Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: Noćne more i strah od drugog poroda

  1. #51
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Pa ja bi im to na tvojem mjestu i rekla. Nisu oni tamo sami sebi svrha vec im je posao pomoci trudnici, bila ona prvorotka ili drugorotka. I to bas ovako lijepo pristojno kao sto si i nama. I inzistiras na argumentiranim odgovorima na sva tvoja pitanja.

  2. #52
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj Tiziana prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ja bi im to na tvojem mjestu i rekla. Nisu oni tamo sami sebi svrha vec im je posao pomoci trudnici, bila ona prvorotka ili drugorotka. I to bas ovako lijepo pristojno kao sto si i nama. I inzistiras na argumentiranim odgovorima na sva tvoja pitanja.
    ali od toga nema puno koristi na porodu :/
    Osim toga to što čuješ na tečaju ne mora biti ono što će te zadesiti, na tečaju se predstavlja stanje kakvo bi trebalo biti, a u praksi sve ovisi o smjeni na koju ćeš naletjeti

    zato možda ne bi bilo loše povesti na porod doulu, koja će u tom trenutku inzstirati na onome što rodilji treba i što želi
    ili vrlo dobro pripremiti partnera, ako vam je bitno da baš on bude tu

  3. #53
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Ali navodno se nema nikoga blizu dok ne dodje vrijeme za radjaonu. Tako sam ja shvatila cure s foruma, nemam iskustva poroda u hrvatskoj bolnici, no ako je tako a Amely je drugorotka onda je ona u radjaoni brzo gotova. Ako prije ne puste muza moraju li doulu?

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    30

    Početno

    Mene je strah ako počnem propitkivati i zahtjevati da ću im se zamjeriti pa će biti još grublji nego inače. :/ Ispada kao da im se u posao petlja netko tko nema pojma o ničemu pa se onda još više razljute. Nisam pametna kako tražiti nešto, a da se ne zamjerim previše. Idući tjedan kad odem na pregled koji mi je usput i zadnji pitat ću ginekologa da mi da nešto za smirenje kad pođem ako smije pa možda upali :D

  5. #55
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    uf, teško je ovo čitati. Amely, imaš mogućnost da ide prijateljica, mama, sestra, rođakinja sa tobom na porod koja bi ti mogla biti potpora i ulijevati barem neku sigurnost? u kojem si gradu, jesi možda potražila doulu?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •