Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 103 od 103

Tema: Pohvale osoblju Sv. Duha

  1. #101
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    evo da i ja napišem pokoju jer sam si na SD kao doma (imam ukupno 4 mjeseca bolničkog stažau 2 trudnoće + 2 poroda)
    - pohvale svim sestrama na odjelu patologije trudnoće
    - veliko hvala dr. Matijeviću
    - babici sa 2. poroda ne znam ime , ali hvala joj jer je profesionalno odradila svoj posao
    - dr. Prka, komičar Sv. Duha, bio mi na porodu, hvala i njemu
    - sestre sa babinjača... e tu ih već ima simpatičnih i manje simpatičnih, ali o tom po tom...
    - sestre sa pedijatrije, sve jako simpatične (za razliku od prvog poroda)

  2. #102
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    Vidim da se dr. Vasilj puno spominje, ja sam se s njim susrela na pregledu u 5. mj. i stvarno je bio vise nego susretljiv, sve sam ga mogla pitat, ona je sve strpljivo objasnjavao...ma bas je
    (i jos k tome je zgodan )
    Evo samo ću tebe citirati, mada bi vas najradije sve citirala, presretna sam što sam sad ovdje saznala da on tu radi na Sv. Duhu, znam ga iz viđenja cijeli život, ali kad sam živjela u Zg i kad bismo se sreli u gradu nikad nije propustio ljubazno se javiti i pozdraviti, ajme pao mi je kamen sa srca sad kad znam da radi tu :D :D :D
    To će uvelike smanjiti moj strah od mogućeg poroda tu

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    U zadnje vrijeme ne boravim puno na forumu,moja mlađa curka ima bome već 8.mjeseci(rođena 12.06.10.),pa nemam baš vremena! Ali želim samo spomenuti predivnog dr Vasilja,koji je pomogao da moja F. tako prirodno dođe na svijet!!! Pod utjecajem hormona još sam danima nakon poroda bila doslovce zaljubljena u tog mladog,zgodnog,ali i duhovitog doktora!!! Što da kažem,zvijezde su se sretno posložile, vrata rađaone na SD otvorila mi je famozna Naska,o kojoj sam tooooliko dobroga čula na forumu-moj dojam-hladna,nezainteresirana,doduše ponekad i pravedno stroga, ponekad i totalno kontradiktorna onom što cure pričaju o njoj( ja se nisam smjela mrdnut s kreveta zadnjih pola sata-srećom nije dugo trajalo))! ALI na našu sreću,par puta me obilazio i spomenuti dr Vasilj! Predložio bušenje vodenjaka,ja odbila,on se šalio-aha,sjećate se da će onda boljeti više! Dobro,kad vam se ne žuri!! I na kraju,kad nisam više mogla suzbiti tiskanje-on mi je vodio porod,izgon-štagod! Govorio mi kad tiskati,kad stati,širio međicu-sve!!! Vrlo brzo,sa minimalno mog pucanja (par šavova koje je doktor isto zezajući se sa mnom odradio) moja F.je došla na svijet! Sa čvorom! na pupkovini...Tako da je osim anđela čuvara imala i još jednog na porodu-dr Vasilja!! Eto,toliko-nisam mogla ovo ne reći! I inače-sve pohvale osoblju Sv.Duha!!!! Koiko god sam se nabrijavala na ovom forumu na njih,i prošla već jedan prilično ok porod 2006. (sve prirodno ,osim epi,grrrrrrrr) moj strah je bio tim veći jer znam šta me čeka,opet su nadmašili sva očekivanja i zaista ta tri dana prolete, a nakon ovako lijepog poroda sve je ljepše! Oporavak neusporedivo brži i lakši,već kad sam doma došla osjećala sam se tako moćno i snažno,ko da maraton mogu istrčat!!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •