu, a ipak nije lijek kao geonistin.

  8. #8
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    imam bedasto pitanje?

    stave li vasi doktori neki lubrikant na rukavicu prije pregleda?
    Moj je uvjek stavljao,a neki dan u bolnici NISTA!
    Valjda me zato toliko i peklo!

  9. #9
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj momze prvotno napisa
    Roza, mozda te pecka jer nisu njezni prilikom pregleda. A jel ih ne mozes zamoliti da te ne pregledavaju svaki puta vaginalno? Koliko si sada trudna?
    Trudna sam 23 tjedna, blizanci. A pregledaju me jakooo nježno, zato me i čudi. Imam sreče da oboje doktora imaju laganu ruku i dosta su tolerantni prema mojem cijukanju. Koriste Plivasept na rukavici, možda je od toga???

    A rade mi vaginalne češće jer provjeravaju ušče (imala sam prijevremeni porod prije 3 godine, otvorila se bez razloga)...evo sad su mi servirali serklažu, idem u utorak i malo me trta :/

  10. #10
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa
    imala sam prijevremeni porod prije 3 godine
    Prije 2 godine, tipfeler...

  11. #11
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    RozaGroza drzim fige da u utorak sve prode ok.

  12. #12
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    thnx

  13. #13
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    hm, ne znam - mozda je fakat od Plivasepta, ali ne bi mogla sa sigurnoscu reci.
    sretno u utorak!

  14. #14
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    na dosadašnjim pregledima me nikad ništa nije peckalo ni svrbilo, ali na ovom zadnjem (kad sam prominila i ginekologa) sam mislila kako ću svisnit od peckanja i svrbeža nakon pregleda. toliko me svrbilo da sam se morala besramno ispred doktora drapat do budala.
    prijašnji ginekolog bi uvijek stavljao kirurške rukavice, a ovaj neke rukavice ko kese. i stavio je lubrikant. pretpostavljam da je od toga svrbež. prestalo mi nakon nekih sat vremena.
    ali kako me samo zabolilo kad mi je išao uzet uzorak za papa test - strašno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •