Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: sjecate li se cijelog poroda?

  1. #51
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    S prvog mi fali dosta toga, uvijek kazem da kad muz i ja pricamo o porodu zvuci kao da smo bili na razlicitim mjestima. Tad sam u rodiliste dosla s dobrim trudovima i rodila unutar 2h i isto imam vise neke "slikice" nego cijelu situaciju u glavi. Kao i da sam neke stvari mozda kronoloski pobrkala. Zadnjih pola sata sam bila u nekoj nesvjesnoj fazi i sjecam se da kad je doslo vrijeme za tiskanje da sam pitala mogu li odspavati pa roditi u slijedecem trudu. Od trenutka kad je krenuo izgon sam se razbudila i poslije se svega sjecam.

    U drugom porodu sam dugo cekala na trudove pa mi je tu situacija manje vise ostala jasna, pravo me bolilo mozda 15 minuta tako da mi ne fali skoro pa nista. Jedino nisam sigurna kad mi se muz pridruzio na porodu, da li je sa mnom bio pol sata ili dva sata, tu se razilazimo u misljenju.

    Jedino sto se sjecam sa sigurnoscu je da sam oba puta dosla u rodiliste sa stavom "necu epiduralnu ni nikakve kemije" a kasnije puhala da zelim epiduralnu ali je oba puta bilo prekasno i brzo nakon te promjene misljenja bi rodila.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    blago vama koje se ne sjecate nicega! ja bi svoj zaboravila da mogu, ali ne mogu.. sjecam se svega, svega.. a do samog kraja i prvog pogleda na svoju bebu bi sve vrlo rado zaboravila.

    ja sam rodila potpuno prirodno, bez dripa, bez epiduralne, bez rezanja i šivanja i bilo je to najdužih 6 sati u mom zivotu - neponovilo se.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Sjecam se svake minute,zavrsila u radaoni u 12.30 u noci prst otvorena, zaspala,pa mi probusili vodenjak,zaspala, tek u 6 ujutro budna a u7 stigla vizita.Tad su me pregledali,drip,ep i na posao.Rodila sam princezu u 9:24.

  4. #54
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Sjećam se svega. Ali svega doslovno. Tko je šta rekao, koliko je sati bilo u određenom trenutku, lupkanja klime sa otvora na plafonu, otvorenih ladica na ormariću sa instrumentima, privjeska mačke na lančiću moje babice..........itditd

  5. #55
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    prvog poroda,koji je na kraju završio carskim rezom se ne sjećam u potpunosti,pogotovo zadnjih par sati..gubila sam se na momente..a drugog poroda se u potpunosti sjećam..takav porod bi svakom poželjela,u bolnicu sa stigla oko 2-3 u noći,a prije 6 ujutro sam svoju princezu držala u naručju...

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    59

    Početno

    Sjećam se i prvog od prije 8.5 godina,a drugog od prije 3 godine pogotovo. Mislim da će se i mene dugo sjećati babice i doktori na Sv. Duhu
    Ovaj drugi bi rado zaboravila da mogu... Svaki dan prolazim po par puta kraj bolnice,gledam prozor od sobe i imam flashbackove.

  7. #57
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Sjećam se svega, od došaptavanja, likova u prolazu do toga u kakvom sam stanju bila svaki sat. MM se ne sjeća pola toga.

  8. #58
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Moji su porodi bili dosta davno, ali se sječam svake sitnice. Ali trebalo je vremena da mi se kockice poslože, malo po malo su mi dolazile. Sječam se da me dan poslije prvog poroda jedna žena pitala kada sam rodila, a ja se nisam mogla sjetiti da li je to bilo jućer ili danas. (a rodila sam jućer oko 15h). Valjda sam imala kratkotrajnu amneziju.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Ja sam se pogubila na trenutak kad je moja cura izašla, inaće sječam se svake sitnice tog dana

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •