Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 80

Tema: prehlada

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno prehlada

    u komi sam, ne mogu disat, grlo boli...jel se smijem stavljat operil kapi za nos - za djecu? fiziološka niš ne pomaže, natovarim si 5 ml u svaku nosnicu, ležim pol sata tako i ništa. šta smijem u nos da prodišem

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    184

    Početno

    Ne mogu ti pomoci, ne znam, ali pridruzujem ti se. Vec sam dva tj prehladena, nos mi je veci dio vremena zastopan i boli grlo. A termin mi je svaki dan. pa me muci kak cu disat na porodu i hoce li biti problema da ne zarazim bebicu kad stigne, jer sam doma sredila i muza i sina.ja se ljecim s medom,limunom, cajem i aqua maris. ma nije bas da pomaze.....

  3. #3
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    ulje eukaliptusa,

    staviš u onu posudu za mirisna ulja
    pa nek čitava soba miriše

  4. #4
    sanjaneo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    297

    Početno

    smiješ stavljati operil za djecu, meni je ginić rekao da smijem piti i lekadol ali ja nisam. a ja zadnja dva dana imam želučanu virozu. u subotu sam mislila da ću se porodit na wc-u od grčeva. strašno!!! a o hemeroidima nakon toga neću ni počinjati. jedva hodam :shock:

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    našpricala sam si operila za djecu i super sam! još samo da grlo prođe...

  6. #6
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Ima li ko kakvu preporuku za ublažiti bol u grlu. Osim meda, med mi dosta teško pada na želudac .

    Uh, inače je prehlada u lito užas, a u trudnoći posebno.
    Topim se ko Jeti a ako upalim klimu bojim se da će mi grlo biti još gore.

  7. #7
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    Prepečeni šećer, odnosno karamel šećer s mlijekom. Otopi se na vatri jedno dvije žlice šećera dok se ne karamelizira, na to se nalije mlijeko i kuha dok se sva karamela ne rastopi. Pije se toplo, ne vruće. Šećera se može staviti i više.

  8. #8
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    Zaboravila sam napisati, mlijeka jedno 1,5 - 2,0 dcl.

  9. #9
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Hvala , uopće se toga nisam sitila.

  10. #10
    Naomi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Preko velike bare, srcem u ZG
    Postovi
    546

    Početno

    Bok cure, podizem ovu "veselu" temu. Danas sam se ujutro probudila s laganom boli u grlu. Nisam bila bolesna preko godinu dana, i eto, moralo je bas sad, u trudnoci. Osjecam se kao da me netko traktorom pregazio. Kako sam na putu i nisam u svom gradu, ne mogu do doktora, pa me zanima, vi koje ste isle kod doktora zbog prehlade, sto su vam rekli? Da li daju antibiotik zbog grla ili vas samo posalju doma da se odmarate dok ne prodje? Jel moze prehlada ovakvog tipa naskoditi bebici?

  11. #11
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Naomi draga, nadam se da je opet sve ok kod tebe i uvjerena sam da bebici ne moze takva vrsta prehlade naskoditi..

    I ja imam pitanje:
    Nocas sam se iz cistog mira u sred noci probudila sa jakom groznicom.Inace,lakse,povremene i kratkotrajne groznice su me pratile od pocetka trudnoce na sto je moja ginicka odgovarala da je to usljed divljanja hormona.
    Sad sam u 19.tjednu i opet ta groznica..Izmjerila sam temp. i bila je 37,4°
    Stisnula sam se uz muzica i tako se uspjela smiriti i zaspati.Jutros sam se probudila totalno mokra (oznojena).Nakon toga sam izmjerila temp. i bila je 37,1°. Sad se jos uvijek ne osjecam dobro..glava mi je kao bubanj i oci mi "plivaju".Moze li seraditi o nekoj infekciji ili je stvarno prehlada?
    Nos mi je svako jutro pun pa tako i sada pa ne znam radi li se stvarno o prehladi.....

  12. #12
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Mislim da bi to mogla biti prehladica.
    Možda da odeš izvaditi krv???

  13. #13
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Bebomanka u mene isti simptomi, ja se baš ne oabzirem, jedino često kišem pa se uvijek uhvatim za trbuh...moja gin. govori da je sve to OK i da manje brinem a više se opuštam...a valjda zna žena :/

  14. #14
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Hvala curke..
    Razgovarala sam sa ginickom i sutra u jutro idem na vadjenje krvi a do tada mi je preporucila paracetamol za snizavanje temp. i smirenje pritiska u glavi..
    Nakon sto sam ju poslusala,osjecam se puno boje...

    Jos da vidimo i krvnu sliku pa cu biti 100% mirna..


  15. #15
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Samo informativno...
    Ipak su naglaseni leukociti sto znaci da tinja neka upalica..
    Na antibioticima sam..

    Znaci, groznice ne zanemarujte!

  16. #16
    Točka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    659

    Početno



    Želim da ti brzo prođe.


  17. #17
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Podižem malo ovu temu. Prva promjena vremena i vec osjećam kako me hvata prehlada. Grlo lagano bolucka, febre nemam. Da bi spriječila daljni razvoj prehlade pijem čaj od lipe, nekako se nakon njega osjetim kao da se lagano iznojim, koji čaj je u trudnoći najbolje piti ? Osim toga skuhala sam kadulju i u nju stavila soli i s tim sam ispirala grlo. Uzela sam i sirup od trpuca dr.Theissa na kojem pise da je preporučljiv za trudnice ali me zbunjuje činjenica da je u njemu kao dodatak i eterično ulje paprene metvice koje se navodno u trudnoći treba izbjegavat ???! Budući da nam dolazi zima i doba viroza kako se zaštitit, što trudnice mogu uzimat za podizanje imuniteta ?

  18. #18
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Cure drage, ima ljek koji meni od djetinstva moja none dava, i apsolutno svaki put upali i štiti vas od prehlada, gripe viroza, svega...meni je čak i ukusno, al valjda jer sam na tome odrasla...

    U zdjelicu ulijete maslinovog ulja, malo vinskog octa i narežete 1-2 pice češnjaka, malkice soli, i smučkate u dressing, koji onda poklopate sa kruhom...ja to volim i plus mi je od prekjučer full smanjilo curenje nosa...

    To je onako jedna malo smrdljivija varijanta, al je 100% zdrava, prokušana i uspješna...meni bolje od bilo kojeg čaja, limuna itd.

  19. #19
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Ja sam se isto prehladila, ali sad za sad je dobro, obična hunjavica. Nekako bi to spriječila da ne ode u neku gripetinu. Uzela sam propolis pastele i plicet u slučaju temp. Jučer sam iscijedila jedan med i limun, pa popila polako. Ali to je sve za ojačati imunitet. Može li biti malo previše ovih vitamina svih? Ja prvo ujutro iscjedim svježi sok od 1 mrkva, limun, naranča. 6-7 mandarina, jabuka- i to popijem odmah ujutro i jednu takvu dozu popodne.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    87

    Početno

    I ja sam prehlađena i plus sve to uklještio mi se živac ili šta već u desnom kuku ( ja uopće ne mogu objasniti šta i gdje), ali boli da se jučer uopće nisam mogla osloniti na tu nogu. Bojim se popiti kakav ljek, ali mi je sveki donjela konjsku mast i malo me popustilo od toga, sada se brinem da li se i to smije koristiti. Ozdravite što prije

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    rebeka :shock: , a ja sam mislila da ja jedem dosta voća, sad si me ubedirala, di ti to stane? šalim se, bravo, beba će pucati od zdravlja.

    filipimama, ja sam imala isto uklještenje živca, strogo mirovanje na leđima dignutog uzglavlja i skvrčenih nogu s jastukom ispod. kreme samo prirodne može i obična ulja za masažu, dva puta dnevno masaža i grijanje (ako imaš one lampe ili tušem vrućom vodom), masažeri na struju i vibracije nikako. mene prošlo nakon 5 dana bez ijedne tablete.

  22. #22
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    Opet ja...
    sad me stvarno stisla prehlada..
    Grlo uzasno boli,glava...a temp. je 37,5
    Popila sam paracetamol tabletu za koju mi je doktorica rekla da smijem piti..Bojim se da temp. jos vise ne poraste..
    Imate li vi kakav dobar savjet kako dalje?

    Svim bolesnicama zelim brz oporavak!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    217

    Početno

    Čaja,meda,limuna i lekadola...to je bila moja terepija u trudnoči

  24. #24
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    yorkica tnx!
    Znaci,nije strasno sto sam i ja popila tabletu..tako imam griznju savjesti a bojim se vise temperature..
    Sad cu jos udariti po caju sa madom i limunom iako me limunska kis. jako smeta kad me grlo boli..Ma izdrzat cu....

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    nisi jedina, dok sam ovdje djelila savjete i ja sam se prehladila...
    cijeli vikend čaj i limunada, pileća juha, mirovanje, danas sam opet na poslu jer nemam temperaturu na sreću, ali radije bi ležala doma u toplom krevetu.

  26. #26
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    bebomanka, med nije preporučljiv u trudnoći, pa ga izbjegavaj, a nemoj piti ni previše čaja, možda nakon par šalica čaja kreni s vodom. Inače, za prehladu je najvažnije piti puno tekućine jer će tako brže proći. Ne brini za tu tabletu, neće bebici ništa biti od nje. Ja sam na početku popila antibiotik radi streptokoka b u urinu i sve 5.
    Nadam se da će ti brzo proći ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    za čaj znam da zbog teina ne treba pretjerivati, ali zašto med ne?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Nije dobro piti čaj koji IMA tein, a to su crni i zeleni i ostali koji sadrže ove čajeve. Dakle, od biljke čaj.
    Od ostalih, u trudnoći je bezbedna obična domaća nana, kopriva u manjim količinama, kamilica ponekad, vrkuta od 4. meseca trudnoće... Verovatno ih ima još, ali ja sam se zadržala na nani i koprivi. # puta sam do sada popila kamilicu kad me je boleo želudac.

    Propolis ne sme oralno, ali med...?

    Za med :/ ne znam, nisam čula. Ja ga ne volim baš, ali sam u prošloj T uzimala po 1 kašičicu mešanog sa polenom i to mi je pomoglo da celu T nisam dobla ni kijavicu, a kamoli nešto drugo.
    Imala celu T školsku, kao i porod i sve bilo 5. Ja sam mislila da mi je to od meda pa sam se sad snabdela i mislila da počnem opet tu istu kuru. Kila bagremovog i 100 gr. polena.

  29. #29
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Navodno zbog spora botulizma koje se mogu u medu pronaći, tako mi rekle tri moje trudnice.
    I sad sam otišla malo prosurfati jer uopće nisam dovodila u pitanje njihovu informiranost i izgleda da sam vas dezinformirala , tj. med se ne smije davati bebama do godinu dana iz navedenog razloga, a trudnice ga smiju koristiti jer želučana kiselina ubije navedene spore, ako se pojave, tako da nema opasnosti za bebicu, o tome više tu:

    med u trudnoći

  30. #30

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Al si brza! Thnx.
    I bolje da si rekla prvo da ne sme, a sme, nego obrnuto

  31. #31
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Uf več sam se zamislila kad sam pročitala da se ne smije med, ja ga uzimam dosta svaki dan od kad sam navukla prehladu....super da si se demantirala

  32. #32
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    A caj od sipka sa limunom?? A cedevita??
    Danas mi je bolje..Temperature vise nemam,samo dalje smrcam...kisem...No,sve to nije strasno-proci ce!
    Sa medom ja svakako nisam u najboljem odnosu.
    A za pilecu juhicu sam cula da je djelotvorna pri prehladama...moram si ju skuhati..

    Drage moje..~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da ozdravimo sve skupa cim prije!

  33. #33
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    E#vo ja sam stvarno ozdravila uz ovu terapiju. Iscjedila: 1 limun, 10 tak. malih mandarina, 1 naranču, 1 jabuklu, 1 malu ciklu, par bobica grožđa ako imate, 1 mrkvu,. Iz toga dobijete 2-2,5 dcl čistog soka, u koji zamiješam 1 žilcu meda. Podijelite s suprugom ujutro, ( kod san se ako se jedno razboli, odmah i ovo drugo pređe) ili ostavite pola za popodne. I stvarno se sve smiriva, a već je bilo zahuhtalo i grlo, sinusi, nos...

  34. #34
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Bebomanka, cedevita zna izazvati cistitis iliti upalu mokraćnog mjehura, naravno, ako se uzima u većim količinama, mada bi je ja svakako izbjegavala jer je to prilično umjetan napitak, a one fore o vitaminima ne primam. Previše čaja, ikojeg, nije preporučljivo radi teina koji ima isti ili skoro isti učinak kao kofein, pa...

    Drago mi je da si bolje.

    Ja inače obožajem med i odrasla sam na njemu, a toliko puta mi se u trudnoći jeo, da bi tek sad na kraju shvatila da ga ipak mogu jesti

  35. #35

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    makedonija
    Postovi
    112

    Početno

    joj ta prehlada tjedan dana sam bolesna i nesmijem nisto piti. samo vit. C, AKQUAMARIS ( soleni rastvor za nos) i propolis pastile.doc. kaze da kod svi trudnicama gripa traje dulje neko inace zato sto imuni sistem zastituje bebu , usmjerava se na bebu pa zato i teze podnosimo nego inace. ja kazem ma istrpicu to samo nek je bebica dobro. ljubim vas sve i zelim sto prije da ozdravimo

  36. #36
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Imala sam gripu u prvom tromjesečju trudnoće. Po preporuci ginekologice uzimala sam Lupocet tablete (paracetamol) i puno tekućine. Skidala sam temperaturu mlakim oblozima. Trajalo jed tjedan dana, a još tjedan sam bila skroz iscrpljena i imala mučnine cijeli dan.
    Bojala sam se za bebu, ali sve prošlo ok

  37. #37
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Evo mene je moje držalo 5 dana. Napokon popustilo.
    Izlječila se vrelim čajevima od šipka sa medom i limunom, i lupocetom.

  38. #38
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    caj od zalfije (kadulje) koja je prirodni antiseptik, ispirati grlo pa pljunuti i isto tako nakapati u nos pa udahnuti
    smanjuje bol u grlu, pomaze da se nos otcepi
    isprobano

  39. #39
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Njojza, kadulja je definitivno zabranjena u trudnoći i nikako je se ne smije koristiti jer djeluje koliko znam neurotoksično na bebicu kao i npr. ružmarin.

    Koje biljke još nisu preporučljive pročitajte tu: Aromaterapija u trudnoći

  40. #40
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Ja sam žalfiju koristila za ispiranje grla, jako mi je pomogla. Nisam znala da nije dobra u trudnoći :/ .
    Inače, žalfija je moj superdjelotvorni lijek čim osjetim peckanje u grlu, a dobra mi je i za inhaliranje kod začepljenog nosa.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    makedonija
    Postovi
    112

    Početno

    zalfija je opasna? ja to nisam znala cak mi je i doc. dala pastile propolisa i pastile s zalfijom koje su kao bonbone i deluju antisepticno .

  42. #42
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    I ja ispirem kaduljom grlo cim osjetim prve simptome prehlade. Ona je dosta jaka ali ne vidim kako moze biti opasna ako se ispljune. Mislim da sve ovisi o kolicini i koliko se cesto konzumira kod svih tih zabranjenih stvari.

  43. #43
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa
    Njojza, kadulja je definitivno zabranjena u trudnoći i nikako je se ne smije koristiti jer djeluje koliko znam neurotoksično na bebicu kao i npr. ružmarin.

    Koje biljke još nisu preporučljive pročitajte tu: Aromaterapija u trudnoći
    :shock: meni kadulju preporuce doktori svaki put jer imam problema sa hronicnom upalom sinusa
    sad si me malo :shock: , moram to ispitati
    doduse ne pijem ju nego samo grgljam
    a i sa F kad sam bila trudna isto sam cinila i hvala Bogu nisam imala nikakvih problema :/

  44. #44
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Cure pa ako ju ne pijete nema beda.
    Kod respiratornih problema mislim da je najbolje piti što više tekućine. Svi oni pripravci su mačji kašalj naspram dobre stare vode vulgaris koja pomaže za sekret. Topli čaj, pileća juhica, lagana hrana, limunada, c vitamin, mirovanje, mirovanje, mirovanje, često prozračivati sobu u kojoj boravite i od lijekova pastile od islandskog lišaja za grlo, Propolisan sirup kod nadraženog grla, paracetamol za skidanje temperature, Operil P za začepljen nos no naravno koristiti ga isključivo po uputstvima i što manje.
    Puj boleštine!
    Vama svima da ozdravite i još jedna zdravima da se ne razbole

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj dorotea24 prvotno napisa
    Cure pa ako ju ne pijete nema beda.
    Kod respiratornih problema mislim da je najbolje piti što više tekućine. Svi oni pripravci su mačji kašalj naspram dobre stare vode vulgaris koja pomaže za sekret. Topli čaj, pileća juhica, lagana hrana, limunada, c vitamin, mirovanje, mirovanje, mirovanje, često prozračivati sobu u kojoj boravite i od lijekova pastile od islandskog lišaja za grlo, Propolisan sirup kod nadraženog grla, paracetamol za skidanje temperature, Operil P za začepljen nos no naravno koristiti ga isključivo po uputstvima i što manje.
    Puj boleštine!
    Vama svima da ozdravite i još jedna zdravima da se ne razbole
    Potpis

  46. #46

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    Pozdrav svima!
    Joj, ja u posljednih 20 dana odradjujem vec drugu prehladu
    Prvo gripa, stvarno me prikovala za krevet, mali problemi sa temperaturom i nakon sto je gripa prosla, bila zdrava kojih 10 dana a onda me stisla prehlada, strasna grlobolja, a nos mi se vec raspada od puhanja. Pa to je ludnica!

  47. #47
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Uh...., evo i kod mene krenulo nešto....grlo još ne boli, temp. još nema, ali nos je začepljen, a cjelokupni dojam "kao da me kamion pregazio"....I što sad....opet malo pojačati C vitamin, med, čaj...i nadati se da se neće pogoršat.
    Eh, da....jel netko možda naletio negdje na netu na popis čajeva dozvoljenih u trudnoći? Kamilica, šipak, menta, lipa.....čini mi se da bi to trebalo biti OK?

  48. #48
    Točka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    659

    Početno

    Citiraj Superman prvotno napisa
    Eh, da....jel netko možda naletio negdje na netu na popis čajeva dozvoljenih u trudnoći? Kamilica, šipak, menta, lipa.....čini mi se da bi to trebalo biti OK?
    Evo linkovi za čajeve: http://www.poliklinika-harni.hr/teme...p#1]Pol. Harni

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...fe7b0a796]Roda

  49. #49
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    izgleda da je novi val nekakvih prehlada, viroza, ili gripica krenuo.
    Mene pocelo boljeti grlo, a i sva sam kao da me netko prebio.
    Temperaturu zasada -nemam.i nadam se da cu ujutro biti kao nova

  50. #50
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Citiraj Superman prvotno napisa
    Uh...., evo i kod mene krenulo nešto....grlo još ne boli, temp. još nema, ali nos je začepljen, a cjelokupni dojam "kao da me kamion pregazio"....I što sad....opet malo pojačati C vitamin, med, čaj...i nadati se da se neće pogoršat.
    Eh, da....jel netko možda naletio negdje na netu na popis čajeva dozvoljenih u trudnoći? Kamilica, šipak, menta, lipa.....čini mi se da bi to trebalo biti OK?


    a ovo mi je stvano NEVJEROVATNO. cca pola sata prije tebe sam prekopavala forum da nadjem koje cajeve se smije piti

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •