Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: zadar-prijateljsko rodilište ili noćna mora

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    41

    Početno zadar-prijateljsko rodilište ili noćna mora

    zanimaju me vaša iskustva,ja se svaki put naježim kad se sjetim boravka u rodilištu.Kao trebao bi biti rooming in a dijete ti odnose bar tri puta po nekoliko sati,hrane ga bez pitanja,presvlače itd uhvati me bijes samo kad se sjetim,ne zna se ni ko pije ni ko plaća,svaka sestra radi po svom,pa sad ajde ti budi pametan.Želim još djece ali prije nego ponovo rodim želim učiniti nešto da se situacija popravi ako ne po uvjetima rađanja,onda bar što se dojenja tiče.S oboje djece sam imala problema oko dojenja upravo zbog nadohrane koju su primali u bolnici bez mog znanja i odobrenja.J :? aka prijateljska bolnica uf opet sam ljuta kao pas

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Evo meni je u 7mj. 2002 bilo skroz ok :D :D :D
    Dijete je bilo samnom osim kad je bio pod plavim svjetlom i osim kad je bio cijelu noć nemiran pa sam sama zamolila da ga malo odnesu da se odmorim.
    Što se tiče presvlačenja ,stvarno mi nitko nije branio da to radim sama.
    Kad bi se npr. izbljucao zamolila bi sestru da donese čistu robicu i sama bih ga presvukla.
    Sit nije bio nikad , stalno je htio dojiti .Čak mi je bilo previše jer je znao biti prikopčan 4 sata u komadu.
    Dr. Pavić je jako poticala dojenje.Stalno je govorila da dojke nisu samo ukras , da ih je priroda stvorila za drugu namjenu.
    Podoje su često mjerili i govorili majkama.
    Osoblje je bilo na usluzi , pogotovo tzv. dječje sestre.
    Ja shvaćam da ni njima nije lako s obzirom na to koliko imaju rodilja i beba , pa još stalno gnjave posjete u nedozvoljeno vrijeme.
    Sanitarni čvorovi su čisti i svaka wc kabina ima tuš kadu.

    Što se tiče rodilja, ne treba zanemariti da i njih ima raznih karaktera i zahtjeva , tako ni da tu nije lako udovoljiti.
    Jedna je npr. tražila jel bi mogla za vikend kući na neki rođendan i da se vrati u ponedjeljak, dok je beba imala infekciju i morala ostati u rodilištu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •