Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: molim vas savjetujte mi dobrog doktora u Splitu

  1. #1
    zrinka19 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    265

    Početno molim vas savjetujte mi dobrog doktora u Splitu

    Pozdrav!
    Upravo sam saznala da sam trudna.U isti tren sam i presretna ali nazalost i zabrinuta. Citala sam malo po forumu pa svasta pisu o splitskom rodilistu.
    MOLIM VAS mozete li mi preporucit kojeg dobrog ginekologa, s kim ste zadovoljni i koji se stvarno dobro brinuo o vama. Trebala bih otici na pregled a stvarno ne znam koga odabrati.
    Molim vas da mi pomognete.
    Hvala

  2. #2
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    dr.Majić u ženskom dispanzeru ima novootvorenu super moderno uređenu ordinaciju...ja sam bila dva puta na pregledu i o njemu mogu reći sve najbolje...kao i mojih par prijateljica po čijim preporukama sam i otišla kod njega...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    A da li netko nešto zna o dr. Jukić (radi u brodogradilištu) ?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    zna, ali samo po pričama..
    a priče uvijek imaju dvije strane..
    osim u slučaju Mimice-njega svi hvale do ludila..

  5. #5
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    u dr.Jukić je moja vjenčana kuma i jako je zadovoljna...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    bila sam jučer i doktorica je super

  7. #7
    mali ante

    Početno

    dr Roje- pregenijalan, samo radi u bolnici i na bačama negdi privatno, ali ako ti triba neko ko ima ugovor sa HZZO-om nije zgodno

  8. #8
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    dr.Roje i dr.Budimir u bolnici - za svaku pohvalu

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    254

    Početno

    Da i meni je dr. Roje bio na porodu, super je, ali ne znam zašto takve priče o splitskom rodilištu. Ja sam tamo išla ko na klanje a isplao je super. Zavisi što očekuješ

  10. #10
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    istina da je ST rodiliste nesto bolje nego prije, ali, daleko je to jos od onog sto bi rodiliste trebalo biti... :/

    a sto se tice lijecnika, mimica je zakon, a meni se cini ok i dr poljak, vidi na www.cito.hr

    i za dr majica, cujem sve pohvale, kod njega mozes preko HZZO, mislim da jos ima slobodnih mjesta...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    i ja sam do jučer mislila da je Mimica zakon, međutim jučer sam čule dvije priče na koje sam ostala :shock:

  12. #12
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    ne znam za price, ja govorim iz vlastitog iskustva
    nazalost, imala sam iskustva s mnogo ginekologa i on mi se pokazao kao najbolji dijagnosticar, sto je u mom slucaju bilo jako bitno i hitno.....

    sto se tice splita, ne vjerujem da ima netko bolji, ne znam, istinabog, ovo je moje subjektivno misljenje

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    ma, svi oni ponekad imaju loš dan

  14. #14
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno

    Citiraj zrinka prvotno napisa
    ne znam za price, ja govorim iz vlastitog iskustva
    nazalost, imala sam iskustva s mnogo ginekologa i on mi se pokazao kao najbolji dijagnosticar, sto je u mom slucaju bilo jako bitno i hitno.....

    sto se tice splita, ne vjerujem da ima netko bolji, ne znam, istinabog, ovo je moje subjektivno misljenje
    potpisujem u potpunosti i sto posto stojim iza toga?

    A na Majić, Roje i Budimir bi vrlo rado iskolačila oči kad bi pronašla takvog smajlića

    E i ps. čečuk je odličan za ultrazvuk

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    254

    Početno

    Ma i najbolji griješe, zato se ne opterećuj, a ako misliš da je dr. Mimica najbolji odi k njemu. Ali nitko ti neće doći na porod van radnog vremena, osim u iznimnim sučajevima , jer obično kad rađaš tvoj dr. nije dežuran, a Mimica i više nije često u rodilištu. On više operira. Meni je bilo bitno i da mi je likar "čovik" pogotovo onaj koji mi je na porodu, da je blag i da se normalno ponaša....a svemu tome je pridonio i MM koji je išo s menom na porod.Dobar je i dr Benzon, a istina je da svi imaju loš dan....definitivno! 8)
    Dobićeš i klizmu i epizio. ali sve u svemu preživi se. Ja sam u sobi bila s ženom koja je prvi put rodila u Petrovoj i bilo joj je grozno, pa je došla roditi u Split! Eto, sad ti vidi...

  16. #16
    Vodenjak avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    708

    Početno

    Citiraj Noa prvotno napisa
    ne znam zašto takve priče o splitskom rodilištu. Ja sam tamo išla ko na klanje a isplao je super. Zavisi što očekuješ
    Mene su isto pripremili da je u rodilištu katastrofa, međutim ništa mi nije falilo. Nije nešto posebno, ali nije ni katastrofalno.
    Meni je na porodu bio dr. Karelović i stvarno je super...

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj Noa prvotno napisa
    a Mimica i više nije često u rodilištu. On više operira.
    Mjesec dana sam ležala u bolnici i Mimica je jedini koji je stalno u rodilištu i to skoro po 24 h na dan,a ponekad i duže. On je više od čovjeka, on je duša od čovjeka. Strpljiv i pouzdan, znalac, a za uzv najbolji. Kod njega nema greške.....

  18. #18
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno

    Citiraj M&T prvotno napisa
    Citiraj Noa prvotno napisa
    a Mimica i više nije često u rodilištu. On više operira.
    Mjesec dana sam ležala u bolnici i Mimica je jedini koji je stalno u rodilištu i to skoro po 24 h na dan,a ponekad i duže. On je više od čovjeka, on je duša od čovjeka. Strpljiv i pouzdan, znalac, a za uzv najbolji. Kod njega nema greške.....
    da ne ispadne topic o hvaljenju Mimice za one koji sumnjaju u njegovu dijagnozu i nalaz uzv dokaz je slika je u mom avataru

    a drugi su dali 5%

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    399

    Početno

    Samo da kažem da sam u međuvremenu ipak bila kod dr. Mimice i u potpunosti se slažem sa Zrinkom, doktor je super.
    Od sad se ne mičem od njega

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •