Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 74 od 74

Tema: Pozitivne i negativne strane apartmana u rodilištu

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    Postoji li realna osnova da ta ljubazna gospođa ode u preuranjenu penziju u sljedeća 3 mjeseca?
    i ja sam se tome nadala. ali nis. mislim da je vec mogla odavno. ali se ne da i to mi nije jasno. rekao bi covjek da voli svoj posao ak se ne da u mirovinu. ali jok.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj macek prvotno napisa
    ...to je soba sa 2 kreveta i kupaonicom u koju se ulazi iz sobe.( inače, ostale sobe imaju kupaonicu izvan sobe). to je jedini apartman na odjelu za babinjače. ja ga nisam tražila nego sam smještena u njega jer sam trebala biti u izolaciji (a o tome ne mogu sad pisati jer ću se opet jako, jako, uzrujati.. ). mm nas nije mogao posjećivati u sobi. jednom su ga pustili da mi donese stvari i odma je morao van.
    ...kaže da nitko iz vana ne može posjećivati mamu i bebu u apartmanu, dakle ni tata. kao što sam rekla, ako tražiš, bebica može ostati s tobom i po noći.
    Sad mi nije jasno ovo sa kupaonicama, jer MM mi je rekao kako su im rekli na tečaju da SVAKA soba na babinjačama na Sv. Duhu IMA kupaonicu. Ja sam to shvatila da je u sklopu sobe, a ne na hodniku??Macek, možda je to bilo tak prije 11. mj? Cure koje ste rodile nedavno, koja je na kraju točna informacija?

    Jer po svemu što sam pročitala (tata NE MOŽE biti u apart. s tobom kad hoće, nisi sam nego imaš nekoga... ), mislim da se taj apartman onda baš i ne isplati.. ne znam. Isto mi je hoćemo biti dvije ili tri u sobi, ak fakat imamo svoju kupaonicu. Jedino još nisam shvatila da li možeš tražiti da beba bude s tobom PREKO NOĆI u "običnoj" sobi, znači ako NISI u apartmanu? (mislim, da će mi to biti presudan faktor!)- naravno, zanima me za Sv. Duh jer tamo namjeravam roditi... može li mi netko dati još tu informaciju

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    sve sobe imaju kraj ulaznih vrata kupaonicu a u sobi samo lavabo. Ja sam bila u toj sobi odnosno apartmanu koja unutar sobe ima kupaonicu i ona je jedna jedina na odjelu babinjača

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    jedna kupaonica ide na dvije sobe

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Romina, a jel bebica bila s tobom prek noci u sobi?

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    samo do ponoći ali u pet ujutro su mi ga vratili.....jedino sam ih molila da ga ne hrane sa adaptiranim,i to su nakon par dana počeli poštivat.ajde barem nešto .Između ostalog radili su dosta problema ako su vidjeli da se spava sa bebicom na krevetu,a one njihovi krevetići baš i nisu nekaj stabilni :/

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Mene zanima kakva je situacija u Vinogradskoj?
    Ja sam rodila prije 1,5 g. u Merkuru carskim rezom i bila u sobi s 2 cimerice-nisam baš našla zajednički jezik s njima pa me zanima jel se može u apartman u Vinogradskoj?
    I zna li netko kada donose bebu na dojenje nakon carskog? (U Merkuru tek 3. dan!)

  8. #58

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    625

    Početno

    Mala01, jedino taj apartman ima kupaonicu u sklopu sobe. ostale sobe imaju kupaonicu izvan sobe, mislim nije to daleko, vrata do vrata. jedino ne znam, ako platiš apartman, dal dobiješ cimericu ili ne. probaj ih nazvat možda.
    možeš tražiti da bebica bude s tobom po noći bez obzira na to u kojoj si sobi.
    meni osobno je bilo drago kaj mi je kupaonica u sobi..
    sve je isto ko i prije 11 mj. znam da nisu ništa preuređivali.
    z. je stalno bila sa mnom u krevetu. niko mi nije ništa rekao, ali znam da inače ne daju da je beba pod istim pokrivačem s mamom. moju frendicu su špotali zbog toga.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Pitat ću to za cimericu, ali osobno mi to i ne bi smetalo. Nisam sad baš neki samotnjak... osim toga, sumnjam da baš možeš to uvjetovati (mislim, da budeš sama), pogotovo ak je gužva.
    Važnije mi je ovo za bebu da može biti prek noći sa mnom, u kojoj god sobi bila (apart. ili ta trokrevetna).
    Tnx!

  10. #60
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Mala01 prvotno napisa
    Pitat ću to za cimericu, ali osobno mi to i ne bi smetalo. Nisam sad baš neki samotnjak... osim toga, sumnjam da baš možeš to uvjetovati (mislim, da budeš sama), pogotovo ak je gužva.
    Važnije mi je ovo za bebu da može biti prek noći sa mnom, u kojoj god sobi bila (apart. ili ta trokrevetna).
    Tnx!
    meni su rekli da apartman preko addende znači jednokrevetna ili dvokrevetna soba, a ako su zauzeti stave te u trokrevetnu ali onda s tobom može biti samo JEDNA žena, znači kao da si u dvokrevetnoj.
    što se u stvarnosti radi u slučaju velike gužve, saznat ću uskoro :D

  11. #61
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    u slučaju velikih gužvi mogu ti nekoga staviti u apartman.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Mamita, preko osiguranja ili ako placas? Mislim da ako placas onda ti nikog ne mogu staviti, otprilike kao da si u hotelu.

  13. #63
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    ma reko čovo na tečaju: kad nam je gužva i nemamo mjesta ne pitamo.

  14. #64
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    U tom slučaju valjda možeš tražiti lovu natrag :/

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Hm, Brunda, sumnjam za taj povrat love... trebalo bi zapravo pitati.
    Ma zbog svega toga se ja pitam ima li smisla taj apart ili ne :/ još uvijek razmišljam... beba će još uraniti pa mi skratiti muke hehehe

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb-Maksimir
    Postovi
    482

    Početno

    Od trenutka kad bi meni uvalili cimericu, ja im ne bih vise placala nego bih racunala da troskove pokriva HZZO. Nema sanse da mi bi mi uzeli toliko novaca za nesto sto pokriva osiguranje.

  17. #67
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ma to vjerojatno vrijedi na Svetom Duhu, pa vidite da to na babinjačama i nije 'pravi' apartman, nego soba sa kupaonicom koju koriste kako im zatreba - kad trebaju nekoga posebno smjestiti ili kad moraju stvoriti apartman radi Addende. Ja sam ležala na ginekologiji 1 isto u dvokrevetnoj sobi (a inače su tamo sobe sa valjda 5 kreveta) i mislim da isto u tu sobu ne smještaju bez razloga (kad je žena koja je bila sa mnomi otišla ja sam do kraja u sobi bila sama). Btw. ne znam violet kakav je bio taj apartman u Petrovoj u kojem si ti bila, u ovaj u kojem je bila moja prijateljica ne bi mogli nikoga drugoga smjestiti

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Baš sam sad razgovarala sa ženom iz Addende da se malo raspitam za te apartmane (koliko, kako, gdje..).
    Dakle, na Sv. Duhu imaju NAVODNO 2 dvokrevetne sobe sa kupaonicom u sklopu sobe na babinjačama (ja sam čula da je jedna, ali dobro...) i cijena je po danu 200kn, a u Petrovoj je taj apartman navodno PRAVI apartman sa čajnom kuhinjicom, ali zato je cijena oko 800 kn :shock: (nisam zapamtila točno jer bi ja zapravo rodila na Sv. Duhu, pa sam pitala čisto informativno!).
    Još sam ju pitala što ako nije slobodno? Na što mi je rekla kako je u Petrovoj uglavnom slobodno (ne čudi me i zašto, s obzirom na cijenu!), a na Sv. Duhu nije jedino ako stave nekoga u izolaciju...
    Eto, nisam se još odlučila, samo sam se raspitivala pa vam prenosim svježe informacije.

    Meni osobno cimerica ne bi smetala, jedino mi je žao što nisam pitala što u slučaju da ti "rezerviraš" apart. (tj. tu dvokrevetnu sobu) i onda recimo nema mjesta u tom trenutku kad ti dođeš... da li onda plaćaš to bez obzira što te nisu tam smjestili ili ne?! To bi recimo bilo jako glupo, ali eto, tek sam se kasnije sjetila da sam to trebala još provjeriti (budem ih zvala naknadno).

  19. #69
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    čajnom kuhinjicom :? :shock: - je, cijeli apartman izgleda kao čajna kuhinjica, možda je na to mislila

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    čajnom kuhinjicom :? :shock: - je, cijeli apartman izgleda kao čajna kuhinjica, možda je na to mislila

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    ja sam bila u izolaciji 2 tjedna x 200 kn zato su i bili taksretni kad sam otišla

  22. #72
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Cure, pomoć molim

    Koliko košta apartman u Rijeci? I kakav je? Je li netko bio? Mogu li bebicu dobiti na 24 sata? Sto pitanja, a tek sam 4. mjesec trudnoće.
    Inače, užasno me strah poroda, kukavica sam po prirodi, mislim da se muž neće uspjet ne onesvijestit pa ću morat sama.
    Zanima me i rađanje u čučnju (na stolčiću), ne bih u vodu....

    Jooooj

    Hvala

  23. #73
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    U Rijeci je cijena 400 kn.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Citiraj ivana7997 prvotno napisa
    bas naprotiv, kaj se mene tice. nema spavanja ako nema dojenja.
    naime, meni je mlijeko nadoslo predvecer, zadnji obrok je malac nesto brljao i prtljao, i ja ostala s ooogromnim bolnim tvrdim bolnim tvrdim bolnim tvrdim cicama cijelu noc. mos mislit sto sam se naspavala
    Da, moja cimerica se izdajala do 2,3 sata u noći radi kvrgi koje je imala, a mala u početku baš nije htjela sisati, ona imala uvučene bradavice pa onda pomoću šeširića pa bi dijete bilo sito kad bi ga donijeli...užas. Da je cijelo vrijeme bila s njom, možda bi bilo drukčije. Ovako je to začarani krug. One ga tamo nahrane s adaštiranim, kad dođe u sobu, neće jesti jer nije gladno, kad ga odvedu, nahrane ga jer je gladno...

    Nika, 400 kn + beba je s tobom cijelo vrijeme + muž (i druga dijete)može biti koliko hoće?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •