Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 318 od 318

Tema: Jačina trudova

  1. #301
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    a proci ce i to.
    Hvala ti na odg.
    Sad su se ti bolovi malo smirili,mada su prisutni,ali ne tolikim intenzitetom.

  2. #302
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Navijamo


    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  3. #303
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    mene otvaranje bolilo kao menstrualni bolovi. s tim da je kod mene sve islo odjednom ono od 0-10, nisam imala nikakve pripremne trudove. mozda ide lakse kad se malo otvoris unaprijed

    o prolasku bebe kroz kanal necu pisati

  4. #304
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Ahaha kak je super citat sebe prije poroda

    Dakle - kad stvarno pocnu trudovi, znat cete da je to to nema vise jel je il nije - je ! :D
    A bogme ja nisam bila sigurna je li to to. Dva, tri tjedna prije poroda imala sam lažne trudove pa sam mislila i kad je to bilo to da su opet lažni, a prenijela sam pet dana. Na putu za bolnicu sam mislila kako će me vratiti doma jer umišljam , ali pet sati i 30 minuta poslije sam rodila

  5. #305
    anddu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    1,089

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku

    o prolasku bebe kroz kanal necu pisati
    Veeliki X na ovo

  6. #306
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    o_O zašto?! Kaj boli?

  7. #307
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    kak se uzme. nikad ne znas u koju kategoriju spadas, u one koje radaju brzo i lako, ili one koje radaju nebrzo i nelako

    s tim da i sama kategorija zavisi od poroda do poroda. nemoj se nis bedirati unaprijed. porod je super iskustvo.

  8. #308
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa Vidi poruku
    mene otvaranje bolilo kao menstrualni bolovi. s tim da je kod mene sve islo odjednom ono od 0-10, nisam imala nikakve pripremne trudove. mozda ide lakse kad se malo otvoris unaprijed

    o prolasku bebe kroz kanal necu pisati
    hm.. Prije nekih 10 dana sam bila otvorena 1.5 do gl.pa me bas zanima koliko sam sada,zbog svih tih kontrakcija i bolova..
    ajd sad se malo umirilo jedino neko probadanje ,kao bockanje u donjem djelu trbuha i kriza je jos malo u grcu.. To su sigurno te pripreme..

  9. #309
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj allie.rock prvotno napisa Vidi poruku
    o_O zašto?! Kaj boli?
    Mene ne. Dobro, prvog sam morala tiskati duže, ali to nije bol, nego težak rad, koji se radi sa zadovoljstvom, jer znaš da je bolovima kraj i nema više onih dosadnih sati u kojima samo boli.
    Sad imaš što raditi i zaboraviti bol.
    A četvrta beba je izašla bez tiskanja, samo sam osjetila nagon na tiskanje, a valjda u idućem trenutku, ona je isplivala.

    Različite smo. Ne boli svih sve isto i ne traje isto i ni tempo nije isti. Ako ti kažu da si otvorena, npr 4 prsta, to ne znači da nećeš za pola sata biti 8, jer možda si baš ti ta koja hoće

    I, kad beba izađe, sva bol, ali baš sva, nestane istog trena. Posteljica, ako je sve OK, izađe gotovo bezbolno, a šivanje valjda boli (iako vjerujem da se dobije lokalna anestezija), no šivanje meni nije trebalo, sretnica ja.

  10. #310
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Ma hvala cure.
    Znam da mi ne mozete to opisat ni docarat,koliko cu to sve saznat na vlastitom iskustvu..

  11. #311
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Mene ne. Dobro, prvog sam morala tiskati duže, ali to nije bol, nego težak rad, koji se radi sa zadovoljstvom, jer znaš da je bolovima kraj i nema više onih dosadnih sati u kojima samo boli.
    Sad imaš što raditi i zaboraviti bol.
    A četvrta beba je izašla bez tiskanja, samo sam osjetila nagon na tiskanje, a valjda u idućem trenutku, ona je isplivala.

    Različite smo. Ne boli svih sve isto i ne traje isto i ni tempo nije isti. Ako ti kažu da si otvorena, npr 4 prsta, to ne znači da nećeš za pola sata biti 8, jer možda si baš ti ta koja hoće

    I, kad beba izađe, sva bol, ali baš sva, nestane istog trena. Posteljica, ako je sve OK, izađe gotovo bezbolno, a šivanje valjda boli (iako vjerujem da se dobije lokalna anestezija), no šivanje meni nije trebalo, sretnica ja.
    Uf beti, Tnx

  12. #312
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj anddu prvotno napisa Vidi poruku
    A bogme ja nisam bila sigurna je li to to. Dva, tri tjedna prije poroda imala sam lažne trudove pa sam mislila i kad je to bilo to da su opet lažni, a prenijela sam pet dana. Na putu za bolnicu sam mislila kako će me vratiti doma jer umišljam , ali pet sati i 30 minuta poslije sam rodila
    tako i ja
    10 dana pripremnih trudova, pa kad su krenuli pravi, nisam uopće skužila, i dalje sam mislila da su pripremni
    dok nije puko vodnjak...pol sata poslije sam držala svoje dijete u naručju
    dakle, da vodenjak nije puknuo, valjda ne bih ni skužila da je to to

  13. #313
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    A kako su vas boljeli ti pripremni trudovi? Konstantno ili par sati,pa onda nista,pa opet ili? Jao sad si me i uplasila ,kazes da si rodila nakon pol sata od puknuca vodenjaka,a meni ako doma pukne do rodilista imam 2h

  14. #314
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    nisu bili ritmicki.
    pravi trudovi su bili tocni ko urica.
    nisu me drzali punu minutu, 30 sekundi, ali su dolazili tocno na 10, 7, 5, 3 min.

  15. #315
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ocu reci, primpremni trudovi koji su me prali barem 2 tjedna, a zadnjih 10 dana bas tocno na 20 min jedno 3 h navecer, prestali bi.
    kad su krenuli pravi, oni nisu prestajali

  16. #316
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Ok,e onda su moji sigurno pripremni! Hvala ti

  17. #317
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Allie, drž' se! I sretno!

  18. #318
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Allie, drž' se! I sretno!
    Hvala ti

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •