Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Umor

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno Umor

    Trudna sam cca 8 tjedana.
    Iz iskustva prve trudnoće znam da je uobičajeno osjećati umor, ali ovo je nešto vanserijsko.
    Spavala bih danima, po 16 h u komadu, jedva se dovučem do kupaone.
    Kako imam trogodišnjaka, scenarij o konstantnoj hibernaciji mi je za sada neizvediv.
    Po noći zaspim k'o top i u toj mjeri da ne čujem L-a kad se ujutro probudi,a niti po noći.
    Imate li možda kakav savjet?

  2. #2
    misliteljica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    319

    Početno

    Nema savjeta...samo si trudna. Ja sam znala reći da sam umorna "ko hrast", znaš ono kad drvo padne u šumi, tako sam se osjećala...provjeri jedino za svaki slučaj željezo, možda si slabokrvna pa ti je od toga, iako sumnjam.

  3. #3
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ista priča samnom i danas odjednom zivnula.kaze MM da sam iz drugog stanja presla u blaženo stanje .strpi se umor će proći.ja sam spavala stojeći

  4. #4
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja sam jučer do 13 h spavala... :shock: punih 12 sati i ne bi se ni probudila sama da me muž nije probudio...
    Onda sam se otkotrljala do kauča...pa mi je trebalo jedno dva sata da dođem sebi od spavanja (ko onaj vic o crnogorcu koji drži stolicu pored kreveta da se odmori kad se proudi)...
    Onda sam sklepala nekakav ručak jer sam čula kako mužiću crijeva krule... i da ne povjeruješ, jedemo, a se, zamislite, umorim od juhe i odustanem od šnicli i vratim se na kauč :/
    To za željezo je meni muž rekao isto... oduvjek mi je željezo na granici bilo, mislim da je u kombinaciji s niskim tlakom katastrofalno

  5. #5
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    željezo, nizak tlak, ali i imajte na umu ono da i inače, ako previše spavate, to ste krepanije

  6. #6
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Ja bi doslovno sjela i plakala kako ja ne mogu , da sam umorna i da hocu spavat. Ni mrdnut nisam mogla. I sad mi je kad se sjetim kakva sam bila.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    draga romy čestitam na trudnoći

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    275

    Početno

    Draga Romy!Čestitam na trudnoći. S mojom curicom u prvoj trudnoći nisam prestajala spavati, a sada čekam pojačanje i mogu ti reći da mi se znalo dogoditi da sam radila na poslu i doslovce skoro pa zaspala za računalom. Šef mi nešto diktira, a ja više instiktivno nego svjestno zapisujem. Sve je to normalno. Ipak s obzirom na niži tlak i granično željezo bilo bi dobro to provjeriti, pa da uz standardne vitamine možda još uzimaš i dodatno željezo.U svakom slučaju sretno!

  9. #9
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Ja sam prva tri mjeseca po cijele dane i noći spavala, onda se to nekako reguliralo pa sam preko dana bila hiper a navečer bi samo kljoknula. Sada bih sve dala da jednu večer samo padnem na krevet i zaspim. Ma da uopće zaspim i odspavam noć u komadu. Ugl uživaj dok možeš. Ja sam sebio bila baš super dok sam samo spavala

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Thanks čestitarima ...

    Evo, počela sam uzimati željezo, inače imam niski tlak, pa možda u kombinaciiji s trudnoćom djeluje tako kako djeluje.
    Nadam se poboljšanju u drugom tromjesječju...

  11. #11
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Romy, cestitke od

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa
    Romy, cestitke od
    Hvala ti.
    Kad ćeš ti ?

  13. #13
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    jednog lijepog dana!!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    Cestitke i od mene
    ja sam 11 tj. a jos sam umornija nego na pocetku. Spavam preko dana, u toku noci ustajem bar 3 puta za wc. i onda ne mogu nista. ali tjesim se da ce proci.
    juce nisam mogla doci do 5 sprata kod brata na goste, nemaju lift.
    jedva sam dosla.

  15. #15
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    cestitke na trudnoci!!!!
    ja sam tek u 6. tj. a ne mogu se maknuti s kauca,nista mi se neda,imam sina od 19.mj i on trazi,ali sva sreca imamo baby tv,pa ga to nekad malo zainteresira da ubijem oko...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •