Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 141 od 141

Tema: Krece ili?

  1. #101

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Drage moje evo i ja sam 39+0 imam vec dva tjedna pomalo bolove u stomaku pa u ledjima inace nista drugo se nedogadja zatvorena sam i samo cekamo...jako sam nestrpljiva kad ce vise sve krenuti...citala sam da je u svake zene posebna prica i da se nikada nezna kada ce porod poceti..

  2. #102

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Jos nista, crkoh cekajuci odam tamo vamo ko mahnita radim ali bebac nece tek tako van

  3. #103
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Ja sam citavu trudnocu sve mislila i strahovala da cu ranije roditi, ne znam zasto... Sad sam 38+1, jos nista... Moze jos potrajati aaaaa

  4. #104

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Neces vjerovati ja sam jos na cekanju...41+1

  5. #105
    redprincess avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    61

    Početno

    Mali kauboj, nadam se da više ne čekaš!!!
    Ja sam danas 39+3 i sve iščekujem kad će krenuti, ali još ništa konkretno. Preksinoć me dobro stezalo, doduše nepravilno, mislila sam ujutro idem u bolnicu ali se usred noći smirilo, ja zaspala a ujutro kao da se ništa nije dogodilo, na redovnom pregledu jučer kaže doktor da je bebica još visoko i da su to samo pripreme.

  6. #106
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Evo mene 40+3 i nista se ne desava... Na termin bila otvorena 3-4 cm...

  7. #107
    redprincess avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    61

    Početno

    Meni bolovi od sinoc od 3 ujutro, pa ujutro opet nista, tokom dana par serija po nekoliko slabih trudova, pa opet nista. Navecer se beba skroz umirila, 2 sata nije se pomaknula, otisli smo do bolnice, malo snimali ctg, sve ok. Poslali me kuci i rekli da dodjem ujutro na pregled.
    Alef nadam se da ces brzo!

  8. #108
    alef avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    639

    Početno

    Jos sam u komadu 40+6
    moram priznati da mi nije svejedno... Vecina "prenesenih" trudnoca ustvari je samo kasnije zanesena trudnoca, a meni je test bio pozitivan 24. dc pa mislim da nije rijec o kasnijoj ovulaciji. Vec su me na dva pregleda pitali zelim li ostati da me porode, nisu za sada insistirali na indukciji... Zeljela sam ovaj put prirodne a ne dripovane trudove, ali me dtrah i da bebi ne postane lose unutra...

    otvorena sam jucer bila 4 cm, od sinoc osjecam povremenu nelagodu kao za vrijeme menstruacije pa se nadam da ce sve ipak krenuti prirodno sto prije....

    idem skuhati cimet

  9. #109
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    cure znate da je samo 6% trudnoca na termin,zato nemojte brigati , kad bebe budu spremene , budu vam javile.:D!

  10. #110
    redprincess avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    61

    Početno

    Nakon što se cijeli tjedan pripremala, naša je curka stigla 12.05., na 40+1.
    Alef?

  11. #111

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Ja pi...m (nek mi oprosti ovaj fini forum, nemam prikladnije riječi). Sluzni čep otišao ima 2 dana, jučer bolne kontrakcije u donjem dijelu trbuha i u leđima... Sinoć me je toliko boljelo da sam mislila reći mužu da me vodi u bolnicu, ali sam ipak odlučila pričekati. Prespavala cijelu noć kao beba, ustala jutros bez i najmanjeg znaka da bih mogla roditi. Čak me ni leđa ne bole, a rasturaju me cijelu trudnoću Hoće li ovo dijete ikad izaći

  12. #112

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Drage curke samo da javim upravo tu vecer kad sam i pisala da sam jos na cekanju dobila sam trudove tako da sam svoje malo zlato rodila 02.05. ! Porod je bio tezak ali opet ne tako strasno da se izdrzati nemoze. Uostalom vec sam i zaboravila na to i sada samo uzivam

  13. #113

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Ja pi...m (nek mi oprosti ovaj fini forum, nemam prikladnije riječi). Sluzni čep otišao ima 2 dana, jučer bolne kontrakcije u donjem dijelu trbuha i u leđima... Sinoć me je toliko boljelo da sam mislila reći mužu da me vodi u bolnicu, ali sam ipak odlučila pričekati. Prespavala cijelu noć kao beba, ustala jutros bez i najmanjeg znaka da bih mogla roditi. Čak me ni leđa ne bole, a rasturaju me cijelu trudnoću Hoće li ovo dijete ikad izaći
    Hehe nebrini tako je i meni bilo mislila sam da cu zauvik biti trudna ali vec ce to poci i bolje da je malo preslo termin moja beba je tako napredna i dize glavicom od prvog dana ima tako lipu kozu i boju i prati sve pogledom a doktor mi je rekao da je to zato jer je bio dugo u stomaku a 1 dan vise u maminom stomaku je kao 9 dana u inkubatoru. Znaci za bebino dobro strpi se jos malo

  14. #114

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj redprincess prvotno napisa Vidi poruku
    Mali kauboj, nadam se da više ne čekaš!!!
    Ja sam danas 39+3 i sve iščekujem kad će krenuti, ali još ništa konkretno. Preksinoć me dobro stezalo, doduše nepravilno, mislila sam ujutro idem u bolnicu ali se usred noći smirilo, ja zaspala a ujutro kao da se ništa nije dogodilo, na redovnom pregledu jučer kaže doktor da je bebica još visoko i da su to samo pripreme.
    Doslo mi je potpuno neocekivano taj dan je bio cak i opusteniji od nekih dana na koje sam mislila evo ga danas idem u bolnicu jednostavno cekaj dok beba dadne znak da zeli van. Ah bila sam nestrpljiva nenormalno. Javi kako je prosao porod

  15. #115
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Cure, na 38+0 sam bila na pregledu i uzv, dokt kaze da se beba skroz spustila i da sam otvorena 3 cm, vidjela sam još da piše u nalazu cerviks u nestajanju!
    Sad me zanima jel bi se do sljedeceg pregleda to još trebalo otvorit ili sta? Pošto ništa od trudova, jel zna netko ako budem još više otvorena dal ce me ostavit u bolnici?

  16. #116
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Nekako mi se čini da bi ti do slijedećeg pregleda mogla držati bebu već u rukama

  17. #117
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Amari, u sličnom smo stanju
    Ja sam na 38+1, na zadnjem pregledu otvorena 1cm i da se sve još spustilo dolje (a već je bilo nisko), beba je mirnija zadnjih dana (nema više valjda ni mjesta), ja čekam, ali ništa slično trudovima ne osjetim, čak se osjećam bolje nego prije recimo mjesec dana

  18. #118
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Pa i ja se osjecam bolje i nista mi nije tesko, a osjetim da nema mjesta jer se bas gura s jedne na drugu str, a da ne kazem kako me rebra od nje bole!
    Samo meni je to sto sam je imala dugo lazne trudove, cijeli 7 i 8 mj trudnoce i sad zadnje 2 tjedna ništa! Bas ništa osim nekakav pritisak na mjehur!

  19. #119
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    eto i mene po 4 put.Scenarij koji nisam htjela.
    Danas sam 39+1,u pola 5 počela curit plodna voda,pretpostavljam da je mliječna jer sam vidjela u wcu tragove verniksa.Par puta je tako curkalo pa je stalo,dva put sam kakila,i sad kad me potjeralo na wc,opet je malo iscurilo.Trudova nema,malo osječam nelagodu u leđima,kad hodam mrvicu jače,ali u principu od pravih trudova jos nista.Bebica je mirnija,al ju osjetim.Otuširana sam,oprala kosicu,našminkala se i čekam,kaj sad.Dal da zovem svog ginica pa da odem do njega da me pregleda?Bolnicu ak zovem reći će mi da dođem a želim izbječ drip i sve na silu.Jesam rekla da mi je 4 trudnoča?Ok.Ak imate kakav pametan savjet pišite.

  20. #120
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Zvala sam svog ginica i kaze sestra da odem za Zajčevu bez obzira na trudove.

  21. #121
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Sretno

  22. #122

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    147

    Početno

    Ja sam bila danas na pregledu.. zena me ocistila (???) i rekla sa moze biti sukrvice od pregleda... al bas da nakon tolko sati imam sukrvicu... jel moguce? Oko 1 popodne je radila to.. i isto sa sluzi i imam bolove svakih par min.. kao trudovi ali za izdrzati..

  23. #123
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Očistila??? Svako koliko minuta su bolovi? Moguće da kreće..lezi i prati hoće li prestati

  24. #124
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ja sam nakon pregleda odmah krvarila, ne baš satima nakon.
    Proguglaj pojam "sluzni čep", možda je to ...
    A bolove prati, uzmi sat i mjeri kontrakcije, imas i online stranica za mjerenje, pa ako je u pravilnim razmacima to je to..

  25. #125

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    147

    Početno

    Je. Idem u radaonu 20 do 7 :D

  26. #126
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Sretno

  27. #127
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Sretno

  28. #128

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    147

    Početno

    Jao. Od 7 do 2

    Nisam popucala.sve prirodno. Glas mi je jedino pukel

    Nella- 49 cm 2850 gr

  29. #129
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Lee Loo prvotno napisa Vidi poruku
    Jao. Od 7 do 2

    Nisam popucala.sve prirodno. Glas mi je jedino pukel

    Nella- 49 cm 2850 gr
    Cestitam

  30. #130
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cestitke!!!!

  31. #131
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Čestitam!

  32. #132
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Lee Loo prvotno napisa Vidi poruku
    Jao. Od 7 do 2

    Nisam popucala.sve prirodno. Glas mi je jedino pukel

    Nella- 49 cm 2850 gr
    Čestitam! Dobrodošla Nella

  33. #133
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Čestitam od
    Super si ti to odradila!

  34. #134
    Loona avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Postovi
    27

    Početno

    Citiraj Lee Loo prvotno napisa Vidi poruku
    Jao. Od 7 do 2

    Nisam popucala.sve prirodno. Glas mi je jedino pukel

    Nella- 49 cm 2850 gr

    Čestitam i drago mi je da si imala lijepo iskustvo i prirodan porod!

  35. #135

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Čestitam na curici!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    147

    Početno

    Vrlo bolno. Al ocito sam sama kriva jer sam na krivi nacin tiskala.. mada ne kuzim kak.. ali glavno da je sve okej

  37. #137
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Eto i nas.Otišli 3.7 u rodilište,došla gore 10 do 12 ,trudova na ctgu 1-2/10 min.U pola 14 dobila drip,rodila u 23.43 malu Martinu.Najsmješnije je kad su mi dolazili na vizitu,svi me gledali sa žaljenjem,kao to je ona kaj joj je curila voda 19 sati.Rekao je dr.da mi je cerviks čvrst za poludit,nije se nadao tako sporom otvaranju kod žene koja rađa svoje 4 dijete.Ja sam im to govorila od početka,sva tri poroda su mi bila takva.Al sve je dobro prošlo,bolovi na dripu nisu tako strasni,znalo je i gore bolit.

  38. #138
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj Lee Loo prvotno napisa Vidi poruku
    Vrlo bolno. Al ocito sam sama kriva jer sam na krivi nacin tiskala.. mada ne kuzim kak.. ali glavno da je sve okej

    Čestitke

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    3

    Početno

    evo da se i ja ukljucim, nova sam na forumu. Trenutno mi je 37 +3 znam da se jos cini rano ali na zadnjem pregledu mi je receno da je glavica vec na pola u zdjelici a i na posteljici se vide tragovi odumiranja tako da bi sve skupa moglo i ranije. Jos cekam nalaz brisa na streptokok i onda sto se mene tice bebica moze cim prije. Pere me lagano nervoza i iscekivanje ali nadam se najboljem. Ima li vas jos u iscekivanju?

  40. #140

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ..Sibenik...
    Postovi
    46

    Početno

    podizem temu ...
    evo mi smo otvoreni 3 cm ,beba je dosta nisko . na zadnjoj kontroli (cetvrtak) je dr rekla da je cerviks skoro nestao tako da smo naruceni za drip za ponediljak
    medutim ja vec od cet osjetim tu i tamo bolove kao da cu dobit menstuaciju ..budu nako kroz jutro svakih sat vrimena pa se popodne malo smiri ...
    e da ne zaboaravim u cet na ctg kad smo mjerili trudove ...ona za trud je znala skocit na 60 % a cijelo vrijeme je bila na nekih 20-ak %
    imate kakvi savjet ???
    tnx

  41. #141
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Sad je kasno, blizu ponoć je...možda si već i rodila. Ako nisi, nabaci kakvu laganu šetnjicu blizu kuće, obrij noge (), ugađaj si i čekaj.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •