Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: tražim kazivačice za istraživanje

  1. #1
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno tražim kazivačice za istraživanje

    drage forumašice,

    trebala bih kazivačice za istraživanje iz područja antropologije trudnoće i poroda...
    u ovom trenutku mi jako, jako treba netko tko je rodio neasistirano prema vlastitoj želji (a ne igrom slučaja) i iz hrvatske je i želi biti moja kazivačica te netko tko je doživio nasilje u porodu

    trebat ću još kazivačica, no detalje ću znati nakon što obavim već dogovorene intervjue pa ću se javiti ponovo na ovoj temi so watch this space

    radi se, dakle, o intervjuu o iskustvima i stavovima o trudnoći i porodu... ako ste u zagrebu, ja bih došla do vas, snimala bih razgovor diktafonom, a anonimnost je zajamčena i u slučaju citiranja vas ili spominjanja vašeg iskustva, ime ću promijeniti ili ga neću spomenuti. ako ne živite u zagrebu, onda bih vas nazvala pa bismo telefonski porazgovarale.

    mislim da bi intervju trajao oko sat vremena, ovisi i o tome jeste li višerotka ili ne i o vašoj pričljivosti.

    ako znate nekog, molim vas uputite je na mene, bilo da mi se javi ovdje na ovoj temi, privatnom porukom ili na mail: antropologija.poroda @ gmail.com

    nadam se da će mi se netko javiti.

    unaprijed hvala i lijep pozdrav

  2. #2
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    ima priči na forumu o tome

  3. #3
    Arya avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    192

    Početno

    znam, ali mi za istrazivanje trebaju bas kazivacice... :/
    za siri kontekst, kopam ja i po forumu...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •