Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: karlovačko rodilište

  1. #1

    Početno karlovačko rodilište

    evo da se ja uključim u vaše rasprave i da objasnim neke stvari. žene kad dodju u rodilište osjetljive su i svaka ima svoj problem oko kojeg želi najviše pažnje,ali svkako bi morala biti svjesna da u našim rodilištima radi premalo osoblja i da tamo nije bitno dali ste dipl. ing. ili domaćica jer sve smo mi iste. najgore je što se trudnice i žene koje su već rodile ponašaju se u bolnici kao da su u logoru samo gunđaju kao da su zbog nekog drugog tamo a ne zbog svog djeteta,higijena im je na nuli,cigareta je na prvom mjestu a tuš na zadnjem.kad sam ja boravila u klc rodilištu iznenadilo me kako se većina trudnica ne pridržava kućnog reda ,posjete su od jutra do mraka,kao u hotelu.koliko sam ćula u drugim rodilištima pacijenti nemaju takvu slobodu. nakraju ,nemogu vjerovati da se onda nadje netko od nas ko ce imati prigovor na osoblje a sebe same ne spominju. pozdrav

  2. #2
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno re

    Ovih dana opet kruže priče o nemaru u Karlovackoj bolnici.
    Prije par dana zbog pogreške liječnika jedna se bebica bori za život jer su čekali i čekali pa se bebica rodila bez kapi plodne vode.Nije plakala, ostala je bez kisika cca 5 min.Iduće jutro poplavila i sada je na Rebru jer se plućno krilo zaljepilo i pokušat će neki injekcijama no pedijatrica je rekla da je sve u Božjim rukama .Trudnica je ležala u bolnici pod njihovim nadzorom i oni nisu vidjeli da nema plodne vode nego ju pustili da prenese,stavili na prirodni porod i zbog njih je žena skoro izgubila dijete.Od riječi isprike ni I
    I ajde sada idi opušten u rodilište

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •