Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Retrokorijalni hematom

  1. #1
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno Retrokorijalni hematom

    Da li je itko imao spomenutu dijagnozu i kakav je bio ishod? vidjela sam na da se na forumu dosta spominje hematom na maternici, međutim mislim da je hematom na posteljici ipak druga stvar...ili se varam?
    uglavnom, ja sam u 13om tjednu i dobila sam utrogestane i na mirovanju sam....hematom je veličine 35X8 mm... ne znam ima li veličina hematoma kakav utjecaj te činjenica da sam zatvorena 100 %...

  2. #2
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    e da, i nisam krvarila, hematom je otkriven na redovnom pregledu...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    Haj betty blue!
    Evo vidim da ti ne odgovar nitko sa slicnim iskustvom, pa se nadam da cu ti ja barem malo pomoci dok ti se ne javi neko tko je imao slican problem.
    Nemam iskustva sa takvim hematomom, ja onaj imam onaj "cesci" hematom na maternici i prilikom surfanja po netu kako bi sto bolje proucila svoj problem, na par stranica sam naisla i na taj termin i sjecam se da je pisalo da se nakon mirovanja i jedan i drugi hematom povuku i apsorbiraju te da do kraja trudnoca napreduje uspjesno bez poteskoca.
    Sjecam se da je meni doktor prilikom pregleda kada mi je otkrio hematom, rekao da je upravo to sto smo ga otkrili, veliki plus za nastavak uredne trudnoce, pa tako vjerujem da je i u tvom slucaju.
    Miruj sto vise i imaj pozitivno misljenje, misli na bebu a ne na hematom, a ja ti saljem velike i drzim fige da ti se javi neko sa slicnom dijagnozom i dobrim vjestima

  4. #4
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Ne znam ništa o toj vrsti hematoma, ali, ako je terapija progesteron i mirovanje, onda je to to! Miruj i čuvaj mrvicu. Sretno

  5. #5
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Evo samo da apdejtam za sve koje ova tema možda bude zanimala.... hematom je potpuno nestao na zadnjem pregledu i to što je bio smješten na posteljici nije nimalo ometalo njenu funkciju, beba je vrlo napredna 8)

  6. #6
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Odlicno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •