Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: U splitsko rodilište s tatama

  1. #1
    kvulas

    Početno U splitsko rodilište s tatama

    Drage moje meni je termin 01.12 i jedva cekam da vidim ovo malo cudo koje me tako slatko lupa cilo ovo vrime. Zanimaju me novija iskustva u Splitu uz prisustvo partnera; jel istina da se neide u predradjaonu, dali mozes setat u boksu , kad MM ulazi i kad odlazi? UH UH koliko pitanja POMAGAJTEE , nije da me hvata panika al nisam ni daleko MRZIM nepoznate situacije a ovo je definitivno jedna od takvih

  2. #2
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    ...evo ti par odgovora.... sta se tate tiće on ulazi kada se ti smjestiš u boks ..nakom klistira i brijanja i izlazi kad se beba rodi tj. kad te oni krenu šivati ... e šta se predradjaone tice nisam ti sigurna ja sam išla direkt u boks i rodila sam za 4 sata e sad dali je drugaćije ako se ne otvaras ili ako su ti slabili trudovi...sta se šetnje tiće nezma možeš li ja sam odma bila prikljućena na ctg a i od bolova bas nisam mogla na noge ...a box ti ima 10 m2 neznam ni di ces setat..ako te jos šta zanima vići

  3. #3
    kvulas

    Početno HVALA

    E, bas ti hvala daj mi molim te reci na koji se nacin BROJE TRUDOVI!!!!?
    Mozda je smjesno al ja nemam pojma;jel to ide od pocetka jednog do pocetka drugog ili?
    btw osjecam se glupo NOVA SAM na vasem forumu i mislim da sam totalno fulala mjesto za ovu temu SORRY
    Kako je tvoj MM reagirao u boksu ?

  4. #4
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    ja sam trudove brojila od početka prvog do poćetka drugog... meni su počeli lagani svako 12 , pa 8 pa 4 pa 2.... ja sam u bolnicu išla nakom 7 sati trudova ..došla sam u 8:30 a rodila u 2:30 ja ti savjetujem da ne zuriš u rodilište da nebi čekala više nego trebaš ja sam bila prošetat na firule popila kavu u kalafatiča i tek onda kad više nisam baš mogla hodat od bolova onda sam se zaputila u rodilište ... a MM pa on ti je čudan tip ...izašao je presretan iz boxa i reka da nikad nije doživio ništa ljepše i da jedva čeka drugi put...držao se super davao mi pit ....ponesi jednu bocu vode sa špricom da te može prskati to pomaže....i naući disat i to koristi.....

  5. #5
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj Darijae prvotno napisa
    ...evo ti par odgovora.... sta se tate tiće on ulazi kada se ti smjestiš u boks ..nakom klistira i brijanja i izlazi kad se beba rodi tj. kad te oni krenu šivati ... e šta se predradjaone tice nisam ti sigurna ja sam išla direkt u boks i rodila sam za 4 sata e sad dali je drugaćije ako se ne otvaras ili ako su ti slabili trudovi...sta se šetnje tiće nezma možeš li ja sam odma bila prikljućena na ctg a i od bolova bas nisam mogla na noge ...a box ti ima 10 m2 neznam ni di ces setat..ako te jos šta zanima vići

    Brrrrr, sori, ali ovo mi tako strašno zvuči, ne boj se kvulas, ne režu i ne šivaju sve!

  6. #6
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa

    Brrrrr, sori, ali ovo mi tako strašno zvuči, ne boj se kvulas, ne režu i ne šivaju sve!
    vecinu u splitskom rodilistu ipak da...nazalost

  7. #7
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj zrinka prvotno napisa
    Citiraj ivancica prvotno napisa

    Brrrrr, sori, ali ovo mi tako strašno zvuči, ne boj se kvulas, ne režu i ne šivaju sve!
    vecinu u splitskom rodilistu ipak da...nazalost

  8. #8
    kvulas

    Početno

    Hvala drage moje , to s brojenjm trudova bas nisam kontala a sta se tice brijanja to cu doma a sivanje znam da necu izbjec al nema veze svo zlo u tome. Ali zato sam sigurna da cu se borit i rukama i nogama da rodim na vlastite trudove a drip mogu obisit macku o rep, ja bizim od njega ka vrag od tamjana!
    Jel moguce na firulama dobit onih par minuta dok pupcana vrpca pulsira ili se reze automatski?

  9. #9
    Darijae avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    506

    Početno

    ja drip nisam primila valjda nije bilo potrebe ... mislim da ga daju kad se ne otvaraš na svoje ili kad svojih uopce nemas trudova....a šta se pupčane tiće meni su je sjecnili nakon 2 minute ...imala sam poznatu babicu .... e sad kakav je običaj inače neznam probaj tražit ako nije neka luđačka gužva neznam zašto to nebi učinili...a rez stvarno ne boli ...ni posli nije strašno bar meni ...čini mi se da je sve u glavi..

  10. #10
    kvulas

    Početno

    Vjerojatno si u pravu jer kako inace objasnit cinjenicu da neke zene kazu da im je porod bio totalna katastrofa ono za krepat i da nebi vise rodile za sve pare ovoga svita a druge opet kazu ma nista strasno ,da se izdrzat. Ja sam ti klasa OPTIMISTA i nekako mislim da to mora da je najljepsi dan u zivotu jedne zene. Uopce me nije strah , znam da rodit moram i da to nemoze niko umjesto mene.A uostalom jedva cekam vidit bebaca

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •