Pokazuje rezultate 1 do 49 od 49

Tema: Pošaljimo joj svu ljubav i nadu svijeta!

  1. #1
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno Pošaljimo joj svu ljubav i nadu svijeta!

    ... ne znam joj ni ime... evo upravo razmišljam o tijeku događaja večeras i sjetim se da mi nisu ni rekli, a ja se nisam ni sjetila pitati kako se draga ženica zove. Nije da je ime ovdje bitno, bitna je ONA i bitna je BEBA. Pokušavam pokrenuti val pozitivnih misli i poruka za nju i njenu bebu.

    Mlada mama, snaha ljudi što žive kod mojih svekra i svekrve ovdje u Hadžićima. Večeras slušam priču o teškom 10om danu borbe njene malene curice koja je dva puta imala za vrijeme poroda omotanu pupčanu vrpcu oko vrata, nagutala se plodne vode, i to s fekalijama, već se bila zagadila. Sad je na aparatima, pluća se čiste, ona dolazi sebi polako... Kažu doktori- sve bi trebalo biti u redu. Iz njihovih usta u Božje uši!
    Taj mali borac, mala bombica života je jasno dala do znanja da želi jaaaako taj život i bravo za nju!

    A ja o njenoj mami mislim, već sam dva puta oplakala večeras u suosjećanju, u sjećanju na kratku frazu njenog svekra: "obrazi joj se ne suše od suza". Još ju nijednom nije uzela u ruke, kako li to mora biti nenormalno teško... ja sam svoju imala kraj sebe od rođenja i sad spava evo kraj mene- samo si mislim o toj ženici da sve bude stvarno u redu i da i njena bebica konačno prizdravi i ovako za koji mjesec uživa u njoj. Skuckala sam sve što sam za dojke imala, izdajalicu, šeširiće, školjke za mlijeko, mast, steznik, ma mahnito svašta nešta krenula preturati ovako kasno i odnijela ljudima da joj ponesu iako znam da je to sićušno. Njoj jedino njena beba može dati ono VELIKO da joj smiri srce.

    Pa vas molim, iako je ne poznajete kao ni ja, šaljite sve svoje pozitivne misli za jednu mamu na Koševu i njenu bebicu koja još nije osjetila mamin dodir. Mislite o njima puni nade da im do nove godine sve bude zajedno i zdravo, ja vjerujem da se mnogo toga može pokrenuti pozitivnom energijom...

    Ljubim vas rode, puno nas ima, nek čujemo brzo o oporavku

  2. #2
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Vjerujem da će sve bit dobro!! Znam kako se ta majka osjeća, jako je teško kada svoje tek rođeno dijete ne možeš držati u rukama.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude dobro i da su što prije doma!

  3. #3
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~

  4. #4
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    zekana, misao je misao, riječ je riječ, a djelo je djelo. Sve jedno potiče drugo. Ti si učinila puno i gotovo sve što u ovom trenutku se može za situaciju koju opisuješ. Nisam ni znala da je tako riskantno to omotavanje pupčane vrpce, moj sin je imao isto dva puta omotano i nešto kasnije zaplakao.

  5. #5
    twister avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Italy
    Postovi
    189

    Početno

    Vjerujem u snagu novorodjencadi,koliko god krhki izgledali. Bice sve dobro. Bitno da ima svu njegu,i ekipu strucnjaka. Beba ce da se izbori,vjerujem da je najgore proslo, a majka ima citav zivot ispred sebe da nadoknadi toplinu dodira...saljem mnogo pozitivne energije. Uspijece!

  6. #6
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    za mamu i bebicu...

  7. #7
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj twister prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerujem u snagu novorodjencadi,koliko god krhki izgledali. Bice sve dobro. Bitno da ima svu njegu,i ekipu strucnjaka. Beba ce da se izbori,vjerujem da je najgore proslo, a majka ima citav zivot ispred sebe da nadoknadi toplinu dodira...saljem mnogo pozitivne energije. Uspijece!
    Ovome se i ja nadam!


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  9. #9
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Puno dobrih vibrica za malog borca i njenu mamu da to sve izdrze i sto prije se maze.. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #10
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Pridružujem se kolektivnom slanju dobrih misli i vibracija ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~

    I ja doista vjerujem u žilavost beba jer sam i sama jako dobar primjer, samo da se mami osuše obrazi i zaliju ih suze radosnice

  11. #11
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  12. #12
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~

  13. #13
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    vjerujem da će sve biti dobro

  14. #14
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  15. #15
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno


  16. #16
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~

  17. #17
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  18. #18
    laura29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,094

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  19. #19
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno


  21. #21
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno


  22. #22
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  23. #23
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Puno srece Mami i Bebici ~~~~~~~~~~

  24. #24
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za malog borca....

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za mamu i malog velikog borca <3

  27. #27
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno


  28. #28
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno


  29. #29
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~_~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~_~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~_~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~_~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Posljednje uređivanje od fingertips : 20.12.2013. at 20:27

  30. #30
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    da što prije budu skupa...

  31. #31
    tina29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~

  32. #32
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Danas je tako brzo proletio dan i nisu nam došli u posjet, ali ujutro ću skoknuti po vijesti o ženskicama sve zamišljam kako će reći (i to uskoro!): "Eto, najgore je prošlo, idu svojoj kući mama i beba!"

    hvala svima na podršci, obasipajte ih divnim željama i dalje drage moje Rodice!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Nadam se da je sve dobro prošlo i da se spremaju za polazak kući.
    Želim puno sreće maloj curi i njenoj mami.

  34. #34
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  35. #35
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Danas smo čuli lijepe vijesti koje daju nadu da će uskoro sve biti kako treba. NAime, beba je već jednom bila skinuta s aparata (radi čišćenja zagađenom plodnom vodom koja se nakupila u plućima), ali se pogoršalo pa je bila opet vraćena na aparate. Danas je ponovo skinuta s aparata pa se eto nadamo da će to bolje stanje ostati trajno i postati sve bolje i bolje.

    Nažalost, Mama još nije smjela uzeti bebu u ruke, 12ti dan je prošao, koliko sam shvatila, ali sutra će ju moći vidjeti. Nisu na istom odjelu pa je to posebno teško... no, da se ne prepuštam tuzi suosjećanja, MORA prevladati dobra vijest o skidanju s aparata pa nek je i jedna po jedna divna vijest!

    Još je 10ak dana do nove godine, nadam se da će draga mama ući u nju sa svojom bebicom u naručju

    Naravno, sve su vaše tople želje i pozitivna energija dobro došli!
    Posljednje uređivanje od zekana : 21.12.2013. at 21:37

  36. #36
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    Ti, malo biće, mali borče, mala ratnice, imaš nevjerojatnu snagu i moć... Da se boriš, da živiš, da usrećiš svoju mamu najviše na svijetu, da mene u ove kasne sate "dovučeš" do kompa da vidim ima li kakvih novosti i evo, donosiš osmijeh na moje lice i toplinu oko srca.
    Znaš, djevojčice mala, imam i ja jednu curu od godinu i 3 mjeseca, hoda, trči, brblja, ljuti se i svađa, naučila je ljubiti pa ljubi sve oko sebe, i znaš, sve ćeš to ti raditi druge godine u ovo vrijeme...

  37. #37
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  38. #38
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Javila mi se večeras naša mlada mama, kaže da se ona psihički osjeća bolje. Došla je kući. Beba je još u bolnici.

    Rečeno joj je da je najgore prošlo, ali da ne mogu prognozirati kad bi beba mogla kući. Ona još ne može samostalno disati-tako kaže. Nije mi sve do kraja jasno, nisam doktor, ali (koliko sam skužila) valjda je najstrašnije i najštetnije bilo to što se nagutala zagađene plodne vode i što se pluća još nisu pročistila.

    Sada je samo vjerovati doktorima na izjavi i čekati da dani "očiste" tom malom biću malena pluća. Mislim na nju sto puta na dan! Prvi puta sam se zapravo danas čula s baš s njenom mamom, malo mi je nasekirana što kaže da nema mlijeka. A draga mama, srce me zabolilo kad sam još i to čula, ja sam ronila krokodiske suze jer nisam imala nikako dovoljno mlijeka (što god da sam radila, a radila sam SVAŠTA!). Zna to sjesti na dušu kad ne možeš dati svom djetetu hranu, ja sam se osjećala tako jadno... ne znam... teško je to...

    Ima li netko savjet što joj je raditi da bi potakla mlijeko u ovom periodu dok još nije sa svojom bebom? Nisam ju stigla pitati imaju li internet, ali sam joj prosljedila sve prospekte što mi je teta RODA poslala u Sarajevo.

    U međuvremenu, bebice naša malena, samo nastavi tako hrabro, ima mnogo nas koji mislimo na tebe! Sve moje misli idu do tebe i da uskoro konačno stigneš svojoj mami u ruke i nasloniš glavicu tik to njenog srca!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Ne smatram se mjerodavnom za davanje nekih stručnih savjeta, ali mislim da u ovom slučaju, najbolje bi bilo da se mama redovno izdaja, radi poticanja laktacije, a postoje i čajevi koji potiču stvaranje mlijeka,npr, čaj od anisa.

    punomladoj mami njenoj bebici i neka zajedno dočekaju Novu godinu.

  40. #40
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Šturi su doktori s izjavama... bitno je da je bebica stabilno. Još stoji njihova izjava da ne znaju kad će ju moći pustiti. Diana, hvala na savjetu, ali mama nije zainteresirana za dojenje.

    Mala bebana, ljubav mala, samo nek bude sve u redu i da je sreće i zdravlja...

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Šteta što ne želi dojiti,jer majčino mlijeko je najbolja hrana za bebu, a pogotovo ako se radi o bebama kojima treba više njege, poput ove malene.
    Ipak, najvažnije od svega je da beba bude dobro i da se što prije nađe u maminim rukama, gdje joj je i mjesto.

  42. #42
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Prvi i predivan glas o ozbiljnom pomaku na bolje- beba je premještena s intenzivne njege u sobu... Uskoro bi mogla i domaaaaaaaaaa Ma srce maleno, a srce jako! Samo neka tako i nastavi!

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  44. #44
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    zekana, jako lijepo od tebe što si pokrenula ovu lavinu pozitivnih vibrica. drago mi je što su prevladale dobre vijesti. pridružujem se pozitivnim mislima za malog borca i njenu majku ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  45. #45
    penny avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    elafiti
    Postovi
    464

    Početno

    Malom velikom puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nastavi svoj zivot s istom snagom i mami puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da hrabro da bebi svu ljubav a i da se predomisli za dojenje, jer nema bolje hrane od one koju se papa kraj maminog srca

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

  46. #46
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno


  47. #47
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Prekjučer je beba Mirela sretno došla svojoj kući! Hvala svima na divnim željama i podršci, stvarno u srcu osjećam da smo pomogli! Sve od srca za naša mala bića


  48. #48
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Da sve bude dobro i da mama i bebica budu zdrave i sretne ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~

  49. #49
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Još uvijek me raduje da je sve dobro prošlo, cure su super, i mama i beba!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •