Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: dr Djelmiš- Petrova

  1. #1
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno dr Djelmiš- Petrova

    Ima li tko iskustva s njim?
    Da li znate gdje radi privatno?

  2. #2
    Sani

    Početno

    Osobno imam iskustva sa doktorom i sve super za njega. Čovjek nije baš pričljiv, ali je genijalan. Meni je vodio pred kraj drugu vrlo rizičnu trudnoću i zahvaljujem Bogu što sam uslijed komplikacija došlo kod njega u Zagreb. Koliko znam radi privatno poslije podne također u Petrovoj i samo nazoveš ambulantu i naručiš se, mislim da radi utorkom poslije podne, ali možeš provjeriti.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    64

    Početno

    dr.djelmis je "tata svog zanata" .
    meni je on vodio trudnocu od 27. tjedna kad sam stigla u zagreb i stvarno je covjek na mjsetu i jako dobar doktor i specijalista za rizicne trudnoce.
    nazalost nije bio u zagrebu kad sam rodila, ali je doktor koji me porodio (dr. blagajic - simpa doktor iz siska) isto bio super.

    sretno sa trudnocom!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZG i okolica
    Postovi
    52

    Početno

    Ja sam lezala kod njega na odjelu ( i njegove zene prof.Ivanisevic) pred kraj druge trudnoce i bila sam zadovoljna - jedino me prepao i stavio u nedoumicu sta da radim kad mi je tri dana prije termina rekao da nek se odlucim hocu li ici roditi taj dan ili cu cekati, a ja nisam imala trudova niti mi je curila plodna voda - radilo se o velikoj bebi i trudnickom seceru.
    Nakon sto muka koju ( ispravnu) odluku da donesem ipak sam odlucila za radjaonu taj dan i u roku od tri sata rodila sam ( uz drip) Martinu.
    prof mi je dobro prognozirao da nece biti nikakvih problema.Nije prisustvovao porodu ali se preporucio ako bude trebalo.

  5. #5
    Kristina1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    167

    Početno

    Mmila, jedno pitanje...
    Mozes li mi reci kako ti je protekao porod s Martinom, buduci da sam ja u slicnoj situaciji (trudnicki dijabetes, velika beba - u 36 tjednu 4,5 kg). Sad sam u 38 tjednu i ne znam sto mogu ocekivati na porodu s tako velikom bebom. Prema onome sto mi je dr Djelmis rekao, shvatila sam da ce tek kad krene porod odluciti da li ce ga dovrsiti carskim rezom ili normalno.
    Frka me je jer muz nece ici sa mnom jer nismo stigli zavrsiti njihov tecaj, pa sam ostala bez podrske (planirali smo porod u Vinogradskoj sto se promijenilo zbog dijabetesa).
    Hvala unaprijed.

  6. #6
    Kristina1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    167

    Početno

    Uh, zaboravila sam jos nesto...
    Sto je bilo nakon poroda? Rekli su mi da ce bebi vjerojatno davati glukozu da ne dodje do hipoglikemije. Kako to utjece na dojenje? Da li ti donose bebu kao svima ostalima, da li je mozes odmah vidjeti, treba li biti duze u bolnici i sl? Jos jednom hvala.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZG i okolica
    Postovi
    52

    Početno

    Porod je dobro prosao.
    U 11 prije podne tri dana prije termina,dosla sam u radjaonu bez ikakvih znakova poroda, dr mi probusio vodenjak, dao drip i u dva sam rodila.
    Bilo je bolno, ali je kratko trajalo.
    Martina se rodila 4250/53.
    Nije bilo problema ni s njom ni sa dojenjem.
    Inace sam u trudnoci s njom isla 2 puta na OGTT , a i MIhael se rodio velik - 4000/52 pa sad kad znam da sam sa Martinom imala trudnicki secer pretpostavljam da sam i s njim samo me niko nije slao.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZG i okolica
    Postovi
    52

    Početno

    Inace, Kristina1 meni su u Petrovoj na UZV deset dana prije termina rekli da beba ima 4600 sto ja odmah nisam vjerovala nego sam uzela srednju vrijednost toga nalaza i ono sto mi je moja dr gin vidjela na svom UZV. I to je bilo to, tocno.
    Ne boj se, kad dodjes tamo u dobrim si rukama !
    Sretno!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj Kristina1 prvotno napisa
    Frka me je jer muz nece ici sa mnom jer nismo stigli zavrsiti njihov tecaj, pa sam ostala bez podrske (planirali smo porod u Vinogradskoj sto se promijenilo zbog dijabetesa).
    MM isto nije prosao tecaj, ali su bili spremni pustiti ga. No mi smo se vec bili dogovorili drugacije i on je cekao vani. Doduse, moj je bio u vodi (prirodan i blablabla), a babica mi je bila naklonjena. Probajte uprkos tome sto nije prosao tecaj zamoliti da prisustvuje, to vjerojatno ovisi o osoblju koje ce biti na porodu, ali mozda upali.

  10. #10
    Kristina1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    167

    Početno

    mmila, violet, puno, puno, puno vam hvala na savjetima i hrabrenju, sad sam puno smirenija.
    Pokusat cu zamoliti u radjaoni da puste muza, pa mozda i upali.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    Vidim da vas ovdje ima koje su išle kod Djelmiša. Ja moram sutra k njemu (radi utorkom od 11-14) zbog visokog tlaka.
    Da li rade neke pretrage ili samo pregled kad dođete k njemu??
    Koliko dugo ste čekale u ambulanti, satima (da vam tlak skoči još više) ili neko pristojno vrijeme???

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Oriana, jel' ti pao tlak?
    Sretno sutra na pregledu!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    422

    Početno

    sandraf, na žalost nije pao, zato me i šalje k njemu
    i sad vidim na drugom forumu da neke cure imaju ružnih iskustva s njim, kažu da je neljubazan, grub, ufffffff :?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    64

    Početno

    bok oriana,

    ja sam isla k njemu dok sam bila u zagrebu i bio je super.
    ne znam kojim se curama on cinio grub.
    covjek puno ne prica, ali je jako njezan (tamo dolje ).
    pristojan je i strucnjak u svom poslu.
    ja nisam pun cekala, zavisi ti koliko imas srece, tj. da li taj dan ima puno zena ili ne.

    sretno i nadam se da ce ti pasti tlak na normalu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •