Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: dabroston i folic plus

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno dabroston i folic plus

    ej cure to mi je prepisao doktor,zanima me dal je kome pomoglo da zatrudni,i nakon koliko se dobiva menstruacija po ovim tabletama!?dal ima ko iskustava,ja sam sada sva u brizi!hvala vam unaprijed :? :? :? :?

  2. #2
    ANA K avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    OS
    Postovi
    63

    Početno

    Za dabrostone nisam sigurna koliko pomažu u pripremanju za trudnoću,ja sam ih dobila jer sam imala krvarenje na početku,ali vjerojatno imaju efekta. Folic plus sam pila do 3.mjeseca. Obično se folna kiselina i preporuča ženama koje žele zatrudnijeti i onima koje su već trudne.

  3. #3
    ANA K avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    OS
    Postovi
    63

    Početno

    I da,što se tiče menstruacije,u uputama za dabrostone,koliko se sjećam je sve detaljno objašnjeno

  4. #4
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    Dabroston (progesteron) daje se u 2. fazi ciklusa (luteinskoj) kao podrška žutom tijelu. Ne znam iz kog razloga si ti dobila Dabroston? Kakvi su ti ciklusi? Kako ti je rečeno da ga koristiš?
    Uglavnom, par dana nakon zadnjeg Dabrostona, ako nije došlo do trudnoće, nastupa m.... (menstruaciji u normalnom ciklusu prethodi pad razine progesterona).
    Uzimanje folne kiseline preporuča se bar 3 mjeseca prije planirane trudnoće. Sretno!

  5. #5
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    I da...ovaj topic mi nekako više pripada u "Prije začeća". To definitivno nisu "Problemi u trudnoći". Ali o tome neka odluče moderatori...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    326

    Početno

    Ja sam sa dabrostonom menstruaciju uvijek dobivala treći dan nakon zadnje tablete. A folnu sam pila 3 mjeseca prije trudnoće!

  7. #7
    adria avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    165

    Početno

    ja sam dabroston pila zbog neredovitih menstruacija,pa predpostavljam da ti ga je dr. ordinirala da bi normalizirala cikluse i uspostavila redovitu menstruaciju.ostala sam trudna neplanirano nakon 3 mj koristenja.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    29

    Početno

    Ja sam dabrostone pila u trudnoći,zbog krvarenja, do 19og tjedna i folic 3 mjeseca u trudnoći

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •