Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Kojem rodilištu pripadam po mjestu stanovanja?

  1. #1
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno Kojem rodilištu pripadam po mjestu stanovanja?

    Sorry ako postoji ova tema, ja je ne mogu pronaći, ali gdje mogu naći popis kojem rodilištu pripadam po mjestu stanovanja? I ako dođem u trudovima u drugo rodilište, šta će me poslati u "moje" ili primiti bez problema?
    Ja živim na Stenjevcu/Malešnici.
    Hvala

  2. #2
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    to imaš u novinama i na telatextu (koja bolnica je dežurna za koji kvart)...mislim da ti spadaš na SD
    a što će ti napraviti ako dođeš u "krivo" može biti i jedno i drugo, pisale su cure na nekim temama (neke su primili ako im nije bila strašna gužva, neke su primili jer su zadnje preglede obavile u dotičnom rodilištu, a neke su poslali u drugo rodilište)
    ja sam u 11 mjesecu rodila u Petrovoj i jedan tjedan su primali samo žene koje su ležale na odjelima (ili su eventualno vodile privatno trudnoću kod nekog doktora koji radi u Petrovoj) jer su bili doslovno prebukirani; sve ostale su slali u druga rodilišta iako su žene spadale u Petrovu

  3. #3
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    pripadaš u SD...mislim da igra veliku ulogu u kojoj bolnici, tj. rodilištu odradiš zadnje preglede jer se pretpostavlja da ćeš tu onda i roditi.
    Posljednje uređivanje od Nivi : 22.02.2011. at 16:48

  4. #4
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Hvala curke!
    Opet imam pitanja - prvi put sam cijelu trudnoću vodila u Merkuru (bila je rizična, a i u međuvremenu sam se preselila u drugi dio grada), pa sam tamo i rodila. Sad sam kod privatnika. Moram ići i u bolnicu na preglede? Imam jos 3 mjeseca, pa čisto informativno!

  5. #5
    Nikolina_S avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    68

    Početno

    Pred kraj da, zadnjih mjesec dana, i to u onu u kojoj ćeš roditi.

    frida editirala dio koji nije u skladu sa pravilima foruma.

  6. #6
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    ako ćeš ići u neko rodilište u koje ne spadaš, onda moraš tamo na par zadnjih pregleda, čisto da imaš opravdanje kada te pitaju zašto si im došla...
    inaće ne moraš, sve možeš odraditi kod privatnika i doći samo na porod

  7. #7
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Franciska75 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala curke!
    Opet imam pitanja - prvi put sam cijelu trudnoću vodila u Merkuru (bila je rizična, a i u međuvremenu sam se preselila u drugi dio grada), pa sam tamo i rodila. Sad sam kod privatnika. Moram ići i u bolnicu na preglede? Imam jos 3 mjeseca, pa čisto informativno!
    Ako misliš roditi na SD onda ne moraš ići na preglede u bolnicu, jel tamo po defaultu pripadaš.

  8. #8
    Nikolina_S avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    68

    Početno

    Citiraj Nikolina_S prvotno napisa Vidi poruku
    Pred kraj da, zadnjih mjesec dana, i to u onu u kojoj ćeš roditi.

    frida editirala dio koji nije u skladu sa pravilima foruma.

    Sorry ako sam ti krivo rekla, al meni su prije godinu dana u SD rekli da moram pred kraj kod njih obavit. Mojoj kumi koja će uskoro u Petrovoj isto....

  9. #9
    Nivi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Mojoj kolegici koja je vodila trudnocu kod privatnika, kao i meni koja sam vodila trudnocu kod pripadajuceg ginekologa, jednako je sugerirano od njih da zadnji mjesec dana se obavi pregled u bolnici u kojoj se namjerava roditi....

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    6

    Početno

    blago nama iz malih mista bez bolnica i rodilišta, dobijemo polupraznu uputnicu, pa dokle stignemo

  11. #11
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ja također nisam vidjela bolnice do poroda, vodila je privatno,a tamo došla sa puknutim vodenjakom i ako ti gin ima CTG mislim da ne moraš u bolnicu. mani je i amnioskopiju radio privatno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •