Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Gdje biste izvan bolnice željele roditi svoje dijete uz stručno osoblje?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1

    Početno Gdje biste izvan bolnice željele roditi svoje dijete uz stručno osoblje?

    Zanima me jeste li ikada razmišljale o porodu na nekom neuobičajnom mjestu? Kao na primjer, u bazenu sa delfinima, u bazenu kod kuće, na svom krevetu, na plaži, tj. pijesku, pod budnim nebom na livadi, u kolibi... Naravno, uz pračenje cijelog poroda i pripreme mjesta za porod od strane stručnog osoblja (doktori, babice, sestre)...

    Žene u svijetu rađaju na svakakvim mjestima, sve zavisi o pojedinim kulturama, biste li možda rađale na neki od načina drugih kultura?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj Kets prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me jeste li ikada razmišljale o porodu na nekom neuobičajnom mjestu? Kao na primjer, u bazenu sa delfinima, u bazenu kod kuće, na svom krevetu, na plaži, tj. pijesku, pod budnim nebom na livadi, u kolibi... Naravno, uz pračenje cijelog poroda i pripreme mjesta za porod od strane stručnog osoblja (doktori, babice, sestre)...

    Žene u svijetu rađaju na svakakvim mjestima, sve zavisi o pojedinim kulturama, biste li možda rađale na neki od načina drugih kultura?
    Apsolutno ne, ja sam ziheraš i najbitnija mi je sigurnost, i mene i djeteta, puno više od komocije i romantike. Čim više osoblja i medicinske opreme, tim sam ja sigurnija da će se sve biti u redu ako nešto krene krivo.

    Btw, upoznala sam ženu koja je rođena 1956. kao najmlađa od 15 braće i jedina je rođena u krevetu. Ostale je mama rodila u štali, na livadi, u vinogradu, ovisi kakvi radovi su bili u tijeku

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Doma, ko što i jesam. Otvoreni prostori me ne privlace, a ni delfini u ulozi primalje.

  4. #4
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Doma, ko što i jesam. Otvoreni prostori me ne privlace, a ni delfini u ulozi primalje.

  5. #5
    kole avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    965

    Početno

    U bazenu kod kuce, to mi zvuci najprivlacnije

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    doma. u miru, tišini, i bez petljanja drugih.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Ja bi radije u nekoj woman friendly kući za porod. Gledala sam web site neke austrijske kuće za porod - milina.
    Delfini i livade - neeeeeeeee.
    Makar gledala sam film Birth as we know it - i zaista je divna scena poroda u moru. Ali nisam ja taj tip...

  8. #8
    Inda_os avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    598

    Početno

    Nikako ne bih voljela rađati na otvorenom.
    Ne bih ni kod kuće jer smo u dosta malom prostoru pa bih bila opterećena što ću sa starijim djetetom.
    Meni bi idealno mjesto bila kuća za porode, a i humanizirano rodilište mi ne bi bilo odbojno.

  9. #9
    _Candy Candy_ avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    di se nađem
    Postovi
    277

    Početno

    Doma, kao i Ayan

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •