Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Učestalo mokrenje

  1. #1
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno Učestalo mokrenje

    Bok. Molila bih ako netko zna da li je normalno da u drugom tromjesečju moram stalno na pi pi. U 20 sam tj. i moram na wc svakih pola sata ponekad.Najgore je dok uspravno sjedim,onda me ko za inat beba lupne u mjehur pa moram odmah piškiti.Ništ me ne boli al me to već živcira.

    pinocchio editirala naslov u skladu s temom

  2. #2
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    To je jako normalno i trajat će ti stalno i kako se beba povećava bit ćeš osjetljivija. Ja sam pišala doma, pa izašla van, pa u prvi kafić, pa u drugi kafić, pa u javni, pa kod frendice. Pa tako 3-4 puta u izlasku od nekih 2-3 sata. Nema tu pomoći. I svaki put mislila sam ka ću ispišati atlantik, ali kad ono kap-dvije.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    to ti je sasvim normalno . Mene je moj sinek znao tako jako udariti da sam morala trenutno na wc .

  4. #4
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj nenaa prvotno napisa
    To je jako normalno i trajat će ti stalno i kako se beba povećava bit ćeš osjetljivija. Ja sam pišala doma, pa izašla van, pa u prvi kafić, pa u drugi kafić, pa u javni, pa kod frendice. Pa tako 3-4 puta u izlasku od nekih 2-3 sata. Nema tu pomoći. I svaki put mislila sam ka ću ispišati atlantik, ali kad ono kap-dvije.
    točno tak i ja , neda mi se više nikud ići jer stalno moram na wc, imam osjećaj ko da ću se u gaćice, a onda tek nešto malo. A ja mislila da će u ovom tromjeseč. bit lakše

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    63

    Početno

    meni je tako od početka trudnoče.sad sam u 39- om tjednu i sad moram još i češče!!!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Meni je tek od skoro prestalo da se ide tako često (sad sam 31. nedelja), ali osećam da će uskoro opet početi isto...

  7. #7
    vindira avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Ludbreg - centar svijeta
    Postovi
    544

    Početno

    Ja sam hodala u prvom trom. često na wc, i do sad sam hodala, al ne tak često kak zadnjih par dana. Aonda sam svaki put i imala što za ispišati. Još me i danas ujutro malo peckao mjehur, sad je prestao,al zato sam svaki čas na wcu i to po par kapi.Nije mi jasno ako jesam,gdje sam se mogla nahladiti jer se jako pazim,van skoro i ne izlazim. Nadam se da će to malo popustiti uz čaj.

  8. #8
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    Kad nekud idem, moram prvo u glavi stvoriti plan toaleta, koji su važniji od onog što moram obaviti! Čini mi se da mojem sineku smeta makar i malo napunjen mjehur, jer voli lupnuti...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj Tincha prvotno napisa
    Kad nekud idem, moram prvo u glavi stvoriti plan toaleta, koji su važniji od onog što moram obaviti!
    Bravo Tincha! Baš tako moram i ja

  10. #10
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    Citiraj vindira prvotno napisa
    imam osjećaj ko da ću se u gaćice, a onda tek nešto malo.
    x, a ja čak nisam ni trudna

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    74

    Početno

    I svaki put mislila sam ka ću ispišati atlantik, ali kad ono kap-dvije.[/quote]
    ka i ja

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    59

    Početno

    od svih simptoma i teškoća koje prati trudnoća to je zasad jedino što me nije mučilo.
    U prvoj definitivno nije
    sad je druga...evo do 13-og tjedna 2put dnevno piškim...dalje ću još viditi...nisam ni razmišljala o tom kako to zapravo zna bit nezgodno :/

  13. #13
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    vindira, promijenila sam naslov topica tako da se odmah vidi o čemu je ovdje riječ. između ostalog, cure koje će se služiti pretražnikom lakše će nabasati na temu pa neće morati otvarati novu.

  14. #14
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Ja sam se u trudnoći komotno mogla preselit na wc koliko sam često morala piškit....strašno nešto

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •