Pokazuje rezultate 1 do 40 od 40

Tema: pozitivan test a menzes ne kasni

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno pozitivan test a menzes ne kasni

    cure,napravila sam test na trudnoću,ispao je kao poz.debela kontrolna,i jedva vidljiva tanka test crta!!!radila sam test jer se dr.osjećam,a menzes mi još ne kasni!!!htjela sam vam to javiti i zanima me dal imate iskustava :? :? :? :? :?

  2. #2
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    frendica imala istu situaciju. tek na pregledu joj je dr potvrdio trudnocu.
    pa pokusaj jos jedan test, pa odi vadit betu da budes sigurna .
    :D
    ~~~

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    idem sutra kod dr pa ću sve znati neznam što je u dilemi sam a bojim se razočarenja

  4. #4
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    ivana mlada mama, moguće je dobiti pozitivan test prije kašnjenja menstruacije. Sama nemam takvih iskustava, ali mjerim bazalnu temperaturu pa s vremena na vrijeme znam pogledati trudničke grafove, a među njima se nađe i onih u kojima su cure zabilježile plus već 8. ili 9. dan nakon ovulacije. Evo ti link http://www.fertilityfriend.com/Chart...ndex.php?st=10 pa se možeš uvjeriti i sama.
    Nadam se da te osjećaj ne vara i da će crtica za koji dan biti deblja! Sretno, i javi novosti!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    di mogu pročitati baš o tome tj o ovim situacijama kakva je kod mene hvala ti

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Meni menstruacija nije ni trebala još doći, a test je bio više nego jasno pozitivan.
    Ako ima druge crte, to je to. Bez dileme.
    Ne mora ti kasniti M, da bi bila T

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    a jel ti se crta dobro vidjela.moja jedva pa se vidid jakooo je tanka i svijetla kao sijena

  8. #8
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Prije nego ti M u opće kasni, rano je da bi se crtica mogla pokazati. Ako kod tebe već postoji moralo bi biti nešto. Kažu da ne postoje lažno pozitivni (samo lažno negativni) testovi na trudnoću. Strpi se još malo.

  9. #9
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Postoje i lažno pozitivni. Imala sam takav i razočarala se jako.

    Tj, ako je jako tanka i svijetla, može biti i evaporacijska linija.

    Pričekaj da ti zakasni jedan dan, a onda kupi neki osjetljiviji test, npr. Intim plus.

  10. #10
    arilu avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    560

    Početno

    Meni su bila pozitivna 4 testa prije nego su mi kasnile stvari. Svaki dan sam radila po jedan.
    Crtice su se jako slabo vidjele i ja sam to protumačila kao nema šanse, ali na uputstvima ti piše da ako je i najmanja crtica da je to to!!! :D

  11. #11
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Ja sam radila test na 24. dc i bio pozitivan. Istina tek se crtica pokazala nakon par minuta- i to sam radila one najjeftinije gravidnost ili tako nešto. I onda sam naravno svaki dan ponavljala i skakala po kući kada bi se pojavila druga crtica. MM već mislio da sam luda kao ako je jedan pozitivan pa normalno da će i ostali biti

  12. #12
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj ivana mlada mama prvotno napisa
    a jel ti se crta dobro vidjela.moja jedva pa se vidid jakooo je tanka i svijetla kao sijena
    pa svijetla je ako je trudnoća još jako rana jer je i količina hormona trudnoće jako niska. Za par dana bit će deblja.

    Evo moje taaanke crtice http://public.fotki.com/PatrikovSvij.../signtest.html

    a dolje je u potpisu ludi klinjo, ponosni vlasnik iste.

    Nego, ta moja crtica, 4 dana prije se mogla vidjeti samo golim okom. Kad sam probala slikati - nije se vidjelo jer nisam imala dobar fotić. Pa sam slikala tek tko zna koji test po redu 4 dana kasnije

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj ivana mlada mama prvotno napisa
    a jel ti se crta dobro vidjela.moja jedva pa se vidid jakooo je tanka i svijetla kao sijena
    Pa, prvo je bila svetla, a onda svakim danom postajala tamnija.
    Ja sam radila test na 10. dan posle ovulacije i to uveče. Pa kad sam videla da ima neka sena, ponovila sam test odmah ujutro, gde je ta druga crta bila malo jače obojena. I tako sam potrošila 8 testova, jer nisam sama sebi verovala

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Citiraj ivana mlada mama prvotno napisa
    a jel ti se crta dobro vidjela.moja jedva pa se vidid jakooo je tanka i svijetla kao sijena
    pa svijetla je ako je trudnoća još jako rana jer je i količina hormona trudnoće jako niska. Za par dana bit će deblja.

    Evo moje taaanke crtice http://public.fotki.com/PatrikovSvij.../signtest.html

    a dolje je u potpisu ludi klinjo, ponosni vlasnik iste.

    Nego, ta moja crtica, 4 dana prije se mogla vidjeti samo golim okom. Kad sam probala slikati - nije se vidjelo jer nisam imala dobar fotić. Pa sam slikala tek tko zna koji test po redu 4 dana kasnije
    Tako sam i ja slikala tek na 14 dpo, jer se pre toga na fotiću uopšte nije ni videla.
    Ova Tiwina crtica je dobro odebljala.
    Moja je stvarno bila senka.

    Inače, imala sam i ja situaciju sa evaporacijskom, ali ona je nekako više sivkaste boje, a ne rozikaste, kao što mi je ovaj put bila

  15. #15
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Mislim da izostanak menge nije uvijek pravi pokazatelj. Ja sam bila trudna, a uredno dobila dvije menge. skužila sam da sam trudna sasvim slučajno.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    63

    Početno

    tak je bilo i kod mene.druga crta je bila jedva vidljiva i nije mi kasnila.doktor je potvrdio trudnocu,al je bila jako mala trudnoca.najbolje da odes dr.al ja mislim da je to to!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    bila sam kod dr.za 15 dana moram doć na uzv kaže da je to to al sada,da ne bi bilo došlo do kemijske trudnoće....bla bla....držte fige

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    127

    Početno

    Drzim fige da sve bude u redu....
    A inace meni je test pokazao crtu 9 dan nakon transfera
    betu sam vadila 12 dana i sve je bilo jasno

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    danas radila drugi test i negativan je,sada dali je bio problem što je urin odstajao sai i pol vremena i što sam ga krivo držala neznam,i da kupila sam intima test!!!!sva sam zbunjola jakooo,šta vi mislite????

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    849

    Početno

    vjerojatno je u tome problem, napravi test opet za dva dana

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    ja neznam,nadam se da je,pisalo je da test treba držati poklopcem okrenuto prema dolje a ja vodoravno ostavila!još sam urin ostavila napisala sam koliko i evo imam minus a prvi test je bio bljedunjav jedva vidljiva crtica!!!

  22. #22
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    bila si kod gin.
    nije te poslao izvaditi betu?
    odi si napraviti betu pa se riješi dilema

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    idem tek u ponedjeljak nemogu se strpiti do tada luda sam veććć

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    pozdrav svima,jučer sam imala jutarnje povračanje mučninu,cijeli dan sam prespavala,cijelo tijelo me boli kao da me tenk pregazio,danas sam već bolje,noćas sam imala temp 38,sada dali je to bila viroza ili šta neznam,znam samo da mi ponestaje snage...zanima me koliko traju mučnine u trudnoći ja ih u prvoj uopćr nisam imala,a najzanimljivija stvar je ta da sam prekjučer radila drugi test i bio je negativan,sad dal sam trudna nisam,neznam znat ću tek kada tj ako mi zakasni...molila bi vas vaša mišljenja hvala

  25. #25
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Opusti se,ženo.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    hvala,al nemoj biti tak gruba....

  27. #27
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    joj ivana
    nitko nije grub
    ali stvarno si malo zabrijala

    tu ti nitko ne može pomoći, svačije je iskustvo različito
    simptomi pred menstruaciju su slični nekim rano trudničkim simptomima


    sutra ćeš izvaditi betu u puno ćeš više znati

    ovako samo sebi stvaraš nervozu

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    gledaj,nisam zabrijala niti mi ovo sve stvara ikakvu nervozu,jer imam već djete tako da mi to sve i nije takooo srašno,već me samo zanima pošto mi je test bio pozitivan a nisam imala ovakvu niti sl situaciju u prvoj trudnoći pa neznam!!!mislim da bi bilo bolje kada već dijeliš ovakve komentare da ih saćuvaš za sebe,neke zene bi ga prihvatile osobnije al mene ne dira,nikom nisu potrebne ovakve riječi pa ni meni,ako si imala za podjeliti kakav savjet mogla si to i na najpristojniji način!!!!čitam dr forume,i na niti jednom nema ovakvo čega već se svi bodre,ovo vidim i doživim samo ovdje,totalno razočaranje prema nekima,a svaka čast drugima i udruzi roda te odrđenim moderatorima

  29. #29
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    kaj je tebi? cure su ti sasvim pristojno odgovorile.

    nit je koja bila u TVOJOJ situaciji, nit su vidjele test, niti tvoje simptome.
    očekuješ podršku - a sama guraš ljude od sebe.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    pa zato ako netko nije imao takvu situaciju ili neka nepiše tj odg ili se to radi dr!!!kako drugi forumi recimo na taj princip funkcioniraju a isto ima žena koje nisu imale te simptome itd.sve je ovo jakoo smiješnooo ovdje se stvarno znam vraćala nebudem jer na drugim forumima pišeš koliko očeš i pitaš o ćemu oćeš i cure ti lijepo odg i bodre te,ovdje je odjava molim da zaključate moje teme ja se odjavljujem.........

  31. #31
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Ma daj se onda više odjavi. Lijepo ti odgovaramo a ti onda drvljem i kamenjem po našem forumu. Idi tamo gdje ti je ljepše. I pusti nas na miru.

  32. #32
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    toliko napetosti i nabrijanosti iz svakog posta brrrrr

  33. #33
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Ajme cure pa stvarno ste navalile na Ivanu mladu mamu.

    Cure je zbunjena situacijom, ima pitanja i tu smo da pomognemo jedna drugoj, tonovi nekih cura koje sam pročitala gore su krajnje neumjesni i grubi.

    Ivana mlada mama, ja ti savjetujem da probaš s Clear Blue testom ako nisi već danas otišla izvadit betu.

    Sretno!!!! držim figeee!!! javi se s novostima.

  34. #34
    adria avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    165

    Početno

    Draga, Ivana!citala sam malo i tvoje druge postove gdje iznosis svoje probleme s manjkom kilograma,izostankom menstruacije,endometriozom i dr. i vjerujem da si jako zabrinuta i da sto prije zelis trudnocu.razumijem te, jer sam i ja cekala dugo na svoj plusic i sjecam se svakomjesecne neizvjesnosti i iscekivanja.nadam se da je taj prvi blago pozitivan zest bio u pravu i da ces napokon doci do svoje druge bebe ali sada ti jos zasigurno nitko na forumu nemoze odgovoriti jesi li trudna ili nisi.simptomi pms-a i trudnoce su toliko slicni da za sada mozemo samo nagadjati.nadam se da danas ides vaditi betu i da ces napokon saznati odgovor!mislim,da nitko sa svojim komentarima nije zelio nista lose osim savjetovati ti da se smiris i pustis vrijeme da pokaze svoje.mada je cesto to u praksi puno teze izvesti...javi rezultat danasnje bete a ja vibram i drzim fige da si trudna!!!

  35. #35
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Znam da je lakse reci nego uciniti, ali ako mozes opusti se i sacekaj par dana, pa ponovo uradi test. Ako te neizvesnost previse iscrpljuje, izvadi krv za beta hcg i u roku od par sati ces znati na cemu si.
    Govoreci iz licnog iskustva, za mene je prerano testiranje jos gori stres od cekanja, jer se onda (ako nije jasno pozitivan) ponovo pitas da li je to trudnoca ili ne, da li je biohemijska, da li ce se odrzati...brrr....
    Razumem tvoju brigu, ali shvati da ti ovde niko ne zeli nista lose. Takodje niko nema carobni pasulj pa da caskom baci pogled da li si zaista trudna ili nisi
    ~~~~ da ces nam se javiti sa dobrim vestima!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    bila kod dr kaze da je t od 4 tjedana,alida napravim test,ja napravim i t pozitivan,nakon toga se pojavila sluzavi čep vel.bonbona i boje čokolina,nakon toga se pojavi sekret sluzavi prozirne boje sa trakicama krvi,i iza toga napravim test i neg neznam zašto,molim vas pomoć sutra opet moram kod dr do tad ću poludjet............

  37. #37
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    neznam ti odgovoriti al samo da zavibram da sve bude dobro~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    161

    Početno

    cure ništa od svega prokrvarila sam....

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Ivana ipak ti idi do svog dr. Ili, još bolje napravi betu sa razmakom od 2 dana. I ~~~~~~~~~~~~~ da si i pored svega toga ipak trudna!

  40. #40
    arilu avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    more
    Postovi
    560

    Početno

    I probaj ostati smirena jer ti stres može samo naškoditi!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •