Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 52 od 52

Tema: Rodilišta izvan Hrvatske

  1. #51
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    moram priznati da me hvata trema veca od bilo kojeg ispita. nikad jos nisam radila bebu 8)

  2. #52
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Ja sam rodila u USA nije lose bilo. Kao sto ANE kaze puno ocekuju od oca. Trazili su da on presijece pupcanu vrpcu (sto je on glasno odbio< jadnik ha ha) Drzao mi je noge, ali nije gledao 'dole'.

    Ako hoces postave ogledalo da vidis bebu dok izlazi :shock: (naravno ja to nisam htjela). Neki doktori cak insistraju da izvuces bebu sam ili da opipas glavicu :shock: prilikom radjanja.

    Ja sam sestricama i doktoru rekla da ne zeliim niti jedno ni drugo, cak nisam htjela da mi nagovijeste 'evo glavica je izasla'. Naravno znala sam kad se to desava ali nisam htjela priznati sebi.

    Malo su mi sestre isle na zivce. Insistirale su da mi priprave kupku da se 'parim'. Nije mi bilo jasno da je to dobra ideja nakom epija i sivanja. :? Uzela sam tus da ih se rijesim. Nije im bilo jasno zasto ne zelim vrucu kupku sigurno su mislile odakle je ova divljakinja dosla.

    Pokusale su sabotirati nase dojenje. Ja nisam htjela exlusivno dojiti. Insistirala sam 'bez flasice'. Pokusale su me nagovoriti da daju djetetu bocicu dok ja malo odspavam. Govorile su mi da sam ja jedina mama na odjelu sto exlusivno doji. :shock: Poslije su nalijepile papric na djeciju korpu 'no bottles, breastfed baby' Kako sam ih nazivcirala.

    Nije bilo lose. Nakon 48 h izadjes van. I to je to.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •