Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: privatna poliklinika VŽ

  1. #1
    Valkira

    Početno privatna poliklinika VŽ

    pozdrav svima, svim novopecenim mamama i onima sa dugim stažom !evo nova sam, 4 mj trudnoce druga bebica na putu..
    pratim jako dugo ovaj forum, mnogo korisnih informacija. najvise pratim teme vezane za varazdin.. jer sam i sama iz varazdina.
    informaciju koju sam htjela podijeliti sa vama je: obzirom da su dr. jukic i dr. fara jedni od "najnormalnijih" ginekologa u vz-u, sto se tice rada u bolnici, (ne govorimo doktorima u domu zdravlja, jer i tamo ima super ginekologa), ali barem meni su ta cekanja tamo malo previse, spremna sam u nekim trenucima izdvojiti novac za pregled.. i sad je to moguce, dr. jukic, dr.fara i dr. spoljaric rade honorarno u privatnoj poliklinici Fenix u varazdinu, nedavno otvoreno, bila sam na pregledu kod dr. fare, koliko sam skuzila u razgovoru sa sestrom, sef je dr. fara, poliklinika je podruznica, jer ona glavna je u zagrebu, imaju i internu, tu radi dr.trsinski (ravnatelj opce bolnice varaždin) i dermatologiju.. eto sad mozete na pregled svojim doktorima kad god pozelite.. naravno ako ste u mogucnosti, ali ja sam prezadovoljna, i ako mogu, naravno da radim najbolje za svoju bebu, imaju 3d ultrazvuk, dobila sam slikice bebe na cd-e, joj ma bas super..eto pozdrav svima.

    sad kad sam se konacno registrirala mogu postati i po ostalim temama 8)

  2. #2
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Hvala na info

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno

    Valkira, di se nalazi ta poliklinika?

  4. #4
    Adrijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    1,317

    Početno

    Gle: http://www.poliklinika-fenix.hr/

    U Vž je u ulici Braće Radića 71

  5. #5
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    pa kaj jedan ravnatelj bolnice može još raditi i honorarno? :?

  6. #6
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    pa kaj jedan ravnatelj bolnice može još raditi i honorarno? :?
    a nije to dr. Pitner?

    drago mi je da je otvorena još jedna privatna poliklinika, bar imamo veći izbor.

  7. #7
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    sorry , tek sad sam pročitala pozorno prvi post (ono za ravnatelja).

    koliko si platila pregled?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    pa kaj jedan ravnatelj bolnice može još raditi i honorarno? :?
    Može, to doktori masovno rade. Mogu čak raditi privatno npr. popodne u istoj bolnici, u istoj ordinaciji gdje ujutro rade ne-privatno (koji izraz )

  9. #9
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    ma da, znam za doktore, niš novoga. ali ovo za ravnatelja mi je ipak malo too much!

  10. #10
    Valkira

    Početno

    trsinski je ravnatelj opce bolnice varaždin... znaci cijele bolnice, a pitner je ravnatelj ginekologije.. isto tak i kirurgija ima svog ravnatelja..i tak imaju to i ostali odjeli.. a trsinski je glavni..znaci cijela bolnica. a svaki doktor moze raditi jos honorarno. kaj pitner mozda ne radi honorarno? ili niste cule za njegovu privatnu ordinaciju?
    ja sam sretna da se taj izbor privatnih sve vise siri, jer ovo u bolnicama je vec koma, a i na domu zdravlja, ta cekanja, te kazu kak je netko zauzet 3 mj unaprijed.. koma.
    pregled, znaci kontrolni pregled i ultrazvuk sam platila 250 kn

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Postovi
    73

    Početno

    :D
    Za to nisam znala!
    Hvala do neba na info!
    Fara je zakon! A i Jukić!

  12. #12
    delfin83

    Početno

    Super, super!
    :D :D :D :D :D

  13. #13
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Valkira, znači sve skupa si platila 250 kn samo??? Ja sam u Zg kod privatnika plaćala samo UZV 300 kn ! Super da imamo ovak nešt u našem gradu :D ! Jel neko od tih dr-a specijalist možda za rizične trudnoće?

  14. #14
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Cure, ne znam za druge gore spomenute liječnike, ali dr. Jukić vam ne radi u toj poliklinici.

  15. #15
    kiara avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    202

    Početno

    zna li neko koliko košta 3dD uzv tamo,ako recimo hoćeš samo to ,a inače ne dolaziša tamo na preglede? nadam se da ste skužile kaj sam to napisala

  16. #16
    kiara avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    202

    Početno

    3dD =3D stvarno ne znam kaj mi je 8)

  17. #17
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj dunja&vita:-))) prvotno napisa
    Cure, ne znam za druge gore spomenute liječnike, ali dr. Jukić vam ne radi u toj poliklinici.
    Meni je na zadnjem pregledu spomenuo nešto da ima dosta posla i tu i u poliklinici.

  18. #18
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    Citiraj dunja&vita:-))) prvotno napisa
    Cure, ne znam za druge gore spomenute liječnike, ali dr. Jukić vam ne radi u toj poliklinici.
    Meni je na zadnjem pregledu spomenuo nešto da ima dosta posla i tu i u poliklinici.
    Meni je on osobno rekao da ne radi tamo. Doduše, to je bilo prije nekoliko mjeseci, pa se ipak možda nešto promijenilo :? ...

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    115

    Početno

    kiara,ja sam prije 10 mj.platila 3D uzv 400 kn,radio mi je dr.Fara i bila sam zadovoljna.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Dr. Jukić još nije otvorio polikliniku.

    Ja ću na 3D, kad dođe vrijeme, ipak radije otići opet u Zg, kod dr. Kosa, poliklinika Vili. Iako mi je dr. Fara jako drag, i cijenim ga kao liječnika.

  21. #21
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Ja sam sad tamo kod dr. Fare i jako sam zadovoljna - on mi je odličan kao čovjek i stručnjak, med. sestra je ljubazna i oprema i interijer ugodan..

  22. #22
    V&NMama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    479

    Početno

    Upravo sam saznala da je poliklinika Fenix prestala s radom , a ja sam htjela na pregled poslije poroda kod dr. Fare. Jel možda on negdje drugdje sad radi privatno ili je samo u bolnici :? ?

  23. #23
    Tina80

    Početno

    Dali se iko sijeca doktorice Blaženke koja je radila u poliklinici Feniks u Varaždinu? Veoma bi rado voljela doci do nje, ali se ne mogu sjetiti prezimena, a poliklinika je zatvorena tako da se ne mogu raspitati tamo.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •